Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

płacicie za nocleg gości?

Polecane posty

Gość gość

Płacicie za nocleg gości czy tylko rezerwujecie hotel a darmowe noclegi sa u znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płaciliśmy noclegi gościom, nie wyobrażam sobie zaprosic kogoś na całonocną balange i nie zapewnic mu noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie płacimy, wiekszość gości jest z tego samego miasta. Natomiast Ci spoza (nieliczni) mieli zaoferowaną możliwość rezerwacji pokoju jedynie. Na żadnym z wesel nikt mi nigdy nie zapewniał noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anfisa
Nie! Najbliższą rodzinę mojego przyszłego męża ulokujemy w moim domu rodzinnym i w udostępnionym przez moją siostrę mieszkaniu. Reszta gości na własny koszt jeśli ma ochotę, lub odstawimy do domu busem [40 km]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe auto
Płaciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas część gości miała zapewniony nocleg. Była to rodzina mojego męża, która przyjechała praktycznie z drugiego końca Polski. Natomiast "miejscowym" zapewniliśmy autokar, który odwiózł ich do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny ptaszek
Po to zorganizowaliśmy wesele w Warszawie, płacąc o wiele drożej za salę, żeby nie musieć płacić gościom za noclegi. Mogą dojechać autobusem, tramwajem, samochodem lub taksowką. Kilka osób jest spod Warszawy - również spokojnie mogą sobie zorganizować dojazd. Dwie osoby są zza ganicy. Im zaproponowaliśmy nocleg u rodziny, w komfortowym pokoju gościnnym. Gdybym organizowała wesele gdzieś dalej, to bym wynajęła busa. Mi nikt nigdy pokoju nie oferował i się nie dziwię - to są gignatyczne koszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, ale żydówki 😠 Ktoś leci na wasze zaproszenie z drugiego końca Polski albo wręcz świata a wam d**ę ściska zapłacić 80 zł za pokój, wsadźcie sobie te wasze zaproszenia tam gdzie was tak bardzo ściska! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubna panna z sierpnia555
My mamy wesele niedlugo i placimy za noclegi osobom ktore sa z innych miast. Niktorzy jada na nasze wesele 300 km i co mam im nie zapewnic noclegu? Kpina jakas. Organizuje impreze za grube tysiace, a bede zalowac na pokoje 2 tysiace zlotych. Sama zawsze tez mialam zapewniony nocleg, wiec innych tez chce godnie traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie płaciliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jechaliśmy na wesele 700 km i też nam nikt nie płacił. Wiele razy pokonywaliśmy dystans 200 i 300 km i też bez noclegów. 40 km to już bliziutko ale autokarów żadnych też nie było. Zawsze poradziliśmy sobie nawet w tak ekstremalnych odległosciach jak 700 km i skoro my daliśmy radę to inni również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
A słyszałyście o czymś takim jak gościnność???? Jak można zapraszać gości na nocną imprezę i nie zapewniać noclegu???? Jak nie jesteście gościnne, to nie zapraszajcie gości!!!! No, tak-ale popisówa musi być. Maskra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wynajeliśmy 2 sale u zakonnic,jedna dla mężczyzn druga dla kobiet,płaciliśmy za całość 200zł,niektórym taki nocleg nie odpowiadał i wynajęli sobie normalny hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że sienników nie pożyczyłaś od tych zakonnic i nie rozłożyłaś w domu weselnym na korytarzu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim weselu byli sami przejezdni, żadnych pokoi nie wynajmowałam, ale goście mieli zapewniony nocleg u moich rodziców i znajomych (ale to było 10 lat temu). Oczywiście to była najbliższa rodzina i nie zachowywała się jak rozkapryszona księżniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz moja koleżanka jedzie na wesele i ma zapewniony nocleg w hotelu, ma załatwiona kosmetyczkę i fryzjera (ale widocznie młodych stać na to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościnność ? Gdyby nas