Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mon cheri

Dlugie starania o dziecko w dojrzalym wieku . Grupa wsparcia. Kontynuacja!

Polecane posty

Moncia co do amh, to najwazniejsze, że nie jest niskie. Czy miałas kiedyś podejrzenie albo stwierdzenie pco. Czasami dosyć wysoki wynik może rodzić takie podejrzenia. To tylo co wiem bo ja się specjalizuje w niskim amh. Mon cheri Straszne to co piszesz z tym zwolnieniem. Musisz zrobic wszystko co się da żeby je uzyskać. W Polsce większość ginów by przy takiej pracy wypisało bez problemów, a jeszcze przy pracy fizycznej i nienajmlodszym wieku. w głowie mi sie to nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taido mój biedny kurczaczku:(to się narobilo,pilnuj tego ucha bo zartow nie ma.A jak u Ciebie z ciśnieniem?Bo to tez może być pewien związek. Moncia ja podobnie jak Taida mam wątpliwy przywilej niskiego amh.Ale o takim wysokim czytałam u dziewczyn z pco.Nie pamiętam jakie sa normy ale nie martw się przedwcześnie.Tez bym wolala mieć nadmiar niż brak. Gerwazy trzy razy do ciebie pisałam i mnie potraktowalo jako spam nie wiem dlaczego,zaraz znow napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida a ten pisk Ci juz przeszedl- znaczy w uchu . Bo to potrafi przesladowac ludzi latami . Dobrze , ze tak sie m dobrze sprawdzil :) , fajnie czuc , ze sie jest z wlasciwym czlowiekiem ! A w temacie praca : chetnie pracuje , ale nie az tyle :( ale przeciez "Arbeit macht frei " ;) X Moncia , no czytalysmy , czytaly ;) Amh powyzej 3 , moze wskazywac na zespol policystycznych jajnikow , wiec lepiej by to bylo ewentualnie wykluczyc - Taida ma racje . Ale nie koniecznie sprawdz to . Ale racja , lepiej tak niz 0,3 ... X Biore tylek ide to tonika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taida tak lekarz podejrzewał, że mam jajnik policystyczny ale poza tym to ja mam regularne miesiączki co miesiąc mam owulację. Oprócz małego endometrium to za bardzo nie było się do czego przyczepić. Ciężko się stymuluję bo trzeba mi dużo zastrzyków do stymulacji ,za to zioła działają na mnie czasami lepiej niż leki .Ot i to cała moja historia ,mąż ma słaba chłopaki ale nie najgorsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, Wynika z tego, ze Twoim AMH mozesz mnie i Taide obdzielic a i tak Ci zostanie jeszcze wystarczajaco duzo :-D To fakt, ze jezeli AMH jest za wysokie to istnieje podejrzenie PCO wiec najlepiej jednak sprawdz to z lekarzem. Poki co, wyglada na to ze masz jeszcze troche czasu na starania :) Teida, Tak sie sklada przypadkowo, ze dobrze znam specyfike pracy w miedzynarodowych firmach konsultacyjnych a takze prawniczych :P To nie tylko w Warszawie tak jest, ze projekt goni za projektem, pracownicy musza byc dyspozycyjni i spedzaja pierwszych kilka lat w zawodzie przywiazani lancuchem do biurka. W Niemczech jest tak samo, w USA zreszta tez. Nikt nadgodzin nie placi ale kazdy liczy oczwiscie, ze zostanie partnerem wiec oczy na zapalki i do przodu :-D W niektorych firmach wzieli sie na sposob i zostawiaja drugi plaszcz i torbe przy stole zeby udawac, ze jeszcze sa w pracy :-D Wcale nie jest rzadkoscia, ze do domu idziesz o 1 w nocy, zwlaszcza gdy projekt wkracza w goraca faze. Ale jak zostaniesz partnerem to jest oczywiscie latwiej :-D Liczy sie wtedy ile biznesu przyniesiesz do firmy wiec zmienia sie specyfika pracy: dlugie lunche, kolacje, ciagly marketing. Za to sama ustalasz sobie czas. Zreszta to super, ze jestes zajeta bo nie masz czasu myslec o reszcie. Ale rozumiem Cie doskonale, ze masz dosc lekarzy