Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość miastowy
Chlopy uwazajcie,bo ja taka jedze mialem. W domu brud i smrod a ta tylko interesowala sie kto ile ma ,skąd to wzial.Glupoty opowiadala,ze mamy takie luksusy,a my wynajmowalismy 36m mieszkanie.Ludzie z nas sie smieli.Kumple sie odsuneli,bo zony nie chcialy tego scierwa widziec.Morda od tej wrednosci pomarszczona.Zostawilem cholere,bo taka nigdy sie nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram Cię Kaja 39 ,dojrzałe macierzyństwo to najczęściej świadomy wybór,obecne 40stki są na tzw "topie" ,atrakcyjne,aktywne i na czasie,więc mają do przekazania swoim pociechom wiele plus wielką wiedzę życiową,ja mam podobne obserwacje co do młodych dziewczyn dzisiejszych,oczywiście to dotyczy części,-są leniwe,mało kreatywne,jedno co im w głowie to się pokazywać-więc podstawa to auto,potem ciuchy,no i imprezy na których zapijają się w trupa,by potem mieć temat rozmów choćby w pracy,jak to było...no i miłych dodatkiem jest najlepiej zasobny w kasę facet,tak się wartościuje potencjalnego faceta,co ma,i czy ona z tego będzie miała korzyści,wiec w cenie są goście starsi większość ma sporo partnerów sexual,oczywiscie to kgos sprawa prywatna ale jak już się innych molestuje tematami na cos się leczy u gina bo załapała od ktrOegoś to robi się człowiekowi niedobrze :O czy dziewczyna z takim profilem osobowościowym jest lepszym matariałem na matkę?pytam w którym punkcie?jak dla nich ciąża to dopust Boży albo złapanie "jelenia" i to bogatego,tylko zazwyczaj takie związki mają krótką karencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co napisać.Kolejne forum rozwalone przez ludzi którzy nie mają co robić tylko zatruwają życie innym. SZKODA!!! Bo niestety ten topic, i inne, podobne na Kafe, są miejscem wylewania frustracji i nieudanego życia przez tych, którzy nawet się nie podpisują. Ot, tak myslę, polskie społeczeństwo, które z tolerancją jest na bakier. Dla mnie to forum było ważne, bo pomogło mi się uporać z wieloma problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!frustracja złośliwość i zawiść polskich kobiet matek nie zna granic !!!!! to nowy topic na kafe, który ładnie opisuje i ocenia jadowite żmije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to juz nawet pisac sie nie chce bo topik nie jest juz taki jaki byl. Wczesniej mozna tu bylo zasiegnac wielu porad a teraz szkoda pisac. Jedna glupia osoba pod wieloma postaciami zatruwa go nieustannie.. A niech pisze sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i ja podczytywałam i przesyłam dobrą energię dla wszystkich 'staraczek' ,o wielu ważnych sprawach tu się dowiedziałam,pewnie nie zostanę już mamą,ale za to mogłam koleżankom służyć radą,a ta osoba co tak truje,to chyba ma jakiś poważny problem ze sobą,ale forum to nie poradnia zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już nie pisze bo mnie nawyzywala franca jedna niemyta a nie zasluzylem na to i jeszcze się podszywa pod innych.Ale pozdrawiam wszystkie piękne Panie i oczywiście gratuluje Ance:) Anka pamiętaj,ze się wpraszam na pępkowe. Dziekuje mon cheri i coruli za linki i rady.Fajne laski jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airbus A330
Do *Gosc* Kolezanko, chooj kogo obchodza twoi znajomi czy twoje przemyslenia na temat macierzynstwa po 40. Dzisiaj 40. i 50. wygladaja i maja sie lepiej niz wiele dwudziestek, na mordach ktorych imprezy i uzywki odcisnely swoje pietno. Poza tym, jaka przyszlosc moze zapewnic dziecku 20 letnia dziunia? jesli nie ma wspracia rodzicow to tylko wegetacje, podczas gdy dojrzali rodzice sa juz ustabilizowani finansowo. Ciekawa jestem czy odwazylabys sie powiedziec to komukolwiek w twarz - podejrzewam, ze nie, bo jak by ci ktos chlasnal z miejsca, to nakrylabys sie nogami. A, i jezeli Tupolew kojarzy ci sie tylko z tragedia, to masz cos z glowa. Sama nie wierze, ze trace czas na takie chodzace scierwo jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja