Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretnie

nie radze sobie z tym ze wyjechał za granice.....

Polecane posty

Gość gość
milady. niezapowiedziana a dlaczego on teraz nawet esa co dzien nei wysle? xxxxxxxxxxxxxx ile razy trzeba wam pisać, ze wreszcie się od was bluszczów urwali i nie mają ochoty na kontakt z wami a te w kółko "dlaczego nie dzwoni", "dlaczego nie pisze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
ja bym nie wyrobila bez codziennego kontaktu dla mnei byloby to jednoznaczne z tym ze mu nei zalezy bo wiadomo ze jak facetowi zalezy to zrobi wszystko by sie skontaktowac! co innego gdyby nie bylo telefonow komorkowych, internetu! tylko np listy to wiadomo ze codzinnie listu bym nie dostala! tak jak to bylo kiedys na wojnach, pisali z frontu listy, byla wojna , strzelali a oni siedzieli w okopach i dziubali list! nie bylo ze nie ma na to czasu! bo czas znalazl! wiec jakby do mnei nei pisal , nie mialby czasu pogadac co dziennie! to byloby po nim:P przynajmniej na wczesnym etapie zwiazku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Gosciu a opowiedz cos o swoim idealnym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co? i tak nie uwierzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Gosciu ja uwierze lubie czytac o takich idealnych kochajacych sie zwiazkach chociaz tak czy siak kazde maja swoje gorsze im lepsze dni wzloty i upadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laguna Beach siedzisz w zakładzie karnym czy na oddziale zamkniętym? xxxxxxxxxxxxx a co? czujesz, ze tam skończysz i chcesz się dowiedzieć jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Gosciu jednak mysle ze gdybys miala idealny zwiazek/zycie to bys tu nie siedziala a moze jest wlasnie tak idealne ze az nudne dltago tutaj siedzi i zywisz sie naszymi wpisami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzę się, kiedy chłop w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
gosciu to nei masz ideala ideal nie pracuje na takie zmiany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? a na jakie zmiany pracuje ideał? na takie jak wasi "idealni" robole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
gosciu ja nie powiedzialam ze mu ejst idealem :P ale tak naprawde to dla mnei wlasnie jest;) no bo skoro masz takiego idealnego to noce-wieczory powin ien spedzac z toba praw\cowac za dnia tak jak np ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
ja oczywiscie teraz sobie zartuje czy tam probuje ci jakos dogryźć tak naprawde to nei ma to znaczenia na jakie zmiany pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i spędzi tę noc ze mną - wraca za pół godziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
gosc no i super! ciesze sie ze masz tak dobrze, ze masz go na miejscu! mi moj mowi ze on moze zrezygnowac z tych wyjazdow jak ja na to wszystko sama zdolam zarobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez cztery lata nie miałam go na miejscu, bo również pracował zagranicą na kontrakcie i przez cztery lata były przynajmniej dwa esemesy dziennie i jeden telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
u mnei nie bylo chyba dnia bez kontaktu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Twoj pewnie wrocil juz z pracy:P ide tez powoli spac;) moj jutro takze pracuje 12 h;) ja bede robila drzemiki z porzeczek i ogolnei bede miala czas dla siebie........w koncu dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, byłam za granicą i widziałam dużo.Jeśli wasi są np. w anglii to jedźcie do nich. Na miejscu łatwiej o znalezienie pracy niż czekanie na to aż on da znać. Po pierwsze to nie ma czasu na chodzenie i pytanie, po drugie jego zarobki nwet te o najniższej krajowej spokojnie