Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
co, jest w obozie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo :/ mój miał właśnie przyjechać za miesiąc to byłyby już w sumie 3 jak się niewidzimy ale chyba z tego nici. To nie obóz pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile sie juz nie widzicie? 2 mies tak? i za mies wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 2 miesiące. Było pewne że przyjedzie a tu wczoraj mówi że nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak mineły te 2 mies??? na poczatku najgorzej pewnie było, albo w dzien wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zobaczył jak się żyje za granicą i nie ma zamiaru wracać tu, do tego syfu - problem w tym, czy ciebie ściągnie do siebie, czy oleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy tydzień myślałam że oszaleje. Dzień rozłąki to pobeczałam się ale dopiero jak wyjechał. Nawet się szybko pożegnaliśmy żeby nie wyć oboje. On prawie uciekł żeby mi tego nie pokazać że mu tez ciężko. Za granicą jest nie pierwszy raz w życiu. Ale pierwszy odkąd jesteśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On prawie uciekł żeby mi tego nie pokazać że mu tez ciężko. xxxxxxxxxxxxx ależ wy lubicie dramatyzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
mój tata również pracował po kilkanaście godzin lecz teraz już powiedział że zostaje w polsce na dobre dzięki niemu mamy dom mieliśmy na studia i nie martwiliśmy sie o jutro ciężko pracował tak samo nasi mężczyźni praca za granica to ciężka praca w sumie jak wszędzie ale dla nas to też ciężki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i czasem dramatyzuje ale nic na to nie poradzę . Zależy mi na nim i boje się że się nam rozpadnie to co zbudowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
rozumiem cię nie dramatyzujesz zrozumieją cię osoby tylko które były lub są w takiej sytuacji ja wcześniej tez nie rozumiałam jak moja bliska znajoma nie chciała puścić męża za granice ale teraz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś to będzie, albo wóz albo przewóz. Przetrwamy albo się rozpadniemy. Mam pracę to przynajmniej mam się czym zająć i jakoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
właśnie skończyłam rozmawiać z chłopakiem być może znalazł mi pracę bardzo dobrze płatną dowiem się czy wypali za 2-3 dni jeśli tak to dojechałabym do niego za 2 tygodnie mielibyśmy swoją sypialnie :) jeśli jednak by nie wypaliło to wraca za tydzień tak jak mówił.. bardzo chciałabym do niego pojechać ale jeśli się nie uda to i tak już nie długo będziemy razem. ważnie że razem nie osobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihahurra!
dyskretnie, w jakim kraju twój pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
niemcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
jestem szczęśliwa wczoraj powiedział mi tyle pięknych słów wzruszyliśmy się oboje..dopiero wczoraj dostał tą wypłatę sam musiał pożyczyć trochę pieniedzy od znajomych na jedzenie źle się czół mówił że chce już to wszystko rzucić i byc ze mną ale ma nadzieję że z tą pracą wyjdzie... bardzo tęsknie za nim ale wytrfam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretnie to co on tam tak słabo zarabia, ze musi kase zyczac i ledwo ledwo zyje od wyplaty do wyplaty?;o moze na jedno by wyszlo jakby pracowal w pl za najnizsza?;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napożyczał - bo pojechał goły i wesoły - dostał wypłatę, odda i znowu będzie musiał pożyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
nie po prostu nie dostał wypłaty zarabia 15 euro na godzinę myślę że to dużo. zresztą nie muszę się nikomu tłumaczyć :) ale jestem szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosze Ci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskretnie ciesze sie ze bedziecie razem juz neidlugo:) moj wraca w neidziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskretnie nie po prostu nie dostał wypłaty zarabia 15 euro na godzinę myślę że to dużo. zresztą nie muszę się nikomu tłumaczyć xxxxxxxxxxxxxxxx ha ha ha ha ha! ale krętacz z ciebie! a z niego jeszcze większy!!! zarabia aż 15 euro, ale pensji mu nie wypłacili! ależ nie tłumacz się - i tak gówno wiesz co się tam tak naprawdę dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dużo zarabia a nawet kary nie ma za co doładować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja też się cieszę myślę że ta rozłąka nas do siebie jeszcze bardziej zbliży bo bardzo za sobą tęsknimy:) to coś szybko milady wraca twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz milady - twój nie zarobi, bo za szybko wraca - a jej zarobi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
laguna a gadałaś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ciężka sprawa nie wiem co ci doradzić albo czekać cierpliwie albo zakończyć ten związek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Gość no cóż , nic nie poradze na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Dyskretnie mój jest na kontrakcie, teraz już na czas nieokreślony, więc ma pewną robote on wyjezdza an dwa tyg i tydzien jest w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×