Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Gość gość
znaczy rafaella opiekuje się tą małą , bo po co by pieniądze do polski wysyłała. Faktycznie głupiaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie wydaje, ze to opiekunka, a raczej nia byla, bo przeciez siedzac 24 na dobe na forum niewiele przy tym dziecku zrobi. moze dostala zalegle wynagrodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sie zamknely hieny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj rafaella, ty naprawdę myślisz, że nikt nie wie kiedy piszesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe zalegle wynagrodzenie, nawet jak byla opiekunka to wedlug was wynagrodzen jej nie placili tylko zalegle dostawala :D och jak wy wszystko o niej wiecie!:D mowicie ze ona bajke posze a tymczasem to wy dopisujecie sobie ewentualne wydarzenia i przebieg jej zycia bo tak was to rajcuje :D zaaaaal!........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
:D wysyłam do Polski pieniądze za cyfrowy Polsat haha debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
za abonament na Cyfrowy Polsat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafaella pisz pod jednym nickiem :) nie wstydz sie. nikt nie wierzy w zadne twoje opowiesci. ja tez moge napisac ze wysylam western union czeki do bangladeszu na pokrycie abonamentu rai tv. :D :D :D *rotfl*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
haha zobaczymy co napiszesz jak pojade i kupie dzisiejszą gazete :D idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedź i kup pomyleńcu, tylko nie zapomnij jej wkleić w swojej kuchni i w pokojach z łóżeczkami stokke, które znajdują się w 3 innych domach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella czy Ty nie masz dumy
kobieto? :O Po co wklejasz coraz to nowe foty, zeby coś udowadniać jakimś nickom z internetu, a co Ciebie obchodzi, co one myślą? Nie widzisz, że tylko polewkę z Ciebie mają, jak się miotasz? . Mnie kij obchodzi, gdzie mieszkasz, zresztą co to za zaszczyt mieszkać za granicą, nie rozumiem, liczy się standard życia, bogaczem albo pariasem można być zarówno nad rodzimą Wisłą, jak i za granicą. Także nie rozumiem ani Twoich przechwałek, że mieszkasz w Grecji, ani zarzutów innych, że się chwalisz. Grecja piękny kraj, cudowny klimat, no i tyle. Standard życia masz przeciętny, ot niższa klasa średnia, co widać po Twoim domu. Doskonale wiesz, że fajnie Ci się żyje, ale żadną bogaczką nie jesteś. Więc skończ tu cokolwiek udowadniać, olej trolle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkatrójcy
Rafaella weź olej...nie wiesz że tutaj bogatsze i te co mają dobrze życie ułożone są mieszane z błotem????Ja kompletnie już nie piszę o sobie bo to nie ma sensu...nikt nie wierzy w fajny dom, męża w fajne dzieci , w firme i w to że człowiek żyje bez oszczędzania i kupuje co chce..... Nie ma sensu im udowadniać! Weź olej te j******e baby, one od 1 do 1 każdego miesiąca na jogurty wyliczają a Ty będziesz z durniami gadać...żal d**e ściska im i tyle.... Ja bym olała temat...i już...szkoda dzieci żeby ich fotki wklejać i po co chate fotografować...zawsze się czegoś doczepią że tanie i beznadziejne a same zbierały by na to pół roku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
rachunek z marketu :) http://static.pokazywarka.pl/i/2385957/583408.jpg a czy ja kiedykolwiek napisałam , że uważam się za kogoś wyjątkowego ? Przecież ta desperatka swoimi komentarzami utwierdza mnie w przekonaniu , że dla niej Grecja to coś niesamowitego skoro nie wierzy , że ja tam mieszkam :D A tu żyje wielu Polaków I najlepsze jest to , że ja piszę tylko pod nickiem Rafaella i wczesniej pod "pocałuj mnie w " a ta przypisuje mi każdy jeden wpis jeśli tylko nie jest obrazliwy pod moim adresem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shooting star
Wnętrza ze zdjęć nie są nawet przeciętne. Lepiej mam urządzony garaż :) Ośmieszasz się tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella czy Ty nie masz dumy
Fajny ten paragon, fajny, jeszcze metkę od gaci wklej dla porządku :O Jesteś bardziej żałosna, niż te krzykaczki, co tu na Ciebie ujadają. Weź już skończ naprawdę, tylko lejesz wodę na ich młyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shooting star
Grecja nie jest niczym niesamowitym. Byłam w lepszych miejscach. Tylko ja w oprzeciwieństwie do ciebie nie muszę dodawać zdjęć po to żeby udowodnić to obcym ludziom z forum. Dlatego nie rozumiem po co to robisz? Bo według mnie opcje są dwie- albo zmyslasz albo wyrwałas się z wielkiej biedy i to co dla innych jest przeciętne, Ty uważasz za luksus. Co chwilę powtarzasz o tych łóżeczkach czy piszesz za ile kupujesz ubrania dzieciom- a to nie jest nic nadzwyczajnego. IPhone, którym tak się chwalisz w którymś poście to też żaden luksus- mój pies ma droższa obrożę. Do tego obrażasz innych, wzywając od biednych i zawistnych "polaczkow". Sama też jesteś Polką, jakbyś zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shooting star
