Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Tu nie chodzi o to kto ma rację Laguna, na pewno nie jesteś nic nie warta takich głupot tu nie wypisuj. Twój facet wyprał Ci mózg tym wyjazdem. Jak jest tak na prawdę z tym jego odzywaniem ? Co on Ci piszę albo mówi ?Ja o mało nie wpadłam w taki dołek jak ty to wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
najgorsze jest popaść właśnie w taki dołek. a twój kiedy wraca niezapowiedziana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma być gdzieś za ok. 1,5 tygodnia...mało ostatnio rozmawiamy i jest jakiś taki nieobecny. martwię się tym co i jak to będzie...boję się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy mi mówi,że pół roku to bardzo dużo, że inni by tak nie wytrzymali, dla mnie to też dużo i dlatego się boję, przecież ludzie się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak że ja mam wrażenie że się zmieniłam a on się nie zmienił. Jaki był taki jest. Podejrzane że twój się tam zamknął. Może on ma jakies problemy tam ? Ten jego przyjazd to jest sprawdzian dla was. Okaże się wszystko :) Może będziesz mile zaskoczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miladyyy
hej:) my dzis wróciliśmy;) fajną p[ogode tzn upały byly dopiero wczoraj ale i tak nie narzekam;) nawet się opalilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny ja też już w domu. te kilka dni dobrze nam zrobiły. Ja opaliłam się na brązowo :) milady byłaś nad wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik staje się strasznie nudny! o facetach piszcie! chyba takie było pierwotne założenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
przyjedzie twój to sobie pojedziecie niezapowiedziana:) powiem wam że teraz gdyby znowu pojechał tak na miesiąc to bym już tak nie przeżywała jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przywiózł chociaż parę groszy? zarobił cokolwiek przez ten miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajjooj
miesiąc to bardzo krótko,nie ma nawet co przeżywać i porównywać to z rozłąką kilkumiesięczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie - o ślubie coś ucichło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekalam 8 miesiecy na niego a raczej zeby dowiedziec sie ze to koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
był półtora miesiąca i zarobił sporo jak na taki okres, nie będe mówiłą ile bo to nie ważne... jestem szczęśliwa i nic do szczęścia mi nie potrzeba od października zaczynam nową pracę jako trener personalny zobaczymy jak to będzie działało.. teraz chce spędzić z nim jak najwięcej czasu mamy jeszcze 2 podróże przed sobą i między innymi jedna wiąże się z naszym miejscem ślubu będzie bajkowo.tyle mogę powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
zresztą nie żyjemy za jego pieniądze tylko lecz również za moje.nie jest tak że żeruje na jego kasie mamy odłożone i mamy za co żyć. wszystko jest po Bożemu i na razie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiasz z nim seks bez ślubu i mówisz, że to jest "po Bożemu"????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie był półtora miesiąca i zarobił sporo jak na taki okres, nie będe mówiłą ile bo to nie ważne... xxxxxxxxxxxxxxx tak? właśnie, że bardzo ważne! co ci zależy? ciekawe ile zaoszczędził nie dzwoniąc do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie! od kiedy to po Bożemu jest chodzenie do łóżka przed ślubem????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie zresztą nie żyjemy za jego pieniądze tylko lecz również za moje.nie jest tak że żeruje na jego kasie mamy odłożone i mamy za co żyć. xxxxxxxxxxx przecież podobno nie mieszkacie razem? a ty skąd masz kasę jak nie pracujesz? od rodziców? tak macie odłożone, że jak chłop miesiąc temu jechał za granicę to się musiał u ludzi zapożyczyć - coś kręcisz koleżanko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
wiesz co gościu odczep się od dyskretnie powodzi jej się a ty myślisz że swoimi złośliwościami coś zdziałasz wyglądasz na niezadowoloną zgorzchniałą starą panne która tylko gdy komuś dobrze chce odwrócić to i postawić w złym świetle. ogarnij się. śledzę ten wątek i na prawdę jesteś idiotyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzi jej się? jak się komuś powodzi to nie musi wiecznie kłamać i kręcić na temat pieniędzy! pojechał za granicę do pracy bo nie miał kasy - zapożyczył się na wyjazd - po miesiącu przyjechał i już mają tyle kasy odłożone, że hej! jestem idiotyczna bo stwierdzam fakty i wyłapuję kłamstwa? wg ciebie powinnam jej krętactwom przytakiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
panoszysz się tu tak jak byś o nich wszystko wiedziała , była jakoś wróżką, jesteś bezczelna i to się rzuca w oczy i razi jadem. każde twoje słowo przejawia się zgryźliwością. obnosisz się swoją osobą jak byś była perfekcyjna i wiedziała wszystko o życiu a dziewczyny piszące obserwowała na każdym kroku i ich rodziny i wiedziała co robią .. żałosna jest twoja postawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOLNO MI! piszę to, na co mam ochotę! na tym właśnie polega to forum! nie podoba ci się, to nie czytaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiedziała wszystko o życiu a dziewczyny piszące obserwowała na każdym kroku i ich rodziny i wiedziała co robią xxxxxxxxxxxxxxxxx komentuję tylko to co o sobie piszą! poczytaj dokładnie topik kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
i właśnie o tym mówię o twoim wulgaryźmie... nie wiem kbieto weź sobie melisy czy co... pisząc że ich mężczyźni mają kchanki nie dzwonią bą nie chcą dziewczyny to jakieś tam (już nie napisze bo aż żal) sama sobie przeczytaj. one też mogą pisać co chcą a jeśli piszesz to się zachowuj bo. z twojego zachowania wynika że jesteś jakimś dzieckiem co tu mu sie nudzi w wakacje ale już nie długo wrzesień i do szkoły. żegnam i napominam o nabyciu kultury i trochę samokrytyzmu . a jeśli jesteś fajtycznie dorosła to ja nie wiem gdzie twoja dojrzałośc ... no ale to już twoja sprawa jak chcesz być postrzegana. nie wysyłaj każdego do innego forum jak ktos by chciał to by sam poszedł bez twojego pozwolenia. opanuj się i idz do pracy albo znajdz jakiegoś chłopa żeby ci ulzył to może nie będziesz taka...zgorzchniała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj i nie wtrącaj się! ani mnie ani tym dziewczynom na twoim zdaniu i opiniach nie zależy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×