Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

anna widziałam,że będziesz mamusią!!!Gratuluje kochana!!! x BaByy Wszystkiego Najlepszego :) :) :) !!! x o ile się nie mysle to właśnie dzisiaj masz urodziny??? x u mnie wszystko dobrze w sumie....byłam na ty grillu,ale jednak nie był to dobry pomysl. x teraz ide kawke wypić i jade na basen później :) x a Wy jakie plany dziewczyny macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Kika a czemu z grillem nie był dobry pomysl? ja się lenie jak na razie ale zaraz biore się za odkurzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był tam alkohol,mój się napił,a ja nie cierpie kiedy on pije.....Byłam już taka zmęczona,a pojechaliśmy do domu dopiero o 1,a o 6.30 pobudka... Pokłóciliśmy się wczoraj trochę,ale już wszystko dobrze... x u mnie piękna pogoda znowu :) x musze isc do do sklepu po coś na śniadanie :) :D x pójde kupić testy dzisiaj,już nie będę po prostu zamawiać więcej z tej apteki,bo nawet nikt nie oddzwonił. x @ dzisiaj powinnam dostać,ale na razie nic mnie nie boli i dobrze się czuje....pewnie się spozni pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Kika czuje ze zostaniesz kolejna mamuska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek wiesz bardzo bym chciała,ale czuje,że w tym cyklu nic z tego :( x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
ja mam ten okres niby ale tak dziwnie z jakimiś przerwami chyba bo jak teraz siku robie to są same siki bez krwawienia na papierze jak się podcieram zero śladu krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Tyle napisałyście, że już raczej Was nie nadgonię... Cały tydzień byłam praktycznie w pracy. Wychodziłam o 12.30 a wracałam o 23.30. Masakra. Dzisiaj na szczęście wolne... Chyba zrobiła mi się torbiel :o jajnik mnie okrutnie kłuje :( --------------------------- anna gratuluję :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....ja jak zwykle im bliżej @ to ciągle rozmyślam.... x dowiedziałam się strasznych rzeczy dzisiaj i mam nadzieje,że Bóg da,żebym jak najszybciej zaszła w ciąże :( x @ nie mam dalej,ale czasami się spoznia więc czekam.Tak jak bardzo chciałam zrobić test tak już nie chce....nie mam żadnych objawów oprócz powiększonych piersi,a jeżeli okres będzie spoznial się dłużej niż tydzień na pewno zrobie test... x pójde jutro i poszukam tych testów paskowych,ale ciężko jest je dostać. x widze,że cicho dzisiaj dziewczyny :) :) :) x za dwa tygodnie jedziemy na 'małe' wczasy więc nie mogę się już doczekać!!!!wkonću odpoczniemy od 'wszystkiego' x motylek jeżeli chodzi o temp. to Ci nie pomogę,ale rzeczywiście dziwnie ....ja za każdym razem mam obfity okres i nigdy tak nie miałam. x Samuelle jak w pracy ???ostatnio się pytałam,ale nie odpowiedziałaś :) ja też się dowiem we wtorek czy zmieniam prace i mam nadzieje,że się uda!!!! :) x pozdrawiam kobietki!!! x mój misiu sobie 'chrapie',a ja nie mogę zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, jak okres Ci się spóźnia, cycki powiększone i brak innych objawów na @, (+ ew.ból "przedmiesiączkowy"), to może wskazywać, że to jednak ciąża. Brak objawów, to paradokslanie najlepszy objaw. "dowiedziałam się strasznych rzeczy dzisiaj i mam nadzieje,że Bóg da,żebym jak najszybciej zaszła w ciąże", a co to takiego strasznego? x Samuelle, a który to dzień cyklu, może boli na owulację i właśnie pęka pęcherzyk. Ja normalnie na owu to czuję jajnik, delikatny ból oraz kłucie, ale jednego razu to tak mnie okrutnie bolało, że aż mnie zgieło z bólu na pół dnia, nie mogłam funkcjonować, ni siedzieć, ni leżeć. Zastanawiałam się co się dzieje, ale na bank coś złego. Na monitoringu następnego dnia okazało się, że to właśnie była owu. x Motylku, w takiej sytuacji, to może jednak nie był okres, tylko krwawienie implementacyjne. Temp. rośnie, więc może się udało. (Mierzysz temp. przed wstaniem z łóżka? Bo to powinna być podstawowa temp ciała.) Myślę, że powinnaś zrobić test. x Trzymam za Was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Hej dziewczyny. Mnie brzuch boli tak jak przed okresem, ale z każdym dniem coraz słabiej. Piersi powiekszone i