Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Gość Klara55
@Gerwazy.Bocianowski: Niby dlaczego by zdołowali? Ja jestem w gdyńskim invimedzie i nikt mnie nie dołuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biest, zaszalas troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest :) trawę to ja dzisiaj powinnam zapalić :P he,he taki mam do dooopy dzień ;) o Tessa ja używam serum CliniQue Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector ale tylko wieczorem, oczywiście pod krem. Rano nie stosuję bo makijaż potem mi spływa.Serum fajna sprawa. o Rachelo dzięki, baw się dobrze:) ja pewnie pojadę pod koniec sierpnia, o ile mi się plany nie zmienią , to jeszcze pogadamy jak przyjedziesz:) o Taida współczuję i zdrówka życzę. Wiem też, niestety, co to jest siedzieć w szpitalu tyle godzin, też to przeżyłam ostatnio z tatą na SOR -ze o 14.00 nas zarejestrowali o 22.15 wyszłam ze szpitala. I ja byłam zdrowa a się normalnie wściekałam...bo martwiłam się o tatę, który dostał kod niebieski czyli 240 min czekania, które się podwójnie przedłużyło. Naprawdę słowa i życzenia o dobrym zdrowiu mają dla mnie teraz głęboki sens. o Liilly dzięki:) macham do Ciebie, nie smuć się tam za miedzą. o Coco ty laseczko :) łykasz ty trochę dziewczyno:) nio podziwiam, bo u mnie jak zawsze słomiany zapał jedynie euthyrox pilnuję co rano ale żeby o 5 ?? nieżle :D o SM :D dobre, ale to nie to :) ale pozytywne myślenie u Ciebie :) fajnie. o Jola się zgubiła na starym temacie, kurcze ale mi tam postów nie przyjęło wczoraj, może przeczyta i się do nas dołączy. o Karmi chyba wie gdzie jesteśmy ? albo i nie kurcze jak je ściągnąć??? o Kochane, wszystkie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biest spedzila czas z dala od forum. W rynsztoku. patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko:)tez bym chciała do Portugalii pojechać tak na początku września,jak namierzysz fajna oferte to podziel się swoja wiedza:D Karmi dlaczego nic nie piszesz? Stefanio co u Ciebie dawno się nie widzialysmy ani nie slyszalysmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Biest a co Ty taka złośliwa i wredna. Bez prsesady, nowe jest i działa lepiej. mon cheri miała racje. A ty wyluzuj. A może nie pisz, jak masz tak odpisywać chamsko ?? Nie odpisuje zlosliwie tylko dobitnie heheh :-P Masz w sumie racje .... troche wyluzuje :-) +++++++ 05.06.13 [zgłoś do usunięcia] Coconut2009 Ale się milutko zrobilopechowiec.gif W sumie nie ma przymusu.A po paleniu trawy to mam niestrawność jak chcesz wiedzieć. **************************** Ja palilam tylko raz i ci powiem ze ja namwet papierosow nie pale i moj jedyny podchod do zielksa skonczl sie wymiotowaniem cala noc wiec mi straczylo na nastepne 10 lat heheh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszytkich serdecznie i zycze milego dnia. U mnie w koncu wyszlo sloneczko i mam 20 stopni--az nie chce sie siedziec w domu. Dzieki Bogu wracam jutro do domku i bedzie mozna caly Weeekend grillowac :-) W sobote idziemy na 60 urodziny tesciowej ale szykuje sie ciezka impreza bo bedzie moja znienawidzona szwagierka, ktora 3 raz pobila brata meza i jest w szpitalu. ************************* Przepraszam za moje brzydkie slownictwo ale czasem mnie ponosi- nie chcialam nikogo urazic. ************************ Czy ja sie myle czy nasza Rachelka jest na urlopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... Biest, widze, ze