po takich przejsciach jak wczoraj. Z tego co opisujesz to masz typowy Tinnitus - to jest czesto stresem spowodowane :( Mysle, ze dobrze robisz ograniczajac wizyte do jednej kliniki bo nie sadze zeby Ci sie Invimed podobal a mam wrecz wrazenie, ze by Cie zdolowali. Nie zniechecaj sie, poczekaj na nastepny cykl i wtedy sprawdz swoje FSH. FSH szwankuje miedzy jednym a drugim cyklem a o problemie mowi sie dopiero gdyby przez kilka cykli byl ponad 15. Czytalam tez ostatnio pare blogow gdzie dziewczynom udalo sie zajsc w ciaze przy FSH 18-20. Przyszedl moj sok z trawy do picia wiec zaczynam jutro. Dam Ci znam czy zbil moj FSH to najwyzej zalozymy organiczna farme trawy :) Mon Cheri, daj znac jak poszlo u lekarza! Mam nadzieje, ze nie robil Ci trudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje z tym forum raz wysyła 2 lub więcej a za chwilę wcale . Napisałam się i jak zwykle nie pokazało .Tak Taida lekarz podejrzewał u mnie policystyczny jajnik . Ale to tak nie do końca ,ja mam regularne miesiączki owulacje co miesiąc .Tylko troszkę małe endometrium ,do tego można byłoby się przyczepić .Słabo się stymuluję do ifv i do inseminacji potrzebowałam dużych dawek ,żeby było trochę pęcherzyków .O i taka to moja historia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco dzwoniłam do ans do zielarskiego i maja ten suplement w jednej ale 500ml soku i tabletki 60szt cenowo ponad 30zla za każdy pisze kolejny raz bo nie umiałam i nie wiem czy teraz będę mogła wysłać posta pisze że traktowany jak spam masakra :( to kafe mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy rozmawiałam przed chwilą z lekarzem i mówił ,że wynik jest prawidłowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut 2009
Buuuuuuu u mnie jest taka burza,ze nie wiem w która mysia dziure mam się schować.Czuje się dzisiaj paskudnie boli mnie glowa,jestem kolowata i spiaca:( Mon cheri Ty masz teraz lezec i ladnie pachniec a nie staruszkow na plecach nosic.Tak mi się przypomniało z tymi staruszkami wiele lat temu miałam zamiar jako drugi fakultet studiować gerontologie.I mój były maz straszny dzwoniec zresztą straszyl mnie,ze po tych moich rozmaitych edukacjach będę starcow nosic i przewijać.Wstretny był ale za to on teraz cudze dzieci bawi:PI jeszcze musi je utrzymywać co go musi nadzwyczajnie bolec bo to straszny chytrus i liczykrupa.W mlodosci miał ksywke Szkot:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut 2009
SM to niedrogo ja placilam za 0,7 około 50 zl.Tez mam wszystko jako spam dlatego zaczelam na pomarańczowo pisać.Albo nasmaerowalam długiego posta i pokazalo jedna litere:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na pomarańczowo wchodzi jak ta lala a z haslem nie chce a już czwarty raz do Gerwazego wyslalam i nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kafe normalnie może doprowadzić do szału serio 😠 Ja dziś też jakoś do bani masakra z tą pogodą jak będę na mieście to kupie ten suplement kobieta mi powiedziała że on nie zaszkodzi pomaga na jelita i poprawia wzrok choć ja mam dobry hehehe ale z jelitami różnie wiec może poprawi metabolizm :P Typowo na odchudzanie to nie jest ale może właśnie pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, To teraz do dziela! Mimo to, sprawdz rowneiz Twoj FSH i LH w 3 dniu cyklu. Niewlasciwy stosek FSH:LH rowniez pokazuje mozliwe PCO. Po prostu dobrze by to bylo kompletnie wykluczac bo z tego o czytalam to soby z PCO powinny byc stymulowane w inny sposob niz reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że jest to