obolałe. Wczoraj miałam jakis dziwny nastrój. Nawet sie poryczałam ze ja sobie nie poradze. Nie to nieodpowiedni czas na dziecko itd. Ale dzisiaj juz jest wszystko ok :) Wieczorem byłam tak zmęczona ze zasnęła m w ciuchach i mąż nie mógł mnie dobudzic. Jutro wizyta u gina. Modle sie zeby wszystko było dobrze. Juz sie naczytałam różnych historii ze test wychodzi pozytywny a ciąży nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Ja po prostu niemoge uwierzyc ze sie udało. Po prawie półtora roku starań. To jest takie nierealne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnna, i po jakiego diabła szukasz dziury w całym. M to na pewien czas powinien Cię odciąć od internetu. Zamiast zamartwiać się i nakręcać, że będzie coś nie tak, to powinnaś się cieszyć. Nie czytaj o tych wszystkich nieprawidłowościach, bo sobie coś wmówisz. x Miałam koleżankę, która przez całą ciążę zamartwiała się, że maleństwo będzie chore. Czytała o tych wszystkich przypadłościach, nieprawidłowościach w ciązy, co wyczytała, to zaraz się czegoś u siebie doszukała, leciała do lekarza, majątek wydała na badania, a oczywiście wszystko było w porządku. Pomijając pieniądze, zamiast cieszyć się ciążą to ciągle była w stresie, zamartwiała się, zamiast zwyczajnie cieszyć się ze swojego stanu, relaksować się i takie tam. Córunia urodziła się zdrowa, ale jest strasznie nerwowa, płaczliwa, ale nic dziwnego - skoro mamunia stymulowała ją całą ciążę stresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! KIKA tak mialam wczoraj urodziny :) dziekuje bardzo za zyczenia :) Byłam na koncercie ENEJ. Był niedaleko nas. . . Bolą mnie piersi i wiem że okres tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam temperaturę przed chwilka i znów pokazuje 37. Ciekawe czy to objaw zbliżającej się @ ? Dziś idę na działkę Kochane wiec znów mnie nie będzie dziś ale poczytam później Wasze posty i odpisze jak tylko będę umiała :) Dziękuje, że jesteście :) Paaa , miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
hej:0 u mnei neistety @ od rana:0 brzuch mnie okropnie ciagle boli, mzoe nei tyle brzuch co plecki Kika oby sie Tobie udalo:) Ana a Ty na zapas sie nei martw:) Baby trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. robiłam test no i wyszła jedna kreska.. wiec się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Babyy musisz próbowac dalej i byc dobrej mysli. Amoze test zrobiłas za wczesnie? ---- Mąż mi powiedział ze na okres ciązy odłączy mi internet zebym nie czytałam o różnych chorobach :) Ja mam niestety taki charakter ze martwie sie zawsze i o wszystko. Boje sie tej jutrzejszej wizyty,ze usłysze cos złego. Taki juz mam porabany charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę próbować dalej, ale jakiś smutek pozostał. Ale to nic, trzeba się wziąć w garść i do dzieła :) Zaraz idę z koleżankami poopalać się na działkę. @ w każdej chwili może przyjść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a Ty sie nie zamartwiaj, bo wszystko jest i bedzie w porzadku :) Głowa do góry i zacznij sie cieszyc ze w koncu sie udalo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikuś kochana, nie odpisałam za co przepraszam, ale w ogóle nie korzystałam z neta w tygodniu. Tzn nie wchodziłam na fora. Do pracy wychodziłam o 12.30 a wracałam o 23.30. Przed wyjściem do pracy musiałam robić zakupy i gotować obiady, a do tego sprzątać i zajmować się małym więc nie miałam zbyt dużo czasu :P Praca ogólnie ciężka- chodzisz bite 8h, i może nie jest ciężka w sensie dźwigania ale jednak chodzenie przez 8h bez możliwości posadzenia gdziekolwiek d*pska jest strasznie męczące. W sumie schudłam przez 5 dni pracy ponad 1,5kg. Na hali zaduch i upał (ok. 32stopni), trzeba chodzić w ciężkich roboczych buciorach. Mam zmasakrowane stopy- pęcherze i odciski. Pierwszy dzień był najgorszy. Przedwczoraj nie było już tak źle. Podusmowując- gdyby nie ból stóp nie byłoby aż tak źle. x Griszankaanka - to raczej nie owulacja, bo 12.07 mam mieć okres :) Z reguły owulacja jest u mnie nieodczuwalna, ewentualnie lekkie ukłucie w środku cyklu. W sumie przy pierwszej ciąży miałam tak, że jajnik bolał