Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Będziesz jeszcze tym się chwaliła we wsi, że przepowiedziałem ci przyszłość, małego brudasa, że ci ojciec wybije zęby, że po przepowiedni tak płakałaś że przez tydzień nie miałaś siły wstać z legowiska i robiłaś normalnie pod siebie a twój towarzysz z Pakistanu okazał się s********m bo ani on ani jego ojciec nawet wiaderka ci nie podali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz jeszcze tym się chwaliła we wsi, że przepowiedziałem ci przyszłość, małego brudasa, że ci ojciec wybije zęby, że po przepowiedni tak płakałaś że przez tydzień nie miałaś siły wstać z legowiska i robiłaś normalnie pod siebie a twój towarzysz z Pakistanu okazał się s********m bo ani on ani jego ojciec nawet wiaderka ci nie podali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz jeszcze tym się chwaliła we wsi, że przepowiedziałem ci przyszłość, małego brudasa, że ci ojciec wybije zęby, że po przepowiedni tak płakałaś że przez tydzień nie miałaś siły wstać z legowiska i robiłaś normalnie pod siebie a twój towarzysz z Pakistanu okazał się s********m bo ani on ani jego ojciec nawet wiaderka ci nie podali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha cos jeszcze przegrancu? Wogole skad ci sie ten pakistan wziol? Co? Panna cie puscila kantem z pakistancem to teraz zale na forum wylewasz? Biedne stworzenie z ciebie. Hahahahahaha takiego idioty dawno na forum nie bylo :D c**a i przegraniec w jednym hahaha pol dnia na babskim forum. To pewnie na garnuszku mamusi siedzi, ale czekaj zaraz idziesz swinki pogonic prawda?? Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam dziewczyny nie dyskutujcie z trollem. P.S: Wiecie, ze to Boziu... to kobieta jest, tak? Daje glowe ze.to ta mitomanka z Niemiec, ktora podawala sie tu za lekarza. ;) Podobny rynsztok. P.S: moj narzeczony jest Szwedem. Nie zamienilabym go na zadnego innego Polaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padlam  ze smiechuuuuuuuuuu
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx martinia22 Nie ma to jak polski "przystojniak": - lysa pala polyskujaca w blasku slonca - pokraczny chod w stylu patrzcie na mnie jestem z***bisty - waskie wary jakby narysowane olowkiem - obgryzione pazury, popekana skora na roboczych lapskach w kolorze gownianego brazu - czesto wystepujacy brak jedynki lub dwojki w uzebieniu - wystajace wlochy z nochala - reka gmerajaca w gaciach jakby poszukiwal zlota w mule egipskiej rzeki - tepy wzrok niczym arni szwarceneger - w lapie niedlaczna reklamowka, kroluja tutaj Lidl i Aldi, u supervisorow z magazynu i fabryki trafi sie ADSA a nawet Nike lub Reebok (pozostalosc po szalenczych zakupach po odbebnieniu 8 overtajmow), zawartosc reklamowki moze byc niespodzianka, ale przewaznie sa to browce znanych polskich marek i zestaw kanapek z pasztetowa 100000000000000%%%%%%%%%%%prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś rynsztok a szweda jeżeli masz i byś go nie zmieniła to on na pewno on zmieni ciebie, za głupotę bo w końcu nawet obcokrajowiec się pozna jaką jesteś bystrzachą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty jesteś rynsztok a szweda jeżeli masz i byś go nie zmieniła to on na pewno on zmieni ciebie, za głupotę bo w końcu nawet obcokrajowiec się pozna jaką jesteś bystrzachą" Spokojnie Bazia. On by ciebie nawet palcem nie tknal. Zbyt wulgarna jestes :) Slub mamy juz w sierpniu tego roku. W Polsce. Chcesz to ci wysle zaproszenie to przyjdziesz nam troche pozazdroscic biedulko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zróbcie, podyskutujcie... jak tłumok z tłumokiem, na swoim poziomie jednokomórkowców nie tolerujących krytyki a za to same jadące po wszystkich Polakach o których wyobrażenie sobie wyrobiły mieszkając na kupie z jakimiś menelami dekującymi się na wyspach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zaproś te wyżej, przeżyje drugi szok, że coś takiego w ogóle żyje, że daje radę samo przejść przez ulicę i je z talerza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enyzka
zawsze mnie zastanawiaja wpisy polskich nieudacznikow, ktorzy uwazaja, ze jak jakas Polka jest z obcokrajowcem to napewno to jest jakis brudas ciapaty, Turas, Murzyn, Pakol itp...i to kazdy pokolei wali ta sama spiewke! a potem zaczyna sie standardowa lista wyzwisk. Wiecie ile jest krajow i narodowosci na swiecie? a wy non stop jedno i to samo do znudzenia,Tymi wpisami tylko utwierdzacie polskie kobiety jakimi debilami jestescie, czy np taki facet jak Boziu...ma szanse u normalnej dziewczyny? w zyciu! przeciez jakby puscil taka wiazanke przy dziewczynie toby uciekla gdzie pieprz rosnie no chyba ze laska jest na takim poziomie mentalnym jak on i brak jej zupelnie kultury,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Boziu to kobieta jest! Nie wiedzieliscie o tym? Czesto siedzi na dziale macierzynskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z zagranicy
