Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanisa

Mamusie w Częstochowie

Polecane posty

Gość mamanatki
bardzo chętnie z tą kawką ale u mnie :) teraz w kwietniu? bo moja Natka kończy we wrześniu więc już jako 5latek idzie do zerówki , dopytaj się u ciebie w szkole ja dziś dzwoniłam i dowiedziałam się tyle że jeszcze nie znają terminu od kiedy można składać zgłoszenie (oczywiście przez internet po wcześniejszym zalogowaniu się ) , i prawdopodobnie będą 2 grupy także mam nadzieje że się załapie . chcę ją posłać do zerówki bo w tym przedszkolu kompletnie nie uczą ją nic. moja mama potrafi ją nauczyć wierszyków , piosenek , zabaw a tam kompletnie nic zła jestem trochę . w poprzednim przedszkolu wracała i z dnia na dzień zaskakiwała nas czymś nowym. a tu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
a do którego chodzi przedszkola? My mamy szkołę zaraz obok przedszkola (nr 42) ale faktycznie muszę się dowiedzieć jak to jest z tą zerówką. Co do kawy to ja bardzo chętnie _ w końcu porozmawiam ludzkim głosem:) A w przyszła niedzielę chrzcimy:) Już mały będzie mial 8 mcy, ale jakoś się wcześniej nie zebraliśmy:) Czy któraś z Mam chrzciła w męczennikach? Ile tam się zwyczajowo " daje co łaska"? :) Wiecie może?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
martini nici z kawki jestem chora :( :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Niedobrze:( a ja tez sie dowiedzialam ze w przedszkolu zapalenie oskrzeli -mam nadzieje z Kacper z balu nie przyniosl-ale od srody to by chyba juz cos wyszlo-jak sadzicie? Dziewczyny -gdzie tu sie mozna w czestochowie wyspowiadac w tygodniu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
martini w kościele akademickim w III alei koło liceum Sienkiewicza spowiadają codziennie tylko nie pamiętam czy od godziny 17 czy od 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini jeśli jeszcze jesteś zainteresowana to w św, Jakubie na placu biegańskiego można się wyspowiadać po południu na mszy. Dziewczyny co u Was? Kanisa, Gusia , Suzi, Anias żyjecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kredka żyjemy żyjemy:) U nas wszystko ok Kuba broi wszędzie by wchodził:) szykujemy się na jutrzejszy bal dziś jedziemy wypożyczyć kostium jeszcze nie wiemy jaki. Jutro zdam relacje jak było i pokażę jakieś foto:) A co u Ciebie?? Kanisa a u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Co u nas? Żyjemy, zdrowe, radosne. Ela sama jeszcze nie chodzi, przy meblach to tak, ale puścić się nie chce. Mówienie też za bardzo jej nie wychodzi, coś tam po swojemu, wiadomo. I odstawia mnie od cyca;) tzn ja bym jeszcze chciała karmić, ale Ela ma to gdzieś, więc podejrzewam że w tym tygodniu jeszcze będzie koniec historii laktacyjnej. Zrobił się z niej tłuścioszek, tak wcina że łooo. Zawsze dwa dania jej szykuję, i wpycham ile się da, żeby nabrała ciałka, nawet już piłeczkę w miejsce brzuszka ma:) No a Suzi to całkiem już wcięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
hej dziewczyny !!! u nas kolejny ząbek !!!! Natka zdrowa i Kasiula też !!!! martini ponawiam zaproszenie pasuje Ci w środę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Hej jak sie tylko zaden nie rozlozy to bardzo chetnie :) a moze jakby bylo ladnie to na spacer sie wybierzemy? My juz po chrzcinach :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
bardzo chętnie wybierzemy się z Wami na spacerek , ma być fajna pogoda tylko gdzie się umawiamy i o której ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Czy 11:30 bedzie ok? Nam najbardziej pasuje promenada ale mozemy tez dojechac gdzie Wam bedzie pasowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
