Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość to ja cos dodam
Agnis tylko o tobie to swiadczy, ze nie radzisz sobie z emocjami i tworzysz fikcyjnych przyjaciol, ktorzy musza wspierac twoje decyzje i poglady. to jest juz choroba psychiczna. jak ma sie twarde i solidne argumenty, to ich sie uzywa, a nie tworzy milion kont po to, by stworzyc fikcyjna grupe wsparcia. cos nie halo z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja cos dodam
Agnis i w dodatku czytac ze zrozumieniem nie potrafisz:/!!! "do Agnis" to jest nick, a nie, ze ktos do ciebie cos pisal!!:/ to kurcze ja wchodze i czytam i wiem od razu o co chodzi, ze ten gosc pisal do kogos innego, a nie do ciebie. pora czytac uwazniej a nie wybiorczo. cos naprawde z twoja glowka sie robi:/ ja jestem tutaj doslownie chwile i czytam, co jest grane i widac, ze nie radzisz sobie z emocjami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka224
u mnie rzadko sa ciaze po 40. w poradniach tez rzadko widuje taki widok. ale za to ostatnio majac egzamin wszystkich studentow zadziwil fakt wykladowcy, ktory ma ok 50 lat, a dzieci jedno max 6 lat, a drugie 3/4 latka. studenci niezle oczy postawili, jak dzieci do niego "tato" zwracali sie. kazdy myslal, ze z wnukami przyjechal, bo staro wyglada i ma ok. 50 lat. jak wszyscy jednomyslnie mysleli, ze to wnuczki, to o czyms to swiadczy. a tu taki szok, ze to dzieci byly. nawet dwie kolezanki dzwoniac do mnie mowily, ze myslaly, ze wnuczkami opiekuje sie podczas egzaminu. nie chcialabym zeby tak ludzie mnie oceniali i dlatego nie chce rodzic po 40, jak na moje dzieci maja mowic, ze to moje wnuczki. nie chce robic krzywdy i wstydu dzieciom, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p48
Witajcie cierpliwe dziewczynki. Marianka 41,Angiś- dzięki za pamięć. Mon cheri-już dawno Ci pisałam,że się uda ❤️ i będzie wszystko super. Jak zareagowała na nowinę Twoja jedynaczka? Dla wszystkich złota myśl z mojego notatnika: NIE DYSKUTUJ Z IDIOTĄ - BO NAJPIERW SPROWADZI CIĘ DO SWOJEGO POZIOMU, A POTEM POKONA DOŚWIADCZENIEM". Gościu-fachowcu jedyny w mieście,chcesz nam wmówić,że masz wyższe wykształcenie? Chyba skończyłaś SORBONIT . Ośmieszasz swą pisaniną poziom intelektualny polskich kobiet i dodatkowo podszywając się pod osobę po studiach,chcesz ośmieszyć poziom polskich uczelni. Jestem gotowa założyć się,że nie masz nawet średniego wykształcenia,bo ono już zobowiązuje do poprawnego i logicznego napisania kilku zdań.Jesteś strasznie zakompleksioną osobą,na którą nikt nie zwraca uwagi i cel swój osiągasz w necie /w nikczemny sposób/. Dziewczynki nie denerwujcie się tym "czymś". Teraz może pojechać po mnie. Moja ciąża jest już donoszona i nic mi nie zaszkodzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia40
Dziewczyny Dziękuję za wszystkie rady. łykam kwas foliowy od pół roku :) i zaczynamy działać. Czekam na Mój Skarb od dziś. Zanim się jeszcze pocznie juz jest wyczekiwany. A jeśli się nie pocznie- widać taki Jego los i mój również. Gościu który piszesz tu różne rzeczy chciałabym żebyś wiedział, ze czytam wszystko. I wiesz co? Pisz jak najwięcej - jeśli ma Ci to przynieść ulgę- satysfakcję, radość- cokolwiek czego potrzebujesz.Naszej uwagi i złości nie zyskasz. Kobiet, o których piszesz , nie zniechęcisz, możesz mieć swoje zdanie- Tylko się nie dziw, ze nie będzie reakcji na Twoje słowa- o to proszę wszystkie kobietki, które się z "gościem" nie zgadzają.Zbędne dyskusje. Nie odpisujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca czasem
Dziewczyny ja was prosze ignorujcie i jeszcze raz ignorujcie wpisy,tak jak basia10051-71 pisala wczesniej,zauwazylam ze troll karmi sie waszymi odpowiedziami a jak nikt nie reaguje to czepia sie kogos imiennie zeby zwrocic uwage.......IGNORUJCIE .....to glupie babsko odpusci,pojdzie na inny topik szukac zaczepki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litosciwa
