Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

mam wynik: 463,57 tylko nie wiem ktory tydzien bo nie mam tego przed soba, dzwonilam do labu:-) szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
wow, to super:)to bedzie ok 5 tydz gratulacje:)w czwartek musisz powtorzyc powinna wynosik ok 800 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
min 800, mnie urosla o 140% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobie zrobie, ale jak to ok. 5 tydzien (tak liczylam) to jest dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
tak, dobry, wazne jest czy prawidlowo urosnie:) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
fiona gratuluję !!! u mnie 24 dc obawy ogromne i stres przed wykonaniem test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje rece mi sie trzesa, a ja sie balam nowotworu. A najlepsze jest to ze dokladnie zgadza sie to z tym, kiedy mialam owu (mialam tylko mokro, bo sluzu u mnie nigdy nie widac) i wiem kiedy poczelismy dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, gratulacje, Fiona. Mam nadzieję, że teraz odetchnęłaś z ulgą. Dziewczyny jeśli jeszcze tu nie byłyście, to zajrzyjcie; fajne animacje, szczególnie jeśli chodzi o I trymestr, a to nas przecież teraz najbardziej interesuje; poza tym sporo ciekawych informacji o 1 i 2 m-cu ciąży. http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/tydzien-4.aspx#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 10 marca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
ja w 5 tyg 328 jutro robie 3 raz bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju trzese sie jeszcze ;-) teraz czekac kiedy bedzie pecherzyk czy cokolwiek juz. Tak za 2 tygodnie sie zapisac co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w 6 tyg was tez tak bola piersi ze nie mozecie reki podniesc ? ten bol czasem jest nie do wytrzymania.To moje drugie dziecko,ale w pierwszej nie mialam tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
fiona za 2 tyg bedzie w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
fiona w którym dc robiłaś pierwszy test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzu86
kurcze to ja muszę jeszcze trochę poczekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole sie nie spodziewalam wierzcie mi ;-) zrobilam bo zle sie poczulam w drodze do sklepu, w glowie mi sie zakrecilo no i strasznie wczesnie zaczely piersi bolec. Zastanawialam sie co tak wczesnie, do okresu chyba z 3 tygodnie byly. No a pierwszy objaw ogolnie to byl okropny bol w jajnikach gdy kichnelam albo za szybko wstalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane marcówki :) Pare dni mnie to nie było a strasznie burzowo się tu zrobiło heheh :) Muszę częściej zaglądać, chociaz prawda jest taka ze prawie cale dnie leże , bo nic mi się nie chce i duzo spię. Czasem boli mnie brzuch jak na @, a to juz 8 tydz... Marcowa - bardzo fajna strona, widziałam już ją wcześniej i często tam zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona, według mnie najlepiej do lekarza iść jakieś 2 tyg bo terminie @ :) Ja pierwszy raz byłam 3 dni po i nic nie było widać , a za 2 tyg juz biło serduszko , wiec trzeba cierpliwie poczekać:) Taaa wiem, że łatwo mówić hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz poczekam, byle beta dobrze rosla. Najlepsze jest to ze dzisiaj sie bardzo dobrze czuje, a pare dni temu nie czulam sie ok. Bylam jakas zmeczona i troche mnie bolalo podbrzusze i tyl plecow. Dzisiaj tylko piersi. Mam tyle energii ze caly dom wysprzatam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinko, naprawdę już się martwiłam że się nie odezwiesz... Ale dobrze znów cię widzieć. Ja też mam cały czas ból piersi - i to taki, że nie miałam wcześniej - nie da się dotknąć - i mam wrażenie że cały czas rosną, masakra. Mam też bóle w podbrzuszu szczególnie odczuwam je nocą, bo w dzień nie mam czasu zauważać najprawdopodobniej. Poza tym nie mogę g***townie przejść do pozycji pionowej, bo zaczyna mi się kręcić w głowie. Takie tam zwykłe objawy ciężarówki pospolitej. Do lekarza dopiero w piątek. U mnie 6t3d. Fiona, nie przesadzaj też w drugą stronę. Sprzątać można ,ale bez szaleństwa. Nie myjemy też okien ani nie wykonujemy innych prac, które wymagają ruchów okrężnych przy jednoczesnym wysokim unoszeniu ramion ani nie dźwigamy zbyt dużych ciężarów - nie wiem dlaczego, ale wiele osób tak mówi, więc lepiej na zimne dmuchać, albo lepiej gdzieś spróbuję doczytać, czy jest w tym chociaż trochę prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka taka mala
o raju dziewczeta nie bylo mnie rowne 2 dni a watek z 6 stron urol do 15! nie klocic sie nie sprzeczac tylko cieszyc...ja mam problem poniewaz pracuje na umowe zlecenie cche dac l4 bo psychicnzie nie daje rady a moga mnie zwolnic..jedyny co mnie ratuje to to ze piniadze bedzie mi wyplacac zus a firma ani zlotoki ale to wredne ludziska i moga mnie zwolnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tej chwili juz od 4 miesiecy niestety na bezrobociu jestem i na prace sie niestety nie zapowiada ;-( tak w ogole w czwartek ide do urzedu na termin. Czy cokolwiek mam mowic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszkodzi się w UP zapytać jak to z tym jest, szczególnie, Fiona jeśli masz prawo do zasiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o to, czy mam sie od razu przyznac? bo chcialabym podjac prace...:-( wiem, ze to glupio ale caly czas szukalam pracy. Ale teraz sie zle dzieje na rynku pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak: moim zdaniem, jeżeli masz prawo do zasiłku, to trzeba będzie iść na L4 i do końca ciąży masz wypłacany zasiłek 100% a potem jeszcze macierzyński. Jeżeli jesteś bez prawa do zasiłku, to ja bym o ciąży nic nie mówiła... kto zatrudni dziewczynę w ciąży, jeżeli o posadę i tak jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak racja, no ok zobaczymy jak bedzie. Ja niestety jestem w 2 sytuacji. Pracowalam u jednego pracodawcy ponad rok w sklepie z prasa i totolotkiem ale na czarno. Kto by pomyslal, ze kiedy bede zalowac, ze bez umowy...jakos bedzie ;-) nawet jak nie bede miala pracy jakos damy rade. Dorabiam sobie, ale wiadomo to nie to samo co pelna pensja. Moj dobrze w miare zarabia, choc w firmie poprzedniej to mega dobrze zarabial, ale upadla. Damy rade ;-) jakbysmy mieli nie dac to bysmy sie zabezpieczali ;P a ja mam juz 25, moj 30, wiec to idealny chyba moment. Jak nie teraz to kiedy? Nie wiem czy kiedykolwiek bedzie tutaj dobrze z praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×