Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość gość
ale nawet najbrzydsze dziecko dla matki jest najpiekniejsze :D oj tam oj tam...zgrzytajace 40echy to im wybaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam znajomego ktory zostal ojcem majac 51 lat a jego konkubina ma 35 lat:D wyglada to komicznie. jeszcze znajomy ma corke 24 lata, ktora sama ma 4letniego syna...jednym slowem wstyd dla rodziny, ale co zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam się nie odzywać..ale.......... gościu piszący sam z sobą...spadaj lub jak wolisz spier.....j.. stąd.... Topik ożył i już ją boli...Nie twój wstyd, nie twoja sprawa, nie martw się o nasze dzieci...zajmij się swoimi nogami, bo na głowę za późno Dziewczyny bobaski prześliczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przecietne dzieci - popieram:( sliszne, bo czemu? bo rodzone po 40? zlituj sie!!! jest wiele ladniejszych dzieci niz te:( watek i tak jest sztywny od dluzszego czasu i malo kto pisze i malo kto dolacza. wiesz dlaczego? bo rzadko zdarza sie, ze ktos rodzi po 40. przewaznie rodza po 20 albo po 30, ale nie po 40- nieliczne przypadki. wystarczy was poczytac to niektore wypowiedzi od razu widac, ze pisza je kobiety starsze, ktorym ot tak przytrafilo sie dziecko albo po prostu starsze dzieci wyprowadzily sie z domu.eh...wspolczuje...byle mi nie odbilo po 40 jak wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 17.22 to jednak wstydzisz sie poznej ciazy? nie dziwie sie bo to komizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odbije ci po 40-stce...masz to jak w banku..BO TOBIE JUŻ ODBIŁO NIEZALEŻNIE ILE MASZ LAT... z jednym masz racje , dzieci nie są przeszliczne.... tylko PRZEŚLICZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAK , wstydzę się..a dziecko ukrywam w piwnicy...STUKNIJ SIĘ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Dziewczyny , te Wasze dzieciaczki CUDNE !!!!! Z tych zdjęć to galerię można by zrobić , słodziaki takie , miło popatrzeć. Nie wiem jak tam z tymi zębami , ale moim chłopakom wychodziły pierwsze ząbki ok 3-ciego m-ca , karmienie nie nalezało do przyjemności-))) Wtedy mówiono mi że jak dziecku ząbki wychodzą szybko , to będą słabe , ale moi chłopacy do tej pory nie mają ani jednego ubytku , więc nie wiem czy to prawda ( może jakieś geny , ale ja ani M. jakiegoś wspaniałego uzębienia nie posiadamy) Później już te stałe wychodziły w normalnym czasie jak innym dzieciom. Młoda , Twoje dzieciczki faktycznie duże się rodziły , ja też chłopaków (1-go 4,020 , a 2-go 4,00- po roku) cycem tez długo -))) cy Fasolka będzie miała ponad 4,00? nie wiem , ale wiem , ze duże dzieci rodzi się długo i ciężko , także sobie nie do końca życzę powtórki z rozrywki poza tym jakie to ma znaczenie , jak obserwuję to później dzieciaki się wyrównują i często te mniejsze (urodzeniowo) przeganiają te większe. Wiecie co , tak teraz sobie pomału przypominam , i najbardziej chyba mnie rozczula , jak się karmi cycem , a te oczka dzidzi są wpatrzone w mamę jak w obrazek , zapomniałam juz jak to jest-))) Fajnie ,że się troszkę "odkorkowałyście " i piszecie więcej -)))) Wrzucajcie fotki tych Waszych Maluszków , bo myslę ,ze starszaki to raczej bronić się będą rękami i nogami-)))) tak jak moi . Ale Zuzka te Twoje dziewczyny to jak z reklamówki -))) Ewcia ,a Twój synuś , to jak mały łobuziak , irokeza mama mu zrobiła -)))) Jeny , Dziewczyny , te wszystkie dzieciaczki są jak słodzinki - malinki -)))) Gorące pozdrowienia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanatolkaa
