Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Oj Rachelo jakos nie udało mi się zyczyc Tobie wcześniej udanego urlopu co czynie natychmiast:)baw się pysznie i na maksa.Na długo pojechaliście?Czy dużo zwiedzacie czy tez raczej leniuc***ecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, dziękuję za pozdrowienia:)Baw się dobrze:)No a potem podziel się wrażeniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka z saskiej porcelanyyy
Turururu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam! Wyjazd na 2 tygodnie. Póki co robimy rekonesans po bliższej i dalszej okolicy. My raczej nie z tych, co leżą na plaży - nosi nas ;) Chociaż jutro mamy w planach plażowanie, tylko nie w dosłownym znaczeniu. Najbliższy nam dostęp do morza trudno nazwać plażą, jest mocno skaliście :) Jeszcze raz pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taide, Wiesz, to brzmi NAPRAWDE bardzo ciekawie! Z opisu wyglada to na ta sama procedure badz podobna do tego co robia w Colorado. Powiem Ci wiecej jak stamtad wroce :) Gdybym wczesniej o tym wiedziela to wybralabym sie rowniez na konsultacje do Invicty gdy bylam w Warszaawie. Teraz juz mamy wykupione bilety do Colorado i woz albo przewoz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, powiem Ci jak smakuje trawa (wheat grass) dopiero jutro bo zapomnialam wyjac z zamrazarki dzisiaj w pracy. Podobno potrafi obnizyc FSH i wplynac pozytwynie na jakosc komorek jajowych. Voodoo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Jeszcze raz dziękuję za życzenia.Ja ostatnio mocno zabiegana praca,szkolenia,dom.Marzę już o urlopie.Tessa zazdroszczę Francji i powiem że bardzo mnie do niej ciągnie. Mon cheri brawo teraz sobie odpoczywajcie. Moncia a jaki masz stosunek fsh do lh.Bo jeśli jest powyżej 1,5 może sugerować pco a poniżęj 0,6 na niewydolność przysadki. SM,Coconut o jakim soku i tabletkach mówicie?Coconut klapki muszą być piękne:)JA podobnie jak Tessa biegałam dziś za kaloszami i d... nie było nigdzie mojego rozmiaru a jak już był to mnie się nie podobały. Jolu aTy gdzie się podziewasz? Zuza Ty już na finiszu.Super teraz życzę Ci lekkiego i szczęśliwego porodu:) Taida jak ucho? Rachelka baw się dobrze. Ivanko jakie klimaterium po prostu my kobiety tak mamy że od czasu do czasu musimy sobie popłakać,pośmiać się i wkurzyć i to tak na zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko wiesz to może być klimakterium z oczkami :P hehehhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka z saskiej porcelanyyy
Ivanko takie meno to ja mam co miesiąc:PFajny film obejrzałam stary taki Duma i uprzedzenie i jeszcze miniserial Mildred Pierce z Kate Winslet.bardzo ja lubie bo jest fajna i ma duzy tylek.jestem poważnie zaniepokojona nieobecnoscia Biest:O Jak mam teraz isc spac to oczy mam jak pieciozlotowki.A rano znow będzie alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka z saskiej porcelanyyy
Gerwazy nigdzie nie mogę znaleźć tej trawy do picia.Wszedzie jest proszek do robienia zawiesiny.Ty masz gotowy sok czy wlasnie taki proszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! no u mnie wreszcie slonce! :)i juz od razu cieplej sie robi, no i zaraz humory lepsze ;) dziewczyny, napiszcie jeszcze raz na co jest ta trawa konkretnie bo sie juz pogubilam Coco, przeszlas na stale na "pomaranczowa laleczke" :P Rachelko, baw sie dobrze, fajnie, ze macie pogode! cos nam sie chyba Karmi zgubila, Biest i Jola - chyba nie umieja trafic do nas :( Dziewczyny, ktore sie znaja na sera ?