Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość mola42
witam szczęśliwe panie...nie mogę się do nich zaliczyc ale zastanawiam się co dalej czy jeszcze próbowac .....życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia40
Dzień dobry wszystkim w Dniu Ojca :) Mam 40 lat, córkę 12 lat, półtora roku temu straciłam dziecko w 12tc. Aktualnie chcemy spróbować jeszcze raz- wszystkie wyniki ok.Łykam kwas foliowy (coś jeszcze powinnam?) Dzień ojca to chyba dobry dzień na podjęcie decyzji, ze spróbujemy raz jeszcze..... Trzymajcie kciuki proszę..... I dziękuję, ze jesteście- wszystkie mądre mamy około 40 !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-42
Witam. Ja jeszcze nie byłam u lekarza, czuję się dobrze, tylko brzuch trochę pobolewa. Najbardziej martwię się czy dziecko będzie zdrowe, przez to trudno mi na razie cieszyć się z tej ciąży. Czy jest tu jakaś dziewczyna też na początku ciąży? Byłoby mi raźniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia40
Mama42 - moze ja wkrótce dołącze:) A który u Ciebie tydzień? Które dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia40
Mama 42 przeczytałam Twoje wcześniejsze posty. Ja tez miałam ciąże obumarłą w 12tc ponad rok temu, do dzis nie odwazyłam sie zdecydować na kolejną próbe. Wierzę, ze uda się i Tobie i mnie tym razem:) Czy bierzesz jakieś lekarstwa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wszystkie 40-tki jestesmy jeszcze mlode :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-42
Nie biorę żadnych leków. To 5 tydz więc nie byłam jeszcze nawet u lekarza. Ja też długo bałam się zaryzykować, a potem trochę trwało zanim się udało. Ale mi się zrymowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy artykuł na oniecie jest niestety nie mogę go skopiować.Dbaj o przyjazny ton rozmowy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety na tej p***********j kafeteriii jest tak ze wszystkimi linkami do netu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p48
Pozdrawiam wszystkie mamuśki,oczekujące i starające się. Poczytałam Was dzisiaj i.............znów mi ciśnienie skoczyło po wypowiedziach tej "wszechwiedzącej" i wszędobylskiej osoby. Przecież ta ignorantka ma radę na każdy problem.To jest "wszechstronnie" wykształcona osoba i jakże "skuteczna". Swoim myśleniem i głupimi przykładami kompromitujesz polskie kobiety.Przez pryzmat twoim durnych wypowiedzi oceniają nas na świecie ,jako zacofane , niedouczone i ograniczone psych.. Jakie masz doświadczenie i kto dał Ci prawo,aby radzić matce,która straciła dorosłą córkę? Czy ona prosiła cię o radę?Ona żyje z tym strasznym bólem już 2 lata i jeśli uważa,że decyzja o ciąży jest słuszna-tobie nic do tego! Na innym forum już ci napisałam,abyś zostawiła w spokoju te kobiety,uwiesiłaś się szczególnie Gosik i nawiązujesz ciągle do niej .Tak,jak ci napisałam na tamtym wątku-jesteś straszną plotkarą,która wiecznie opisuje innych:co widziała,co usłyszała i co pomyślała.Ty w realu nie masz z kim porozmawiać,bo nikt z .taką osobą nie chce mieć kontaktu,dlatego produkujesz się w necie.Weź się za szczotę i posprzątaj mieszkanie-będzie z ciebie jakiś pożytek.Tu tylko zaśmiecasz! Babeczki-kiedy tylko mi smutno,wpadam do Was,bo Wasz optymizm i szczęście płynące z macierzyństwa potrafią dodać sił.Cieszę się z każdej dobrej wiadomości i kibicuję Wam. Przepraszam,że tak wtargnęłam,ale podobno "tu każdy może".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! W tak wczesnej ciazy szybko do lekarza po luteine lub cos innego na podtrzymanie. Po wczesniejszych poronieniach jest niezbedna. Ja mialam dwie straty w 12tc i 7 tc. Teraz trwa 23tc.Jestem juz okragla i szczesliwa.Trzy lata temu jak z corka bylam w ciazy to celebrowalam niemal kazdy dzien ciazy i szkoda mi bylo jak nadszedl dzien porodu. Teraz nie moge doczekac sie na dziecko. Chociaz czuje sie dobrze.Pozdrawiam wszystkie mamusie rowniez te przyszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki:) mon cheri, nieinwazyjne badania należą ci się po prostu. Mój pierwszy lekarz też mi nie dał skierowania, ba.. nawet o tych badaniach nie wspomniał. Test podwójny zrobiłam prywatnie a potrójny w szpitalu, gdzie skierował mnie mój drugi lekarz. Bardzo się ten drugi dziwił, że wcześniej robiłam badanie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyn , ja tu zaglądam