Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

A mogłabyś mi powiedzieć jak mam badać moja szyjkę? :) bo ja nie mam bladego pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
cytrus pobolewamnie podbrzusze i mam powiekszone piersii bolą mnie sutki. Oprócz tego jestem ciągle śpiąca. Wczoraj w ciągu dnia przespałam 3 godziny mimo ze w nocy spałam normalnie. Wczoraj tez pisałam ze miałam niewielkie plamienie i zastanawiam sie czy to mogło byc tzw plamienie implantacyjne, tzn spowodowane zagnieżdzaniem sie zarodka.Podobno niektóre kobiety tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego: . . OBSERWACJA SZYJKI MACICY: 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pierwszy cykl bedziesz ja poznawać... nie zawsze sie zachowuje tak jak opisuja artykuły. Ona zyje swoim cyklem. ja poczytałam o tym i probowałam . Powiem prosto z mostu. Połoz noge na wannie i wprowadz najdłuższy palec do pochwy. Wyczyjesz taka jakby :kulke z dziurka. To jest szyjka macicy. Moze byc połozona wysoko lub nisko i moze byc miekka, twarda, zamknieta lub otwarta. Szyjka po zapłodnieniu powinna być zamknieta całkowicie co do miekkosci to rozne sa opinie. Ja zawsze badam szyjke wieczorem po kapieli. Moja szyjka zachowuje sie roznie. I badam ja dopiero w okolicacvh dni płodnych i do konca cyklu. Przed okresem jest twarta "patrzy ku gorze" ale jest lekko uchylona. Stad wiem ze nic z tego. Potem zaczyna sie obnizac i mieknie na okres. Ale to sie dzieje bardzo szybko rano moze byc twarda i wysoko a za kilka godz juz miekka i na dole . Wiem ze to pokrecone ale jak jeden cykl poznasz swoja to zrozumiesz. Bo jak mowie moja zyje swoim rytmem nie koniecznie tak jak opisuja artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyy mam nadzieje ze twoe objawy to na dzidziulka :) ja ostatnio miałam tak samo piersi bardzo boalły mocniej niz na okres, ciagle spałam, sutki bolały, jajniki nie bolały jak zawsze tylko samo podbrzusze, nawet okres mi sie spozniał o tydz. A tu 1 krecha a juz mialam duza nadzieje. TYLKO nie było plamienia wiec trzymam kciuki !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22- Dzieki za info, troszkę poczytałam na necie ale to nie to samo. Zaraz pójdę się "przebadać" heheh. No ja tez mam nadzieje ze Anna będzie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ja jestem jakaś inna albo nie wiem nic :) dotknęłam ta "kulkę" , no i byla jakby miekka ale nie do konca.. byla i miekka i twarda, ciezko bylo mi wsunac jeden palec do pochwy.. (przykucłam przy sprawdzaniu tego), nie wiem co to moze znaczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosięgłam bez problemu. no chyba jednak byla twarda jak czubek nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwarta taka kreseczka rozchylona czy taki czybeczek zamkniety? ( przepraszam za dziwne okreslenia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu :) dziekuje ze mi pomagasz :) kreseczka rozchylona leciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli płodne dni ;) ? po zapłodnieniu moze sie zamknac nawet tuz prtzed okresem :) ale badaj ja zobaczysz jak sie zachowa :) o rozne porze dnia moze sie inaczej zachowywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś będę się starać (mam nadzieje). Dziękuje Ci bardzo :* idę się teraz położyć bo zaraz zasnę na siedząco :) będę później pa pa Kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny właśnie zauważyłam ze znowu mam plamienie. Tym razem jest jasno różowe i jest tego mało.Tak jakby ktos komara zabił. mam nadzieje ze nie dzieje sie nic złego. Wydaje mi sie ze za chwile dostane okres.Takie mam dziwne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wróciłam :) . . . A może zobacz na internecie co to może być? bo jakoś to dziwne jest. Ja zaraz też poszukam. Napisz mi tylko jaki masz dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam na tym internecie jakis wiadomosci na temat tego plamienia ale nic nie pisze ;/ nie mam pojecia.Dziewczyny ja nie wiem co sie dzieje ze mna. Ja zaraz zasne na siedząco. Ide