Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość kojot111
gość-osoba która chce zwrócić na siebie uwagę poprzez obrażanie innych w świeie internetowym bo w realnym nikt nie zwraca na nią uwagi,osoba która krytykuje wszystko a co przez to wychodzi że prowadzi życie idealne bez kłótni ze swoim partnerem jeśli posiada,osoba dość denerwująca i wulgarna która zniża się do poziomu dziecka ,uważająca się za medium i wiedząca wszystko o wszystkich , twoi rodzice prowadzą chyba życie idealne bez problemów kłótni trosk jeśli tak zazdroszcze ale inni mają problemy wieksze mniejsze ale ważne dla nich. twoja osoba razi w oczy choć pierwszy raz tu wszedłem po jestem w podobnej sytuacji żona wyjechała za granicę ja nie mogłem bo odniosłem kontuzję,tęsknie za nią ona również niestety rozmawiamy tylko w niedziele. domyślam się co byś napisała ,jesteś bardzo negatywna i pospolita współczuje charakteru i osobowości. jeśli uważasz się za idealną to ok ale nie oceniaj innych trochę szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a ty mu to mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no mówił że tęskni że już nie może wytzymać i że kocha mnie bardzo. ale każdy może jest inny w okazywaniu uczuć...a przedtem jak było jak był w polsce. mówił to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, wyjechal nie wiem kiedy sie zobaczymy tez mowilam ze nie dam rady ryczalam nieustannie przez 4 dni dzisiaj jest 6 dzien i nadal płaczejak pomysle ze jest tam daleko, gdyby nie to że zostala mi ostatnia klasa (maturalna) tez by mnie tu nie bylo!! zabrałabym d*pe w troki i wyjechala razem z nim ale trzeba sobie radzicjak narazie nie jem, nie czuje sie senna w ogole, ale za to nie chce mi sie spotykac ze znajomymi tylko siedze w domu wiem ze to zle, sam moj partner powtarza mi ze zebym" zyla " a nie zamykala sie w pokoju i izolowala od swiata ale nie mam sily na nic na prawde , czekam tetaz tylko an poczatek roku i mam nadzieje ze szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a na ile wyjechał? posłuchaj się go zacznij powoli wiem że jest ci źle ale myśląc cały czas o tym nie poprawi ci sie w ogóle.. Tęsknota jest silna ale choć spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie no mówił że tęskni że już nie może wytzymać i że kocha mnie bardzo. ale każdy może jest inny w okazywaniu uczuć... xxxxxxxxxxxxxxxx czego kłamiesz, kłamczucho wstrętna!!! poprzednie trzydzieści stron wątku mędziłaś jak to nie dzwoni i szukałaś na to wymówek (nie ma nic na karcie, nie może dzwonić po pracy po 22-giej, bo telefon jest tylko u rodziców w sypialni) - a teraz nagle kota ogonem odwróciłaś i się okazuje, że dzwonił i ciągle miłość wyznawał??? już tak ściemniasz, dyskretnie, że ręce opadają - ale na słuchaczki trafiłaś znakomite!!! łykają jak pelikany - każdy twój kit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście głupie aż do szpiku mówie to od początku ja mam d*pczenie a wy idiotów za facetów zazdrościcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna gościówa, która się pode mnie podszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podszywacz precz nie tyle harowałam na swoją opinię żeby teraz jakaś się pode mnie podszywała to ja stworzyłam to forum jestem boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u Was Kobietki ? Laguna jak przygotowania ? :) Gościu z facetem za granicą im wcześniej się ogarniesz troszeczkę i wrócisz do normalności tym Ci szybciej czas zleci :D mi ostatnio strasznie szybko czas ucieka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej:) ja dzisiaj postanowiłam sobie zrobić swój wieczór faceta wysłałam do kumpli a ja chce sobie zrobić wszystko na co nie miałam czasu od paru tygodni.domowe spa:)a kiedy twój niezapowiedziana wraca? i jak z tęsknotą radzisz sobie jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
i jakie plany? jeśli można zapytać? czy teraz idziesz na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no to świetnie:) rozmowa dużo daje,ciekawe jak tam laguna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mój wczoraj wrócił niespodziewanie, ale tylko chwile sie widzielismy, bo zmęczony. mam nadzieje, że w kolejne dni trochę spędzimy czasu, bo jednak tydzień to mało po takiej rozłące. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
to świetnie:) i jak się czujesz laguna ?wnioskuje ze jesteś szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach hej dziewczyny mój wczoraj wrócił niespodziewanie, ale tylko chwile sie widzielismy, bo zmęczony. xxxxxxxxxxx zmęczony? a co? na pieszo wracał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
wiecie co dziewczyny boję się że nie sprawdzę się jako żona... cieszę się bardzo z tego że myśli o mnie bardzo poważnie i juz za rok będziemy bardzo blisko tylko że boję się że ze z powodu że nie mogę mu wszystkiego zaoferować (chodzi o dziecko)on po paru latach już mnie nie będzie chciał...wiecie dowiedziałam się w wieku 18 lat że cierpię na PCO byłam w szoku.. potem okazało się że są duże pęcherze co uniemożliwia ciąże mój narzeczony z racji tego że byliśmy już z sobą 2 lata chciał się starać bo wtedy może jeszcze była by szansa ale to było za wcześnie nie chciałam i jemu i sobie zabierać młodości choć obawiałam się że potem będzie za późno teraz po prawie 6 latach nic się nie zmieniło.obawiam się że jeśli nie będe mogła to nas jakoś zadręczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
bo wiem jak bardzo on chce mieć w przyszłości dzieci,wiem że zachodzą,również mam nadzieję że dobry lekarz pomoże,tylko od czasu do czasu nachodzą mnie takie myśli rożne ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to weź już teraz poszukaj lekarza i dowiedz się co i jak, nie myśl tylko działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×