Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość gość
nie przesadzajcie, ze polscy faceci sa tacy zli. ja nigdy nie mialam chlopaka polaka, ale widzac polakow na ulicach, uwazam, ze z bardzo uogolniacie. mam duzo kuzynow i innych facetow w rodzinie i sa oni zadbani, wychowani, inteligentni. jak porownuje ich do facetow z indii czy pakistanu, to naprawde roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ci tłumoku j****y daje prawo obrażania Polaków, wiesz co to jest hipokryzja, ty nie jesteś żałosna? Nie pisałem o łatwych panienkach tylko tych co wróciły i wbrew temu co tu smarujecie szukają szczęścia u tych bezzębnych Polaków... i kto ma kompleksy cielicho 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boziu jak widac inteligencja nie grzeszysz. Nigdzie nie obrazalam Polakow, dopiero pierwszy raz wypowiedzialam sie w temacie. Widac kto jest zakompleksiony. Co, nie umiesz dyskutowac bez obrazania innych? Prawda boli, co? Od bezzebnych czy to Polakow czy nie, kazda normalna Polka trzyma sie z daleka. A skoro ty masz w otoczeniu takie, co poleca na taka patologie to nie swiadczy o tobie najlepiej. Moze i tobie jedyneczek brak, co? Rzucasz sie i plujesz jadem. Zal d*psko sciska? Czy moze nie masz szans na normalna dziewczyne i pozostaje ci taka z dzieckiem po obcokrajowcu? Zal mi cie doprawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps tlumoka j****ego to widzisz jak patrzysz na swoje odbicie w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasi ojcowie i bracia to też Polacy, szydzenie również z nich to dopiero świadczy o kompleksach pochodzenia... z polskiej wsi! Myślisz że jak wyjedziesz to zmienisz swoje pochodzenie cielicho tępa, walnij się w ten swój pustostan mongole! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj co napisałem a później p*****l nie na temat, bo zwyczajnie mongole bredzisz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro laski co się dorobiły dzieci poza granicami sama nazywasz patologią to tłumoku sama nią jesteś, bo cię to najwyraźniej czeka skoro Polacy tacy c*****i k***wko! O zębach sobie doczytaj analfabetko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martinia22, uśmiałam się do łez z Twojego opisu. Ale fakt jest taki że to prawda, dodałabym wąs i obleśne kudły pod pachami. Oczywiście są wyjątki ale dlaczego tak ich mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahaha zakompleksiony cham : D a k***a to cie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeka mnie to? a co ty jasnowidz? hahaha smutny jestes w tej swojej zlosci uwazaj zeby ci zylka nie pekla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze k***a o powodzeniu napisała, kaszalot musiał wyjechać żeby ciągnąć pałę pasterzowi kóz co toaletę i bieżącą wodę pierwszy raz zobaczył na lotnisku w Islamabadzie... i pyszczy jeszcze, błysnęła wieśniara 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie mieszkanki
jestem z Polakiem. inteligentny , specyficzne poczucie humoru, dobry w łóżku, kochający, zaradny. wydaje mi się że najmniej kobiet zainteresowałoby się Azjatami. chociaż dla mnie osobiście najbardziej odpychające są te śniade nacje typu Turcy albo Pakistańczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydzi, arabowie, żółci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOSMICI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyzywam Polek bo nie mam tak nasrane w głowie jak ty w tym swoim pustostanie szmato, tylko ciebie! Jeszcze wrócisz do tej swojej zapiździałej wioski z małym czarnuchem i będziesz szukała frajera, nie będzie ci przeszkadzało że bez zębów i z wąsami bo tam u was widocznie każdy taki jest skoro tylko takie masz skojarzenia z Polakami... nosz k***a przepowiadam przyszłość ze 100% skutecznością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem jak sie mozna z ciapakiem prowadzic, jakbym z takim byla to bym kanalami chodzila zeby znajomi mnie z nim nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha zalosny baran :) moze idz sobe zwal konia bo ci sperma do lba uderza frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerką jesteś ty kurwo niemyta! Co do dumy to z ciebie ojciec i bracia są na pewno dumni, gdyby przeczytali co piszesz o Polakach wj****i by ci tak że przez miesiąc byś nie wyszła z chałpy, nawet raniutko do GS-u i przekonałabyś się że w Polsce są dobrzy stomatolodzy, gdybyś oczywiście wcześniej zarobiła obciągając całej wiosce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymysl cs lepszego. Wies? Co poganiaczem swin i koz jestes ze tak dobrze ja znasz? Gratulacje brudasie smierdzacy be zebow :D w sam az robota dla ciebie. Tak konczy patologia z 6 klasami :D w*********j do chlewa smierdzielu sio a kysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skoro laski co się dorobiły dzieci poza granicami sama nazywasz patologią to tłumoku sama nią jesteś, bo cię to najwyraźniej czeka skoro Polacy tacy c*****i k***wko! O zębach sobie doczytaj analfabetko" O jeju. Ile wulgaryzmow, ile agresywnosci :o Patrzac na wypowiedzi tego uzytkownika stwierdzam, ze zarowno topik jak i wszystkie tresci w nim zawarte idealnie pasuja do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boziu ma racje, te wszystkie od ciapatych to wyjatkowo ordynarne koorwy z Polski C a nawet D. Jeszcze niedawno szarpaly krowy za wymiona teraz ciapatpow za jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój królewicz z Pakistanu też tutaj jest, który to? Jak się kurwo niemyta możesz do niego tak zwracać, nie wstyd ci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Twój królewicz z Pakistanu też tutaj jest, który to? Jak się k**wo niemyta możesz do niego tak zwracać, nie wstyd ci? " Kozak w necie? Dobrze, ze masz kafeterie. Przykro mi jednak, ale musze cie zglosic do zbanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się zgłoś i te idiotki co widziały jedynie brudasów jakichś bez zębów w swoim otoczeniu! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikalikaaa
Wow...boziu wlasnie sam dales przykład na to ze polaczek jest wulgarny, bez kultury i w lesie chowany. Dac mu internet i sie frustrat nie umie zachować. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boziu kompleksy, jad, zacofanie to twoje kolejne imiona? Szkoda mi twojej przyszlej zony/dziewczyny, bo trafi na totalnego chama bez kultury. W internecie kozak a poza nim c**a, ktora zapewne odezwac sie boi. Naplulabym ci w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna idiotka, ja jestem frustrat bo bronię Polaków a te p***y jadące po nich pomimo tego że chyba w życiu nie miały do czynienia z facetem z pełnym uzębieniem (Pakistańska opieka stomatologiczna opiera się na kamieniu) są kulturalne, tolerancyjne, nowoczesne, i jak na kobiety bardzo inteligentne, zasłużyły na medal normalnie, typowa babska hipokryzja, podwójna moralność :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bronisz Polakow? Ha! Poki co pokazujesz, ze polacy to najwieksze scierwa na swiecie, jak wszyscy sa tacy jak ty to wole zostac zakonnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zesrała byś się, nawet nie podeszła, bo inaczej w ryja byś dostała z liścia i wylądowała na OIOM-ie, wspominała to później do końca życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×