Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada.kudlata

Rozstanie po latach. Dzień...

Polecane posty

Gość gość
Albo jak Ada pisala ze dal jej piwo na urodziny to na prawde ryklem smiechem:):) Adula nie gniewaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
Łukasz nie gniewam się :) Dobrze, że i ja teraz potrafię się z tego śmiać :) Poza tym napiszę Ci, że ja miałam blisko rodziców i rodzeństwo, którzy zawsze mnie wspierali, nawet w momentach gdy ja zachowywałam sie wobec nich nie fair :( Miałam też jakiś znajomych, którzy okazywali pomoc, w przeciwieństwie do osób, które nazywałam przyjaciółmi, bo akurat na nich sie zawiodłam. Jednak najczęściej wolałam pogadać na kafe. Lubię to forum. A odnośnie mojego mieszkania. Mi zależało na szybkim kupnie, chciałam zacząć szybko od nowa żeby nie zwariować, żeby o nim nie myśleć i nie żyć nadzieją na powrót. Obejrzałam tylko trzy mieszkania i wybrałam. Kluczowym elementem było to, czy mieszkanie posiada duży balkon. Moja kawalerka jest malutka ma 36 m 2, ale dla mnie samej jest ok. Piesek mój tez się zmieści. Planować juz nie planuję, także nie brałam pod uwagę tego, czy kiedyś znajdę męża czy będę miała dzieci. Jak coś się zmieni to wtedy będę myśleć. A za metr płaciłam niecałe 4 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Łukasz bo wkurzają mnie osoby które wiedzą wszystko najlepiej, tylko nie które decyzje nie podejmuje się od tak.... ok krytyka spoko ale też nie w sposób chamski - na chamstwo odpowiadam chamstwem :) motto me życiowe :P jakoś ostatnio próbowałam przeczytać cały topic ale na 10 stronie zwątpiłam hehehehe Ada małe ale własne :)::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika ja czytalem urywkami, szczegolowo poczatki by zobaczyc o czym piszecie i co Wam sie przydazylo i w ten sposob moglem Was poznac, wiem z kad jestescie ile macie lat itd. I jest fajnie :) troche sie moglem posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co Adulka ja tu gdzie mieszkam tez mam 36 m balkon jest i tez basen. Tylko ze ja wynajmuje za 400€ na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fajnie ze jeeesteeescie hé !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Witam z wieczora :) Łukasz..no przykro mi że z roweru nici...u mnie też deszcz się rozpadał.... jeszcze bardziej mi przykro że nie było Ci dane porozmawiać z dziećmi... ja mam do tego nieco inne podejście jak Twoja eks... mi od początku zależało na tym by dzieciaki miały z nim kontakt, choć różnie z tym było....ale wiadomo...na początku zauroczony nową kobietą , więc dzieciaki schodziły na dalszy plan. Teraz wielka miłość przybrała nieco barw rutyny i monotonii, więc i jego podejście do chłopców się zmieniło. Mam nadzieję że u Ciebie również wszystko pozytywnie się zakończy. Fajnie że dziewczyny dotrzymały Ci tu towarzystwa podczas mojej nieobecności... ,mam nadzieję że humor Ci się nieco poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstukajcie sobie CARCASSONNE na int to zobaczycie to miasteczko albo CITE DE CARCASSONNE to taki piakny zamek gdzie krecili Robin hooda z costnerem, tu wlasnie mieszkam. Nie w zamku:) w miasteczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej Klopsik:) Dostaje 300€ alimentow, ale gdybym mial kiedys wwracac do Was to inaczej bedzie gadac bo wtedy dostanie 300 ale zlotowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Mika... Bardzo się cieszę z Twojej pracy, oraz z tego że wszystko zaczyna Ci się układać... W ogóle widzę że zarówno u Ciebie, jak i Ady...w końcu zza tych czarnych chmur wydobywa się słońce.... Zasługujecie na to Dziewczyny !!! Ja dzisiaj tak siedziałam z mamą, i powiedziałam że śmierć Taty już chyba zakończy tą złą passę, wiszącą nad naszą rodziną...że już chyba nic gorszego nam się przytrafić nie mogło, i że teraz musi być już tylko lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do was czyli do Polski.albo i moze do Was kto wiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Łukasz... a Ona mieszka też we Francji ? czy w PL?... Miasteczko piękne, nic dziwnego że wcale nie ciągnie Cię by wracać do Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
