Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanisa

Mamusie w Częstochowie

Polecane posty

Suzi ta kaszka manna o której mówiłaś w kontekście wprowadzania glutenu to była czysta kaszka manna z bobovity? Bo znalazłam tylko mleczną kaszkę mannę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku bo komary nas chciały zeżreć ... masakra z nimi. Stosujecie coś na maluchy, bo co pytam w aptece to wszystko powyżej roczku. 🌻 No i muszę się pochwalić że dzisiaj moja gwiazdka już otwierała buziulke jak widziała łyżeczkę, jak jadła to sie jeszcze krzywiła ale już ładnie połykała i mało co lądowało na śliniaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanisa to ma byc własnie ta mleczna kasza manna :) Gusia ja w aptece kupiłam KOMAR OFF tez jest od roczku a moja ma 9 msc,ale mozna go psikac na ubranie dziecka,wózek itp...Ja jeszcze robie tak ze psikam sobie na dłonie i smaruje mała.Jest bardzo skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez juz po spacerku:)Codziennie wychodzimy na minimum 2 spacery po 2 h:) i komary nam nie straszne chociaż jakaś plaga w tym roku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia no widzisz w końcu Ala załapała. A co dajesz teraz? A moja wymyśliła teraz nowe akrobacje przed zaśnięciem. Średnio co minute muszę ją poprawiać w łóżeczku, bo gdzieś wędruje po łóżeczku. W dzień usypiała 45 min, jest teraz mega r***liwa, nawet w wózku na brzyuszek się przewraca. A teraz jeszcze doszło wkładanie stópek do buzi. Ma taki ubaw że tylko patrzeć na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanisa wczoraj Ala jadła marchewkę z ziemniaczkiem i już tak jej lepiej szło, a dzisiaj dostała zupkę jarzynową. Moja też mega r***liwa i tak samo kręci się nawet w gondoli i przewraca na brzuszek a później problem żeby wrócić na plecki :D wieczorem jak zaśnie to tez wędruje po łóżeczku i musze patrzeć czy się nie przewraca na brzuch i tak nie śpi bo mnie to stresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
moja mala wazy juz cale 4380 i mierzy 64 cm :) i odkryla ze ma raczki na razie tylko wedruja do buzki :) super reaguje na wszelkie grzechotki i pluszaki starsza siostra wciaz ja zasypuje nowymi zabawkami :) wczoraj maoja gwizadka przespala 4,5 godz. na dworze teraz spi juz prawie 2 wiec sobie siedze i sie opalam :) milej niedzielki mamusie :) co do komarow i muszek ja tez spryskije wozek offem na razie dziala , choc nie wiem na jak dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamanatki zdaje się ż enie ma Cię w naszym dzieciowym spisie, chciałam sprawdzić kiedy się Twoja córcia urodziła. Wszystkie dzieci są większe od mojej. Ela ma 5 miesięcy a waży 5700, taka drobina z niej. Dzisiaj dałam małej wyrób własny marchewka z ziemniaczkiem, zajadała że hoho. Dziewczyny które wrzuciły zdj na forum, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zalogowałam na tej stronie fotosik.pl i tam później dalej już jest dodać zdjęcie a później tylko linka ze zdjęciem wam skopiowałam nie jest trudno dołączyć zdjęcie. Więc powodzenia i czekamy:) Jak ja wam zazdroszczę że tyle chodzicie na specerki z małymi mój Kubuś strasznie nie lubi od razu płacze żadko co wytrzymuje ale czasami mu sie to zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde moja gwiazda jak tylko zacznę się relaksować na słońcu to się od razu budzi. Dawno nie pamiętam żebym się wyluzowała tak po prostu, zawsze mam coś zrobienia jak mała śpi, a od jutra mam jeszcze bratanka u siebie, 