(czy jak sie to odmienia :P ) serum mam na mysli, do twarzy - ktora moze cos polecic. Taka jestem stara, ze twarz mi zaczyna szarzec :) musze chyba zaczac cos uzywac, a niebardzo sie na tym znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, ta trawa jest na wszystko :-D Rowniez na lepsza cere :-D Ale glownie na obnizenie FSH. Wiele kobiet na roznych forach o plodnosci twierdzi ze wheat grass (or weizengrass) im obnizyl FSH. Nie spodziewam sie cudow ale w moim przypadku lapie sie brzytwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko widze,ze mnie rozpoznalas :)zatrzymam laleczke tak awaryjnie bo z pomarańczy mi wskakuje post bez zanych kombinacji. Jeśli chodzi o serum to chętnie o tym pogadam gdyż mam swira na punkcie kosmetykow:P Kosmetyczka mi powiedziała,zeby serum uzywac pod krem co oczywiście wypraktykowalam i sobie chwale.Buzia jest bardziej napieta i rozswietlona.Lepiej teraz kupic serum niż później się ostrzykiwac. Mam obecnie Double serum Clarines i jest spoko.Wczesniej miałam Ives Rocher takie zielone to cuchnelo czyms przefermentowanym a drugie takie czerwone to było super.W tamtym roku miałam Vichy i tez mi pasowalo.Ja ogolnie uwielbiam wszelkiego rodzaju probki i miniprodukty wiec potrafie codziennie posmarować się innym wynalazkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :) 🌼 Nasza Biest napisała na starym forum pomyliła się chyba. Biest my tu czekamy więc odzywaj się droga koleżanko :) 🌼 Rachelko baw się dobrze ;) i wracaj do nas hehehe wypoczeta zrelaksowana 😘 🌼 Coco moja droga czy możesz mi powiedzieć jak ty ten sok pijesz???? Jutro będę w mieście więc kupię sobie ten sok ;) 🌼 Pozdrawiam was serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, no wlasnie, a ja nawet nie wiem jakie mam to fsh, wiec jak bede pila trawe, to moge sobie jeszcze ewentualnie zaszkodzc ;) wiem tylko, ze przy ostatnich badaniach hormonalnych tonic powiezial, ze przy takich wynikach nie musze tego sprawdzac. Coco, tez sie interesowalam tym z Clarines, cos tam czytalam, ze dobre bo w dwoch osobnych pojemniczkach itp ;) ale gdzies tam znowu ktos pisal, ze jak na swoja cene, to sa podobno i lepsze produkty.... na razie kupilam takie w "normanym przedziale cenowym" ;) i zobaczymy, potem najwyzej zmienie. A ja tez lubie rozne nowosci i chetnie wyprobowuje roznego rodzaju probki. A serum bez kremu u mnie sie nie da, musze zawsze z kremem chociaz mam raczej mieszana cere, zreszta cera wraz z wiekiem sie zmienia, czego wczesniej nie wiedzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A które sa lepsze za podobna cene to następnym razem zakupie?Tez mam bardziej przesuszona cere niż kilka lat temu:(Chociaz unikam slonca i staram się nawilzac od srodka plynami itd. SM kochana ja pije 30ml rano pol godziny przed sniadaniem.Ogolnie wstaje o 5 żeby lyknac euthyrox i jeszcze ide trochę spac:D Za dużo mam tych specyfikow,ktore trzeba lykac na czczo np.mleczko pszczele,l-arginine i takie tam inne p*****lki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widziałam jak Biest się zawieruszyla na starym topiku.Chyba ja tu za raczke przyprowadzę:P Jolka tez zaginiona w akcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ie korwa nie zawistuszylam tylko nie chce mi sie niektorych rzeczy czytac i tyle. Bylam dzis na zakupach ...kupil 2 pink koszuli i 2 mini sukienki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie na c**j talorzylyscie nowy topik.... Czy sa problemy czy nie--nie znikna bo piszemy od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
04.06.13 [zgłoś do usunięcia] Laleczka z saskiej porcelanyyy Gerwazy nigdzie nie mogę znaleźć tej trawy do picia.Wszedzie jest proszek do robienia zawiesiny.Ty masz gotowy sok czy wlasnie taki proszek? To zacznij sa palic hehehehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biest a co Ty taka złośliwa i wredna. Bez prsesady, nowe jest i działa lepiej. mon cheri miała racje. A ty wyluzuj. A może nie pisz, jak masz tak odpisywać chamsko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się milutko zrobilo:OW sumie nie ma przymusu.A po paleniu trawy to mam niestrawność jak chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×