Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to?

Polecane posty

Gość Do gosc 9;20
Dzięki dałaś mi niezły pokaz jak to można się jeszcze bardziej pogrążyć próbując wyjść z twarzą z kiepskiej sytuacji. I jestem lepsza. Przynajmniej swoje teksty piszę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obie jestescie p******e. Ta sie pluje o jedno slowo, a ta sie tlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 9;20
tak w pyskowaniu na forum jestes lepsza, przyznaje. W innych dziedzinach nie dorastasz mi do piet :D i jesli ci to poprawi humor ten post byl pisany przez mojego rzecznika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy wszyscy pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie polki moze brac kazdy, ja nie jestem zineteresowany.. :) szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zasadzie lepszy ciapak niz owczarek niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie preferuje zadnej narodowosci. Bylam wiele lat z polakiem , teraz mam meza niemca ale nie twierdze zeby niemieccy byli lepsi. W Polsce tez jest wiele fajnych facetow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmniej pozadana nacja facetow na swiecie to kafeterianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarnuchy. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemol
heheh - nic z tego c*pki :D to MY was nie chcemy - aroganckie, agresywne, wulgarne i niewdzieczne puszczalskie wielbicielki ciapatych i czarnych pał :D niedługo już tylko turasy i nigeryjczycy będą chcieli z wami kopulować - chociaż tyle z tego dobrego że kopniakami i pięściami wybiją wam z niezbyt bystrych głów te wszystkie feminizmy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie juz z tymi Szwedkami bo to sie zaczyna robic zalosne. Szwedki sa brzdkie, wielkie i puszczalskie.dla nich sex to jak umycie zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksiskis
szwedki nie sa brzydkie, ladne zadbane dziewczyny, wysportowane,, zahartowane, ale skes to dla nich rzeczywiscie chleb powszedni, sa bardzo oswojone tez z nagoscia, kiedys odwiedzilam znajoma szwedke a tam jej ojciec nago paraduje po domu jakby nigdy nic, to ze tez sypiaja z przygodnymi partnerami to tez nagminne, tam kobieta majaca wielu partnerow nie jest nazywana suka czy puszczalska, szwedki lubia bardzo latynosow, ciapatych nie ale czarni tez maja branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedki sa wstretne. Ogolnie im dalej na polnoc tym brzydsze kobiety. Ładne są młode Ukrainki, Białorusinki, Niektóre młode Rosjanki, Iranki sa sliczne, w szczegolnosci te niebieskookie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemol a ciebie ktoras chce? buhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat topiku jest o facetach a wy o Szwedkach pierdolicie :D Nie bojcie sie, zadna Szwedka nie tknie Polaczka. One gowna nie tykaja. Dlatego tez smierdzace ciapaki nie maja szans u nich, ale u polskich kurew, jak najbardziej. I to jest wlasnie najmniej pozadana nacja na swiecie - ciapactwo. Do ruchania kozy maja bo zadna normalna kobieta takiego nie tknie kijem nawet. Maja jedynie swoje baby o kolorze kupy i polskie kurwy, brzydkie scierwa, ktorych nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas nowa nacja "ciapactwo" czego to polaczek nie wymysli zeby glupota blysnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale skoro te Polki takie brzydkie i glupie to co sie bulwersujecie? I tak zaden z was by brzydkiej, glupiej, grubej nie wzial wiec? Czy moze jednak zabieraja wam te, ktore ewentualnie zaszczycily by was spojrzeniem?? Bo wybaczcie ale zadna kobieta, czy to Polka, czy to Niemka, Szwedka, Filipinka nie wezmie sobie chamskiego, agresywnego, przegranego polaczka chocby mial miliony na koncie i wyglad mlodego clooneya. Loosers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem tego 14321423
Nikt z nas się nie szanuje. Nie wiem od czego się zaczeło mówie z perspektywy mężczyzny nie potrafie postawic się po drugiej stronie. Wiemy co hiszpanie,i arabowie mówią o naszych kobietach. Słyszałem wiele bardzo niepochlebnych wypowiedzi. Nawet znalazłem przypadkiem forum gdzie grek opisywał jak polki dzwoniły do swoich chłopaków z wymówkami po spedzeniu z nim nocy. My to słyszymy, a później patrzymy jak odchodzicie w ramiona mężczyzn z innych państw zapominając o nas bez reszty. Czytamy jak zagraniczni turyści wymieniają się wskazówkami o tym jak przelecieć polke. Patrzymy jak wygrywacie ankietowe rankingi na najbardziej "otwarty" naród świata. Nas to po prostu boli, a niektórzy nie mają w sobie odwagi, żeby podzieć że boimy się. Jestem 21 letnim studentem, nie mam pełnego portfela, choć jestem pracowity, wyglądu enrique iglesiasa, choć dbam o siebie(jednego zęba straciłem w bójce o kobiete