12-letni chłop, chyba będzie miał szkołę przetrwania u mnie, bo nie mam zamiaru mu podtykać jedzenia pod nos jak jego mama, w ogóle mam zamiar go nieco usamodzielnić. Zobaczymy hehe. Na razie obawiam się co mi z lodówki zostanie bo chłopak ma apetyt i nadwagę przy okazji. No ale u mnie będzie miał dietetycznie, ciekawe jak długo wytrzyma :) No a dzisiaj w południe usypiałam małą godzinę bo musiała się nałazić bo łóżeczku, już nie liczę ile razy ją kładę we właściwą stronę, już szlag mnie trafiał. Dobra ide lulać, bo dzieć od 6 rano ostatnio buszuje. Suzi ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli24
Kanisa moj Mikolaj tez jest drobny i dostaje modyfikowane mleko niedlugo skonczy 6 miesiecy i nawet nie przekroczy 7 kg, masakra jest okropny z jedzeniem, Twoja Elunia jest na piersi to nie jest tak zle z jej waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
Moja Kasia ur.14.05.2013 z wagą 3020 i 54 cm. :) no rzeczywiście nie ma nas na spisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Jak tak czytam o Waszych małych bąbelkach to sie zastanawiam kiedy to zleciało;)niedawno byłyscie w ciąży :) Gusia fajnie że Ali juz idzie lepiej jedzonko:)zobaczysz ze będzie coraz lepiej jak zacznie poznawac nowe smaki:)dla mnie to mega frajda jak moja Paulina je:) my jestesmy na etapie uczenia samodzielnego jedzenia i powiem wam ze czasem obiadek je 30 min:/ no ale jaka Ona jest wtedy szczęsliwa :)zwłaszcza jak jest wysmarowana od góry do dołu hehe. Kanisa ćwicze,ćwiczę:)zawzięłam sie ostro:)w jeden dzień SKALPEL Chodakowskiej,na drugi dzień 40 min na Orbitreku i tak na zmiane ,a oprócz tego minimum 2 razy dziennie mega długie spacewry z Pauliną:)nogi mi wchodzą do d..y,jestem zmęczona ale szczęsliwa:)do tego ograniczyłam pieczywo i słodycze moja zmorę:) Paulinka własnie zasnęła więc uciekam cos porobić:)Dziewczyny pokażcie Wasze maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka19
Hej My też juz po ropzakowniu. Urodzilam 25.06. synka Bartka.W domku mam jeszcze Maciusia(3latka) Jesli można to chciałam do Was dołączyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
maciejka gratulacje!!!!! gusia dopisz nas do listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejka19 gratulacje i witamy :) no to masz co robić przy dwójce dzieciaków:) Ja bardzo chce drugie dziecko ale czasem mi przechodzi jak tak pomyśle ile pracy mnie czeka;/ ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie mieć jedynaczkę:) Ja własnie skonczyłam gotowac Paulinie obiadki na cały tydzień mam z głowy:) Moja Paulinka wczoraj zaczęła raczkować tak jak powinna czyli na kolanach:)bo do tej pory pełzała hehe.Jak skończy 10 msc to zaczynamy naukę sikania do nocnika ale nie wiem czy to troche nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modesta
Witam Mamusie, mam pytanie odnośnie laktatora.Chciałabym przed porodem zakupić, ale nie mam pojęcia jaki? Macie jakieś doświadczenia?Wolałabym ręczny, bo tańszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejka gratuluję! dwoje dzieci, hehe to już nie są żarty. Jak sobie dajesz radę? Ja dzisiaj zarobiona, młodego przywiozłam wczoraj, musiałam zrobić zapas jedzenia, robię sok z porzeczek, pasty do chleba, poszłam z Elą na ryneczek po jagódki, na obiad pizza, a po południu teściowa się zapowiedziała. Do tego cieplutko dzisiaj. Brakuje mi dodatkowych rąk i czasu. Suzi chodzicie na spacery jak jest tak gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modesta