Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Linka22

Dieta MŻ. Zapraszam:-)

Polecane posty

Witam, ja dzisiaj byłam zmuszona zjeść wypiek mojej siostry, nie wiem ile taki kawałek placka może mieć kalorii więc policzę na oko ;) Paola świetny wynik! myślę że raz na tydzień czy dwa można sobie tak jeść kefirki i warzywa bo na wzdęty brzuch to działa no i waga przy okazji schodzi, ja w ten weekend nie planuję grzeszków więc raczej taki dzień nie będzie potrzebny szybko ;) Linka a córce jeszcze nie gotujesz zupek itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heya heya moze I ja kiedys zrobie taki kefirowy dzien albo jogurtowy ja dzisiaj owsianka obiad ; warzywa ( fasola marchew), 250 gram lososia wieczor nie wiem jeszczr co. chyba ananas z mango

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dasz rade bez tej swojej owsianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simone007
hej,ja wczoraj miałam masakryczny dzień,mąż przyniósł pizze po pracy i szejki no i zjadłam razem z nim z sosem czosnkowym na majonezie. Dziś dzień był udany. Gratuluję Wam spadków:) Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Ja dzis tak: -Śniadanie: jogurt Sanok wiśniowy(100 kcal), 2 kanapki pieczywa chrupkiego żytniego(42 kcal), 2 ogóreczki gruntowe (12 kcal), 1 pomidorek (14 kcal), czerwona herbata- razem 168kcal -Kawa bez cukru i mleka (5 kcal) - Obiad:2 kanapki chleba chrupkiego z pasztecikiem sojowym koperkowym (84 kcal), 2 pomidorki (25 kcal), 2 ogóreczki gruntowe (12 kcal), spaghetti po neapolitańsku (82 kcal)- Razem 203 kcal - Podwieczorek: 2 jabłka średnie(115 kcal), kefir 400ml- 0% (112 kcal), kawa bez cukru i mleka(5 kcal) Razem 232 kcal - Kolacja: Sałatka:papryka czerwona(15 kcal), 1 pomidorek(14 kcal), 2 ogóreczki(20 kcal), 5 rzodkiewek(5 kcal) + 2 kanapki pieczywa chrupkiego żytniego z pasztecikiem sojowym (84 kcal) + jogurt Sanok brzoskwiniowy (100 kcal) Rzem 238 kcal Bilans na dziś to hhhmm nie wyszło do końca OK, ale nie miałam dziś czasu na więcej ani też szczególnej potrzeby- i obyło się bez słodkości: wyszło dziś- 846 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi się wczoraj troszkę zjadło ponad bilans :( ale już tak mam przed okresem zjadłabym konia z kopytami czasem albo mnie tylko do słodyczy ciągnie, pewnie wiecie o czym mówię ;) Ale trudno, dzisiaj kolejny dzień diety i ćwiczeń ;) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, owsiankka jest najlepsza:) mam nadzieje ze predko mi sie nie znudzi. wlasnie sobie ja na sniadanie:) a z ta pizza to cos na rzeczy, ja tez wczraj jadlam. ale malutki kawalek i moj sie na mnie wydzieral ze ja to nic nie jem, ze sie tylko nabijam z niego ze je s**t i takie tam.zjadlam z wielka przyjemnoscia:) ale sprawdzilam waga ni w gore, ni w dol. powinnam isc biegac, moze dzisiaj pojde ale chyba mnie choroba lapie: glowa mnie boli, mam katar i gardlo bolace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia111
witam serdecznie, czy można do was dołączyć dziewczyny? potrzebuję mega wsparcia, ważę ok 68 kg przy wzrośnie 174 cm, dążę do wagi 61-62 kg. marzenie to 58 ;) potrzebuję grupy wsparcia, motywacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu: mleko 1,5% i musli, kawa 2w1, 211kcal 1,5 kromki grahama z żółtym serem, margaryną i pomidorem, kawałek arbuza 179kcal udko, ziemniaki, dużo surówki z kapustą i warzywami na jogurcie 400kcal kawałek wuzetki ;) 353kcal fasolka po bretońsku 490kcal Razem 1633kcal znowu trochę przekroczyłam ale to przez tą kolacje miało być pieczywo chrupkie z serkiem ale trzeba było zjeść jak ojciec upichcił fasolkę, bo wuzetka była planowana ;) Kornelia witamy i zapraszamy :) Jak chcesz się odchudzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia111
witaj Czanka! ale narobiłaś smaka na fasolkę :) mniam... ja planuję dietę mż, generalnie i tak jem dość zdrowo ale... co jakiś czas wpadają słodkości i np piwko i chipsy eh muszę to wyeliminować. + sport :) jak skończy mi się @ to chyba kupię karnet na siłownię, może w końcu wpadnę w rytm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj duzo !!! oto moja lista - owsianka450kcal --2 jablka- 140 - indyk plasterki z 3 jajami z oliwa z oliwek= 430kcal - moje nowe nalesniki- 2 jajka, banan- 300kcal - tone mandarynek - 6/7 = 210 ----mala bagietka- 298kcal Razem: 1830kcal!!!:) wow, nawet nie wiedzialam ze az tyle. ide cwiczyc 2 godziny@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzis mleko z owsianka i orzechami i rodzynkami kawalek karpatki salatka z pomidora ogora sera feta i jajka na twardo hot dog dwa duze kawaly karpatki 100 g mmsow nie wiem ile to kalori nie umiem tego wyliczyc moze z 3000 tys ale mialam dzis ogromna ochote n obzarstwo bylabym ogromnie wdzieczna gdyby ktos mi policzyl kalorie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia111