forum. Dziewczyny dziękuje za wsparcie, Coconut jak dawno nikt nie mowił do mnie "kurczaczku" :) Pisk juz tez ustał. Mon cheri masz rację, że to można miec latami. Teraz mi się przypomniało jak kolega w pracy twierdził, że ma te piski od kilku miesięcy i zaczyna mieć myśli samobójcze...straszne i teraz dokładnie go rozumiem. I Gerwazy super opisałaś specyfike pracy w tego typu miejscach. to zrozumie dokładnie tylko ten kto tam trafił. Patent z teczka i płaszczem zastosuje :) U mnie w korpo jest 7 partnerów i tylko jedna kobieta w tym gronie. Fakt jak sie juz nim jest to wszystko wyglada troche inaczej bo robia tacy jak ja a prawdziwe profity zbierają oni i nie mam im tego za złe bo cięzko sobie kiedyś na to zapracowali. Ja coraz częściej mysle o zmianie pracy bo trochę szkoda mi życia, może kiedys założę małą kancelarie i zajme się sprawami zwykłych ludzi. tylko kto uda się do specjalisty od rynków kapitałowych z poradą dotycząca rozwodu lub spadku? Długi temat i nie miejsce na nudnawe dywagacje. I Obiad marny, tylko zupa - krem z zielonego groszku, no ale dzis jest mój dzień odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy robiłam fsh i w 3 dniu było 6.9 tylko nie mogę znaleźć ale jak robiłam przed in vitro to lekarz mówił ,że jest prawidłowy wynik. Ale zrobię przy tym @ w 3 dniu dziękuję za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teida, tam gdzie jest jedna partnerka tam moze byc i druga :-D A potem mozesz zostac czlonkiem rady nadzorczej w jakiejs firmie i pojawiac sie wylacznie na konferencjach raz na miesiac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coconut 2009
Gerwazy:)może teraz się uda.jasne ,ze biore pod uwagę podchodzenie na cyklu naturalnym o którym mowilas.Tylko jest maly problem bo mnie nie bardzo można znieczulac:(Mialam jedna punkcje na zywca i to było okropne:(Bardzo zle to wspominam,pomijajac bol fizyczny,ktory da się znieść,ale stres sytuacyjny i normalny ludzki strach powstrzymują mnie. Moja kolezanka od początku roku co miesiąc zbiera oocyty w programie poor responders.Co miesiąc ma lekka stymulacje,narazie uzbierala 3 sztuki prawidłowo zbudowane.Ma w zamysle podchodzić co miesiąc do końca roku.Jest wypluta do granic ludzkich możliwości w bardzo zlej kondycji psychofizycznej.Staram się ja wspierać najlepiej jak potrafie ale widze,ze kiepsko z nia:( U nas koszt miesięczny bez lekow takiej procedury wynosi około 2700 plus cena za mrozenie oocytów.Oszczednosc raczej pozorna bo jak się posumuje wszystkie miesiące to wychodzi koszt dwóch normalnych procedur ivf.Z tym,ze nie trzeba całej kasy wywalać na raz,takie jakby raty bez oprocentowania co tez ma swoje plusy bo latwie mozna wszystko rozplanować. Ostatnio miało miejsce sympozjum na którym szefostwo mojej bylej kliniki wypowiadalo się na temat przewazajacych korzyści mrozenia zarodkow a nie oocytów co zalatuje hipokryzja bo usilnie namawiają pacjentki do programów low responders. A teraz powiedz jak smakuje ta trawa i jakie jest dawkowanie tego smakołyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj i mnie dopadła jakaś meteopatyczna niemoc:DWróciłam z pracy i opadłam totalnie z sił. Aż sobie ciśnienie zmierzyłam:DWczoraj za to padłam jak mucha o 20-tej!!:DA rano i tak czułam się niewyspana.... Gerwazy, jeżeli chodzi o Twoje plany, to pozostaje nam tylko i wyłącznie jedno. Czekać na pozytywne efekty. Wybrałaś najnowocześniejsze miejsce, które może poszczycić się wspaniałymi sukcesami, a więc innej opcji nie ma:) Coco, przybijam Ci piątkę, ja też mam nowe buty:D Tessa, słyszałam