Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Witaj Margiovitalla :) Kolejny chlopiec na forum :) Wybralas juz imie? Dopiszcie sie dziewczyny do tabelki warto byloby ja odkopac. Czasem Wam zazdroszcze, ze jestescie na L4, ale z drugiej strony chyba bym umarla w domu non stop. Ja caly czas pracuje i mam zamiar pracowac do konca. Co prawda coraz czesciej wychodze z pracy troche wczesniej albo pracuje w domu no ale jednak. Jak jestem w domu to caly czas cos jem wiec chyba bym z 30 kilo przytyla :) Wam tez tak dopisuje apetyt? Ja ostatnio nie moge sie oprzec. Szczegolnie slodycze mnie gubia. Wczoraj wieczorem najadlam sie rodzynek w czekoladzie i maly potem tak kopal, ze chyba juz wiecej tego bledu nie popelnie. Nie moglam zasnac chyba do 12. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Witaj Margola :) Ja też jestem z Wrocka. Jeśli chodzi o L4, to jestem na zwolnieniu od 6 tygodnia i bardzo mi z tym dobrze. Wysypiam się, dużo czytam, oglądam durne seriale i w ogóle mi nie żal wstawania o szóstej po ciemku.. Apetyt mam taki jak zwykle, jestem w 29 tygodniu, przytyłam 5,5 kg. Bardzo mi wchodzą słodycze :) Od kilku dni odczuwam częstsze twardnienie brzucha, ale przechodzi po 2 - 3 minutach, więc zakładam, że macica się gimnastykuje. Miałam wczoraj trochę stresu, bo mąż miał stłuczkę (tzn. wjechano w jego samochód) i byliśmy w szpitalu sprawdzić, czy z jego kręgosłupem wszystko ok. Na szczęście na zdjęciach nie widać przemieszczeń kręgów. Ale nerwówka była. No i dodatkowo komplikacja jest taka, że zostaliśmy z jednym autem, a ja wolałabym mieć pewność, że w razie czego (odpukać) mogę się szybko zawieźć na oddział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieja no to mialas troche stresu wczoraj. Najwazniejsze, ze z mezem wszystko ok. Malutko przytylas. Zazdroszcze :) U mnie 28 tydzien i juz 9kg na plusie...Mam nadzieje, ze wiecej niz 15 nie bedzie. No coz bedzie co zrzucac po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkopalam tabelke :) chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? vikiable………….32……Polska.....27.02.14 …..1………..???.......????........??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......1.. .dziewczynka......Izabela.......??.??.?? happinesss……..34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..... ??? ..... ????? ….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? vera30..................31.......UK.........06.03.14.... ..1............Olaf.......?????......??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......???.......?????.......??.??.?? annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .chłopiec.???.......??.? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14......2 ..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. ....???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? tedidipaczka.........22.....Polska.....20.03.14.......1.. ............???.....?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….…....…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ..........???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........Dz.......Adri anna.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.?? Lambada1.................wiek...25.....skad...Polska..... ..termin...13.03.2014 .......1.......plec.... ???? imie....Amelka/???.......data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
Margiovitalla - poród, jeśli wszystko będzie prawidłowo planuję w Trzebnicy. oj tak Vera, są takie chwile w życiu, kiedy do człowieka dociera, co jest tak naprawdę najważniejsze... Uzupełniam się w tabelce; chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? vikiable………….32……Polska.....27.02.14 …..1………..???.......????........??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......1.. .dziewczynka......Izabela.......??.??.?? happinesss……..34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..... ??? ..... ????? ….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? vera30..................31.......UK.........06.03.14.... ..1............Olaf.......?????......??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......Tosia annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .chłopiec.???.......??.? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14......2 ..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. ....???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? tedidipaczka.........22.....Polska.....20.03.14.......1.. ............???.....?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….…....…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ..........???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........Dz.......Adri anna.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.?? Lambada1.................wiek...25.....skad...Polska..... ..termin...13.03.2014 .......1.......plec.... ???? imie....Amelka/???.......data porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala9oa