paskudnie- ból promieniował na udo aż, ale ten ból teraz jest inny. Podejrzewam jednak mimo wszystko paskudą torbiel :o x Anka- nie marudź już :) jesteś w ciąży i się tym ciesz :) i nie czytaj za dużo w necie bo ja czytałam a później nic nie było takie jak w necie. Brałam (i biorę do teraz zresztą) leki na astmę- czytałam o wszystkich tych powikłaniach, od początku ciąży do końca zamartwiałam się czy Radek urodzi się zdrowy. I niepotrzebnie bo urodził się zdrowy jak rydz :) BTW tak samo nie czytaj o zachowaniach noworodka- ja po tym co przeczytałam byłam wręcz pewna że będzie spał większość dnia itd., że będę karmić na bank- a to wszystko zostało zweryfikowane dopiero po narodzinach :) Radek nie spał większość dnia i nocy (masakryczne kolki) a ja nie miałam pokarmu. Także, moja rada jest taka żeby przekonać się na własnej skórze jak to wygląda bo każde dziecko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !!! Annna nie chciałaś nas słuchać a byłyśmy pewne,że to dzidzia!!! GRATULUJE z całego serca i zycze zdrowka dla was (nie bede sciemniac ze nie zazdroszcze bo zazdroszcze ci tego stanu :) ) ********* ƸӜƷ...ƸӜƷ - jeszcze nie mąż :) ale zawsze tak wyjezdza taka praca... ****** KIKA trzymam kciuki !! :) ****** Babyy @ przyszła ale super ze sie nie załamujesz, ja jak dostaje to zawsze jest potwornie źle i mam zal do losu ***** Weekend nam minął kwitnąco :) w sobote bylismy nad jeziorkiem, a pozniej u znajomych na grillu potem ruszylismy na disco - było super :) Dzisiaj spokojnie, bylam u mamy ;) teraz leniuc****my ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie miesiączki jeszcze nie dostałam. Czekam na nią. Temperatura ciała- przed południem - 37 wieczorem- 37,1. Nie wiem czy jest to spowodowane. Moze jakiś przeziębieniem. Dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,dziewczyny :) ja dopiero wróciłam od koleżanki ....ma teraz trudny okres ze swoim mężem,więc próbowałam ją wspierać.Maja piękna córeczke która ma prawie 2,5 roku .... x Czasami jak sobie myśle o tym co się teraz dzieje to mam nadzieje,że mnie to nigdy nie spotka.Ciesze się,że mam tak wspaniałego mężczyznę i jestem szczęśliwa. x Samuelle nic nie szkodzi ważne,że się odezwałaś :) :* powiem Ci szczerze,że mam podobnie i stopy moje wyglądają niezbyt ładnie :( ale próbuje o nie dbać kiedy mam czas.... x cytrus dziekuje za wsparcie,ale nie wydaje mi się,żeby się udało.... x ja jutro zadzwonię do tej apteki jeszcze raz co z moim zamówieniem...jak nie przyślą to kupie zwykłe testy i więcej od nich nie zamówie.... x BaBy trzymam kciuki i za reszte dziewczyn!!!Wiem,że te forum przyniesie NAM wszystkim szczęście !!! x u mnie już prawie 1 uciekam spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
Dziewczyny ledwo żyje. Mam takie mdłości ze masakra i robi mi sie słabo. Wizyte u gin mam na godz 12 i nie mam pojecia jak ja dam rade sie tam doczłapac. Jeszcze ten upał... Na siłe zjadłam dwa gryzy kanapki i nic wiecej nie moge w siebie wcisnąć. Juz wczoraj miałam rano mdłości ale takie lekkie, a dzisiaj uderzyły ze zdwojoną siłą. Czy to mozliwe ze to przez ciąże? Tak szybko te mdłości sie pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnna/////
A najdziwniejsze jest to ze jak lezałam jeszczew łóżku to zadnych mdłości nie było. Zaczeły sie dopiero jak wstałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) x ja pije właśnie kawke i czekam na koleżanke,bo musze sprawy pozałatwiać dzisiaj,a razem będzie raźniej :) x odezwali się z apteki i jutro będą testy. x Czuje,że nic z tego więc się nie nakręcam ;) myśle,że będzie @ za 3-4 dni, x Laptop mi się psuje i musze go oddać,a kupiłam go 3-4 miesiące temu.... :( x A co u Was dziewczyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roomster 123
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj pokłóciłam się z Puzzlem do tego stopnia że On nie chce się już starać o maleństwo. Zobaczymy co z tego będzie. Najgorsze kłótnie są o głupoty i drobiazgi. Może jednak zmieni zdanie. Muszę poczekać. :( . Aniu mdłości masz przez ciąże - to normalne. Każdy organizm kobiety reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×