Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia10051-71

Ciąża i macierzyństwo około 40 :)

Polecane posty

Gość kwaśna mandarynka
Myszko podpisuję się pod tym co napisała Mon cheri.Wiem teraz wszystko widzisz w czarnych barwach ale zobaczysz lekarze z całą pewnością dodadzą Ci otuchy.Ja trzymam kciuki za Ciebie i Twojego synka. Mon cheri moja starsza ma cztery latka.Jest ogromną psotnicą o zalotnym spojrzeniu:) Do tego jest niezwykle bystra i wygadana.Rozpieściliśmy ją trochę i dlatego teraz tak ciężko zaakceptować jej młodszą siostrzyczkę. Kajka życzę powodzenie w staraniach.fajnie jest mieć dużą rodzinę:) Kataris bardzo dziękuję:*Też uważam że mamy super dzieciaczki. Jak Ci idzie urządzanie pokoju dla synka?Na którego masz dokładny termin? Gaba gratuluję zdolnego syna.Niech walczy o informatykę skoro ma ona bardziej pasuje. A jak Ci idzie kompletowanie wyprawki?Myślę że masz jeszcze z 2-3 tyg na pakowanie torby.Póki co delektuj się latam:) A dlaczego lekarz chce Ci zrobić cc? Marizzza witaj:)również gratuluję Twojemu synowi:_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Hej Myszko - pamiętam, gdy leżałam na patologii ciąży i dowiedziałam, się, że mój synek ma wadę serca i była ze mną dziewczyna z dzieckiem w ciąży ze stw. rozszczepem wargi - to jej zazdrościłam. Byłam strasznie załamana a wszystko okazało się strasznie wyolbrzymione i w sumie mój synek ma lekką anomalię bez znaczenia dla pracy serca i organizmu i jest cudny. wiem...wiem...te badania są pożyteczne ale ile niepotrzebnego cierpienia przez nie wie sam jeden Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka1974
Nie pokocham tego dziecka, myśle o nim z nienawiścią, denerwują mnie jego ruchy. Wy macie śliczne dzieciaki a ja nie dosc szpetne to jeszcze trzeb bedzie to cos przwijac karmic bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon cheri
Myszko ... mam nadzieje ze Ci przejdzie ,naturalnie to sie nie dzieje z dnia na dzien , sadze , ze nie ma sensu teraz Cie pocieszac , czy radzic, bo latwo radzic , nie majac takiego problemu ... poki co pisz duzo o tym co czujesz , wyrzucaj z siebie ten zal i zlosc , powinno byc troszke lzej . Przede wszystkim powinnas poszukac w necie forow o rozszczepie (chyba np. na 28 dni bylo jakies) i koniecznie zaczac pisac z mamami , ktore maja ten sam problem , bo tylko tam znajdziesz zrozumienie i moze tez pomoc ... Ja trzymam za was oboje kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizzza
Do myszka1974 To co piszesz to straszne- jesteś dojrzałą kobietą a takie głupoty wypisujesz. Przecież nie urodzisz dziecka z niedorozwojem tylko z wadą którą da sie skorygować. Owszem będzie ciężko ale mam nadzieję że to dziecko o którym piszesz że go nie chcesz kiedyś ci odwdzięczy sie za miłość , trud, i poświecenie o ile je pokochasz. Pozdrawiam Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzza
to wyżej to ja markizzza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri u nas podobnie z zębami. Dwie dolne atakują dziąsła małego. I oczywiście tylko cyc, spanie w naszym łóżku( dzięki Bogu, że duże) i cały czas na rękach. Stosowałaś coś na te zębory? Antek je codziennie kilka malin, które uwielbia i jabłuszko tarte w domu. Zamiast zabawy z kaszką do jabłuszka daję mu trochę biszkopta. Nie pytam już lekarz tylko działam instynkktownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzza
U mojej córki stosowałam wszystko na bolące dziąsła - od żeli do czopków typu Viburcol. Dopiero lekarz polecił mi Sachol i to podziałało. Nie przejmowac sie że pisze od 3 roku. 3 razy dziennie minimalną ilość wcierałąm w dziąsła. Ulga natychmiastowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Ja , jak zwykle zalogować się nie mogę , co napiszę to za spama mi uznaje i kicha-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
To , znów po kawałku Markizzza , my z Gdańska , to Polibuda też gdańska-))) Dzięki w imieniu syna , ale do 25 lipca czekać musimy na ostateczne zamknięcie listy-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Zaczynam mieć stracha:(rano obudziło mnie dość silne klucie w podbrzuszu utrzymywali się 2 godziny.po leku rozbudowy trochę się uspokoiło. Przespalam się ze 2 godziny. Teraz czuję że znów zaczyna boleć no i doszła biegunka... boje się ze może zaczyna się poród a to za wczesnie:(jutro 35 tydz się zacznie...tylko raz rodziłam z bólami 2 pierwsze porody były prowokowane czuje się jak amatorka i w dodatku mąż 150 km od domu. ..eh chyba zciagne córki z plaży i spakuje torbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markizzza
