Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byłam świadkiem

Biedaczysko-kochanka

Polecane posty

Gość ksnHCSBVJCH
Małżeństwo Mut'a. Wśród szyitów istnieje zwyczaj tzw. małżeństw czasowych zwanych mut'a, które polegają na symbolicznym poślubieniu kobiety na jedną noc i wzięciu z nią rozwodu następnego dnia rano, dzięki czemu unika się grzechu cudzołóstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, że osoby które nigdy nie zdradzały, tak wiele mają do powiedzenia w tym temacie, znawcy jakich mało, no no...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
dlatgo katolicyzm jest najbardziej popierniczony nikt , albo niewiele z wiernych stosuje sie do zapisów wiary katolickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
a ile zona z yje w przeswiadczeniu ze nigdy maż sobie nie włozył do innej , i kochają go nadal , ale nich no by tylko sie dowiedziała , z e 10 lat temu włozył 3 razy sasiadce , to by sie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne że potem wyjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
no dla jednych wazne , dla innych tragedia i natychmiastowe ulecenie wczesniejszej tej wiekliej miłosci i kochania , czar prysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest kwestią nastawienia do danej sprawy, można zrobić z igły widły. Dla mnie zdrada w pierwszej kolejności kojarzy sie z chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm tylko ze np wirusa HPV mozesz złapac inna droga i co wtedy ? jest tak pospolity dzis , ze nie jednej sen z powiek spędza - tylko czekac az u siebie zauwazysz kłykcinkę co wtedy maz winien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
liczebnosc wyznawców islam na 2000 rok 1 miliard 188 milionów chrzescijanie na 2000 rok 1 miliard 778 milionów jak widać mimo ze chrzescijan jest wiecje nie ma az tak razacej roznicy \ zmierzam do akceptacji innosci i ze to co dla nas nienormalne wcale nienormalne byc nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
tak ze ewentuale przewartosciowanie zycia bo partner zdradził jest oznaką ułomnosci umysłu i nadmiernej dumy ! co prowadzi tylko do grzechu jakie dana wiara posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ksnHCSBVJCH Weź się, Kazik, tak nie napinaj, bo ci żyła pierdząca pęknie. Dorabiasz ideologię do swojej zgnilizny moralnej, usprawiedliwiasz się na forum, że siedzisz po czubek łysiny w szambie, do wyrzutów sumienia się nie przyznasz. Twoje dzieci będą rzygać na ciebie za kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co fakt to fakt, degenerat i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
i odezwała sie rzesza katolicka ktorej z ryje smrodem wieje jak z szamba . Nie rozumie taka durna istota , ze w takim razie cały islam zyje w szambie ?? i tylko zasrany p******y katolik ktory sie wypina w takim poscie zamiast sie pomodlic uwaza sie za lepszego od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zostan smierdzielu islamistą i stąd wyjedź. Ciekawe czy w tym twoim islamie zdrada to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
nawet wiary swojej nie zna jedna z druga , a całosc jej istoty zawiera w szacunku i wiernosci małzenskiej . Tyle ... zapytana o szczegóły zdania poprawnego nie sleci ni w ząb , ale zwie sie katoliczka i lepszą od innych bo p**de swa dała jednemu jedynemu i to ją stawia na piedestale lepszosci gatunku i człowieka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
poczytaj kmiocie o islamie i zdradzie , dopiero ciut wyzej wkleiłem zapisy mówiące kmiocie zasrany :) ze w tej wierze mozna wsiac slub na jeden dzien by nie dopuscic sie zdrady . pisze o akceptacji , o wyrozumiałosci , ktorej wam tu piszacym brakuje , a mianujecie sie za lepszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
by zostac wiary innej nie musze głabie z tad wyjezdzac jestscie tacy maluccy w swych umysłach ze głowa boli byle szaman z buszu jest lepszym człekiem od was :) ale dotzrec nie moze n ie .....? za trudne w orzeszku sie nie miesci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
Małżeństwo Mut'a. Wśród szyitów istnieje zwyczaj tzw. małżeństw czasowych zwanych mut'a, które polegają na symbolicznym poślubieniu kobiety na jedną noc i wzięciu z nią rozwodu następnego dnia rano, dzięki czemu unika się grzechu cudzołóstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