a mnie jest zal tego "trolla" bo tak postepuja osoby gleboko nieszczesliwe,fakt ze kazdy jest kowalem swego losu i pewnie zycie jej sie nie uklada bo jak wiadomo zlo przyciaga zlo i jesli jestesmy zli otaczamy sie zla energia i tak w kolko,to co ona wypisuje jest bardzo jaskrawym przykladem tego ze zzera ja zadrosc,jest sfrustrowana i nie moze zniesc czyjegos szczescia a jesli uda jej sie kogos wyprowadzic z rownowagi lub rozzloscic troche lepiej sie czuje,wiec moze ja tez zaapeluje,nie pozwolcie jej sie sprowokowac ,nie robcie tak jak ona chce zebyscie robily,zlewac z gory na dol,calkowicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zrozumieć, jak kobieta, człowiek może sie tak zachowywać.Wyzywać od debilek kogoś bo ma inne zdanie na jakis temat.Oczywiście mogę sie z kimś nie zgodzić , napisac swoje zdanie, skomentować czyjeś zachowanie.zachowanie kogos może być zawsze nieodpowiedznie naszym zdaniem ale wyzywac kogoś? To juz świadczy tylko o osobie która wyzywa.To jest tak samo, jak któs przeklina.to swiadczy tylko o słabości i płytkości tej osoby.kobieto, lub kimkolwiek Jesteś twoje wszystkie słowa świadcza o Tobie.Nie Jesteś kobieta z klasą.Nie Jestes dobrym człowiekiem.wiele kobiet tutaj to kobiety z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety proszę skończcie juz z tymi przepychankami ,niech to forum dalej będzie tym czym było miejscem gdzie się spotkały kobiety pragnące lub oczękujace dzięciątka i my już mamy które kochamy nasze dzieciaczki nad życie , po to zostało ono stworzone i do tego służy ,gdy zaszłam w ciąże szukałam tematu który mnie dotyczył i znalazłam się tutaj i może niech każdy sobie znajdzie to czego potrzebuje, i niech nie nudzi innych nie potrzebnymi wpisami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-42
Basiu - racja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak podczytuje Was od czasu do czasu i pozazdrościłam większej gromadki dzieci. Mam tylko dwoje i najwyższa pora na następne, po dłuższym przedyskutowaniu z mężem stwierdziliśmy, że najlepszy czas, może uda się w wakacje, akurat bezrobotna jestem, czas tylko dla dziecka przeznaczę, a ciąża bez stresowa będzie bo nigdzie tak się człowiek nie denerwuje jak w pracy . Nic nie daje tyle szczęścia co dzieci i wspaniały mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zaczynam staranka w wakacje mam 37 lat i dwójke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie sie robi tutaj , juz nikt nie wie do konca , kto jest realna osoba , a kto tylko miesza . Moze niech konkretne ,realne osoby melduja sie pod normalnymi niebieskimi nikami , bo trudno wyciagnac prawdziwe wypowiedzi i w koncu ktos poczuje sie odrzucony , bo nie ma sensu witac tysiecy gosci , ktorzy nagle sie sypneli jak z rekawa ! Ciezkie czasy ostatnio , na moim starym topiku tez miesza sie ciagle , a kiedys fajnie bylo popisac . Czlowiek mogl sie wyzalic , albo o rade spytac , a teraz %#*@? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Safira70 wózek musi być w wersji jeep z dodatkiem miejskim, oraz szybko i łatwo się składać :-) Mieszkam na wsi, ale do miasta podróżuję codziennie (jakieś 10 km) i wygląda na to, że albo ja, albo M wózek systematycznie do bagażnika pakować będziemy ;-) Model wybrałam, właściwe trzy, teraz któryś musi mnie do siebie w realu przekonać. Mon cheri statystyka powiadasz? Oj, temat bardzo mi bliski jeszcze w ubiegłym roku ;-) Migotko bądź dzielna, moja przyjaciółka 2 lata starała się o dzieciątko, a niepowodzenie w tym temacie doprowadziło ją do depresji. Nadszedł moment rezygnacji, wydała zapas ciuszków po swojej starszej córce i.. za dwa miesiące była w ciąży. To dopiero ironia losu co?? Pozdrawiam wszystkie mamuśki i starające się kobietki, oraz te, które swoje skarby noszą jeszcze pod serduchem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri trudno się z Tobą nie zgodzić w temacie gości.. Mam jednak wyostrzoną intuicję i podświadomie wyczuwam z kim pogadać można, a z kim niekoniecznie. Samo przyszło samo pójdzie, róbmy swoje i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia40
Pozdrawiam z samego rana i zamelduję się na niebiesko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka224