My z Częstochowy i tu syn złożył papiery, czekamy do 28 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Co do Ciebie Myszka , to myślę że powinnaś udać się do psychologa , bo masz chyba jakieś załamanie , nie uwierzę w to że przez te tygodnie kochałaś dziecko które nosisz , a teraz naraz przestałaś je kochać , bo nie będzie doskonałe , a co to lalka Barbie......... Dlaczego w ogóle zdecydowałaś się na dziecko? I co to znaczy ,Wy macie śliczne dzieci? Dziewczyno! ja jestem tak jak Ty w ciąży i nie wiem jakie dziecko urodzę , mam tylko wielką nadzieję , że wszystko będzie dobrze , a Twoje dziecko normalnie widzi , słyszy , czuje i jest sprawne umysłowo i ruchowo , zastanów się nad tym co piszesz , bo jeżeli ktoś kiedyś pokaże Twojemu dziecku co tu wypisywałaś , to będzie straszne...... Do przemyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Kataris może coś zjadłaś , nie muszą to być koniecznie już bóle -)))) a może grypa żołądkowa? Jezeli jednak poród , trzymam kciuki-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Gaba - trzymam kciuki - jesli to już :) a Myszko - taka wiadomośc to szok - pewnie ogarnęła cię depresja - co normalne jest. Wszystko minie. Będziesz najszczęśliwszą mamą. Napisałam, że mój synek jest cudny - nie po to by Cię zdołować - tylko żebyś zrozumiała, że strach ma wielkie oczy i Twoje dziecko również będzie najcudniejsze, najkochańsze. Teraz jest taka technika, że rozszczep wargi to pryszcz - 100 tysięcy matek, które nie moga mieć albo mają dzieci bardzo chore dzieci z miejsca by się z Tobą "zamieniły". (Oczywiście to przenośnia - wiadomo - że nikt dzieci nie wymienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka74
Przepraszam - miało być Kataris zamiast Gaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, ta myszka to podszyw, piszecie na pomaranczowo to gimbaza wam nicki kopiuje i wypisuje glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zadna Myszka tylo pieprzony smierdzacy szczur ktory nie nadaje sie na matke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Kajka , ale się przejęłaś-))))) ja jeszcze troszkę (tj 2 m-ce) nie spieszno mi -))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataris
Dzięki dziewczyny ale okazało się ze to falszywy alarm na szczęście. Ale była nerwowka. Na szczęście skurcze uciechy i bol minął. . Eh ale mały chyba nie doczeka terminu i szybciej do nas zawita. Jutro mam wizytę u mojego lekarza zobaczymy co powie. U mnie 38 st w cieniu jakby co czyli spacer dopiero nocą jak temperatura spadnie do hmmm 27 st :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u Myszki ta wada nie jest spowodowane tym, że pracowała z chemikaliami i paliła e-papierosa, bo nie mogła rzucić? Pierwsze tygodnie są właśnie najważniejsze dla rozwoju dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papierosy raczej nie ale chemikalia owszem mogły mieć wpływ na tę wadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka1974
Ktoś musiał pracować żebyś ty locho jedna z drugą miała śliczne i. Zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się nudzi :O. Dziewczyny, pozdrawiam Was serdecznie - jesteśmy nad morzem, Hani idą pierwsze zęby, jest nie do wytrzymania, a ja mam gorączkę 38 stopni i dreszcze, starsza też dziś zaczęła gorączkować, jednym słowem masakra, a tu tylko apap mogę wziąć :(. Na szczęście pogoda dopisuje, a okolica urocza. Spokoju i umiarkowanego słońca Wam życzę. zuzka78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka jednym słowem, Ty i córa,solidaryzujecie się z ząbkowaniem u małej. Mała cierpi, Wy też! U Antka dolne jedynki już pięknie stukają o łyżeczkę i szklankę. No cudowny dźwięk. Nie było najgorzej, a nawet całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba102
Hej Zuzka może to zmiana klimatu (temperatur) , wtedy szybciutko przejdzie , najważniejsze żeby ładna pogoda była , a zapowiadają słoneczko , co nad naszym morzem jest loterią-)))) Gdzie jesteś nad tym morzem? Nie pamiętam , która z Was pisała coś o chrzestnych , Jola chyba Ty? U mnie właśnie to samo , jeszcze dziecko na swiat nie przyszło , a juz wybieranie do chrztu , ale jak tak zupełnie szczerze to ,kurczę , nie mam za dużego wyboru-))) normalnie jest problem -))) A tak w ogóle to co tam u Was , słoneczko grzeje , dzieciątko śmieje , może , któraś znów na wakacje pojechała , pochwalcie się , bo tu taka mała -)))) biedna-)))) istotka jak ja , siedzi w domu i z wyjazdów nici , chociaż mała relacja , to się nacieszę wyobraźnią-))) Dziewczyny w chwili wolnej , napiszcie co tam do tego szpitala niezbędne-)) Słonecznego dnia-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaba ja do szpitala szłam z walizką i torbą normalnie jak na wczasy;) Miałam ze sobą: Koszulkę do porodu -3 koszule nocne do karmienie -2 staniki do karmienia -Majtki siatkowe 5 szt -maść na brodawki -klapki takie basenowe -ręczniki -delikatny żel pod prysznic -szare mydło(idealne na rany) -laktator -wkładki laktacyjne -podpaski po porodowe -podkłady na łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
To ja Mandarynka.Później napiszę co jeszcze ale młoda chce cyca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrowienia z województwa świętokrzyskiego, Piotruś wypoczywa u dziadków, pogoda piękna, pobija rekordy spania na tarasie od 11 do 16 godziny. Gaba ja na szczęście chrzestnych już mam, Na kiedy masz termin porodu? U nas budowa idzie do przodu, wszystko ok, Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze dzieciaczki, Ewa, Zuza już nie długo do pracy, Jolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×