ugościli to i my byśmy ugościli ale przez 10 lat jeździliśmy na wesele i płaciliśmy za noclegi. Nie wyobrażam sobie sytuacji żebym teraz tym gościom płaciła za cokolwiek. Skoro oni nam nie płacili to z jakiej racji my mielibyśmy płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zapewniamy noclegi u nas w domu, w domu babci mojego narzeczonego i u jego wujka. Mamy duze domy a tez wiekszosc osob jest z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ton do tego jełopa co o siennikach pisze,jełopie durny jesteś,i uważaj bo jak ci walne to padniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
ja też do tego, co pisze o siennikach: Co jest złego w noclegu u zakonnic? Ja np. wynajmuję pokój u zakonnic-tak na mieszkanie, bo jestem od dwóch lat poza swoim miastem. Obecnie jest to moja czwarta stancja u sióstr i wszędzie rewelacyjne warunki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płaciliśmy za nocleg gości oczywiście nie wszystkich tylko tych przyjezdnych. A wy gdzie urządzacie wesele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płaciliśmy za nocleg gościom, którzy byli przyjezdni. W zasadzie wszyscy przyjechali z Krakowa, do naszej miejscowości, czyli mieli ok 100 km . Wszystkich po weselu odwoził kierowca mini busikiem do hotelu, a gości od nas z miasta do ich domów. Rano wszyscy goście w hotelu mieli zapewnione śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zapewniamy nocleg gościom, którzy przyjadą do nas ok 300 km reszta miejscowych nocuje u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba trochę nieładnie tak jednym płacić a drugim nie. Już lepiej nie płacić nikomu albo wszystkim. Bo tak to wygląda jakby jedni byli lapsi a drudzy gorsi. My nie płaciliśmy nikomu. Takie traktowanie jednym inaczej drugich inaczej jest jeszcze gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość moich gości była z mojej miejscowości lub okolic ( 10-30 km ) .By bezpiecznie wrócili do domu zapewniałam autokar. Gościom z dużą odległością opłacałam nocleg w hotelu.Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Byłam na wielu weselach, z rożnymi odległościami i ZAWSZE PM opłacali swoim gościom nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne najlepiej znaleźć sobie wymówkę , żeby nie płacić nikomu. Jak już chciałaś takie równouprawnienie to mogłaś zapłacić wszystkim za nocleg. Chyba wiadomym jest, że jak ktoś jest ode mnie z miasta to będzie wolał spać w swoim domu, a nie w hotelu, szczególnie że bus rozwoził miejscowych do siebie do domu. Moi rodzice mają duży dom, ale nie komfortowo jest spać u kogoś, mnie osobiście to krępuje, dlatego gości przyjezdnych ulokowaliśmy w hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na weselu i młodzi ani ich rodzice nawet nie pomyśleli o noclegu dla gości,fakt przyjezdnych było tylko 10 osób,wesele było 500km dalej,myśleliśmy ze będą noclegi zarezerwowane w hotelu gdzie było wesele,my przyjeżdżamy a tam cały hotel zajęty bo były 3 wesela na raz,fakt nasza wina powinniśmy wcześniej sie dopytać ,panie z hotelu były tak miłe i znalazły nam niedaleko hotelu kwatery,nasz błąd trzeba było wcześniej zapytać młodych czy jakieś noclegi bedę i poprosić o rezerwację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem z czego robicie problemy. Nie ma obowiązku płacić za nocleg gości. Jak dostaję zaproszenie to proszę młodych żeby zarezerwowali mi nocleg ponieważ wiem że dla gosci weselnych są rabaty i przedłużone doby hotelowe więc korzystniej zamawiać przez PM. Kiedy przyjeżdżam na wesele w recepcji odbieram klucz a zostawiam pieniądze. I po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie bylo taj moj mąż płacił za gości ze swojej strony ja nie.moja kuzynka stwierdzila ze nie wyobraza sobie zebym placila za hotel bo juz i tak sporo wydalam z calym tym weselem ,pytala tylko o hotel w okolicy.a rodzina mojego meza przychodza i im sie nalezy nocleg po naszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×