nie jestem fanka tego topiku, ale tez twierdze, ze dzieci b. przecietne i mozna spotkac ladniejsze. poza tym nie kazde dziecko jest ladne i czesto z kultury mowi sie, ze jest "sliczne". a co do poznej ciazy- wasza sprawa, ale chociaz wiecej skromnosci, bo wiekszosc dzieci z uroda bije wasze dzieci na glowe. jak rodzice brzydcy, to dzieci z reguly tez takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga poprzedniczko....twój wpis świadczy o twoim " wysokim" ilorazie inteligencji... poziom szkoły podstawowej... a tak naprawdę , to po prostu żal ci d**ę ściska.. Piszesz tak , jakby ciąża po 40 -stce, to był " wynalazek" tego topiku....a dziewczyny to pionierki w tym względzie...takie ciąże były, są i będą , bez względu ile takich durnych wpisów zamieścisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko i na temat: żal , żal, gościu głupimi wpisami nie odbierzesz nikomu szczęścia, wrzuć swoje dziecko to się z niego pośmieją wszyscy. No cóż krytykować każdy potrafi, anonimowo obrażać też, szkoda, bo dziewczyny fajne i ciekawie piszą. Bujaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo idiotko będziesz wyciągała Gośkę?? i inne?? Po co to robisz. Nie dorastasz jej do pięt! A dzieciaki są przecudne i mają się czym pochwalić rodzice. Co powiesz o Korzuchowskiej czy Lewińskiej?? Czy innych znanych, które rodzą po 40 roku życia. Zmień juz płytę, bo ta się wytarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aanatolkaa miss urody napisała, bo zna rodziców. ech żal ci, żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holatoka
dziewczyny dajcie spokoj juz. pisze to do osob, ktore skomentowaly te dzieci. jak te baby z tego topiku nie widza nic oprocz czubka swojego nosa to tak jest...nie mozna miec swojego zdania w kwestii czyjejs urody? dzieci sa NORMALNE i na pewno nie naleza do najladniejszych. wy chyba dzieci bardzo ladnych nie widzieliscie. widzialam fotki i co? pstro! przecietniaki jakich malo. nie pisze tego uszczypliwie, ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aanatolkaa jeżeli nie jesteś fanką to po co wchodzisz na topic? Pojątrzyć? A pojęcie ŚLICZNE jest względne, jeżeli wiesz co to znaczy, oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holakota
a blog szanownej goski widzialam i ja i dla mnie to jest dziwna baba. jak mozna cieszyc sie, ze dziecko ma rehabilitacje i dziwna glowe, ktora potrzebuje czarodziejskiej rozdzki, zeby jakos ja "poprawic"? do tego zero swojego zycia i zyje sie ciagle leczeniem dziecka...czy ktoras z was chcialaby takiego zycia, jakie ma goska? nie sadze! wiec nie ma co wychwalac, a wspolczuc i przelewac kase na konto, zeby jakos im sie zylo lepiej- lepiej, a na pewno nie wspaniale. dlatego darujcie sobie komentowanie urody dzieci, bo raz ze inni maja gorzej, a dwa naprawde nie ma co chwalic, bo urode maja przecietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holakota
dla mnie jak cos jest sliczne tzn ze jest piekne, a nie ze mowi sie to w sposob sarkastyczny. wtracam pare groszy, ale gosciu ulomny troche jestes. zdecyduj sie zanim komus "madre" wypociny piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dobór słów -baba? Kobieto co miała zrobić zz dzieckiem? Zabić i zakopac w ogródku?dlaczego piszesz, że "baby" na topicu mają źle? Nie kumam o co Ci chodzi. ONE pokazały dzieci koleżankom, a nie Tobie czy inny, które mają tu gó.... do powiedzenia. Nie wypowiadaj się na tematy o któych nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozan nie wypowiadac sie na temat, ktorego sie teoretycznie nie zna skoro wszystko czarno na bialym jest napisane? :D a co to forum prywatne albo czary-mary, ze wyswietla sie tylko czesc postow, a reszta ucieka do lasku do krasnoludkow? tez jestem znieczulica bo pisze, ze dzieci nie sa wybitnie ladne? wiecej samokrytyki! to, ze wy uwazacie, ze sa ladne to jestescie matkami, a inni moga miec swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba, widzisz sama, że z tymi zębami to rożnie bywa. Ja mam nadzieję, że w końcu małej wyjdą i wtedy zacznę się bać karmienia ;) Miłego słonecznego dnia Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka78