chudzina123.........23.....Polska.....19.02.14.......?... .........???.......?????......??.??.?? madziulka123.......21.....Polska.....26.02.14.......?.... .........???.......?????.......??.??.?? vikiable………….32……Polska.....27.02.14 …..1………..???.......????........??.??.?? _Mufinka_............24.....Polska.....01.03.14.......1.. .dziewczynka......Izabela.......??.??.?? happinesss……..34…..Polska….. 2-3.03.14….. 3 …..... ??? ..... ????? ….. ??.??.?? Creamyful........... .22...Norwegia...1-7.03.14.....2............???.......?????. ... ..??.??.?? vera30..................31.......UK.........06.03.14.... ..1............Olaf.......?????......??.??.?? Anetka73..............31....Chicago....07.03.14......1... .........????.......?????.......??.??.?? Sieja_wędrowna....32...Wrocław...08.03.14.......1...... ......Tosia annnnna123..........28.....Polska.....08.03.14.......1... .. .chłopiec.???.......??.? elużuńka................25.....Pomorze..08.03.14......2 ..........Melania/Zofia/Monika/Tomasz/Mateusz/Rafał....... ...??? takaCZARNA........26.....Polska.....09.03.14.......1..... .. .....???.......?????.......??.??.?? nataszka taka.......26......Polska.....10.03.14........?.......Klara/ Amelia/ Miłosz/ Tymon... ..........??.??.?? agan123.............22......Polska........12.03.14......1 .... .....???.......?????......??.??.?? RudaMagda..........33.....Polska.....18.03.14.......?.... .. ....???.......?????.......??.??.?? agata_a_..............26.....Polska.....19.03.14.......?. ...........???.......?????.......??.??.?? tedidipaczka.........22.....Polska.....20.03.14.......1.. ............???.....?????.......??.??.?? zapach ................30.....Polska......22.03.14 ......2............???.......?????.......??.??.?? patija23...............23.....Bochnia....24.03.14...... 1............???.......?????.......??.??.?? malinka1818........20.....Polska......25.03.14.......1... .........???.......?????......??.??.?? koczet.….…....…23…..Warszawa...26.03.14..... 1 ..........???.....Leon/Ada...??.??.?? Madźka871..........26......Polska.....28.03.14.......1.. ..........???.......?????.......??.??.?? jasieńka.............. 32......Polska.....28.03.14........1...........Dz.......Adri anna.......??.??.?? artemcia..............29......Polska.....28.03.14........ 2............???.......?????.......??.??.?? Lambada1.................wiek...25.....skad...Polska..... ..termin...13.03.2014 .......1.......plec.... ???? imie....Amelka/???.......data porodu Natala9oa..................23...........Polska............03.03.2014.........1............dziewczynka.........Zuzia.............??.??.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Hej dziewczyny. Nieodzywałam sie bo leżałam w szpitalu. W środe wieczorem dostałam silnych twardnien brzucha które sie powtarzały co 10 minut a nawet troche czesciej. Zadzwoniłam do swojego gina a on kazał jechac do szpitala. Byłam przerażona. Położyli mnie na patologii ciąży. Dostałam sterydy w zastrzykach na szybszy rozwój płuc dziecka i mase leków hamujących skurcze. Dzisiaj juz jestem w domu, musze lezec i brac leki i mam sie zgłosic do swojego lekarza do kontroli za 10 dni, a jakby znowu cos sie działo to mam wracac do szpitala. Podłączali mnie codziennie pod ktg. badali szyjke- pesar sie dobrze trzyma. Miałam dokładne usg. Z maluchem wsztstko ok i wazy juz 1200 g. lekarz mówił ze to sporo jak na ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że udało się opanować sytuację i już jesteś w domku, oszczędzaj się. Dzidziuś faktycznie już duży, ale jeszcze niech trochę podrośnie w bezpiecznym "domku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna dobrze, ze jestes juz w domu i wszystko z Wami w porzadku. Dbaj o siebie i maluszka. Duzo lez, odpoczywaj zostalo juz tak niewiele, ze dasz rade. Ja zaczynam sie stresowac bo w sumie z wyprawki mam tylko kilka ciuszkow. Chyba po swietach zaczne juz wszystko kupowac bo ostatnie moje wyjscia do centrum handlowego to jakas masakra. Wiekszosc czasu biegam do toalety, a teraz przed swietami wiadomo kolejki, masa ludzi masakra. Chyba wiekszosc kupie przez internet. Dzis mialam ciezka noc. Spalam moze dwie godziny wiec nie poszlam do pracy i do teraz obijam sie w lozku. Najgorzej, ze ja nie spalam i maly tez,strasznie kopal i sie wiercil. Mam nadzieje, ze po przyjsciu na swiat te godziny wariacji mu sie poprzestawiaja i jednak pospi troche w nocy ;) A jak przygotowania do swiat dziewczynki? Ja niestety bede w Anglii z daleka od rodziny wiec jakos nie ciesza mnie te swieta. W weekend ubralam choinke i przystroilam dom, zeby choc troche poczuc juz ten klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
