Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z kopertą

Ile dać w tej sytuacji w kopertę?

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście że powinnaś oddać tyle ile ktoś tobie kiedyś dał. Jak dostałaś 50 zł to daj tyle samo albo już włóż 100 zł. Jak dostałaś razem od tamtych 700 zł a byli tylko w kościele i nie wydałaś na nich pieniędzy to na twoim miejscu dałabym im 1000 i poszła bawić na weselu albo 700 i tylko pod kościół. Bardzo źle traktuje się takie pary którym dało się więcej a oni oddają ci później mniej. Wiem bo sama jestem po weselu i żałuję że dałam komuś 700 a dostałam 400. Że dałam 500 a dostałam 300. Myślę sobie że byłam idiotką że tyle dawałam bo ktoś nie potrafi się zrewanżować i odwdzięczyć. Dlatego zapisywałam ile od kogo dostałam bo zaskoczyły mnie np koperty o wartości 700 zł albo 1000 od znajomych. Jak pójdę na ich wesele to nie wyobrażam sobie dać mniej niż oni dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą, która lubi prostą matematykę. Ona dała ok 1200 od osoby, więc od pary (zakłądając, że nie macie dzieci) wypada ok 2400. Ponieważ to ona jest Twoją chrzestną, a nie odwrotnie, to możesz spokojnie pójść od tego w dół. Ja, żeby czuć się dobrze ze swoim sumieniem i czuć, że się odwdzięczyłam, dałabym od pary 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×