Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

zdecydowanie pchacze bezuzyteczne... ale moze jakies dzieci sie tym bawia po cos je produkuja/./.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, produkuja je dla rodzicow, ktorzy o niczym nie maja pojecia;). Pierwsze dziecko to zagadka, kazde nastepne to juz pikus:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nawet bardziej dla cioc/wujkow/dziadkow i babc niz rodzicow...bo z reguly to jest prezent:) Mamobruna czy dobrze zrozumialam ze Bruno juz chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U mnie kolejny cieply i bardzo sloneczny dzien!:) D82- cos tam powolutku zaczyna tuptac :). Jakie witaminy podajecie dzieciom? Bo ja oprocz wit. D nic a moze cos powinnam? Co mowia wasi pediatrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To brawo dla Bruna:) a tak sie martwilas. Ja nic wiecej nie podaje. wydaje mi sie ze, gdy dziecko ma zroznicowana diete to nic dodatkowego nie potrzebuje... a bez sensu dodatkowo przyzwyczajac organizm. Rojber ostatnio strasznie jajozerny sie zrobil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!:) Co ja tu czytam...! Rojber skrócił sobie zęby! D82 - moje kondolencje - pewnie niezły szok przeżyłaś...:( 1 Słodka Lili - pomysł z wysyłaniem Lili na poszukiwania celem zyskania czasu - genialny!! Dzięki za pomysł:* 1 Mamobruna - cieszymy się, ze Bruno tupta:) 1 Witamin nie podaję żadnych poza cebionem (zwyklym, nie multi). Tak jak pisze D82 - sądzę, ze ma na tyle urozmaiconą diete, ze nie trzeba go juz niczym faszerowac, na dodatek witaminy ma w mleku, którego nie chce odpuscic:P 1 Bruś chodzi coraz pewniej i dalej bez trzymanki. 1 Od wczoraj ślini się jak dziki, chyba idą nowe zęby. Aż mnie to przeraża:O 1 U nas w Lidlu jakiś szok, bo m kupił ostatnio kombinezon, a było już po 18, nawet ogrodniczki i bluzy polarkowe z uszkami były (te których dawno brakło)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja po ten kombinezon bylam z samego rana.... i tylko jeden byl w odpowiednim rozmiarze i kolorze.... wiekszosc oczywiscie dl;a dziewczynek.... cos chyba nierownomiernie rzucili te ciuszki.... Szok najwiekszy byl jak najpierw uslyszalam krzyk a potem M. spanikowany powiedzial ze Rojber zeby skruszyl,....oczywiscie widzialam go juz jako bezzebnego ROjberka ktory bedzie mial problem z jedzeniem...zanim go zobaczylam to widzialam moze krwi... na szczescie obylo sie bez wiekszych konsekwencji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,moja Lili chyba chora ma szklane oczka i od rana spi z przerwami na jedzenie.Nie wiem co sie dzieje,moze ktoras mama nas czyta co miala taki przypadek??? Goraczki raczej nie ma,trmometru nie mam to sprawdzalam reką i nie jest czoło rozgrzane.Noc przespala jak zawsze rano wstała osowiała,dałam mleko przytuliłam i znowu poszła spac.Gdy sie przebudzi to chce na raczki,chwile posiedzi pomarudzi i znowu spi.Dzwonilam do przychodni to lekarka mowila aby obserwowac i jak cos to jutro przyjsc bo nawet jesli dzieci maja goraczke to dopiero na 3 dzien powinno sie zglaszac do lekarza.Co o tym myslicie?Bardzo sie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili - my z miesiąc temu mieliśmy takie coś - Bruś był ospały całymi dniami i miał gorączkę, najwyższa zawsze była wieczorem. Lekarz kazał dawać mu dużo chłodnego picia, kąpać go w nieco chłodniejszej wodzie niż zwykle, obserwować i właściwie tyle. Podawaliśmy też ze 2 razy czopki kiedy termometr pokazywał powyżej 38st. Trzeciej doby wieczorem gorączka zniknęła, a mały cały był w kropki, po których do rana nie było śladu. Nas trzydniówka dorwała. Może z Lili jest podobnie, zwłaszcza, że nie piszesz o katarze ani kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu Brusia jak sie okazalo mała ma 38,5 stopni pozyczylam termometr,podalam paracetamol przeciwgaraczkowy i zobaczymy co dalej.Malutka pochodzila z godzinke i znowu spi,na pewno ta jak piszesz cos ją dorwało.Zastanawia mnie tylko ze napisalas aby schladzac organizm,myslalam ze trzeba rozgrzewac dziecko przy goraczce...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka Lili ja jestem nauczona ze schladzac organizm. zimniejsza kapiel albo oklady na kark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka Lili- trzeba schładzać organizm, bo ogrzewanie podnosi gorączke, dawać dużo pić i czekać na rozwój wydarzeń. U nas terz tak wyglądała trzydniówka. My już zdrowi na szczęście, i dziś mamy ślubowanie u starszaka :-) placek upieczony :-) Gratulujemy Brunowi chodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzieki za gratulacje dla mojego lazika:D. Andzia- no prosze, slubowanie! To powazna sprawa, byc tamim pierwszoklasista:). Polubil szkole?:) Slodka Lilii- jak sie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia udanej imprezy :) to juz maly mezczyzna z twojego starszaka:) Mamobruna najbardziej lubi omlety i jajecznice. tak 3-4 jaja zjada...czasem zdaza sie wiecej, ale to okazjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś Lili obudziła się radosna,choć noc była ciężka.Cały dzień minął o.k. miała tylko biegunkę,ale dałam jej do wypicia syrop z jagód i jak ręką odjął :D Chyba to była jednodniówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U mnie dzis znow piekna jesienna pogoda, zalewa nas tu w Krakowie slonce od rana!:) Slodka Lilii- no to dobrze, ze mala zdrowa:). Nowe starania o dzidzie? Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski a jak tam u was waga? Bo ja juz przytylam siedzac w domu 5kg! :/ W dzien sie ograniczam z jedzeniem ale za to wieczorem nadrabiam... nie moge sie zmobilizowac. Mam nadzieje ze w drugiej ciazy cos do mnie dotrze i zaczne znowu zdrowo sie odżywiać tak jak byłam z Lilką w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja waze tyle ile piec lat temu, gdy jeszcze umawialam sie z m na randki i bylam szczupla.Potem przed zajsciem w ciaze troche przytylam ale nie odchudzalam sie, poniewaz robilismy dzidziusia i dieta wtedy wydawala mi sie bez sensu:). Teraz nie jestem na zadnej diecie, jem na co mam ochote i kiedy chce, choc wieczorami sie raczej nie objadam, nie mam sily po calym dniu latania za Brunusiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie :) Pogoda super,od kilku dni jest fajnie ciepło. Ale się rozpisałyście hehe,u mnie ostatnio brak czasu ale czytam Was co jakiś czas.Starsza córka w maju do komunii idzie i rozpoczęły się nam przygotowania,nauki i codziennie chodzimy do kościoła. Gratulacje dla wszystkich dzieci,z dnia na dzień coraz więcej potrafią :) Mamabruna,Mamusiabrusia gratki dla waszych łazików :) D82 ło matko ale się narobiło z ząbkami,ale ważne że nic poważniejszego się nie stało. Ja malutkiej podaję tylko witaminę C,więcej mam nic nie dawać bo pije mm,je jogurty,kaszki mleczne i tam jest dużo witaminy D. Słodka Lili zdrowia dla Lili :) i oczywiście trzymam mocno kciukasy za owocne staranka :) ;) Kurcze nie dam rady odpisać na wszystko,postaram się być teraz na bieżąco,jak o kimś zapomniałam to przepraszam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U mnie znow slonecznie i cieplo, az sie boje co bedzie jak zaczna sie sloty, zimno i ciemno... Oczywiscie Bruno wstal wedlug starego czasu...pewnie potrwa troche zanim sie przestawi:). Macie juz zimowe buty dla dzieci? Co polecacie, zeby bylo cieplo i wygodnie chodzic? Teraz Bruno chodzi w bucikach takich nieocieplanych, na rzepy " Bartek". Zastanawiam sie czy zimowki tez Bartek mu kupic czy szukac innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i tak z ciekawosci, jaki rozmiar butow nosza wasze dzieci i ile wieksze buty na zime kupujecie? Bruno ma rozm. 21-22, zalezy od butow a jak mu mierzylam nozke, to ma ok. 13 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil teraz nosi buciki roz 20 ale jeszce miesiąc i beda za małe,bo teraz są w sam raz.Na zimę kupiłam kozaczki z zamszu do półłydki w środku z kozuszkiem zapinane z boku na zamek a z tyłu sznurowane roz.22. Lili od dnia kiedy zle się czula do dzis ma biegunke jak do jutra nic się nie poprawi to jedziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodka Lilii- dbaj, zeby sie nie odwodnila, nie dawaj nabialu, marchwianka, ryz, chrupki kukurydziane i faktycznie lepiej pojsc jutro do lekarza, oby przeszlo jak najszybciej...bo to i brzuszek boli i pupa sie odparza....:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D 82
Hej:) Rojber 21 teraz nosi, na zime 22 mam zamiar mu kupic. Elefanten wypatrzylismy fajne:) ale jeszcze nie kupilismy Rojber tez wstal wg starego czasu co do wagi to minus cztery w stoosunku do sprzed ciazy... karmienie tak ze mnie wyciagnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Misio pierwszy raz dzis rysowal:). Kartka pelna esow - floresow ale mamusia sie cieszy jak glupia,:). Straszny sie zerwal wiatr...chce glowe urwac. D82- czyli numer wiekszy rozmiar niz ma noge? Podobno powinno sie zmieniac buciki co trzy miesiace, bo nozka rosnie lub kupowac na wyrost...wieksze. No ale jeszcze cuepla skarpetka, mize powinnam kupic 23? Zima moze trwac dobre pol roku lub dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Slodka lili jak mala? Przy biegunkach kumpeli pediatra dla jej mlodego orsalit polecal... nie odwodni sie i uzupelni mikroelementy. Mamobruno brawo dla malego artysty:) Rojber glownie kredki by probowal zjesc a co do butow to te 21 tez troche na wyrost jeszcze sa i dopiero od niedawna, bodajze poczatku pazdziernika je nosi, predzej 20stka byla. a z butami zimowymi poki co sie wstrzymujemy w sklepach na pewno nie zabraknie, a na taka pogode jaka jest sa jeszcze niepotrzebne na chwile obecna myslimy o 22, no ale jesli zima przyjdzie w lutym to raczej rozmiar trzeba bedzie zweryfikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×