Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pozytwyna

Wrastający paznokieć

Polecane posty

Miałam podobny problem. Wrastający paznokieć u lewej stopy nie dawał mi spać od kilku miesięcy. Konsultowałam się z wieloma specjalistami w Warszawie, jednak żaden nie podjął się operacji. Dopiero dr Marek Burzyński http://drburzynski.pl/ znalazł odpowiednie rozwiązanie. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie, a rana zagoiła się bez komplikacji, przy zaleceniach dotyczących okładów. Co prawda Pan Marek ma swój gabinet w Łowiczu, ale efekt jest tak zadowalający, że naprawdę warto wybrać się poza Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez długie lata miałem problem z wrastającym paznokciem, bałem się, że będzie musiał on być usuwany u chirurga. Dopiero p. Agnieszka Głuszczak uświadomiła mi, że paznokieć wcale nie musi być usuwany, za co bardzo jej dziękuję. Sam zabieg był bezbolesny i szybki, a ja już po krótkim czasie mogłem zacząć funkcjonować bez bólu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest domowy sposób na wrastające paznokcie. Ten sposób bardzo mi pomógł a powiedział mi o nim chirurg. 
Trzeba płytkę wrastającego paznokcia ścierać, spiłować tak żeby była bardzo cienka wtedy wrastające boki nie mają tego naprężenia i powoli wychodzą do góry. Bolące miejsca zabezpieczałem akrylem albo lakierem do paznokci. Można ścierać paznokieć np. drobnym papierem ściernym. 
Paznokcie odrosły wszystko trwało około 2 lata wyglądają normalnie i teraz staram się je obcinać prosto. 
Trochę to trwało ale pozbyłem się tego problemu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wrastające paznokcie najlepsze są klamry u podologa, "podnoszą" paznokieć, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie pomogła podolog, odwiedziłam Gabinet Zdrowej stopy u nas w Warszawie na ul Say Żoliborskie. Przyjmuje tu pani Joanna Kowalewska. Zastosowała metode kostke Arkady i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×