No i klops mam nadzieje że będzie tylko lepiej :) pewnie ze nie może nam się przytrafić już nic gorszego..... naszej 3:) oby było lepiej i lepiej i lepiej:) od pracy zaczynam... potem życie osobiste - bo na nie też przyjedzie czas:) Tobie tez się poukłada :) nadejdą lepsze dni:) Łukasz Ty nie pisz gdzie mieszkasz bo Ci się pół polski zjedzie hehehehe wystarczy że zapytają o polaka:P oooo u mnie dopiero zaczęło padać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Do nas... hmmm.... my oddalone od siebie dość sporo, więc chyba jakiś harmonogram wizyt sobie musiałbyś ustalić :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Mika....nie dość że się jemu zwalą, to jeszcze podszyją się pod nas :D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
No i klops Wiedziałam, że silna z Ciebie babka. A jak mama? Został ktoś z nią na noc? Łukasz ja planuję wannę, także od biedy mogę ja nazywać swoim basenem, bo przez 15 lat korzystałam jedynie z kabiny i prysznica :) A zwiedzania świata to Ci zazdroszczę. Moim marzeniem było jeździc po świecie, ale teraz to chyba moje marzenie to dożyć dnia kiedy zapłacę ostatnią ratę kredytu, hi hi :) Mika a Ty łobuzie dlaczego mi jakiegoś maila jeszcze nie naskrobałaś??? co???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mieszka 40 km ode mnie czy odemnie:) mocny z gramatyki to ja nie jest he. Specjalnie sie wyprowadzilem troche dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Mika... Mi siostra przepowiedziała już dawno że od połowy roku 2014 przyjdą dla mnie bardzo szczęśliwe dni...że poznam kogoś , i się zakocham....zobaczymy jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_kudlata
No i klops o jejku obyś miała rację, ale przecież mój tata choruje na to samo co śp Twój :( Ej, nie chcę o tym myśleć. Żyję chwilą. Martwic bardzo się nie zamierzam, bo i po co? Na pewne wydarzenia nie mamy wpływu. I sami nie wiemy co nas jutro może spotkać, czy dożyjemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
noooooo mogą się podszyć skubaneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adula to jest proste ja zgarniam Klopsa w Zielonej bo po drodze i prosto n'a Mazowieckie à Ty z pod Ukrainy dojerzdzasz i to beda wakacje:):):) No co pomazyc mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj ja jeden à Wy juz ksiazke napisalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Ada... Mamie nie dajemy się dołować...cały czas pilnujemy by nie siedziała sama... wiadomo że zdarzają się momenty kiedy wszystkie razem płaczemy....np dzisiaj, kiedy siostra przyniosła kapelusz taty, który ubierał za każdym razem gdy szedł na ryby :( Temat taty cały czas nam towarzyszy, nie unikamy go...i pozwalamy sobie na płacz.... ale za chwilę ktoś powie coś śmiesznego, i zaraz jest ok... Teraz chwilowo zamieszkała u mamy siostra z mężem (tym który jeździ ciężarówką....akurat ten tydzień ma wolny)oraz ich dzieci....więc mama ma zajęcie.... nie wiem co będzie gdy wrócą do siebie.... chyba ja będę musiała tam częściej chodzić....zobaczymy. Mama cały czas mówi żeby ktoś się do niej wprowadził , bo dla niej samej dom jest za wielki.... rozumiem ją, bo chyba sama bałabym się tam siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikaMaaaa
Ada ale ja napisałam hehe i czekam na Twojego No i klops jak przepowiedziała tak będzie :P Łukasz i dobrze bo od wrednych bab trzeba z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nioooo Ada wanna to super sprawa:) nie dawno spedzilem pol godz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z daleka!!! Nigdy wiecej zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Ada... U Twojego taty zupełnie inaczej przebiega choroba....lekarze od początku coś działali.... wycięli mu chore płuco, i rokowania ma niezłe....funkcjonuje normalnie...a mojego od samego początku ścięło z nóg.... wykryli go dopiero wtedy, gdy w płucach zalegał płyn...i w sumie już nic więcej nie dało się zrobić....2,5 mce od diagnozy tata umarł....przecież to ekspresowe tempo!!! Szok dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko Wy na chlopy ja n'a babe:) co za cham ja:) à i tak jakos do was ciagnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i klops
Łukasz.... Nigdy nie mów nigdy ..... spotkasz jakąś świetną dziewczynę, zaczniecie nadawać na podobnych falach, i jeszcze nas zaprosisz na weselicho :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedzialem o tacie Ady, nie doszlem do tego momentu. A t'é choroby to od fajek?czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×