Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

mieszkam za granica ...więc może i to jest śmieszne,ale tak jest. x przecież pisałam wcześniej,że miałam skapy okres,i kiedy się skończył z ciekawości zrobiłam test,bo nie miałam wcześniej takiej miesiączki! x na badanie krwi potrzebuje skierowanie od lekarza,ale on uważa,że to jest nie potrzebne! x oszaleje ku.. (przepraszam,ale już naprawdę mam tego wszystkiego dość lekarz mówi co innego,a Wy mi co innego) x więc co mam zrobić,bo już naprawdę nie wiem ? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. U mnie narazie ok i modle sie zeby tak zostało. Codziennie mam koszmarne mdłosci. Snuje sie po domu jak cien i na nic nie mam siły. --- Kika a prywatnie nie mozna zrobic takich badan tam gdzie mieszkasz? Ta twoja sytuacja jest strasznie dziwna. ---- Ja sie bardzo martwie tymi bólami brzucha. Tzn juz prawie ich niema. Mąż i mama mnie opieprzają ze skoro lekarz zrobił usg i powiedział ze wszystko jest w jak najlepszym porządku i niema sie do czego przyczepic to mam sie uspokoic. Ale ja jakos niepotrafie. Byłam u jednego gina w poniedziałek i powiedział ze wszytko jest ok. U kolejnego byłam w środe. Zadzwoniłam do niego i powiedziałam ze mam takie bóle brzucha jak przed okresem. Powiedział ze to moze byc poronienie. Pojechałam do niego. Zrobił mi usg i powiedział ze lepiej byc nie moze i ze niema sie do czego przyczepic. Zarodek zagnieżdzony wysoko w macicy, szyjka macicy długa, jajo płodowe dobrze zagnieżdzone. Kazał mi tylko brac nospe. na koniec powiedział ze bede miała dziecko i zebym sie nie przejmowała. Myslicie ze nie mam sie juz czym martwic?! Za 4 dni mam wizyte u swojego ginekologa który mi bedzie prowadził ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA, to jakaś masakra. A tak narzekamy na naszą polską służbę zdrowia. Poczekaj jeszcze trochę i ponów test za tydzień. Mojej przeyjaciółce wyszedł dopiero w 8 tc. Jak nie możesz zrobić bety, to pozostaje czekanie. Współczuję Ci. Ale i tak nie mogę wyjść z podziwu - metody naukowe potwierdzenia ciąży... Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07 . . Dodaje dziewczyny na nowo bo musiałam odświeżyć tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Witam Was Drogie Kobiety, bardzo chetnie sie do Was przyłącze, mam 23 lata no i 3 cykle sie tak jaby staramy, tzn 2 pierwsze to tak na żywioł bedzie to dobrze nie to trudno, ale ostatnimi czasy coraz bardziej bym chciała. dzisiaj mój 40 dzien cyklu i nic ani @ ani objawów. Kilka dni temu robiłam test(ale nie rano) i negatyw oczywiscie, robiłam jeszcze w piątek ale o 21 wieczorem i to samo. także chyba nic niema... Kika przykro mi że tak wyszło...:( ale moze nic straconego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj w koncu ze swoim sie widzialam:) poprzytulalismy sie, mialam neiplodne, zapowiedzialam mu ze jak bede miala plodne to trzymam "po" nogi w gorze, a on ze dobrze, tylko ze uwaza ze jak sie tak stara z premedytacja , kombinuje to wtedy nei wychodzi powiedzialam ze wiem, ze tak na luzie do tego bedziemy podchodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................1. ..............................07.07 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07 Maniutek23.......23.............................3..................................(dopisz) . . Witamy !! Dopisz tylko kiedy masz dostać @ i tabelka uzupełniona ;) . Mi @ się rozkręciła. Mój Puzzel powiedział mi, że w tym miesiącu będziemy starać się o maleństwo :) ciesze się ze zmienił zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba powinnam podać termin kolejnej @:P coś ostatnio nie mam apetytu, nie wiem czy to przez stres czy czy inny powod:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpisz sobie w tabelkę :) Ja ogólnie czuję się lepiej, ale @ wkurza mnie :D mogłaby się skończyć już, pojechałabym gdzieś nad wodę... ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby wpisze, wpisze, poczekam na owu, wtedy bede znac dokladny termin ew w wolnej chwili wylicze:) troche zimno chyba na opalanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wyszłam na balkon zobaczyć, ale widzę że świeci słoneczko. Może pogoda się rozkręci? Jeszcze źle spałam i karkiem nie potrafię ruszać. Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................2. ..............................04.08 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07 Maniutek23.......23.............................3........ ..........................(dopisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipiec 2013
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................2. ..............................04.08 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07 Maniutek23.......23.............................3........ ..........................27.06 ehh chyba @ sie zbliża nic mnie nie boli ale dzisiaj jakis lekko brązowawa wydzielina..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tylko Ani sie udało. Tak to reszta nadal sie stara o maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) x griszankaanka - dziekuje za rade,napewno powtórze test.Dziwne to wszystko.... x ja dzisiaj ide na kawe z koleżanką,a później na basen :D x nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... ❤️ (KIKA)................22................................4 ..........................08-10.08 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................2. ..............................04.08 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07 Maniutek23.......23.............................3........ ..........................27.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Ania szczęściara:) oby wszystko u niej dobrze szło:) bardzo pragne miec dziecko nie chwal dnia przed zachodem słońca:) jeszcze nie dostałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Zrobiłam test bo własnie mi przyszły z allegro i d**a:( 1 tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniutek23 nie martw sie. To że tym razem sie nie udało to nie znaczy że się nie uda w nastepnym miesiacu ! :) Będę trzymać kciuki Kochane! . . . Jakoś ucichło na tym forum, rzadko kto się odzywa. Czekam na: -KIKA -Miniaa21 -Pierdzoszek-gość -Samuelle -griszankaanka -Cytrus22 I reszta Kobietek (jesli kogos pominelam to wybaczcie ale pisalam na szybko) CZEKAMY NA WAS !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................4 ..............................06.07 BaByy................20................................5. .............................15.08 motylek..............29................................2. ..............................04.08 zamężna............24................................5. .........................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ...........................12.07 cytrus22.............23..............................21.. ...........................25.07 bardzo pragnę mieć dziecko....25......6.................................16. 07 też się staram..25................................2................. ................06.07 pierdzioszek.......21.................................1.. ..........................15.07 Maniutek23.......23.............................3........ ..........................27.06 Miniaa21............23............................2................................14.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo pragnę miec dziecko - bardzo często jest ta, ze właśnie udaje sie na wyjazdach ,urlop to wypoczynek i relaks mniej stresu :-) z doświadczenia wiem ze 2kolerzanki zaszły w ciążę właśnie na wyjeździe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Oj wiem Baby ale to smutne sama wiesz:( ehh to nic. w takim razie niech ta @ juz przyjdzxie zebym mogła zaczac nowy cykl..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :) niestety nie każdy ma czas żeby pisać codziennie. Ale ja to rozumiem. ja tez czasem nie odzywam się przez 1-2 dni, ale staram sie nadrabiać zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniutek23- Wiem kochana ale nie mozna sie poddawac :) trzeba starac sie dalej a nie dawac za wygrana ! :) ZŁOTA RADA- Jak kochacie sie z Waszymi chłopami, nie myślcie o poczeciu dziecka. kochajcie sie z milosci :) Podobno pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×