o sytuacji w Twoim regionie. Nieciekawie:OOby jak najkrócej to trwało.... Mon cheri, ależ oczywiście, że nie zapowiada się, żeby m zmienił pracę i był cały czas w domu:DJa tak w przyszłość wybiegłam, daleką przyszłość....:D;) Coco, podlewanie i tak musi być, mimo deszczu. A kurzy się na szczęście coraz mniej, bo większość terenu zazieleniona:) Ivanka, powiedz m, że Twoje nastroje, to na pewno nie klimakterium, ale stuprocentowy objaw kobiety w pełnym rozkwicie:D Tessa, piękny ten Twój urlop był:)Akumulatory załadowane ma maxa:D Coco, ja też jestem z tych lękliwych:DNajbardziej działają na mnie zaskrońce...brrrr! Macham wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly jerzu Ty chyba nie myslisz o emeryturze ;) , bo to jeszcze 1000 lat ;) X Zwyciestwo ;) mam zwolnienie na DZIS !!! No ale moge przyjsc i dostane tez na nastepny wtorek !!! X Taida nie zalezy mi na zwolnieniu za wszelka cene , nie chce tylko robic nic niebezpiecznego , po 13 latach szkoda !!! by bylo ... Ciesze sie ze juz Ci nie piszczy :) , mam czasem takie napady i jak trwa dluzej jak 2-3 godziny , to szalu idzie dostac , moj m w podobnym do Twojego przydadku dostal sterydy , pomoglo :) X Moncia - no jak wyniki ok to teraz tylko kciuki trzymac ! X Dziewczyny !!!!!!!!! Co wy z ta trawa - narkotyki sa niezdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpadly pierwsze jeansy , gniota w brzuch , drugie tez niezbyt -ide pokopac w szafie , moze co znajde wygodnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri dobrze że udało się ze zwolnieniem .Odpoczywaj jak tylko możesz praca nie ucieknie.Ja dziś dostałam @ i kiepski mam nastrój bo niby odpuszczam ale jakoś zawsze mam nadzieję.Rok to długo i chyba już się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, bądźmy mimo wszystko waleczne:)U mnie w listopadzie minie rok.... Mon cheri, pewnie, że nie myślę o emeryturze:DZa młoda jestem na takie myśli:D Dobrze, że jesteś rozsądną dziewczynką i masz zwolnienie:)A co do ciuchów, to tylko się ciszyć można, że maleństwo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Nie mam czasu czytać, później nadrobię. Chciałam Wam tylko przesłać gorące i słoneczne pozdrowienia z Montenegro! Ivanko, cały czas pamiętam, że pytałaś mnie o Portugalię, a ja nie zdążyłam odpowiedzieć przed wyjazdem :O A więc: ceny w Portugalii nie są wysokie, i za noclegi, i za wyżywienie nie wychodziło drogo. Za noclegi w dużo wyższym standardzie zapłaciliśmy o połowę mniej niż rok wcześniej we Włoszech nad Adriatykiem. Zorganizowane wczasy i wycieczki do Portugalii są drogie - pewnie ze względu na odległość i dojazd. My, jak wiadomo organizowaliśmy się jak zawsze sami ;) lecieliśmy z Berlina, lot około 1 tys. zł na dwie osoby w obie strony, ale rezerwowany z półrocznym wyprzedzeniem. Zawsze poluję na okazje - pokój w hotelu był ostatni w tym terminie, była duża zniżka przy przedpłacie całości, na miejscu ceny były wyższe. SM, myślę o Tobie :) Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki! Nie mam czasu czytać, później nadrobię. Chciałam Wam tylko przesłać gorące i słoneczne pozdrowienia z Montenegro! Ivanko, cały czas pamiętam, że pytałaś mnie o Portugalię, a ja nie zdążyłam odpowiedzieć przed wyjazdem :O A więc: ceny w Portugalii nie są wysokie, i za noclegi, i za wyżywien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co chodzi to kafe czy leci w kulki? Biest już nie wiem jak mam Cie zwabic zebys wrocila:DNapisz chociaż pocałuj mnie w doope to i tak się uciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×