Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość dyskretnie
oj dziewczyny mam nadzieję że nam się wszystkim wszystko poukłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
no to fajnie ale tu nikt nie narzeka tylko mówi o swoich uczuciach :)laguna jak tam samopoczucie ? ja za 3 tygodnie wyjeżdżam do niemiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się jeszcze okaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
może i tak za dużo wyobrażni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laguna a jak dzwoni do Ciebie to widzisz jakas roznice w jego zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
nie,nie widze zadnej różnicy. no bedziemy tam ja,jakieś 3 miesiące razem tylko ten fakt że musze czekać te 3 tygodnie ale fakt że do niego pojade sprawia że jakoś się tym nie martwię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
oj źle przeczytałam no wychodzi na to że gdzieś z 7 tygodni bez siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie widzę się ze swoim 9 tyg, pisaliśmy ze sobą troche w weekend, teraz pewnie znowu będzie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
a gdzie jest twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój to w Szwecji juz o tym pisałam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
aha to nie dzwoni tylko pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzwonił zawsze w weekend ale tym razem tylko pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie na takie dlugie rozlaki nie zgodzila zreszta moi sam by na takie cos nie jechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
to ciężko a na ile pojechał?? ja na takie dłuższe wyjazdy też bym się nie zgodziła dla mie to za dgługa rozłąka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miał wracać pod koniec lipca ale nie wiadomo. Nie chciałam mu zabraniać wyjazdu. Dobrze wiedziałam że on w Polsce nie chce pracować za małe pieniądze. On mówił że jak się coś będzie psuć albo będę chciała to mam mu powiedzieć już więcej nie pojedzie. Ale ja to ja i na pewno nie powiem mu zostań bo nie wyrabiam. Udaję że jest ok i że sobie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że nie chce mu pokazać że jestem taka miękka. Zawsze byłam twarda on to dopiero zaczął zmieniać we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boję się że póżniej może mi wypomnieć żę przeze mnie musiał zrezygnować że mus ię gorzej powodzi. to tak jakby mi tu kazał zrezygnować ze studiów. A na rzaie ja tam do niego na pewno nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umow sie ze mna to po nocy ze mna zapomnisz o swoim facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja tez miałam takie podejście że jeśli coś mi nie pasowało ja udawałam że ok że wszystko w porządku a to włąśnie źle. właśnie mój partner mi to uświadomił tak jest w związku że z czegoś trzeba zrezygnować czasami i właśnie ja mu powiedziałam że dłużej niż miesiąc ma nie siedzieć bo ja nie chce ok ale że trafiła się dla mnie praca to jeszcze przeboleje te 3 tygodnie... i też kiedyś myślałam ze może mi potem mieć za złe że przeze mnie z czegoś zrezygnował ale w związku potrzebny jest kompromis i jeśli jest się dla siebie najważniejszymi osobami to nie będzie wypominania bo robi się wszystko by ukochana osoba była szczęśliwa ... powiedz mu że już nie dajesz rady :) mojej znajomej mąż musiał wyjechać za granicę na 8 miesięcy bo miał kontrakt a ona musiała zostać w domu bo mieli bobaska w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, pogadam z nim szczerze jak wróci w końcu. Trzeba to poukładać i dowiedzieć się co dalej. Ten jego wyjazd spadł na nas jak grom z jasnego nieba. Nagle dowiedział się o wyjeżdzie i za parę dni już go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
mój dowiedział sie dzień przed dla mnie to była jakaś masakra ale już prawie miesiac jak go nie ma:)to bedzie najlepsze wyjscie moim zdaniem jak mu wszystko powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego poznalam jak byl wlasnie za granica wiec dla mnei to normalka:0 nie wiem walasnie jak to bedzie jak skonczy wyjezdzac i bedzie juz na stale:P ale to predko nei nastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czasem po prostu małego doła to myśle że bez niego już nie wytrzymam ale jak mam lepszy dzień to nie jest aż tak tragicznie. Ale i tak musze mu powiedzieć i pogadać z nim poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
to będzie najlepsze wyjście bo przecież w związku to chodzi by być ze sobą szczerym a przez to szczęśliwym nigdy do końca nie będziesz szczęśliwa jeśli nie powiesz mu wszystkiego co cię gnębi i co chciałabyś mu powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja właśnie jestem po 2 godzinnej rozmowie z moim ukochanym oj ciężko tyle mamy sobie do powiedzenia ale warto przeczekać jeszcze te 3 tyg.by być ze sobą, mam nadzieję że dzisiejszy dzień przeminą wam równie miło jak mi. Cały dzień miałam zajęty do obiadu zrywanie owoców a po obiedzie sprzątanie i oczywiście intensywne ćwiczenia oj dzisiaj lało się ze mnie ale dzięki temu mam bardzo dobry humor:) polecam jeszcze raz ćwiczenia nie tylko dla dobrego wyglądu ale również dla wspaniałego samopoczucia")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? teraz nagle może dzwonić i rodzicom to nie przeszkadza? - przecież podobno jedyny aparat jaki masz stoi u nich w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
ja już po porannym bieganiu dzisiaj było trochę ciężko ale jakoś dałam radę:) jak tam dziewczyny samopoczucie macie jakieś plany na wakacyjne szaleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to widzę że ładnie pracujesz nad sobą ;) ja dopiero wstałam, dzisiaj powiedzmy że mam wolne :) na razie błogie lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu co ma meza w szwecji , wymysl sobie jakis nick:) ja wczoraj pojezdzilam rowerkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×