wystarczą na utrzymanie was obojga. Będziecie mieszkać oczywiście z obcymi w domu - bo tak najtaniej. Nie ma tragedii i można sie przyzwyczaić.To ze będziecie razem umocni was. ja była z facetem razem i różnie się działo. Praca była i czasem brakowało a żyliśmy normalnie bo zawsze jedno z nas zarabiało. Są benefity w najgorszym wypadku. Jeśli są dzieci to macie dodatki na nie i na życie i na mieszkanie więć odwagi. Wiem jak jest i dla mnie najgorsze słowo to czekanie. Zwariowala bym chyba od tego bezczynnego czekania. jesli wyjazd jest na kilka mies. to spoko czekajcie. jeśli pojechal na niewiadome nigdy lepiej jedżcie za nim - bo tam jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
hej dziewczyny znowu leje jakaś masakra z tą pogodą... mój mi teraz puszcza sygnałki rano jak wróci z pracy i jak idzie spać bo nie ma już kasy na koncie:) dzisiaj czeka mnie ciężki dzień więc do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
hejo. dawno mnie tu nie było. brak czasu itd. a teraz jeszcze bardzo zle sie czuje. jakaś grypa czy cos. choc juz sama nie wiem panikuje troche bo chodzi mi po głowie myśl że mogę być w ciązy.. owszem biorę tabl anty ale zdarzyło mi sie juz kilka razy niestety nie wziąc jej o stałej porze :/ i teraz mam mase różnych objawów mimo ze jestem lekko przeziębiona to i tak martwię sie ze cos jest nie tak. wiec porażka dzis w pracy nie wytzymałam : mdłosci i zawroty głowy zwyciężyły wiec mój odwiózł mnie do domu i wrócił do pracy a ja leże i odpoczywam choć wczoraj tez cały dzien przesiedziałam w domu :/ pozdrawiam was miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
papi jak fajnie że się odezwałaś będziesz pewniejsza jeślizrobisz test inaczej się nie dowiesz .a tak to będzie sprawa jasna:) wracaj do zdrowia:) i jak jest za granicą jak się wam układa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
u mnei tez pochmurno i deszczowo:) w nocy snily mi sie roznosci, m.in. moj m jak jeszcze w lozku lezalam to dal mi cynk ze ma przerwe i moge do niego zadzwonic wiec zadzwonilam i chwilke pogadalismy:) dzis nie ma za wiele tam pracy, zreszta codziennie maja malo robty:P chcialabym tak dostawac taka kase jak on i nic prawie nei robic:D Papi zrob test najlepiej ejszcze dzis, po co bedziesz sie zastanawiac........ ja bralam anty i tez nei bralam o stalych porach, z dwa razy nawet zapomnialam wziac i nastepnego dnia musialam brac dwie i w ciaze nei zaszlam;) naprawde nei tak latwo z ta ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milady.
Gościu fajnie ze napisalas jak to bylo u ciebie. Ja na miejscu :Laguny juz dawno bym tam pojechala a jesli on robi jakis problem z tego to znaczy ze cos musi byc na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Powiem tak, byłam za granicą i widziałam dużo.Jeśli wasi są np. w anglii to jedźcie do nich. Na miejscu łatwiej o znalezienie pracy niż czekanie na to aż on da znać. Po pierwsze to nie ma czasu na chodzenie i pytanie, po drugie jego zarobki nwet te o najniższej krajowej spokojnie wystarczą na utrzymanie was obojga. Będziecie mieszkać oczywiście z obcymi w domu - bo tak najtaniej. Nie ma tragedii i można sie przyzwyczaić.To ze będziecie razem umocni was. ja była z facetem razem i różnie się działo. Praca była i czasem brakowało a żyliśmy normalnie bo zawsze jedno z nas zarabiało. Są benefity w najgorszym wypadku. Jeśli są dzieci to macie dodatki na nie i na życie i na mieszkanie więć odwagi. Wiem jak jest i dla mnie najgorsze słowo to czekanie. Zwariowala bym chyba od tego bezczynnego czekania. jesli wyjazd jest na kilka mies. to spoko czekajcie. jeśli pojechal na niewiadome nigdy lepiej jedżcie za nim - bo tam jest inaczej. xxxxxxxxxx sorry, ale to nie jest mój wpis - z resztą styl i błędy ortograficzne powinny was zastanowić widzę papi, że dalej w kółko tylko tabletki, mdłości, wymioty i niechęć do roboty - może przed wyjazdem powinnaś się porządnie zdiagnozować, moim zdaniem jesteś poważnie chora (nie tylko na głowę) - i narobisz sobie i jemu kłopotów, skoro nie masz ubezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