baaaardzo często , ale mało się wypowiadam , ponieważ , ta osoba wszechwiedząca , za dużo bzdur wypisuje . ja dzisiaj kończę 39tc już nie mogę się doczekać naszej upragnionej kolejnej córci , czop mi już odpadł w czwartek a teraz tylko czekamy na mocniejsze i regularne skurcze i odejście wód , mamy nadzieje ze to już za niedługo nastąpi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej anaaa71 ty juz na mecie. Bede ci zazdroscic jak juz urodzisz pozytyw ie oczywiscie. U mnie 23 tc.i daleko meta. Zycze ci lagodnego i szybkiego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p48 alez sie wyprodukowalas:D az smiech bierze:D a co nas twoje wypociny obchodza? kazdy ma prawo wchodzic gdzie chce i pisac co chce. ja tez wchodze tutaj rzadko a i tak mysle tak samo jak ta pomaranczowa. myslisz ze kazdy musi myslec tak jak ty/wy? ograniczonym babskiem to ty jestes sadzac ze pisze ciagle ta sama osoba. ciekawe gdzie mowa o tym durnym babsku Gosik? urojenia masz malenka? w sumie to widac jak ty szukasz po necie, czy forach danej osoby, bo ci podpasowala i wypisujesz jakies bzdury nie majac tak naprawde dowodow ze pisze ciagle ta sama osoba. cos z twoja glowka jest nie tak. za duzo czasu wolnego masz szukajac danej osoby. meza nie masz czy dzieci? w sumie w tym wieku to niektorzy juz nie pracuja to moze jestes kolejna niedowartosciowana baba bez pracy ktora szuka sobie zajecia w postaci szukania jakichs tak naprawde wymyslonych osob. jak masz taki problem to widocznie masz cos na sumieniu i nie daje ci to spac. przejmujesz sie takimi tekstami to dowod na to ze bierzesz sobie do serca takie opinie bo pewnie w zyciu REALNYM tez je slyszalas i nie mozesz sobie darowac ze takie stare baby nie powinny rodzic. o tobie swiadczy ze szukasz jakichs nickow po forum kafeterii i piszesz debilne teksty. smieszna jestes. jak masz 48 lat to jak maz moze posuwac taka idiotke? moze kolejny porod w tym wieku spowodowal ze korba ci odbija?naprawde czytam co niektore i mi sie wlos jezy ze takie idiotki tutaj sa...a najlepsze, ze kazda uwaza sie za madra bo ma lat 40 z hakiem. smieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do annaaaa71
malo tutaj wchodzisz bo ktos ci kiedys przysral ze rodzisz 5 dziecko i bylas zakompleksiona ze bedzie kolejna corka a nie syn! ktos ci zwracal uwage ze obojetnie czy syn/corka to zaraz przestalas sie prawie udzielac bo obrazilas sie! mieszkasz na slasku, nie masz roboty i rodzisz ciagle dzieci dzieciorobie i w tym rzecz, ze boli cie ze inni maja lepiej od ciebie i uwazaja ciebie za dziecioroba i krowe rozplodowa. zreszta warto tutaj sie rozejrzec po watku ze te ponad 40 rodza po 4 czy 5 dziecko. nie wiem czy to taki szczyt marzen ze dzieci nie maja swoich pokojow, nosza ciuchy po starszym rodzenstwie i te starsze opiekuja sie mlodszymi. wspolczuje ci, ze maz tak cie wykorzystuje:( pewnie robi ci dzieci zebys w domu siedziala i do ludzi nie wychodzila:( to kiedy 6 dziecko?? rob poki mozesz bo moze w koncu trafisz w syna a twoje dzieci musza tez pracowac na nasze emerytury. do menopauzy masz czas rozmnazac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole poczytac o ciazach tych mlodych kobietek niz tych starych. stare uwazaja sie za wszechwiedzace i tak naprawde nie przyswajaja ze ktos moze z nimi nie zgadzac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p48
Ty bezrobotny popaprańcu ,życzę ci "durnoty" Gosik-wówczas wiedziałabyś się,co to znaczy honor,odpowiedzialność i zwykła empatia. Twoje wyzwiska mam głęboko..........,nie jesteś warta,aby z tobą dyskutować. A czasu mam duuużo i jeszcze mi płacą niezłe pieniądze za to siedzenie. Jeszcze cię proszę o jedno-nie używaj słowa "Nas",nie masz do tego prawa,to nie jest miejsce,gdzie jesteś akceptowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny nie ma sensu odpisywać tym nie przyjaznym gościom szkoda nerwów ,a czy to jedna osoba czy 10 co za różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do p48