zapomniałam się powyżej podpisać, ale stara jestem, to sklerozę mogę mieć ;) zuzka78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie cel takich wpisów. Ślędzę ten temat, również poprzedni, i nie pojmuję. Po co ktoś tu cokolwiek komentuje jeżeli go to nie dotyczy. Po co oceniać czyjeś życie? Czyjeś wybory, radości i smutki? Czy na tym polega wolność słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie maluchy są przesłodkie, wszystkie, bez wyjątku, bo mają zdjęcia w codziennych sytuacjach, bez retuszu,bez pozowania, zwykłymi aparatami zrobione. Proponuje odpuścić, bo wy za nich życia nie przeżyjecie. Dziecko jest największym skarbem, ale troll tego zapewne nie wie, więc kąsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Ciekawe że na zachodnich forach takie kretyńskie wpisy nie mają miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Jak mój nick wskazuje mam 40 lat i 4 miesiące. Zastanawiam się nad czwartym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Mam dzieci w wieku 14, 13 (córki) i synka 1 i pół roku. Jestem zdrowa - wyniki mam super. Nigdy nie chorowałam - antybiotyk może trzy razy w życiu - ostatni 10 lat temu. Chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko - no ale właśnie mam wiele wątpliwości związanych z wiekiem - przeglądam różne fora - w tym zagraniczne i tam faktycznie wszyscy zachęcają. Ale jest też i druga strona medalu - tam 92- 96 % ciąż z chorymi dziećmi (np. zespół Downa) jest usuwanych i wszystko wygląda ładnie i pięknie, a ja takiej opcji nie dopuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Kajka , napisałaś ,że masz synka 1,5 rocznego , czyli w ciąży byłaś , oraz rodziłaś już w okresie z ryzykiem większych zachorowań . Dlaczego teraz po 1,5 roku ma się u Ciebie coś zmienić ....... Jesteś zdrowa , a do tego przypuszczam , że silna z Ciebie Babka-)))) trójka dzieciątek i ochota na 4-te - SZACUN-)))) Mało jest kobiet teraz które decydują się na więcej niż 2-je dzieci , dlatego tym bardziej -SZACUN i uważam że powinnaś się zdecydować. Powodzenia , i miłego dnia-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik zamarł..czyli troll dopiął swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na starym topicu i tu trochę też, nikt nie może byc poniżany i bezkarnie obrażany przez innych. trolle są wszędzie, bo jakże ciekawe jest czyjeś życie? Nie widzą własnego syfu, wolą obrażać ludzi szczęśliwych, mających poukładane życie rodzinne. Ot, zwykłą zawiść. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich CUDOWNE pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny:) Co tutaj taka cisza? Gaba jak samopoczucie?Mam nadzieję że upały nie dokuczają Ci za bardzo. Jola a co tam u Was?Na jakie szczepienie się w końcu zdecydowałaś? Taido dawno się nie odzywałaś.Mam nadzieję że koli już Helence nie dokuczają. Ewa,Mon cheri,Zuza a ja Wam mija lato?Wybieracie się na wakacje? U mnie jakoś leci.Mała rośnie jak na drożdżach póki co cały czas na piersi.W nast tyg mamy szczepienie które przez choroby już jest miesiąc opóźnione więc mam nadzieję że tym razem nic nam nie stanie na przeszkodzie. Na wakacje wybieramy się w sierpniu głównie ze względu na starszą córę. Pozdrawiam Mandarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×