nie bede odp na niektóre głupie teksty skierowane w moja stronę. a więc jest ok. tzn poczatek był cięzki , nowe miejsce, praca itd. w pracy całkiem dobrze świetne zarobki jak dla mnie. między mną a moim było parę kłótni przez ten czas ale mimo wszystko teraz jestesmy cały czas ze sobą poznajemy się bardziej i nawet to że codziennie mam jakies swoje humory a zwłaszcza ostatnio to wciąz słyszę że mnie kocha itd i chce wiązać ze mną swoje plany na przyszłośc. wiec postanowilismy że jak dostanie mieszkanie tutaj to w przyszlym roku na początek lata sie wprowadzimy tutaj . także cieszę sie że jakos to wszystko zmierza w dobrą stronę :) a co do testu to chciałam poczekać parę dni zostało mi sie jeszcze dwie tabl anty i jesli nie dostanę okresu wówczas zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc jest ok. tzn poczatek był cięzki , nowe miejsce, praca itd. w pracy całkiem dobrze świetne zarobki jak dla mnie. xxxxxxxxxxxxxxx ale kłamczucha!!! popracowała kilka dni, ciężko chora już się zwolniła ale zarobki ma ŚWIETNE - jakie zarobki??? - kto ci wypłaci jakiekolwiek pieniądze po kilku dniach pracy - nie ośmieszaj się dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
to cieszę się że wszystko ok:)no zrób i napisz jak będziesz mogła co wyszło:) ja jeszcze dwa tygodnie będe musiała wytrzymać góra 3 i też będę z nim:) czas szybko leci:) a jak sprawy z kręgosłupem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu się nie pochwalisz gdzie pracujesz, gdzie oferują te "świetne" zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
bo nie wszyscy wszystko muszą wiedzieć.. praca sezonowa każdy zarabia tyle i da radę. a to że juz wiem ile zarobiłam czy to takie dziwne ?? taka praca . nie wiesz nie wpierdalaj sie !!! swoja droga 50- czy 60 eu na 9 godz pracy w ciagu dnia to dla mnie bradzo dużo : co do kręgosłupa o dziwo nie boli, tylko czasem mam jakis problem od pracy ze mięsnie bolą itd ale to normalne idzie sie przyzwyczaic tragedii nie ma :) więc myslę że dam radę jeszcze te 3 tyg bo potem zmiana pracy na lżejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela co nie straciła przyjaciel
Nie moge Was dziewczyny czytac Jak mozna byc takim naiwnym bezpłciowym i bezbarwnym czlowiekiem Jezuuuu a Ty Laguna czy jak ci tam jestes porazka sama w sobie Dzewczyno bierz sie za zycie Kopnij tegoswojego chłopasia w tylek bo on ma cie w daleim powazaniu!! Jak mozesz sie tak ponizac nie masz godnosci i rozumu??? Tylko biadolisz jak ci to zle bez niego nie wytrzymasz co moze sie zabij od razu??? Jeszcze pisalas ze on Cie kontroluje zabrania Ci czegos no jakas masakra, ukreculas sama bicz na siebie No ale niestety sorry swiety by nie wytrzymal !! Piszecie biadolicie nie mozna tego czytac!!! Az sie wstydze za Was Waszym zachowaniem odpychcie ich od siebie Jak mozna plakac codziennie i gadac swojemu kiedyprzyjedziesz tesknie nie wytrzymam bez ciebie nie dam sobie rady No kur......wa!! I Wy sie dziwicie ze faceci Was olewaja takie slabe istoty? Oni chca kobiet swiadomych silnych a nie placzacych co noc w poduszke Ale robcie sobie co chcecie Ja tu nie weszlam dodawac otuchy bo jestescie smieszne I zaznaczam ze moj mezczyzna tez jest za grfanica, ale dyskutowac nie mam zamiaru na poziomie gimnzjum Badzcie dalej wierne waszym wyidealizowanym planom na przyszlosc hahahaha Masakra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×