jestesmy z marszu przypisani do wiary jaką nam od dziecka narzucają , w niej sie wychowuje nas bez nauki o wiarach alternatywnych by jako wolny człowiek miec wybór ! jestes manipulowany od narodzin , bez prawa wyboru jestes zaszczutym w społeczenstwie ktore to takie wspaniałe potrafi cie odrzucić jezeli bedziesz inaczej spiweał niz ta w wiekszosci niestety chołota , i tylko nieliczni są normalni iBogobojni . tych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
przecietny katolik nie wie o swej wierze nic ! nawet Biblii nie pzreczyta za zycia , ale to klerowi pasuje bo jak wyjasnił by motłochowi istotne odkryte problemy ? np dlaczego kosciół wyzucił z dekalogu 2 przykazanie ? przecietny zna tylko wersje katechetyczną , Biblijną NIE :) O RESZCIE pisał nie bede nie mam do kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za wiesniak prymitywny, w dodatku wydaje mu sie ( bo raczej nie myśli) że ktos czyta jego wypociny z wielkim zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
by okreslic głabie mą prymitywnosc i wiesniactwo ewentualne trzeba mnie przeczytać , wiec czytasz ty ! :) i tylko wydaje ci sie pajacu zes zabrylował . podczas gdy sie osmieszyłes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytać nie umiesz? to nie temat o wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
ograniczony tepaku jedno z drugim jest powiazane , ale jak pisałem orzeszek nie styknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w twoim zasranym móżdżku wielkości orzeszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasza wiara katolicka ?Mam się męczyć z draniem do śmierci?DZieci mają zwichrowaną psychikę,bo nie ma normalnego wypełnionego miłością domu??Potem patrzysz z bólem serca,co się stało z twoimi kochanymi dziećmi ,czujesz się winna,że mogłaś inaczej,załatwićsprawę odciąć się radykalnie od męża potwora,nie mówię tu o alkoholizmie,dręczeniu fizycznym,ale o dręczeniu psychicznym,w jeden dzień jesteś k.....ą,w drugi '''jak ja cię kocham'''.Ale co wiara kat.nakazuje '''aż do śmierci''??CZy to nie jest samounicestwienie? siebie i dzieci okaleczonych psychicznie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
no ktos jak widze załapał nie ma ze same tępaki :) albo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
dlatego pisałem ze nasza wiara ale raczej ludzie katolicy to najgorsza nacja z wszystkich wiar Bo nie na darmo jest powiedzenie , ze modli sie pod figurą a diabła ma za skóra z tymi zdradami , tak nas wychowano i tak czujemy i zyjemy takie też mamy morale jak by od malenkosci zył w społeczesntwie , gdzie zdrada to normalnosc , a zabicie drugiego człeka to norma , tez by ten ktos tak uwazał i takie miał normy i morale . Stąd własnie nalezy sobie zdać sprawę , ze zło wam wmówione jest tylko złem dlatego , ze tak was nauczono , i odwrotnie . wszystko sie zmienia jednak dzis lesby i pedały są normalnoscią , maja swoje prawa itd za niedługo bedą i miec rodziny i nic z tym kompletnie nie zrobisz , tak samo byc moze za 50 lat instytucja młzestwa nie bedzie miala racji bytu wiec i sex bedzie na reszcie uwolniony a nie zamkniety w ramy małzenskie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksnHCSBVJCH Małżeństwo Mut'a. Wśród szyitów istnieje zwyczaj tzw. małżeństw czasowych zwanych mut'a, które polegają na symbolicznym poślubieniu kobiety na jedną noc i wzięciu z nią rozwodu następnego dnia rano, dzięki czemu unika się grzechu cudzołóstwa xxxxxxx czemu pokazujesz świat islamski i ta religie stworzona przez mezczyzn dla mezczyzn , gdzie to daje sie przyzwolenie na oblatywanie PROSTO MOWIAC WIELU DZIUR, No dziala to tylko w jedna strone, bo kobiety juz tak nie moga. tlumaczysz swoje postepki i brak szacunku dla ,malzonki religia islamu?? a co mnie obchodzi jakakowliek religia??? , sa pewne normy ponad religinne, ktore kazdy winniem miec na wzgledzie robiac tak a nie inavczej , krotko nie krzywdzic innych. nie znosze tlumaczenia swoich postepkow amoralnych , jakims obyczajem , religia , czy przyzwyczajeniem , bo tak ktos kiedys robil , to ja tez. LUBISZ BYC KRZYWDZONY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksnHCSBVJCH
kogo skrzywdziłem ? kto sie żali ? kto ma sie źle ? komu sie dzieje krzywda ? człek zawsze bedzie narzekał , jak nie na zarobki , to na jakość pracy , traktowanie itd. to na małzonka , to na dzieci , to na nauczycieli , to na system itd .... itd. widze ze nic nie ogarniasz skoro napisałas tego posta .... ja sie nie tłumacze ja całkiem o mczyms innym piszę i do czegos innego zmierzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×