wpadasz ze skrajnosci w skrajnosc :P Coco, no wlasnie dalej nie napisaly, ktore to te serum takie dobre i niedrogie ;) a szkoda, ale mysle, ze jak juz zaczelam to bede sobie powoli rozne wyprobowywac.... Ivanka, woww... jaka dluga nazwa tego serum :) znaczy - jestes z tego zadowolona? widac jakies efekty? lece do pracy, milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiero weszłam na stronę z linkiem. Super, że jesteśmy dalej wieczorem napiszę. Moncheri pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka Dziękuję z moim uchem już dobrze tyle tylko, że cały czas biorę silne leki sterydowe. Boje się je odstawić bo to nie są żarty. Co do Twoich doświadczeń, to jak widać, cały system państwowej opieki zdrowotnej w Polsce jest do dooopy, a jak się chcesz leczyć prywatnie to tylko do pewnego momentu bo jak się coś poważnego zacznie dziać to i tak odsylają do państwowego szpitala. I Ja dziś już w pracy, potem jadę na kurs włoskiego bo mnie pracodawca wysłał żeby klientów włoskojęzycznych po wlosku obsługiwać. Zanim będę na takim poziomie to się w tej pracy wykończe :) I Co do serum to nic nie doradzę bo na mnie one dobrze nie dzialają. Mam suchą cerę i powodują jeszcze większe jej ściągnięcie. Moim ostatnim odkryciem natomiast sa kosmetyki doktor Brandt, to amerykańska firma. http://www.sephora.pl/pl/cid73/dr-brandt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido fajne te kosmetyki,moze zdobede probki zanim się na cos zdecyduje. Czy masz jakiś pomysl żeby zwabic tutaj Lonie?Ja pisałam dziewczynom,ze się przeniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dajecie czadu, no, no, no nowy topik, super, mam nadzieje że pomarańcze nas nie znajdą, ja jutro na monitoring, zobaczymy co urosło, już szósta strona , muszę poczytać co u której , jakie wieści, u mnie pogoda do dooopy, pozdrawiam dużo nie piszę bo nie wiem czy się pojawi post,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super od razu wskakuje a nie po 2 dniach, ech w pracy kolejna ciąża , koleżanka w przyszłym roku kończy 40 lat, rodzi w listopadzie, ale jej zazdroszczę, no i oczywiście tobie Mon cheri , przez tą pogodę jestem rozmemłana nic mi się nie chce tylko bym spała, brak ochoty na seks,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kolezanki Nie zapomnialam o was tylko czasu jakos malo pogoda tez u nas cudna, nawet sie wczoraj opalalilam:) Poza tym nic nowego. Dzis w nocy wstreciucha przyszla i wszystko mnie boli:( Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka, co sie dzieje? Czemu dzien do doopy? Wpadaj na drinka - whet grass shots :-D Karmi_, czekalam kiedy sie pojawisz zeby zapytac co u Ciebie z dalszymi planami? Cocunut, bierzesz te wszytkie wspomagacze naraz czy rozkladasz je w ciagu dnia? Nieraz sie zastanawiam jak dziala jedna tabletka na druga :O Chcialam rozlozyc branie tych tabletek na raty ale jezeli nie wezme wszystkich od razu to zapominam potem :( Widze, ze nie obedzie sie bez tabletki na koncentracje :-D Hope sie rozpycha na kanapie i jak chce ja na nastepny spacer wyciagnac to mi rzuca okiem takie teksty jak Biest tu na forum ;) Wylatala sie z psem sasiadow i teraz nie chce sie jej nawet ruszyc ogona :) Lazy b***h! :-D ;) Mamy problem z hotelem w Denver bo wszystkie(znaczy te w miare) sa w 100% wypelnione :( Okazuje sie, ze czerwiec to w Denver miesiac konwencji :O