Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaByy

Staramy się o dziecko, kto ze mną? :)

Polecane posty

Dziewczyny, ja wiem, że najgorsze jest to jak się dostanie @.. Ale może nie załamujcie się (wiem,że łatwo się gada, bo sama mam chwilowe kryzysy) tylko pomyślcie, że za parę dni znów nadejdzie ten dzień kiedy będziemy starać się o maleństwo, a gdy na teście pokażą się 2 grube kreski nie będziemy wiedziały jak mamy się cieszyć :) Czy przez płacz, krzyk czy po prostu uśmiech. :) Głowa do góry i (proszę Was!!!) nie poddawajcie się i nie traćcie wiary, bo to właśnie ona czyni cuda !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA12345
hej dziewczyny :) ja nie mam jak się nawet odezwać,bo nie mam nawet czasu wejść na internet x u mnie już się @ skończył,ale mój powiedział,że narazie nie chce się 'starać',nie ukrywam,że jest mi bardzo przykro,ale nie będe naciskać.Może za jakiś czas z nim o tym porozmawiam...Kiedy mi o tym powiedział,wybuchłam dosłownie...Mam nadzieje,że niedługo zmieni zdanie ;) x BaBy bardzo mi przykro,że się nie udało,ale zaraz znowu następne starania :) nie wolno się poddawać i trzeba myśleć pozytywnie!!! :) cały czas trzymam kciuki za Was dziewczyny i mam nadzieje,że niedługo 'spadnie lawina' || upragnionych kresek :D x Ja dzisiaj mam romantyczny wieczór z moim ukochanym,więc zaraz uciekam do sklepu kupić coś na kolacje i może jakieś dobre winko :) a Wy jakie macie plany na wieczór dziewczyny ? x nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... ❤️ (KIKA)................22................................6 ..............................06.07 BaByy................20.................................5 . .............................14.08 motylekGość..............29........................2 ................................. ❤️ zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18,08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę :) Ja zapisałam się na stronę: OvuFriend. Myślałam, że to jakiś mit, ale dziewczyny ta stronka jest na prawdę fajna :) Pokazuje nam czy w danym dniu jesteśmy płodne czy nie, kiedy mamy mieć owulację itd :) Fajna stronka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Ja z moim R jestesmy u jego siortry na wiosce. Pojechalismy odpoczac. Jestem kilka dni po owulacji. We wtorek mialam silny bol jajnika, wiec pewnie we wtorek byla owulacja. Wczoraj na wieczor jak siedzielismy zaczely mnie bolec piersi. Patrze i wogul sutek mam mnustwo widocznych zyl. Nigdy tak nie mialam. Nie chce sie nakrecac. Pod koniec miesiaca mam miec miesiaczke wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie po woli @ kończy :) Więc niedługo kolejne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak tam dziewczynki co miały dziś termin @ ?? **** babyy działąj działaj ;) **** u mnie bez zmian napiecie przedmiesiaczkowe daje o sobie znac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................6 ..............................06.07 BaByy................20.................................6. .............................15.09 motylekGość..............29........................2 ................................. serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa..22.........................12............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18,08 . . Ponawiam tabelkę :) . . U mnie dobrze Cytrusku :) Będę działać jak tylko @ ustanie :) Ten miesiąc będzie bardzo "namiętny" :) hehehe nie poddam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 19
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. Dziewczyny 6 cykl czas rozpocząć !!! :) To już pół roku, ale mam nadzieję, że ten miesiąc się do nas uśmiechnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakby nie było to też już mój 6 cykl starań po laparoskopii, a 18 w ogóle:( jejku jak ten czas szybko leci. właśnie sobie uświadomiłam jak długo się staramy o dzidzie... mam nadzieję że ten cykl będzie tym trafnym:) z całego serca życzę tego sobie i każdej z Was moje drogie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrus nie nastawiaj się na najgorsze. Może akurat wszystko będzie ok ? Życze Ci tego i Kciukam za Ciebie :) A może zapisałabyś się na stronkę OVUFRIEND ? Uwierz mi, że tam na prawdę fajnie wszystko piszą i wiem kiedy są jakie dni :) Dlatego mówię, że może w tym miesiącu się uda? . ola874n- Witaj :) Ja Tobie również życzę 2 kreseczek na teście i miejmy nadzieję, że do końca roku wszystkie będziemy chodziły z brzuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mi sie sniły brudne okna, to oznacza same ciezkie chwile w życiu i niepowodzenia :( jak mam myslec pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że jest Ci ciężko, ale nie możesz się poddawać. Już jesteś blisko mety. Jak kiedyś będziesz miała dziecko i ono zapyta się Ciebie ile musiałaś na nie czekać- To powiesz mu z uśmiechem na twarzy -"Bardzo długo, ale było warto!" Takie jest życie. My niestety nic nie poradzimy. To nasz organizm płata nam figle i kiedy myślimy, że już się uda, nagle okazuję się, że @ musiała przyjść :) Może zajmij się czymś, żebyś nie myślała niepotrzebnie i nakręcała się. Odpocznij, weź urlop, cokolwiek ale nie myśl, że ten moment nigdy nie nadejdzie.bo nadejdzie i w najmniej oczekiwanym momencie :) Ja również mam chwilowe "napady" płaczu i żalu, że się nie udaje.. Ale później jak sobie