zreszta) Zawsze byłem szarmancki i uprzejmy, wierny, A nigdy nie miało to znaczenia. Brytyjczyk który goli nie tylko brode jest metroseksualny, zadbany ja jestem niemęski . Hiszpan wykazujący się szarmancją i uprzejmością jest romantykiem, dżentelmenem ja jestem desperatem. Kiedy pojechałem na wakacje do wrocławia chciałem coś sprawdzić. Przestałem mówić po polsku(znam angielski na poziomie fc brytyjczycy w moim towarzystwie często myślą że jestem ich rodakiem który w polsce mieszka na tyle długo że stępił mu się akcent). I dokonał się cud nagle byłem a lovley gentleman, a każda kobieta po kilku minutach znajomości tanczyła ze mną gorąco na parkiecie. Przeczytałem wtedy książke "Bang Poland How To Make Love With Polish Girls In Poland "Autorstwa "słunnego" podrywacza pod pseudonimem V. Roosh Chciałem udowodnić,że to nie prawda. Chciałem następnym razem powiedzieć zagranicznym turystom, że mogą pomarzyć o łatwych polkach a ich tanie teksty działają tylko w na brytyjskich forach wśród kłamców mszczących się za bycie odrzuconym przez polke... Przez dwa mięsiące sypiałem z przynajmniej dwiema kobiatami tygodniowo. Co to za naród w którym kobiety wyzywają mężczyzn od najgorszych, a ci następni odwzajemniają się pięknym za nadobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem tego 14321423
Czemu pomime tego że tak bardzo się staramy wy tego nie widzicie. A egzotyczny jezyk niezależnie od ust z których pochodzi musi być lepszy. Ale odkryłem smutną prawde. Dla was polak zawsze jest na przegranej pozycje niezależnie od tego jak wygląda i co robi. A jako wyżej opisany przedstawiciel naszego narodu nigdy nie zauważyłem takiego zainteresowania kobiet jak po tym gdy przestałem nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem tego 14321423
Wybaczcie nam polki my po prostu nie wiemy już kim mamy być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmniej pozadana nacja facetow? wszelkiego rodzaju male, ciemne, kozie bobki czyli paki, hindusi i cala reszta ciapactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha jakos oni nie maja problemu z kobietami jak polactwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Nie rozumiem tego 14321423 - stary ale sie naprodukowales. Tylko nie wiem komu chcesz cos uswiadomic ? Dla tej bezmozgiej dziczy?? Polki generlanei to latwe doopy, a co sie dziej w akademikach na wyjezdzie to brak slow. Jeden wielki burdel. jezdza na 2-3-4 baty co raz to z innym. Moze niech ktos inny sie zachwyca tym naszym towarem eksportowym ale ja sie trzymam z dala. Dla mnie polka moze co najwyzej w tylek pocalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 111
Polka - to szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc polak 32
bylem kiedys z laska ktora przde mna miala 2 kolesi. A byla taka niedoj****a, ze nie daawalem rady. Jak mi przeszlo zakochanie zauwazylem ze ona wclanei jest taka ladna. Puscilem ja wolno w Londynie.:) Wiecie co sie stalo? na kazda jakakolwiek zaczepke ze strony facet byal gotowac popuscic mu szpary. j****a sie na lewo i prawo z turasami, czrnuchami ciapatymi , az zlapala hiva. teraz zyje z jakims 15 lat starszym zarozonym rozwodnikiem i maja 4 dzieci. Zyc k***a ne umierac jaki raj. Juz nieche mowic po jakich studiach jest, a na tych studiach tkich k***w jak ona pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagnie swoj do swego panowie :D jacy wy takie wasze partnerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc111 powiedz to swojej matce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym wyksztalceniem sie tak nie rozpedzaj frustracie. Wlasnie widac po wpisie powyzej, laska niby po studiach a na prawo i lewo dawala. I co? Taka niby wyksztalcona. Ty tez, zapewne po doktoracie a jezyk jak z rynsztoka. Naogladalam sie tych "swietnych" polakow co rzneli wszystko co sie ruszalo. I tacy jestescie na emigracji. Byle z******c byle co. Wyksztalcona, fajna Polka nie tknie takiego scierwa jak wy...Tylko d*podajki, nawet po studiach, wam sie trafiaja. Czyli dno takie same jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz skonczylas swoje wypociny ? Ludzie sie nie zmieniaja, tylko kobiety. Naogladalem sie tego scierwa jeszcze w Polsce, kazdy kto pracowal w jakim kolwiek biurze i byl na imprezie integracyjnej , badz tez studiowal i mieszkal w akademiku wie o czym mowie. Owszem zdarzaja sie wyjatki, ale kobiety ktore uwazalem za grzeczne byly najgorsze. Przez sluchawke wieczorem do meza, lub faceta i love you, a w pokoju obok dwoch ogierow juz chucha na pytusa zeby ja wziac na 2 baty. Nie udawaj slepej jedna z druga bo wiecie doskonle o czym pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtorze ciagnie swoj do swego. czyli takie same dno i ty i one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×