Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość gość

Polacy. Wyzywaja Polki od szmat chociaz sa od nich uzaleznieni. Nikt inny oprocz tych ''naszych'' kurek ich nie chce. Polki, atrakcyjne moga sobie przebierac w facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammbera
co prawda to prawda, frustraci z Polski sa na szarym koncu w kolejce na spotkanie dziewczyny z innego kraju, moje dwie kolezanki (Angielka i Wloszka) smieja sie z Polakow, ze wygladaja jakby obrobili Sports Direct, dresiarze bez zebow z lysymi palami do tego rzucaja k***ami na prawo i lewo, cud, miod i orzeszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rumuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje sie, że ilość kobiet pożądajacych facetów danej nacji jest w prosty sposób skorelowana z jej liczebnością oraz ilościową proporcja płci. Stawiam zatem na meżczyzn z Watykanu;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjaci oczywiscie
male toto, cherlawe i kaprawe. Albo ciapackie smierdziele albo malutkie skosnookie zwierzatka :D Obrzydliwosc! Na drugim miejscu Polacy, na trzeciem Francuzi - zniewiesciale cioty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinia22
Nie ma to jak polski "przystojniak": - lysa pala polyskujaca w blasku slonca - pokraczny chod w stylu patrzcie na mnie jestem z***bisty - waskie wary jakby narysowane olowkiem - obgryzione pazury, popekana skora na roboczych lapskach w kolorze gownianego brazu - czesto wystepujacy brak jedynki lub dwojki w uzebieniu - wystajace wlochy z nochala - reka gmerajaca w gaciach jakby poszukiwal zlota w mule egipskiej rzeki - tepy wzrok niczym arni szwarceneger - w lapie niedlaczna reklamowka, kroluja tutaj Lidl i Aldi, u supervisorow z magazynu i fabryki trafi sie ADSA a nawet Nike lub Reebok (pozostalosc po szalenczych zakupach po odbebnieniu 8 overtajmow), zawartosc reklamowki moze byc niespodzianka, ale przewaznie sa to browce znanych polskich marek i zestaw kanapek z pasztetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegółowosc przytoczonej charakterystyki sugerowalby, iz miałaś niebywale szczęście wychaczyć takowe ciacho i przez dłuższy okres czasu obserwować jego zwyczaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna pogoda dzis
Nigdy nie bylam z Polakiem, ale ten margines jest okropny. Widuje takie coś na ulicy i jakoś nie widac żeby ktokolwiek ich pozadal :D na szczęście mieszkam w kraju gdzie jest mnóstwo wartościowych ludzi i nie jestem skazana na polskie robactwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście używajac słowa "wartościowych" miałas na mysli PKB danego kraju w prrzeliczeniu na jednego mieszkańca:) ­ Dobra spadam do pracy. To forum jest coraz durniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam faceta z Białorusi i jesteśmy bardzo szczęśliwi :) Dogadujemy się świetnie, ponieważ nie ma znacznej przepaści kulturowej a on mówi perfekcyjnie po polsku, chociaż ma swój fajny akcent :) Nigdy nie mogłabym być natomiast z niemcem, anglikiem, murzynem itd. bo to już za duża przepaść i rozbieżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam widuję atrakcyjnych Polaków. jeśli już tak ujmujemy sprawę, trudno by mi było być z kimś z Zachodu, z Arabem, z człowiekiem innej rasy. chociaż uważam takie etykietowanie za durne tan naprawdę, o wszystkim decyduje miłość przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna pogoda dzis
"Oczywiście używajac słowa "wartościowych" miałas na mysli PKB danego kraju w prrzeliczeniu na jednego mieszkańca" I oto jeden z powodów dlaczego nie umawiam sie z Polakami. Wszechwiedzacy sarkastyczny ludek z ciebie. Na szczęście nigdy nie patrzalam na pieniadze. :) ważne to być szczesliwym. Na tym forum to tylko ublizanie i sarkazm. Dobrze że w realu nie znam żadnych Polaków (mówię o znajomych) juz bo pewnie stalabym się taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjaci,rosjanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nacja"?North .Korea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cale dawne ZSRR bo to bydlece charaktery sa, Azjaci bo male i jakies malpkowate takie, ciapaki bo smierdza, Araby bo sa arabusami. W gre wchodza jedynie biali mezczyzni, z Europy. Nie wszyscy Polacy sa beznadziejni, chociaz fakt, wiekszosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Araby bo sa arabusami. W gre wchodza jedynie biali mezczyzni, z Europy. " Ale ynteligentne wyjasnienia :D Araby - bo sa Arabusami :D :D :D A moze arbuzami, co panna? I pannie sie wydaje, ze biali mezczyzni tylko w Europie sa ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe że te wszystkie miłośniczki zagranicznych facetów gdy młodość i uroda przeminie wracają nagle do kraju szukać "miłości", jak mówią takiej na całe życie. Zwykle przywożą ze sobą owoc tej najpierw pięknej miłości a później dramatycznej ucieczki przed p***********m psycholem i jego rodziną traktującą ją jak psa. Co oczywiście uważają za jak najbardziej normalne i znów c**jują na Polaków że zacofani i nietolerancyjni. Jakoś wtedy te światowe, nowoczesne i przekonane o swojej cudowności królewny nie próbują pocisnąć swojego zagranicznego bękarta następnemu wspaniałemu, śniademu krajanowi dotychczasowego supermana który okazał się pasterzem kóz a nie szejkiem, tylko nagle przekierowują zainteresowanie na rodaków i pretensje też mają do nich, wszystkich dookoła, Boga, tylko nie do siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sfrustrowany ten powyzej :D az musial swoje zale wylac na kafeterie bidulek :D A ile znasz takich Polek co to uciekaly od meza 'brutala' sniadego? Ja ci rowniez moge podac patologiczne przyklady z polskich rodzin, gdzie facet bil, g****il, molestowal dzieci i na koniec zabil np... wlasna zone. Dobre nie? W Polsce takie rzeczy dzieja sie codziennie, frustracie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak od razu sobie pomyslalam, ze mieszkancy Watykanu musza byc najmniej pozadana nacja na swiecie :) natomiast Chinczycy maja najwieksze powodzenie w skali swiatowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem frustratem? K***a d*picie o Polakach że dno bez zębów, a ja mam zęby idealne, no to jak? Same też jesteście Polkami które na zachodzie kojarzone są z prostytucją i podoba wam się to, grzecznie się na to zgadzacie bo nie jesteście frustratkami? Pomyśl kretynko co piszesz bo ja akurat mam dookoła pełno takich światowych "panien" do wzięcia z dzieciakiem 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się że Polską rządzi żydokomuna, że pogrążają Kraj ale pomimo tego nie wstydzę się tego że jestem Polakiem w przeciwieństwie takich jak wy nie sfrustrowanych pustaków co srają w majty ze strachu że je ktoś na zachodzie rozpozna! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boziu coz widocznie obracasz sie w towarzystwie latwych panien. Ciagnie swoj do swego, nie wiesz?? Zalosny facecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym kto dal ci prawo obrazania innych? Co, w sieci panisko mysli, ze jest anonimowy to moze sobie pouzywac? Wyzywaj swoja matke od kretynek jak ci sie podoba. Frustracja az z ciebie wyplywa. Biedny zakompleksiony gbur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie przepadam za Arabami (traktuja kobiety badzro obscesowo), chinczycy (sa totalnie aseksualni), rosjanie (sprawiaja wrazenie cwaniaczkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×