Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamabruna

DZIDZIUSIE Z WRZESNIA 2012- zapraszamy do rozmow o nich!:-)

Polecane posty

Hej:) Mamaania- a czemu nie robilas mu urodzin? Fajnie, ze u was w porzadku a co do jazdy samochodem, to im dluzsza trasa tym humor gorszy i wiecej krecenia sie i kombinowania jakby tu uciec z fotelika:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja myje zęby to Rojber od razu przybiega po swoją szczoteczkę i on też musi być...a że musi być piosenka to tata śpiewa:P Ogólnie Rojber bardzo lubi być ząbki,... i oby mu tak zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Mamoaniu - trzymamy kciuki za operację Sebastianka:) Fajnie Was znowu czytać:) Bruś uwielbia jeździć samochodem, chyba bardzo przypadł mu do gustu fotelik, bo nawet postoje znosi bez awantur (w drugim foteliku nie jest taki zachwycony postojami) :/ 1 Co do lidla, to nam się udało kupić 2 pary ogrodniczek, dwa sweterki, dwupak bluzeczek i 3 pary rajstopek:) Ale byliśmy ok 8 rano, bo mieliśmy śmiertelnie chorego psa i wskoczyliśmy do lidla jadąc właśnie do weterynarza. Cały weekend i poniedziałek dom stał na głowie, bo pies się kończył:( Podawaliśmy mu z m kroplówki aż do wtorku, ale na szczęście przeżył:) 1 Bruś też się zaprawił do tego stopnia, że lekarz przepraszając nas wypisał antybiotyk - pierwszy raz! Ale już mu przechodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja do Lidla po ciuchy już nie chodzę bo zaraz po otwarciu o 9 rano nic nie ma - może w nocy spod lady sprzedają albo na kartki ? :) 1 Mamobruna - urodzin nie robiliśmy, bo ciągle nas wdomu nie było (znajomi pozazdrościli i co chwila wesele albo nowiecka). A nawet jakbyśmy zrobili to i tak nie miałby kto przyjść - moja rodzina rozjechała się po Polsce i świecie, ze strony męża są tylko rodzice i babcia (ale akurat się z teściową trochę pogryzałam), chrzestni Sebastiana na porodówce i tak wyszło że imprezy nie było, ale prezenty jaknajbardziej (dostał klocki Wadera, dużą cięzarówkę, kierownicę zabawkę i kasę na operację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zdrowia dla Brusia 1 dajecie dziecim tran czy sztuczną witaminę D? Ja jeszcze mam zapas sztucznej na miesiąc, ale jak się skończy, to chyba zamienię na tran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Mamusiabrusia- oj, to dobrze ze piesek uratowany:). I zdrowka dla Brusia, faktycznie jak antybiotyk byl potrzebny to bylo nienajlepiej:(. Mamaania- ja daje sztuczna witamine a myslisz, ze tran lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) tez sie zastanawiam co z wit. D. Pediatra powiedziala ze ciemiaczko sie zroslo i juz nie trzeba..wiec od pewnego czasu mu juz nie daje... A w lidlu.... kolezanka sie spytala popoludniu o ciuszki..to jej obsluga powiedziala ze powinna od 6 czekac to by szanse miala... sklep o 8 otwieraja... wiec stoja przed otwarciem mamy/babcie i handlarze.... zapakuja pol koszyka i zostaja resztki... Mamusiabrusia wspolczuje choroby...duzo zdroowka... i przezyc z psem... nas rok temu nasz pupil...ponad 18 letni opuscil... MamaAnia to wam imprez obrodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale już nam dzieciaki porosły. Ja mam brak czasu na odzywanie się, no bo u starszego szkoła,a to naprawde pochłania czas, codziennie prace domowe itd. U nas leci pomalutku, Dawid ma 8 zębów i chodzi całkiem sprawnie. Widziałam torty prześliczne, jak znajdę chwilkę to wstawię nasz, ale nie jest taki ładny bo sama go robiłam... Co do wit D to i na noworodkach i pediatra w przychodni mowili, że są jakies nowe badania na ten temat i powinno się ja dawać do rogu bez przerwy a później od wrzesnia do konca kwietnia do 18 lat. POzdrawiamy wszystkie mamusie i dzidziusie. Gratulacjie wszystkim postępów, i szybkiego powrotu do zdrowia chorowitkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie:) Wit. D az do 18stki??? trzeba cos poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) I jak tam po weekendzie? :) Andzia- gratuluje postepow i zajefajny tort zrobilas, zdolna kobieta jestes:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy dziennie spia wasze dzieci? Moj zaczal sypiac raz dziennie i tak juz pewnie zostanie, w koncu dorosly..no prawie;). Zauwazylam, ze lubi kwasne jedzenie np. Ogorki kiszone, pomidory etc. Wczoraj grymasil mi nad obiadem, nie chcial jesc miesa...wystawial mocno moja cierpliwosc na probe. A pozniej