annnna, super, ze wszystko sie dobrzeskonczylo. lez i odpoczywaj :) dziewczyny teraz to bedziecie mogly szalec na wyprzedazach, ktore zaczynaja sie 27 grudnia w galeriach i kompletowac wyprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala9oa
to odpoczywaj :) a ja jutro idę do gina na kontrolę :) ciekawe co mi powie ciekawego hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala9oa
i juz po wizycie :) Zuzia rosnie zdrowo :) wazy 1530 :) termin sie przesunal z 3.03 na 25.02 :) ja mam znow CRP wieksze i antybiotyk doustnie eh i za 3 tyg mam badanie crp i toxo igm hmm zobaczymy co to będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala9oa
no hi hi jak przybierze jeszcze z 2kg to bedzie tak idealnie 3500 :D a jak tam z Waszą wagą ?? ja 30tc i + 9kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, cieszę się że wam brzuszki rosną. Dzidziory duuuuże że hej, wow, gratulacje. Z tego co czytam na forach, 7 miesiąc naprawdę daje w kość, trzeba się oszczędzać, więc róbcie co możecie, żeby nic nie robić :) Dużo wypoczynku i wiele uśmiechów na Święta życzę wam i waszym rodzinom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, cieszę się że wam brzuszki rosną. Dzidziory duuuuże że hej, wow, gratulacje. Z tego co czytam na forach, 7 miesiąc naprawdę daje w kość, trzeba się oszczędzać, więc róbcie co możecie, żeby nic nie robić :) Dużo wypoczynku i wiele uśmiechów na Święta życzę wam i waszym rodzinom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala9oa
hej mamuśki :) mam ogromną prośbę... zagłosujcie na mnie w plebiscycie :D -> http://slaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/1168,natalia-gilner-z-rudy-slaskiej,25776,id,t,kid.html można przez facebook 1xdziennie :) lub przez smsa nieograniczona ilość :) do wygrania jest voucher do spa :) po ciąży by to było dla mnie coś niesamowitego się tak odprężyć :D z góry dziękuję za głosy :-) Jak tam u Was ?? przed świętami i wgl. ?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilonka napisz cos wiecej o sobie witamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chyba pozbyłam się już złudzeń odnośnie dziewczynki, po ostatniej pomyłce mojego lekarza i postanowiłam spieniężyć moją zakupioną wyprawkę. Zrobiłam cały zestaw najfajniejszych rzeczy wg mnie, oczywiście nie łudzę się,że odzyskam pełną kasę, ale i te minimum przyda się na zakupy dla synka + dorzucę troszkę gratisów typowo dziewczynkowych. Zapewniam,że warto,sama zapłaciłam dużo drożej, a rzeczy są idealne, już przeze mnie poprane i poprasowane w sumie wyjdzie tego ze 30 sztuk samych śliczności. http:// allegro.pl/firmowe-ubranka-dziewczynka-disney-next-56-62-68-i3816611274.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
Dziewczyny życze Wam wesołych świat i spełnienia wszyskich marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sieja_wędrowna
I wylądowałam w szpitalu na patologii ciąży. Mam 1 cm rozwarcia i mega doła.. Jeszcze jest za wcześnie, bardzo się martwię o maleńką. Całe szczęście, że miałam dziś wizytę kontrolną i szybko trafiłam na oddział. Mogłabym chodzić z tym rozwarciem i nawet o nim nie wiedzieć. Żadnych bóli, zero plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momam
www.farmaceuta.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malinka bardzo mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuuuuu
Malinka, bardzo mi przykro, trzymaj sie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, nie wiem co napisać. Myśl pozytywnie, tego ci życzę... Sieja odezwij się co u ciebie... Vera... Gdzie jesteś? Dziewczyny, piszcie, bo wątek zamiera, a w zamierzeniach było trzymać się razem przynajmniej do porodu :) U mnie mimo starań dalej bez efektów. Wszystkim wam życzę miłej i spokojnej nocy sylwestrowej i dużo optymizmu i energii w nowym roku, bo z pewnością to wszystko się wam przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×