* wyzywając nie wzywając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
ja nikogo nie wyzywam ani nie obrażam !! Nie moja wina , że komuś się nudzi i podszywa się pode mnie ! I nie pochodzę z biednego domu bo mój ojciec jest emerytowanym inżynierem w kopalni więc niczego nam nie brakowało .Moi rodzice często nas odwiedzają w Grecji więc nie pisz głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
a tak apropo to wy tu wszyscy macie lepsze domy niż mój i jesteście mega bogaci :D Na piętrze w pokojach mamy takie kafelki jakie nam się podobają w salonie sa lepsze to trzeba przyznać .Mamy pieniądze ale milionerem mój mąż nie jest więc darujcie sobie te bogactwa to się pogrązacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pelno zagranicznych paragonow i co z tego? nawet jesli tam siedzisz, to bogata nie jestes ani troche. pewnie jestes nianka dziewczynki jak ktos slusznie zauwazyl. * ps masz dziury w stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
masz paragon zagraniczny ze wczoraj ? nie bądz śmieszna :D Zresztą wiedziałam , że pokazanie paragonu ze wczorajszego dnia(19.10.2013) nic nie zmieni bo znajdziesz jakies wytłumaczenie :D żegnam ps. dziurę to ty masz w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
oj oj ta zazdrość :D pa oby była wyleczalna w twoim przypadku zyczę ci tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego, ze paragon z wczoraj? co on zmienia? moze tam sobie mieszkasz, ale nie piernicz ze oplywasz w luksusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecja to piekny kraj
grecja to jest piekny kraj ,ale dposyc ubogi i kryzysowy .Zyją z turystow lecz to i tak za malo. Kraj bankrutem mimo tego piekne atrakcje mają i zazdroszcze rafaelli wlasnmie z tego powodu z mieszkania w grecji (krajobrazy cudowne) lecz gosp i rynek pracy fatalny, znacznie gorzej niz w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafaello ja tam nie zazdroszcz
zazdroszcze ci niczego, ale wspolczuje braku umiejetnosci poprawnego pisania, ktore cie tak zajeeebiscie zdradza gdziekolwiek nie napiszesz pod jakimkolwiek nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Już sobie wyobrażam jak ojciec - były inżynier ma niepiśmienną córkę, która twierdzi że jest w związku z innym inżynierem. :) Olaboga jaka wyobraźnia. :) Twój tato był prawdopodobnie co najwyżej górnikiem, a ty pochodzisz z biednych familoków i dlatego taka grecka przeciętność jest dla ciebie niewyobrażalnym bogactwem. :) Pominę tu już nawet wklejanie przez ciebie cudzych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
to teraz przyczepiła się do mojej pisowni :D Ale z ciebie idiotka totalna! Tylko, że ja zdaję sobie sprawę z tego iż mam problem z poprawnym budowaniem zdań ;) Ale co mnie to obchodzi ? Skonczyłam technikum i dobrze mi z tym :P Rozmawiam perfekt po grecku i tak samo dobrze znam grecką ortografię i potrafię pisać lepiej niż ojczystym języku .Sami Grecy się dziwią, że będąc tylko 10 lat w gr czytam i piszę płynnie bez błędów .Więc naprawdę nie rusza mnie to co sobie uważasz na mój temat :D I mogę jedynie smiać się z tego co próbujesz tu udowodnić .Jak na razie to widać, że ty cały dzień siedzisz na temacie bo na każdy mój komentarz odpisujesz niemal od razu :D uważasz, że każdy komentarz należy do mnie więc nie pozostaje nic innego jak smiac się głośno z takiej desperatki bo udowodnić ktory komentarz jest mój a który nie to ja na kafeterii nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
do Grecja to piękny kraj Wiem :) Grecja to najpiekniejszy kraj tym bardziej gdy się mieszka z widokiem na morze a nie w centrum Aten na Omonii ;) Z kryzysem to racja ale pamiętaj , ze nie każdy tutaj odczuwa ten kryzys . Gdy moi rodzice nas odwiedzają to zawsze powtarzają , że tego kryzysu nie widać bo tawerny i kafeterie są full zapełnione jak przed laty gdy tu przyjechali po raz pierwszy czyli w 2003 roku na nasz ślub .Ludzie tak samo kupują i nie żałują na nic .Moja mama mówi , że jaki by kryzys w Grecji nie był to widać na każdym kroku i w każdym miejscu, że grekom żyje się lepiej niż Polakom w Polsce .I to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaella4
Ehhh ale co wy biedne polaczki mozecie o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha! :D pierdzielisz az zal czytac a myslisz ze w polsce to ludzie nie kupuja i kanjpy stoja puste? galeria na galerii i okragly tydzien pelno ludzi. a frekwencja na forum nikt cie nie przebije. ja mam czas na to w weekend, a ty widze siedzisz i zamulasz tu okragly tydzien kiedy siedze w pracy. widze po godzinach. :) w kolko tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×