Zapomnialem, ze przyjechaly do JUKEJ polscy pijacy i nasze "wspaniale" przepiekne modelki po 2 fakultetach, sam miod. :D:D:D:D:D:D Kupic Ci/wam lusterko ? Kwadratowe klacze z pomarszczoymi ryjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i klacze i pijackie chamy-dobrze,ze mnie tam nie ma :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wogole skad ci sie ten pakistan wziol? " :O "Wogole"? "Wziol"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elijaaa
facet za granica odrazu widac, ze jestes cham i prostak, klacz to moze widziales u babci na wsi jak ci strzelila kopa w d*pe....Polskie dziewczyny sa bardzo ladne i zadbane, i cie zazdrosc zzera, ze nasze rodaczki sa popularne i to wcale nie musza byc jakies gwiazdy wypindrowane, Polskie glaby to chca od razu modelek w rozmiarze s z duzym cycem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elijaaa
facet za granica odrazu widac, ze jestes cham i prostak, klacz to moze widziales u babci na wsi jak ci strzelila kopa w d*pe....Polskie dziewczyny sa bardzo ladne i zadbane, i cie zazdrosc zzera, ze nasze rodaczki sa popularne i to wcale nie musza byc jakies gwiazdy wypindrowane, Polskie glaby to chca od razu modelek w rozmiarze s z duzym cycem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dla tych rodakow,co tu pisza-zeby przestali.Kompromitacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srcolll
jak ktos juz wczesniej napisal w uk 75% facetow to samo buractwo, polak z zagranicy idealnie sie wpasowuje w to towarzystwo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet za granica
buhahah.. idz i badz szczesliwa w swoim prostym zyciu z tym swoim pakolem. Milo mi ze az tak cie obchodzi moja egzystencja, ale wiesz, mnie twoja w ogole nie obchodzi. :) Z tego swojego szczesliwego zycia zaraz naskrobiesz kolejyn pusty tekst bo nic innego nie potrafisz wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet nie kompromituj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapytam,co ci faceci tak sie popisuja,jak nawet nikt ich tu o zdanie nie pyta ? :-D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dlatego,ze znalezli siebie na waszej liscie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej te same osoby zakladaja tematy - gdzie 25 latka ma poznac faceta...albo smutne wieczory w samotnosci :) nie podobaha sie polacy to wyjezdz z polski i bierz sobie kogolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co jest na wschod od Polski, kazdy malutki Azjacik, kazdy smierdzacy ciapak. To nie sa mezczyzni, tylko jakies imitacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co jest na wschod od Polski, kazdy malutki Azjacik, kazdy smierdzacy ciapak. To nie sa mezczyzni, tylko jakies imitacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćefefefe
Boziu odpie.ol się od wsi, masz coś do niej? Zebyś ty miał taki wysoki poziom jak ci co na wsi mieszkają to mógłbyś być z siebie dumny. De.il śmierdzący, mieszczuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież temat założyła kobieta, której facet na bank jest powszechnie nazywany "ciapakiem". To da się wyczuć. Kobiet związanych z innymi obcokrajowcami nikt nie wyzywa. Moje drogie jesteście tak rozchwytywane przez tych waszych obcokrajowców bo kobiety z krajów w którym przyszło im żyć już dawno się wycwaniły i zostały im tylko głupie poleczki. Darmowy seks, wiza i często jeszcze kasa. Nie wiem czym się szczycicie. A i żeby nie było jestem kobietą i kocham Polaków no ale mi przyszło żyć koło tych normalnych a nie patologii jaką znacie i z jaką najwidoczniej obcujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty najpierw sprawdz znaczenie slowa patologia, a potem go uzywaj. Brak argumentow na tym forum jest zastepowane slowem patologia. Jakie to zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia: chorobliwe, nienormalne, nieprawidłowe zjawisko społeczne prowadzące do złego funkcjonowania w społeczeństwie. Innym słowem odstępstwo od normy. Masz jeszcze jakieś cenne rady? Nie? To pozwól że teraz ja się odwdzięczę cenną radą. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo jak widać masz tu braki. Choć nie powiem nadrabiasz bezczelnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×