ah :) ważyłam 63 kg w czerwcu i się zapuściłam przez wakacje! też marzę o 59 ale nie wiem czy dam radę, nieźle kusi ta 5 !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia111
witam dziewczyny u nas zapowiada się deszczowa niedziela :( na razie po śniadaniu, serek homo ze słonecznikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj przepis na te nowe nalesniki z bananmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mialam od dzis jesc mniej a zjadlam juz tortie z szynka , 400 kcal , jogurt fantazja nie wiem ile mial , bo wyrzucilam opakownie juz, 4 wasy z pastella . i kawa z cukrem trzicnowym 2 lyzeczki , chyba jakies 700 kcal , no pzresadzilam grubo , u nas leje jak fix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj się trzymam swojego limitu bo za dwa dni ważenie i głupio by było zawalić tydzień przez dodatkowe kalorie, także trzymam dziś zachcianki w limicie tzn. zjem kawałek wuzetki znowu i mam ochotę na tosty ser,szynka,ogórek, keczup ;) ale nie z chleba tostowego tylko z weki pszennej zrobię także będzie ok. Na śniadanie właśnie zjadłam pieczywo chrupkie razowe Sonko z serkiem i ogórkiem, dawno nie jadłam takiego i nawet mi smakowało :) kiedyś kupowałam te tekturki w Biedronce i były gorsze w smaku. Trochę się rozpisałam ;) Kornelia no wczoraj ta moja fasolka nie była zbyt chuda bo był boczek itp powywalałam większość, czasami robiłam sobie odchudzoną wersje sama ;) u mnie to samo niby jem zdrowo dużo warzyw ciemne pieczywo mało tłusto od dawna ale te piwka chipsy i słodycze skutecznie wszystko psują. Też bym chciała 5 z przodu ale na razie wystarczy równe 60kg :) może wcale ta 5tka nie będzie potrzebna hmm zobaczymy jak schudnę te moje ponad 4kg ;) U mnie też pochmurnie ale może uda się wyjść na spacer. Gość niezły masz apetyt z rana ;) jeszcze nic straconego jak resztę dnia zjesz tyle samo kalorii tylko coś zdrowszego będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makeithappen prosze o przepis na nalesniki z bananmi:) no wlasnei nie wiem ska dten apetyt bo zazwyczja tyle nie jem a jestem znowu głodna co jest grane? chyba owsianke sobie ugotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po @ juz 2 tydzien wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na nalesniki jest super prosty: 2 jajka , 1 banan- zmiksowac ( ja rozgniotlam widelcem) i na patelnie:) sugeruje dac 2 banany, moze bedzie slodsze. sprobuj bez oleju, ale mozesz dac troszenke to tyle. ja juz owsianke zjadlam, wypilam mala szklaneczke koktajlu mango=mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie omleto naleśniki bardziej ;) ciekawy pomysł, na pewno z dodatkiem dżemu lub jogurtu z owocami jest pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i doczekalam sie na przepis :) dziekuje , jutro zrobie sobie bo dzis bananow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile taki moze miec kalori z 1 bananem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj owsianka ryz ktory dal mi chlopak, uwielbia gotowac koktajl mango 3 jablka w pracy na nocce jakies warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym ten ryz? bo nie wiem z czym jutro ugotowac z owcami czy z warzywami a mam juz dosc makaronu i ziemniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzisiejsze menu: 3 kromki chrupkiego, serek topiony, ogórek, kawa zbożowa 172kcal 1 wafel pszenno ryżowy 21kcal udko, ziemniaki, surówka z kapusty na jogurcie 450kcal kawałek wuzetki, kawa zbożowa 338kcal 3 tosty z weki pszennej (szynka, ser żółty, ogórek kiszony, margaryna) 632kcal Razem 1613kcal czyli przekroczyłam o 113kcal :( jutro powinno być lepiej! A tak po za tym to nie myślałam że trzy małe tosty mają w sobie tyle kcal zwykle jadłam 4-5 masakra. Gość ja lubię ryż z warzywami na patelnie tylko nie z tymi z ziemniakami i do tego kurczak w kostkę :) można podlać bulionem z kostki żeby nie było to wszystko takie suche. Z ryżem jeszcze lubię gołąbki bez zawijania z sosem pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×