sie polozyc bo n ie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Mam 27 dc. Jedyne co pasuje do moich plamien to implantacja zarodka albo jakies zaburzenia hormonalne. Dziewczyny piszą tez o tym ze mają plamienia przed okresem ale ja nigdy czegos takiego nie miałam. Poczekam jeszcze do miesiączki i zobacze co wtedy bedzie. Mam koleżanke która zawsze ma przed okresem plamienia przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Anna mi sie wydaje,że u Ciebie może być plamienie implantacyjne. :) Pisałaś wcześniej,że nigdy nie miałaś takich plamień...Mogą to być również zaburzenia hormonalne.Do @ już niedługo więc mam nadzieje,że nie przyjdzie i będą u Ciebie dwie kreski!!! :) :) :) Czytałam również,że plamienia implantacyjne trwają około 2-3 dni.Zyczę Ci dwóch kreseczek z całego serca !!! :) Ja czekam do 5 -6 lipca ... Objawy, które mogą być znakiem zagnieżdżenia to: ◦ lekki ból implantacyjny – czasami kobiety w tym czasie odczuwają lekki ból / skurcze w macicy; plamienie implantacyjne – mała ilość krwi (zazwyczaj bardzo jasnej) widoczna około 7-10 dni po owulacji; ◦ drugi skok (wzrost) temperatur po około 7-10 dniach po owulacji; ◦ pojedynczy spadek temperatury ciała , który trwa tylko jeden dzień, występujący również po około 7-10 dniach po owulacji. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zgadzam się też,że objawy wczesnej ciąży są takie same jak na okres,jedna z moich koleżanek dowiedziała się dopiero po 3 miesiącach,że jest w ciąży i normalnie miesiączkowała,a teraz ma małego szkraba który ma już 2 latka. Co do kilogramów to mi się ostatnio przytyło,aż 10 kilo :( waże teraz 65 przy wzroście 170cm.Nie jest tak zle,ale ja się po prostu zle czuje.Mam zamiar zmienić pare rzeczy i mam nadzieje,że wróce do mojej wagi :) :) :) Dziewczyny bierzecie kwas foliowy ???Ja dzisiaj pójde kupić... Pozdrawiam dziewczynki i miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Kika u mnie pojawiła sie nadzieja ale nie mam zamiaru sie zbytnio nakręcać. Temperatury nie mierze wiec tutaj niewiele moge powiedziec. A kwas foliowy to biore juz ponad rok. Tzn przez cały czas jak trwają starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Anna wiem lepiej się nie nakręcać... Ja zawsze mówie sobie,że nie będę się nakręcać i co ma być to będzie,ale niestety im bliżej do @ tym większe mam nadzieje,a później niestety wielkie rozczarowanie.... Ja też nie mierze temperatury,ale chyba zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Dziewczyny co myślicie,żeby zrobić tabelki 'Naszych starań' ? widziałam takie na innych topikach.Myśle,że to dobry pomysł a Wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie piszecie to nie piszecie... A teraz to szok. Nie mogę to wszystkiego ogarnąć :o ---------------------------------- Witam nowe koleżanki!! --------------------------------- Dostałam pracę :D co prawda jest to umowa zlecenie, co tydzień przedłużana, ale dla mnie jest to najlepsza możliwość jak narazie. Jestem studentką i przez to będę miała trochę więcej kasy w ogólnym rozliczeniu. Tylko co teraz, jeżeli okaże się, że udało się nam stworzyć małego człowieczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA- jeżeli Twoja masa ciała teraz 65kg przy wzroście 170cm i mówisz, że to po przybraniu 10kg to jaka Ty chudziutka byłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (KIKA)
Samuelle super wiadomość Gratuluje :) Wiesz może trochę wymyślam,bo nie jest tak zle,ale chce wrócić do mojej wagi.Wiesz wcześniej ćwiczyłam i bardzo dobrze się czułam,a teraz mięśni już prawie nie widać i na brzuchu to już w ogóle....I ostatnio zauważyłam rozstępy :( Kupiłam sobie Bio-Oil może pomoże :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam! Dziewczyny ale ja byłam padnięta ! Nie wiem co jest ze mną, jeszcze mi się chce spać ale już teraz daje rade. Mi się też wydaje że Ania będzie w ciąży bo te plamienie oznaczało by zagnieżdżanie się zarodka :) . Ja biorę kwas foliowy od około 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×