martini a jesteście z PCK ? dobrze kojarzę ? sorka ale ja raczej do leniwych należę :) na promenadę mam trochę daleko tzn. nie daleko ale mi się nie chce :) mnie też tak pasuje między 11.30 a 12 ? tylko gdzie ja mieszkam koło Fresha na dekabrystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
W takim razie o 12 mozemy byc pod freshem:) a tam jest tylko jeden na dekabrystow?:) zebysmy sie znalazly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
ok pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
dziewczyny a może któraś z Was chce dołączyć do spacerku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Hop hop no jak to tak-nikt nie chce sie spotkac?:) czy juz pracujecie wszystkie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Mamonatki pogoda nie bardzo ale jesli tylko nie bedzie padac to sie meldujemy oo 12 pod freshem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
faktycznie pogoda nie pewna , ok jak nie będzie padać to o 12 pod freshem, chociaż sprawdzałam pogodę i niby ma nie padać. my będziemy czerwono-bordowym wózkiem -spacerówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
U nas wóz czerwony i pięciolatek w czapie w bialo-niebieskie paski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
Martini rozpadało się darujemy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Ale lipa. Pol godziny ubierania , wychodzimy a tu pada :( No nic wracamy do domu bo zamiast milego spaceru to tylko katar z tego moze byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
masz racje w taką pogodę to tylko w domku posiedzieć :) a ja muszę jeszcze Natke z przedszkola odebrać - niestety muszę pojechać z Kaśką mam nadzieje że pogoda sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chciałam wam wysłać link ze zdjęciem Kubusia z balu ale cały czas mi na czerwona zaznacza że wiadomość uznana jako spam:( Po balu ok Kuba był trochę w szoku bo bardzo dużo dzieci było bo wszytskie grupy myślałam że będzie inaczej no ale cóż:) Ogólnie byliśmy zadowoleni. Tylko teraz mi się Kubuś rozchorował naszczęście tylko albo aż przeziębienie ma katarstraszny i kaszel bo mu spływa i nie moze sobie biedak dać rady budzi się cały czas w nocy bo go męczy. Odciągam mu katarek ale nic nie daje. Więc teraz przerwa ze żłobkiem i siedzimy w domu. Kredka może wyślij zdjęcie małej tak dawno jej nie widziałam aż jestem ciekawa jaką ma teraz fryzurę :) Bo ja Kubę znowu w sobote jadę obciąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak się udało więc powyżej link do zdjęcia Kubusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Sllodki slonik:) duza zdrowka dla Niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) wreszcie znalazłam chwilę żeby się odezwać. Ostatnio praca i obowiązki pochłaniają mnie bez reszty. Anias, jak Kubuś? zdrowy? Kapitalnie wygląda w tym stroju słonia, a jak wyrósł:) Jak zgram zdjęcia z roczku to coś wrzucę na fotosik. W ogóle może jakieś spotkanko dziewczyny? Pogoda całkiem fajna ja jestem wolna tylko w weekendy, może Wam też pasuje? Moja Mała od jakiś trzech tygodni już na dobre sama chodzi a raczej biega na chwiejnych nóżkach a ja za nią:) taki żywiołek,że nadążyć za nią nie mogę. Niestety wymuszenia zaczęły się też na dobre...normalnie wszystko jest na nie a gdzie do buntu dwulatka. Charakterek to ona ma. Najgorsze, że nie chce jeść praktycznie niczego poza mlekiem. Już nie wiem co to ma być tzn 3-4 łyżeczki i pluje i nie ma mowy o dalszym jedzeniu. Czasem trochę więcej jak je sama, ale to też rzadko,do tego niechęć do picia, nie wspomnę już o samodzielnym,próbujemy nowe kubki i sama sobie je wybiera ale nic to nie daje, normalnie ręce mi opadają. Co ugotuję to w kosz... A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×