pomyślę, to wiem, że tak właśnie miało być i mam nowe nadzieje, że się uda. I się nie poddam dopóki nie zobaczę na teście 2 kreseczek :) Ty też musisz tak myśleć Kochana ! Jestem z Tobą, pamiętaj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje kochana :* z każdym cyklem rodzi się nowa nadzieja - ale mimo to i tak przed @ i po łapie doła. Nie potrafie o tym zapomnieć - doszukuje sie "innych " objawow jak zawsze zreszta sama rozumiesz jak to jest . Teraz lece sie szykować do pracy :) wieczorem sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę miłej roboty :) nie napracuj się :) Ja dziś na urodziny, trzymaj się pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:)))) Byłam na urlopie.odpoczęłam trochę.wczoraj powinnam mieć@,póki co nie mam.MYślę ze już moja psychika działa.ALe duszności mam jakieś,nogi mnie bolą i straszne nerwy mam.agresja dosłownie...może po tym castagnusie to wszystko...testu boję się robić....poczekam do końca tygodnia jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Cześć Dziewczynki ja wróciłam z urlopu, trosze pogoda nie dopisała ale i tak było super. a byłoby jeszcze superowiej:) jakbym nie dostała a'la okresu, a moze bardziej plamienia. Dostałam je we wtorek-takie delikatniutkie na początku, potem trosze mocniejsze, i trwało do niedzieli tylko. bardziej widoczne na papierze niz podpasce. i tylko raz było na papierze duzo krwi, a tak to troche. tak ze jedna podpaska starczyłaby nawet na cały dzien albo i wiecej. i tak jak stopniowo powolutku sie zaczeło tak i sie powolutku skonczyło bez bólu bez niczego. dziwne. Chyba powinnam to przyjąć jako @ co nie jak myślicie?? Bo moje cykle ostatnio to wogle różna; 21dni, 22dni,42dni no i teraz ten niby 28dni. I kiedy ja mam sie teraz starać...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
zrob test;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....................wiek.......................cykl starań.............termin @ annnnna///..........27..............................13... .................... serduszko.gif (KIKA)................22................................6 ..............................06.07 BaByy................20.................................6 . .............................15.09 motylekGość..............29........................2 ................................. serduszko.gif zamężna............24................................5. ..............................8-10.07 Samuelle...........24................................4... ............................12.07 cytrus22.............23..............................22.. .............................26.08 bpmd.................25................................7 ..............................18. 08 też się staram...25................................2................ . ...............06.07 pierdzioszek.....21................................1.. .............................15.07 ANiulka 23 .......23.................................2................. . .............04.07 promyczkowaowa....22.........................14............ ...................28.08 ulalaCoRobic....24..............................3........ ...........................20.08 jclio......30........................................18.. ..................................18,08 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaCoRobic
Hej dziewczyny ;) śledziłam co piszecie ale w sumie u mnie nic nowego nie było to się nie rozpisywałam...Niestety dziś mam mieć okres i już mnie brzuch zaczyna mocniej boleć więc się pewnie nie udało...Trzeba będzie zacząć 4 cykl starań :(. Staram się nie przejmować i nie myśleć o tym i co raz lepiej mi to wychodzi. wiadomo jest ciężko. W końcu nam się uda !! Musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżej wklejam link do wykresu temperatur. Może któraś z Was pomoże mi zinterpretować,bo mam wątpliwości co do Ovufriend:/ Czy owulacja mogła wystąpić tak jak zaznaczył to detektor na wykresie? Bo z moich objawów wynika co innego.Tzn,ból owulacyjny wystąpił 14dc a dziś rano wstałam ze strasznym bólem brzucha,czy to mogło być jeszcze związane z owulacją,czy może implantacja?? http://ovufriend.pl/graph/99ea5e8657d7425832c bb0d655bd50e2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniutek23
Ale myślicie że już powinna zrobić test? mam jeszcze w zapasie z allegro jakies 2 czułe ponoć... ale czy to nie za wcześnie?... Ulalacorobic pomyśl o tym że to dopiero 4 cykl musisz byc wytrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez mam 5 dni do @ ... testy owulacyjne mi nie wychodziły ale ból owulacyjny odczuwałam. Potem po owulacji 2-3 dni tak mnie mocno bolał jajnik ze nie mogłam wytrzymac przy siadaniu bolał przy chodzeniu- przez cały dzien mnie meczyło jeszcze wieczorem, a w nocy jak reka odjal :) nie wiem o co chodziło... Bol plecow mi tez towarzyszył od owulacji i po jeszcze. Teraz czasami zabolą, piersi zaczeły bolec dzisiaj. Zrobiłam test - wiem za wczesnie ale miałm w domu ( test z allegro dolaczony do testow owulacyjnych) i nie wytrzymałam zrobiłam - Negatywny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny faktycznie tu coś tak cicho:( mam problem. ostatnio jak się kochaliśmy z mężem to podczas stosunku odczuwałam ból jajników. co to może być? @ mam dostać w niedzielę - oby nie przyszła. pomóżcie. pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×