Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
tak mój narzeczony jest już prawie miesiąc ze mną,5 lipca ślub więc to zabiera nam wiele uwagi a zwłaszcza jemu xxxxxxxxxx tak?????????? ciekawe co "zwłaszcza jemu zabiera tyle uwagi"? - szukanie sukni ślubnej, restauracji, układanie menu, czy szukanie wzorów zaproszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papi11
Ojej gratuluje ślub to cudowna sprawa. praca nie była najcięższa dobrze płatna czas nam bardzo szybko zleciał. teraz jeszcze kilka tyg będę się nim cieszyć bo pod koniec września mój wraca do pracy. cóż tyle wytrzymałam to wytrzymam jeszcze . mam nadzieję że wszystko będzie tylko lepiej się układać. no i jeszcze muszę zacząć teraz ostro ćwiczyć bo Przytyło mi się 2kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no to do roboty papii jeśli zwątpisz i dopadnie cię lenistwo to postaram ci się pomóc:) mogę ci polecić jakieś ćwiczenia lub co kolwiek:) dziękuje:) cieszę się z tego bardzo że będzie moim mężem i mam też nadzieję że nic się nie zmieni po ślubie:) ale jeszcze mam trochę czasu do tego wielkiego dnia:) papi cieszę się że u ciebie jest ok ale panuj nad emocjami i nad dawaniem policzków, nie pouczam cię ani nic w tym stylu ale ze swojego doświadczenia wiem że nie panowanie nad emocjami przy kłótni z partnerem sprawia że się oddala i relacje są chłodniejsze :) jeśli będzie znowu taka sytuacja powiedz najspokojniej jak się da że należy ci się szacunku a jeśli nie umie ci go okazać to nie zasługuje na ciebie ani na żadną inną kobietę:) kibicuję Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jeszcze kilka tyg będę się nim cieszyć bo pod koniec września mój wraca do pracy. xxxxxxxxxxxxxxxx czym się chcesz nacieszyć? facetem, który ma cię za nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie dowiedzialam wczoraj jak to "moj" sie swietnie bawil z inna przez 8 miesiecy jak ja tu czekalam, nie wierze w strzemiezliwosc zadnego faceta!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
myśłę że to nasz przyjaciel.. jak to co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie ja, wasz stały gość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalam to ja, nie bylam tu wczesniej.. poprostu dowiedzialam sie od wspolnego znajomego co tamten mu mowil. czekam na c***a aby niech przyjedzie, narazie udaje ze nic nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sobie koleżanko wymyśl jakiś pseudonim, żeby mnie z tobą nie myliły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
juz, nie panikuj.. zamierzam to skonczyc poniewaz ja nie toleruje zdrady i wkrecania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
to byly nasze poczatki i skoro on juz tak odwala no to nie mamy o czym rozmawiac, przykro troche bo mi naprawde zalezalo ale widac ze tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
na poczatku idealnie, ale pozniej w sumie inaczej i dpopiero teraz jak skojarzylam rozmowy nasze i to co mi kolega wczoraj mowil to nabiera sensu wszystko, po paru miesiacach wlasnie stal sie inny i juz wiemy dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
dlatego tez mam taki zamiar.. ale nie ukrywam ze jest mi cholernie zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
dzieki :) wraca za pare dni wiec wkoncu "pogadamy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ta jasne myślę że to jednak nasz przyjaciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
bede bede sie tego trzymala, to juz postanowione, bedzie trudno - wiem to ale i tak szybko wyjedzie bo chce tam zostac na stale wiec szybko zapomne mam nadzieje, musze byc silna bo inaczej nie dam rady i bede plakala miesiacami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej zajmij się swoim fikcyjnym ślubem, dyskretnie, bo jeśli chodzi o dedukcję to bardzo słabo ci idzie! jedynie niezapowiedziana wykazuje na tym wątku jakieś zawiązki inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d****i uważajcie bo ja od was jestem lepsza milady pewnie płacze po swoim papi tak samo a dyskretnie myśli że jest taka fajniutka głupie ... niezapowiedziana nie dziwie się że nie przyjedzie. ja mam faceta w porównaniu do was i moge mieć dzieci DYSKTERNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podszywaj się pode mnie, bo ci zupełnie nie wychodzi! gówniana składnie i chamski styl! poza tym ja nigdy nie piszę o swoim facecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blek blek ale ze mnie ćwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki sorry za uprzykrzanie wam zycia obiecuje poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu kicha podszywie! nigdy bym ich nie przepraszała za to, że piszę prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×