M musi miec osobny pokoj bo bedzie stamtad pracowal od czasu do czasu wiec musi byc w stanie dzwonic bez skrepowania, takze w srodku nocy - ze wzgledu na roznice czasu, jak rowniez dostep do szybkiego internetu. Wszytkie suits zarezerwowane, sprawdzalam w Ritz Carlton, w Grand Hyatt, Four Seasons, no wogole wszedzie i nic nie ma :( Sekretarka wpadla na szalony pomysl zebysmy w takim razie pojechali do Vail bo tam jest pare dobrych hoteli - jedyne 2 godziny jazdy od kliniki :O Szukam teraz domow do wynajecia na tydzien :O Albo corporate housing lub jakies prywatne mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy no wlasnie ja tez czasami zapominam:OWywiedzialam się,ze odstep miedzy poszczególnymi voodoo ma wynosic przynajmniej 20 minut.Najgorsze jest to,ze niektóre trzeba brac przed inne po a jeszcze inne w trakcie posiłku.U mnie ratuje sprawę to,ze jem 5 razy dziennie:P Taka metode zastosowałam,ze przy porannej kawie jak emerytka wykładam je wszystkie do jednego małego pudełeczka i co lykne rano to jest polkniete a z reszta teleportuje się do pracy i tam gdzie mnie licho poniesie:PI tak się bujam z tym moim pudełeczkiem przez caly dzień:D Gorzej jak trzeba jakies kropelki czy zawiesinę to wtedy już tylko rano i wieczorem.Dlatego tak się dopytywałam o trawe bo ja bym chyba wolala proszęk,tylko nie wiem czy jest rownie skuteczny. Musze zbadac w najbliższym cyklu FSH bo ostatnio miałam 4,48 co wydaje mi się niemożliwe przy takim niskim amh:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no w koncu poznajdowalo sie pare zgub , ??? X Karmi no czekam jak sie z tej dlugiej nieobecnosci wytlumaczysz ;) X U mnie w koncu pierwszy raz w tym roku bylo i cieplo i slonecznie - kobity gdzie wy mieszkacie , ze czasem ladnie macie - naturalnie nim zdazylam pracy wyjsc to juz zdazylo sie zachmurzyc !!! Slonca !!!!!! X Jolka pomaranczoszczelnych topikow jeszcze nie wymyslono :( Ja zaszlam po tym jak pozazdroscilam kolezance w pracy - raptem miesiac pozniej - musisz mocno zazdroscic Twojej to sa szanse ;) X Ivanko - bo zdrowie to naprawde to co najwazniejsze , jesli ono jest , jest i szansa na wszystko inne . Pozdrawiam serdecznie ! Jak sie tato czuje ? X Pozdrawiam reszte !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha nie no Gerwazy naprawdę nie rób z nas takich biedaków zacofanych wiemy co to są dobrej klasy hotele. Ritz, Hyat, ech ale ty masz życie puste.dosłownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko jak nastroj?Lepiej troszkę?Moze sobie cos fajnego obejrzyj na poprawe samopoczucia,albo kogos ochrzan:Ptak wiesz z przytupem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam na latwizne i do jedzenia będzie u mnie zupa kalafiorowa przez trzy dni:PW sobote po pracy jade kupic parowar tylko nie wiem ktorej firmy będzie dobry.Macie jakies doświadczenia z takim ustrojstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco wiesz, ze ja nie wpadłam z tą Lonią. Jutro napisze jej jakiegoś zachecającego posta żeby do nas tez zaglądała. Mysle, że dziewczyny ją polubią. I co do łykania wszelkich dóbr na poprawę płodności to naprawde trzeba uważać. Ja miałam taka metodę, że wszystko łykałam jednocześnie wieczorem. bylo tego chyba z 15 tabletek. Efekt, który uzyskałam po miesiącu takiego poczynania to straszna zgaga, na która nie działały leki bez recepty. Dopiero gastrolog przepisał mi cos mocniejszego. Ta