pojechal do tesciowej i zmiatal bitki... Czy wasze dzieci lubia gotowane mieso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna-dzieki Moj Dawid śpi jeszcze 2 razy po 40 min, a gotowanego mięsa nie za bardzo chyba że przemycę w pomidorówce między ryżem. Ale dziś pogoda śpiąca, całe szczescie że dziś dzień nauczyciela to starszy ma wolne od szkoły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna- gotuję ale muszę je drobniutko pokroic żeby nie wyczuł bo inaczej wypluje, a tak to on je już normalnie tzn nie rozdrabniam widelcem. On w zasadzie nie jadł jeszcze nic smażonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - to wypluwanie to dobrze znam:P. Bawilismy sie dzis w wannie i puszczalam mu banki mydlane, ale sie cieszyl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny..co do weekendu to jak zawsze za szybko:) Rojber gotowane mieso je... kwasne tez bardzo lubi a najbardziej jogurty w kazdej postaci:) Spi raz dziennie...czasem godzine, czasem dwie... po basenie nawet 3 mu sie zdazylo ale to baaaardzo rzadko Banki fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Czy wasze dzieci wskazuja na rozne rzeczy i co potrafia juz mowic? Moj skarbek je obiadek miedzy 17 a 18 , bo wczesniej nie chce i juz! Jakos sobie wszystko poprzestawial a spi rano do 9 - 9.30. Spioszka mam ale to chyba po mamusi;). Na spacerze jest szal na pieski, co zobaczy to sie smieje, pokazuje palcem i mowi hauhau. Moj piesek jest biedny, bo przed Brunem juz ucieka...szarpanie i ciagniecie bywa bolesne...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) niedaleko nas jest budowa wiec u nas jest szal na dzwig,...zwany przez Rojbra Wik lub bo prostu kkkkk...pierwsze co wstanie to bieg do okna paluch wyciagniety i sprawdza czy dzwig juz dziala mowi a przynajmniej probuje coraz wiecej..choc zalezy oczywiscie od dnia i nastroju staly repertuar to mama, tata, dada, idi, da, ti tak (zegar), wik lub wspomniane kkkkkk, au (pies), tek (kot), am, mniam W ogole z tym mowieniem to tak roznie jest... ostatnio widzielismy sie ze znajomymi...ich corka jak miala poltorej roczku swietnie juz mowila prostymi zdaniami nawet, a syn ma dwa lata i dopiero zaczal mowic mama...wszystko rozumie potrafi pokazac itp ale nie chce mu sie gadac i tyle... Mamobruna to rzeczywiscie spioch Ci sie trafil.,..a o ktorej idzie spac? moze na noc nie chce jest bo po obiedzie jest najedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,my wczoraj byliśmy u lekarza bo młody od tygodmnia miał katar aod poniedziałku zrobił mu się zielony i zaczął kasłać, ale na szczęście to tylko wirus i dostał syrop :-) Niestety mnie teraz gardło boli :-( Moj maluch jak do niego mowie to wie o co chodzi, jak je kanapki i ma już dość to kiwa głową że nie, a jak pokazuje mu np. czy chce jabłuszko no i jak chce oczywiście to wyciąga rączki. Dawid też uwielbia zwierzęta wszelkiej maści :-) Uwielbia na nie patrzeć, bo w domu żadnego zwierzaka nie mamy. Mamabruna- powiem Ci że moj maluch je o 18 mleko z zagęszczone z kaszką a potem dopiero śniadanie ok 7-8 w zależności jak wstaniemy. Po prostu Bruno obiad traktuje jak kolacje :-p A co do mówienia dzieci to naprawdę bardzo różnie, pamiętam że Patryk ładnie zdaniami mówi.ł jak miał 2 lata, no zobaczymy jak będzie z Dawidem. Ale jeśli będzie mówił później to nie będę się denerwowała bo jak to z dziećmi jestwszystko w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Andzia- to synus sporo potrafi, gratulacje:) Bruno faktycznie pewnie o 18 zjada ostatni posilek... Chodzi spac miedzy 8 a 9 czasami i pozniej. Na samolot, auta, motory i autobusy mowi brrrr bry.Jak cos mu upadnie lub on sie wywroci to jest bam. Poza tym: tata, didida, am, da, tik tak, ciii, ampa, mama, hau hau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie z butami na przedpokoju? My chowamy, bo inaczej by sie nimi zajal a nie chce, zeby dotykal takiego brudu... Ale moja znajoma pozwala na rozwlekanie butow po calym domu. Ostatnio swojego buta znalazla po dlugich poszukiwaniach w pralce....jej synek jest w podobnym co nasze dzieci wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia duzo zdrowka dla Ciebie i pociechy:) i oby starszak sie nie zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - tak juz to jest dzieci nas zarazaja albo my je i zawsze cala rodzina rowno zasmarkana. Od nas tez duzo zdrowia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×