odezwij się co u Ciebie ? Ja wiem że jak się teraz tutaj wchodzi to się odechciewa pisania ale nie dajmy się jakiejś zakompleksionej "młodej i pięknej i najmądrzejszej gwieździe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek 123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co tam u was stare babsztyle? popsztykujecie sie ze swoimi dziadkami troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najzabawniejsze jest to, ze osoba zlosliwa buszujaca na tym topicu jest na tyle GUPIA, ze mysli, ze sie nigdy nie zestarzeje jednak glupota jest blogoslawienistwem a czasem powinna jednak bolec, zeby takie trolle jak to to poczuly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durnie
wy myslicie, ze nie da sie poznac kiedy pisala ta prawdziwa melinda, a kiedy nie? przeciez ostatnie wpisy widac, ze ktoras z tych k***w z tego forum udawala ja. stare baby, a maja siano w glowie. poza tym nie kazda 40 musi miec piekna figure, czy idealnie gladka twarz...sa rozne typy urody i to czy ktos nawali na morde 5 warstw makijazu moze okazac sie jeszcze starsza. a juz w ogole super wyglada taka kobieta, ktora pali to juz w ogole twarz jest zniszczona, a po 40 wyglada jak mumia. wy afiszujecie ten wiek jakby Bog wie jakie laski z was byly, a to swiadczy tylko o tym jak bardzo musicie miec duze kompleksy, co do figury. zdaje sie ze Gosik ma nadwage i przejmuje sie tym? wystarczy poczytac jej bloga, jak ostatnio pisala o swojej nadwadze. tak samo czepiacie sie ze taka mloda dziunia nic w zyciu nie ma i tylko dzieci i meza. zdziwie was bo osoby 20 lat z hakiem buduja swoj dom, maja jedno czy dwoje dzieci i jeszcze studiuja albo koncza studia. to nie jest zasluga wspanialych rodzicow, ktorzy loza na swoje dzieci (a zreszta rodzice swoim dzieciom pomagaja w kazdym wieku). znam mase ludzi ktorzy maja firmy, a maja z 24 lata lub mniej i do tego zadnego kredytu na karku, a buduja dom, czy kupuja mieszkanie. a ile jest takich osob po 30, czy 40 ze wynajmuja mieszkanie, bo ich nie stac na kredyt na swoje m, czy swoj dom. tez spotkalam sie z tym, ze faceci ponad 40 lat, czy kolo 50 pracuja w delegacji, czy jezdza do innych krajow do pracy/pracuja na budowie i tak naprawde jest to maz/ojciec weekendowy. osobiscie nie znam zadnej mlodej dziewczyny, czy pary ktora w zyciu nic nie osiagnela. za to znam duzo ludzi starszych, ktorzy nie wiedza w co rece wlozyc, bo za czasow komuny mieli wszystko i co z tego, ze z jedzeniem bylo gorzej, ale prace mieli na zawolanie, a teraz w XXI wieku nie potrafia odnalezc sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durnie
chociaz byscie tak nie wsadzali wszystkich do jednego worka. co do tego, ze ktos pisal o osobach ktore aktywnie spedzaja swoje zycie w pozniejszym wieku, to sorki wielkie, ale przynajmniej moge te osoby policzyc na palcach jednej reki, bo reszta pracuje i nie maja glowy, zeby dodatkwo w cos angazowac sie. czesc z tych ludzi nadal wychowuje nastolatkow badz maja dzieci, ktore studiuja i im pomagaja. ktos pisal o zylakach- to jest choroba cywilizacyjna i kazdego spotyka bez wzgledu na wiek. wiadomo, ze zylaki robia sie tez od pracy siedzacej, wiec to ze ty nie masz zylakow po 40, to nie oznacza, ze za chwile mozesz ich nie miec. piszesz o zylakach, a ja znam osoby kolo 40, ktore juz mialy powycinane narzady rodne, bo mialy guza. inne osoby kolo 40/50 maja klopoty z nadcisnieniem, czy cukrzyca. moge wymieniac i wymieniac, ale co z tego, ze wymienie skoro choroby sa w roznym wieku i czesto sklonnosc do zylakow, czy nowotworow lezy w naszej naturze genetycznej. wiecej wyobrazni, bo macie wiecej lat, a zero jakichs szerszych horyzontow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durnie
hah...i ostatnia sprawa nt zylakow. moze te mlodziutkie dziewczyny na ciebie pracuja i stad te zylaki, bo ty nie przylozysz sie do zadnej pracy i masz w nosie robote.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s********j stad medno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu kilometrowe elaboraty na temat jej znajomych :P ja pierdziu, jak ty masz nawalone pod czerepem jasne, ze rozne Melindy pisaly, bo se jaja ludzie z ciebie robili, nie zorientowalas sie?? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarz
jestes Melindzia :-) bo juz sie martwilem ze dawno tu nie zagladasz,ale przylazlas,jak fajnie....zawsze czytam cie z zainteresowaniem,bo ty o takich fajnych,ciekawych rzeczach piszesz :-P No ciesze sie ze jestes ,bo jak tam ktos pisal wczesniej,bez ciebie ani rusz na tym forum :-P Dzis widze taki mixik nam zaserwowalas troche o powycinanych narzadach rodnych,cukrzycy,5 warstwach tapety i zylakach u twoich znajomych,zapomnialas o pryszczu jaki ci sie ostatnio zrobil na d*pci...ale to napewno w innym poscie.Fajnie ze jestes,zostan z nami jak najdluzej i pokaz nam szersze horyzonty :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarzy dwoch
No mixik z***bisty, naprawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tygodnia moge gory przenosic. Pewnie juz malo czasu mi zostalo. Caly czas cos tam robie. Ostatnie prania dlz dzidzi prasowania. Juz za pare dni wraca maz wiec bedzie mi razniej I bezpieczniej. Do szpitala mam 30 km. Nie chcialabym jechac karetka a sama troche sie boje. Mam ochote pojechac z Jula na wycieczke rowerowa ale to chyba bedzie przegiecie. Dzisiaj taka piekna pogoda. Jutro moja coreczka konczy trzy latka. Kiedy ona urosla?Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika- dopinguje Ci na tej koncoweczce i trzymam kciuki, zeby Twoj maz wrocil na czas. Zawsze to razniej z menem przy boku :) Z rowerem moze sobie daj jednak spokoj :D :D :D Najlepsze zyczenia dla Twojej Juleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale durnie
no no mysl se dalej kretynko. myslisz ze jak ktos cos wiecej napisze na jakis temat to od razu musi miec nawalone w glowce? jak sama piszesz krotko na jakis temat tzn. ze nie masz argumentow, to leb nie pracuje tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika tak trzymaj!!! Ja własciwie już na półmetku i zaczynam się czuć całkiem,całkiem. Wpadłąm w szał kupowania rzeczy dla małego, wybieramy imię,tu trochę problemów. Miała być Stefania(po naszych babciach), a tu chłopczyk. No zobaczymy. Anastazja daj znać co słychać???? Kaja ja już nawet nie mam ochoty pisać na tym topicu. Widzisz co się dzieje??? To co wypisuje ta osoba wyżej to dno dna. Co u Ciebie??? Basiu pozdrawiam i napiszę na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja nie lubie tego trolla:(podle to i parszywe lajno i nawet jej do tego pustego lba nie przyjdzie żeby się wynieść w cholerę bo robi komus swinstwo.Co za bladz paskudna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siggy
Ja tez nie lubie tej swini:(paskudna jest jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszcie się oczekiwaniem na dzidziusia,dbajcie o siebie i nie zwracajcie uwagi na takie miernoty,które tu próbują leczyć swoje chore kompleksy pozdrowienia dla Wszystkich przyszłych i obecnych Mamuś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! My chyba nazwiemy Anna Maria. Jakos ciezko wybrac imie. A tak bedzie po babciach.Zbieram Jule na zakupy. Poszukamy jakiejs fajnej zabawki. Piszcie dziewczyny! Piszemy tylko do siebie. :-) Mialam ciezka noc bo Juli bolaly raczki a nad ranem nozka. Szybko rosnie I stad te problemy. Jak bylam z nia w szpitalu to miala zrbione wszystkie wyniki. Wszystko jest ok. A z tymi bolami to juz borykamy sie odkad skonczyla dwa lata.Cale lato bylo dobrze a teraz co jakis czas bola nozki.Starszy syn tez mial takie problemy jak byl maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zajmowałam się moją dużo młodszą siostrą,mogłabym w sumie być jej mamą:),i ona też szybko rosła i miała takie bóle,na szczęście to mija Słonecznego dnia pa :D 🖐️ p.s jak czytam jakie bije od Was szczęście to aż zazdroszczę Wam tego(ale tak zdrowo ;) zazdroszczę )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×