tak sie sklada, ze ja akurat mam 22 lata i studiuje na 3 roku, wiec nie pitolcie, ze ktos pode mnie sie podszywa. ostatnio nawet temat zalozylam o rodzeniu sn przy wadzie wzroku. a ta sytuacja na egzaminie, to byla prawdziwa. kazdy byl w szoku, ze ten wykladowca ma takie male dzieci, bo mial ok.50 lat. nawet z kolezankami pierwsze co przez tel. komentowalysmy to, bo kazdy myslal, ze to ich dziadek, a nie tata. smialismy sie, ze w tym wieku jest jurny taki i ciekawe, co bedzie pozniej. w jego przypadku definitywnie mozna mowic o tym, ze wygladal staro na dzieci, a was niestety nie widze, ale wiek ok. 50, to raczej nie wyglada sie na 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja tam juz mase czasu nie bylam , bo mam na tablecie wersje komorkowa i tylko z nia problemy :( ale sprobuje sie dostac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , kurcze ja jeszcze w domu na nogach w dwupaku , jakoś nic mnie nie chce brać , a już by mogło bo moje hormony wariują , wczoraj całe popołudnie prze ryczałam i nie mogłam się wyciszyć , czy tez tak miałyście przed porodem?? A do gościa jedynego w swoim rodzaju mam parę dyskretnych pytań :) masz w domu komodę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chcesz
zeby ktos dal ci komode bo pewnie kasy nie masz? wchodze i az zdziwko mnie wzielo...5 dzieci! kobieto nie masz jakichs priorytetow w zyciu jak rozwijanie swoich pasji? twoja pasja jst rodzenie dzieci? ja tez mam do ciebie pytanie. twoje najstarsze dzieci studiuja? mieszkaja w akademiku badz studiuja w innym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako gość
ja tez mam pytanie. dlaczego masz az piatke dzieci?? bo ja mam 2 i w zyciu nie chcialabym wiecej. przy dzieciach jest tyle roboty, duzo kosztuja, a w dodatku wysylam dzieci na rozne kursy tanca, czy jezyk angielski i wiem ile to kosztuje. mimo, ze z mezem zarabiamy, to mysl ze mielibysmy wiecej dzieci nas przeraza! po stopce widze, ze masz 2 starsze corki, ktore sa w takim wieku, ze musza studiowac. studia rowniez sa drogie, a my z mezem odbiegamy od tego, zeby dzieci musialy brac kredyt studencki, bo nas nie stac na ich studia, na ich edukacje. od tego my jestesmy, zeby mialy dobry start w zycie. jak ty wszystko to umiesz pogodzic? widze, ze jedno dziecko ma 3 lata, kolejne w drodze. kiedy masz czas na prace? rozumiem, ze starsze zajmuja sie soba, ale ta co ma 13 lat, to przedostatnie i teraz najmlodsze? nie boisz sie, ze pewnego razu maz straci prace i nie bedziecie mieli z czego zyc, a tutaj piatka dzieci? jak wy organizujecie sobie czas? u nas rodzina namawia nas na trzecie dziecko, ale nie wiem, czy chcialabym znowu wchodzic w pieluchy. do tego mam prace, dzieci odchowane i one tez potrzebuja rodzicow. mimo, ze mamy warunki, ale tak jak mowie komus latwiej powiedziec "zrobcie sobie dziecko". tylko od wychowania jestesmy my, a nie znajomi, czy rodzina. mozesz mi odpisac jak to jest u ciebie? nie znam nikogo, kto ma tak liczna rodzine. pracujesz w ogole? dajesz rade? jak znosisz kolejne porody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam coś smacznego i o modzie www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do chyba chcesz - nie nie chce od Ciebie komody , stać mnie na wszystko , nawet mogę mieć jeszcze kilkoro dzieci i wszystkie wykształcę i wychowam na porządnych ludzi a pytam się o komodę , ponieważ jak masz z szuflada to weź swoja inteligencje schowaj do najgłębszej szuflady , zamknij na klucz i wyprowadź się na inny topik z ta komoda hehehehh jedyna w swoim rodzaju na wsi , no wcale się nie dziwie ze tylko ty taka jesteś ( niby inteligentna ), choć do inteligencji masz daleka drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna na wsi to ty jestes robiac tyle dzieci. co dzieci w pole bedziesz wysyslac i po to tyle robisz zeby robily za ciebie w polu? ludzie z miasta nie robia po 5 dzieci kochana :D:D tylko na wsi tak sie robi:D wez sie za robote i naucz dzieci stosowania antykoncepcji, bo ty niestety nie potrafisz z niej korzystac. a moze od dzieci nauczysz sie o antykon. oczywiscie pisze o starszych corkach wiesniaro. to co pochwal sie! dzieci starsze studiuja czy ciagna stypendia socjalne i mieszkaja w akademikach bo z reguly tam daja takie osoby z wielodzietnych rodzin. no pochwal sie co robia twoje starsze dzieci i czy dajesz im na studia:D bo o twoja prace nie pytam bo pewnie dzieciorobie nie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×