kupiłam ręczny z Aventu, używany na allegro, kosztował mnie 45 zł z przesyłką. Odciąga, ale trzeba się namachać. Gdybym miała to robić codziennie to trochę czasu by zajęło.Odradzały mi dziewczyny kupno przed porodem, bo może być niepotrzebny ale przydał się przy początkowym nawale pokarmu, killka razy potrzebowałam na g***t w środku nocy i dobrze że był pod ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze dzieciaczki 🌻 23.10.2009 .... Emilka ......... Lolunia 17.03.2012 .... Marysia ....... Lilaróz 16.09.2012 .... Paulinka ...... Suzi82 18.01.2013 .... Mikołaj ........ Poli24 02.02.2013 .... Elżunia ........ Kanisa 13.02.2013 .... Emilka ......... Roxy100 25.02.2013 .... Ala .............. Gusia 02.03.2013 .... Hubert ......... Ann8912 12.03.2013 .... Jagódka ....... Deigi_89 21.03.2013 .... Kubuś .......... Anias87 12.04.2013 .... Magda ......... gość 03.05.2013 .... Kacperek ..... Kasia1107 15.05.2013 .... Kasia .......... Mamanatki 03.06.2013 .... Lenka .......... Pierworódka 18.06.2013 .... Kajtek .......... Martini12 25.06.2013 .... Bartuś ......... Maciejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modesta ja mam ręczny z BABY ONO kosztował 80 zł i u mnie srednio sie przydał.Ściagalam raptem ze 4 razy,głównie w tedy jak gdzies wychodzilam i zostawialam małą pod opieka mamy.Ale i tak nie chciała pic z butli wiec lipa.Teraz wiem że nie musiałam go kupować bo i tak na nie wiele się zdał.Ale może przyda się przy drugim;) Lepiej poczekaj jak urodzisz i zobaczysz czy faktycznie jest Ci niezbędny. Kanisa tak wychodzimy codziennie ale tak ok 17 na jakies 1,5-2 h ,potem wracamy na jakąs przekąskę lub daje małej w plenerze ;) i dalej chodzimy 1,5-2 h :) wracamy przed 21:)Wole wychodzic później bo jest troszke chłodniej na dworze.Rano tez jest fajnie ale ja nie mam czasu bo a to obiad ,a to pranie ,a to sprzatanie ;) Smaruje mała 50 + do tego KOMAR OFF i mozna spacerować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz włąsnie czekam aż Paulinka wstanie,zje obiadek i idziemy spacerować:) w końcu mam czas żeby kawe wypic w spokoju :) Kanisa ja tez mam często dzieciaki siostry wiec wiem jak to jest;) niby duze ale jeszcze jednak trzeba im czas poświęcać ,ale zawsze możesz zagodzić młodego do pilnowania Eli albo do sprzatania;) dobrze mu to zrobi hehe:) ja tam szkole moje siotrzenice ,a co niech wiedza że życie składa sie tez z obowiązków a nie tylko z przyjemnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanisa, ale masz super córeczkę. Tak sobie ją właśnie wyobrażałam, subtelna, delikatna i urocza. W ogóle się nie martw tą wagą - dzięki temu Twoja mała tak fajnie już się obraca. Jeśli chodzi o moją kluskę, to właśnie za duży brzuch przeszkadza jej się obrócić :) Dziś Emi jadła ziemniaki z dynią. Wpadło jak do studni, mam wrażenie, że jakbym dała jej stary kalosz, to też by łyknęła :) Dziś byliśmy na kontroli u neurologa i wszystko ok. Pani dr powiedziała, aby starać się dawać dziecku jak najwięcej wody, a nie soków, mimo, że dziecko nie bardzo ma na nią ochotę, bo w przyszłości za dużo słodkiego może doprowadzić do nadwagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_Bebilon
Hej Dziewczyny! Mam do odsprzedania 4 puszki Bebilonu Pepti 1 moja córcia musiała przejść na Nutramigen i został mi taki mały zapas a wiem że ciężko dostać teraz Bebilon w Częstochowie więc jeśli ktoś potrzebuje to chętnie sie go pozbęde ;=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×