przeciez o tobie pisza ze musisz byc bezrobotna skoro szukasz po necie jakichs osob. stara baba a w takie gierki sie bawi. przeczytalam to co jest powyzej i tez chce mi sie smiac ze takie stare kobity a takie kompleksy musza miec. chyba musisz odpoczac od forum bo cos ci sie z glowa robi. mi nigdy by do glowy nie przyszlo zeby kogos po forach szukac!!!! ale chociaz przyznalas sie ze to ty wiec musisz byc naprawde jakas zdesperowana i miec kompleksy. jak nie radzisz sobie z ciaza w tym wieku to idz do jakiegos terapeuty. a ta Gosik to co to jest ze traktujecie ja jak swietosc? zwykla przecietna osoba ktorej trzeba wspolczuc ze ma takie zycie a nie inne. wnioskuje ze ma chore dziecko czy sama jest inwalidka? teraz wiadomo ze te starsze panie bawia sie w szukanie osob i obrazaja je, jak moga nie miec podstaw, bo przeciez brak dowodu:) bardziej powiedzialabym, ze te mlode moga byc do tego zdolne,a tutaj jednak mylilam sie, bo stare rozumem tez nie grzesza:):) dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do p48
to jak ci placa za to siedzenie to jestem ciekawa co powie twoj kierownik na to ze obijasz sie i siedzisz na kafeterii :p ale oczywiscie lepiej i latwiej jest kogos oceniac jak samemu robi sie zle i jest sie cofnietym bo inaczej nie mozna tego nazwac jak siedzi sie iles czasu i szuka osob po necie. poszukaj jeszcze na innych forach niekoniecznie na kafe, bo pewnie twoj mozg jest taki maly ze tylko jedna i ta sama osoba moze pisac jak ludzi jest miliony i milion pogladow. musze swojemu facetowi pokazac ten watek bo nie raz wchodzil poczytac takie glupie baby i mial polewke ze takie glupie sa. chociaz i tak najbardziej smieszylo go wsadzanie reki do pochwy i sprawdzanie jaka jest szyjka ale to juz pomine to obsesyjne staranie "staraczek". moze ty tez masz jakas obsesje...nie no smiech po prostu...:):):):):) jak masz 48 lat to pogratulowac weny tworczej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w budzetowce i w kazdym razie u mnie w pokoju nie raz jak robimy sobie przerwe to wlasnie wchodzimy poczytac takie rzeczy bo smieszne sa. Musze ten watek pokazac swoim kolezankom. Dobrze ze nie znam zadnej ktora rodzi tak pozno dziecko bo nie wiem jakbym to skomentowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anaaa :) to już ostatnie chwile ciąży:) Będę czekać na wiadomość o szczęśliwym rozwiązaniu. malika, u ciebie już półmetek, zobaczysz, że czas szybko zleci i zostaniesz młodą mamusią :) P48, dla Ciebie serdeczne pozdrowienia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość*
takiego pracownika to bym zwolniła,co sie w czasie pracy na necie siedzi i nabija sie z innych,co to kogo obchodzi czy ktoś ma dziecko w wieku 40 lat jego sprawa jego wybór:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam wszystkie nowe mamy, jak i te planujące ;) zostańcie z nami i piszcie co u Was. Anaaaa71 powodzenia, niedługo przytulisz dzieciątko, a siostry to się pewnie doczekać nie mogą ;) U mnie ok zbieram sie na ciążowe zakupy, może jutro się uda, na razie trochę poszalałam w necie na dzieciowych wyprzedażach. P48- fajnie, że się odezwałaś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z koleżankami czytamy wpisy psychopatki, która tu najeżdża na dojrzałe mamy i wspólnie stwierdziłyśmy, ze powinna leczyć się na nogi, bo na głowę za późno dodam, że mamy po dwadzieścia kilka lat i podziwiamy, a nawet planujemy macierzyństwo w okolicach 40 każdy tu podobno może napisać, więc napisałam Mamuśki, trzymajcie się i miejcie w d... , co inni myślą, wy też macie swoje zdanie, na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, moje znajome z pracy ( z którymi właśnie siedzimy na kawce u mnie na tarasie ), dziewczyny przed trzydziestką , nie widzą nic dziwnego w naszym macierzyństwie i stwierdziły, że muszą to skomentować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moje życie moja sprawa:) Mam dość przepychanek słownych więc nie skomentuję ani słowem tych wypocin... Dziewczyny z innej beczki: wiecie, że staram się o dziecko, że teoretycznie mogę być w ciąży:P...Nie mogę stresu opanować. Niby na zewnątrz się trzymam, ale w środku mnie zżera. O rewolucjach łazienkowych nie musze chyba wspominać:) Nie wiem już co mam brać: węgiel, no spa (skręca mi wszystko w środku, nie mogę się ani skupić, ani ruszyć...) czy coś innego. Kiedy byłam w pierwszej ciąży lekarz przepisał mi relanium. Ale nie chcę tego brać, bo spałam po nim jak suseł, a teraz muszę mieć pełną mobilizację. macie jakiś sprawdzony lek (może być na receptę, byle nie zaszkodził ewentualnej ciąży)? Spacer jest codziennie, ale nawet na nim denerwuję się, że spaceruję, a nie piszę pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×