Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JAK DUZE MACIE KREDYTY I NA ILE LAT?

Polecane posty

Gość gość
a co to jest "sory" nawet tego słowa nie umiesz napisac poprawnie, to nie dziw się, że na kredyt cię nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie to obchodzi nie wiem kto pisze a kto nie, trzeba było pisać, ze ty masz 19 lat za każdym postem swoim a swoją drogą w tym wieku powinieneś znac już angielski perfekt i zmaiast tu siedziec i nieodwierzac, że ktoś moze miec dobrze, rusz się i naucz angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy kredytu i nie zamierzamy brać. Mamy własny dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D Ale jej mlody dowalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no strasznie normalnie otrząsnąć sie nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredytów takich długoletnich jako tako nie mamy, jedynie raz brał mąż pożyczkę 2 tys zł na coś tam, jeszcze pare rat zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze Swiety normalnie rece
mi opadly..."ura bura, wielka pani", "tepa suczo"...kto tu na tym forum siedzi? I ja dobrowolnie wrocilam do tego kraju bo 11 latach, zabralam meza, 2 malych dzieci, bo chcialam wychowac je w "normalnym" kraju tradycji i wartosci rodzinnych??? (pomijam kwestie finansowe) Coraz czesciej zaczynam sie zastanawiac nad tym czy to byla dobra decyzja... A wy kafeterianki i kafeterianie to naprawde ciezko pracujecie na to, zebym jednak zwinela manatki i wrocila do kraju meza :o I co? Teraz bedziecie pewnie jechac po mnie, bo napisalam cos, co wam sie nie spodobalo, nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ludzie, duze kredyty biora w 90% osoby z wlasnym i na dzień dzisiejszy pewnym biznesem, pisalam wczesniej juz na 1 stronie, my mamy 3 firmy(moja, meza i spolka ze znajomymi) i my szybko ten kredyt splacamy, nie ma opcji,ze 3 firmy naraz padną wiec kasa zawsze jest w domu i bedzie(kwestia ile?), a z naszą ratą nawet z 1 firma dalibyśmy radę:) niewyobrazam sobie 30 lat miec to na glowie, za max 5lat zamkniemy kredyt(mam nadzieje), czyli po 8 latach łacznie, tymczasem na niczym nie oszczedzamy, jeżdzmimy na drozsze wakacje, bo gdybysmy nie zyli na takim poziomie i nie kupili nowego auta kredyt bysmy szybciej splacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka z pomorza
my wzielismy kredyt na 300tys, niby na 30 lat, ale tez szybciej go splacimy, co jakis czas wplacamy wieksza sume i raty nam maleja, tez myslimy,ze za 5-6 lat go splacimy i tez mamy swoją firme, ktora stale sie rozwija, oprocz hipotecznego mamy tez gotowkowy na 100tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredyt to idiotyzm, chyba, ze nie ma innej opcji. a juz kredyt na wiecej niz kilka lat to zwielokrotniony debilizm ;). my nie mamy ktedytu i nie planujemy miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziunia jest opcja, bo ludzie maja gotówkę ale na rozwój firm, tak jak my i nie spłukamy sie z calej kasy i biznes będzie stal w miejscu, mało wiesz o biznesie wiec nie mądrzyj się:) kazdy kto ma biznes nie wyklada gotowki, bierze kredyt, auto w leasing, ale nie kazdy to jest w stanie pojąć:) kto ma swoja dzialalnosc wie napewno o czym piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wlasnego biznesu, wiec dla mnie debilizm. moi rodzice maja, ale nigdy kredytu nie brali i jakos od 20 lat nie zbankrutowali. poza tym znam takiego jednego, co wzial auto w leasing i dom na kredyt, a po pol roku dzialalnosc mu zdechla. nie chcialabym byc w jego skorze. duzy kredyt to zawsze ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, bo niektorzy wyzej sraja niz d*pe maja, tez znam takiego gościa, ktory wiedzial, ze go nie stac a nabrał:D i popłynąl poza tym tez duzo zalezy od branzy biznesu, jak masz sklep z ubraniami to kredytu nikt nie bierze:D, ale powazne branze to nie znam osoby, ktora nie ma kredytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym auto w leasing to zadna tragedia, 2 znajomych nie mialo kasy na leasing wiec oddali auta i koniec tematu, bo nie ma z czego z nich sciągnąc( a oficjalnie na wczasy dobre jeżdzą), ale jak sie umie kombinowac to ze wszystkim da sie rade, ale ja nie jestem tu od rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszxze zalezy jakie ktos ma zaplecze. jak jest swiezakiem bez grosza, to na wszystko kredyt wziac musi. moi rodzice maja kilka nieruchomosci i auto i kredytu nie brali nigdy. da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj dziunia same glupoty piszesz, widac,ze nie masz o tym pojecia Świeżakowi nikt nie da dużego kredytu, bo zeby taki dostac musisz przedstawić zeznania finansowe:D lub miec cos pod zastaw( dom, działka itp) poza tym nie wiem czy wiesz,ze jest cos takiego limit obrotowy na rach. firmowym i caly obracasz kasa, albo jestes mloda albo glupia chociaz raczej to drugie, bo mloda to jestem ja i tyle wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penny_laneee
kredyt był brany na 140 tyś, teraz po wzroście kursu franka jest jakieś 220-230 tyś - na 20 lat. rata 1300zł, do tego co miesiąc oszczędzamy dodatkowe 3000, żeby szybciej spłacić lub mieć w wypadku utraty pracy. nasze zarobki razem to ok 8000, 2 osoby, trzecia w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska filizanka
850 tys, 34 i 38 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska filizanka
kredyty wzięte na 30 lat,kilka lat spłacania za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie to jest debilizm
Brać kredyt na 30 lat :O Przeciez na starość go spłacicie :O A jeszcze jak zabraknie kasy to juz całkiem przej****em,więc czym tu się chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie to jest debilizm
miało być przej****e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie to jest debilizm
A te wieczne ,,trzbea było się uczyć'' nudne już się robi. Kto by Panią obsługiwał w piekarnii,czy w innym sklepie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frutik...
mamy kredyt na samochod męża, wziety rok temu na 40 tys, 30 tys dolozylismy w gotowce. Na szczescie mieszkanie dostalismy w spadku i nie mamy problemu typu kredyt na 30 lat stad decyzja o kupinie lepszego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to mają pomysły za kase z mieszkania kupić samochód.. no ale wiadomo trzeba sie pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto kupuje za kase z mieszkania samochód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frutik...
no wlasnie kto kupuje za kase z mieszkania? ja mieszkanie dostalam wiec kredytu na niego nie mam dlatego moge sobie pozwolic na samochod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto kupuje wszystko za kase - np.ludzie po 40/50 swoim dzieciom. u nas np rodzice kupuja nam dom pod miastem za gotówkę. samchody tez dostalismy od nich. wczesniej ja mieszkanie od swoich. maja kase i chca abysmy z tego korzystali a nie na starosc jak oni. oboje sa lekarzami mamy zero kredytow ja 31 facet 32 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
380 tys na 30 lat - tyle było. teraz zostało już tylko 134 tys. - i jak dobrze pójdzie to do końca roku płacimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi też mają kasę. ale jeśli pomyślę, ze to co miałabym dostać będzie mi kiedyś wypomniane, że się nie odwdzięczam, to wolę mieć kredyt i święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzielam 585 tys na 30 lat. Splacamy 2 lata i zostalo poki co 477tys. Jak wszystko bedzie sie ukladalo jak do tej pory to za 10 lat splacimy. Niestety tak duzy kredyt troche jednak uwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×