zgaga to musiala być od tych leków bo ja nigdy czegoś takiego nie miałam i na początku to nawet nie wiedziałam co mi jest. Teraz przeszłam ze skrajności w skrajnośc i biorę tylko folika bo mnie moje ostatnie fsh zdolowało. I Gerwazy no widzisz Kolorado wielki świat, a takie prozaiczne problemy Was dopadły. Wpadaj do Warszawy może znajde Wam lepszy hotel niz Bristol. A tak jeszcze z ciekawostek to u mnie w firmie ostatnio wywiązała się dyskusja na temat Bristolu i faktycznie nasi goście stwierdzili, że strasznie stare i nieodremontowane są tam łazienki i nawet jedna klienta pokazała mi zdjęcia. Mi sie tylko smiać chciało bo wiedzialam to już wcześniej od Ciebie. I Miłego wieczoru dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loni nie sposób nie polubić:)Jeszcze jedna sprawa bo tak chciałam trochę w tajemnicy i może Lonia tego nie przeczyta:P Wiesz,ze ona ma za trzy tygodnie slub?Moze byśmy jej taka mala wirtualna niespodzianke zrobily?Jak myślisz?Licze na Twoja inwencje bo jesteś pomyslowa i masz fantazje.Jak wiesz jestem nieco ograniczona jeśli chodzi o komputer i na razie usiluje się nauczyć wstawiania linkow tak,ze dopiero raczkuje:Pw tym temacie.W dodatku w tym czasie będę na urlopie i nie wiem jak będzie z dostępem do internetu:OTaido licze na Ciebie w tej materii bo ja sama będę musiala poprzestać na zlozeniu zyczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam na RTL2 WunschKinder o parach z invitro. Wlasnie bedzie i parze ktrora chce w Czechach skorzystac z komorki dawczyni. Ja ostnie dnie kusze do 2 w nocy i ogladam filmy. Coconut zaczelam ogladac 1 odcinek The Killing i nez mi sie skonczyl...cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looknij sobie MOTIVE i THE FALL z Gillian Anderson zapowiada się a i owszem.Chwilowo tez nie mam nic ciekawego w zanadrzu.Chyba zaczne ogladac Archiwum X i Opowiesci z krypty to mi się młode lata przypomną:P Ostatnio mam faze na oglądanie filmow z tym gościem ,który gra Hannibala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skonczylam w koncu Supernatural( wciagnal mnie niezle) i Dr Quinn. Ogladam Beauty and the beast i Hemlock grove ale przydaloby sie cos nowego. Zajrze ;dzieki za typ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, trzymam kciuki z apiekne pecherzyni. Daj znac co wyszlo na monitoringu i lekarza. Ktora to bedzie Wasz inseminacja? Mon Cheri, Ty w koncu teraz jestes a zwolnieniu czy tylko dal Ci na jeden dzien? U nas pogoda jest przecudna! Pelnie lata. Wysylam troche slonca do Ciebie na polnoc! Karmi_, gdzie obiecana spowiedz z nieobecnosci? ;) Wczoraj wieczorem wynajelismy w koncu w Denver caly dom na tydzien. Nie wiem czy znacie taka strone i app na telefon, ktora sie nazywa www.airbnb.com? Tam mozna wynajac domy, mieszkania albo pokoje od prywatnych ludzi. Oplaca sie popatrzec bo nieraz mozna tam znalezc swietne alternatywy do hotelu. W sumie takei rozwiazanie nawet lepiej sie oplaca, bo za wynajecie calego domu z 4 sypialniami w spokojnej dzielnicy placisz znacznie mniej niz za pokoj hotelowy. Bedziemy mieli gdzie schodzic sobie z drogi jezeli bedzie sie nam tam bardzo nudzilo :-D Choc planujemy oczywiscie pare wypadow w okoliczne gory do Rocky Mountain National Park. M bedzie sie mogl do woli wyszalec na rowerze :) a ja planuje extensywny rekonesans mozliwosci zakupowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×