Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

A ja wlasnie wrocilam od lekarza :-) u dzidziusia w porzaadku :-) Ja tez chce placki ziemniaczane! Ale nie lubie ich piec :-( No i maz ich nie lubi wiec niee wiem co dzis na obiad zrobic..... Nataszka zazdroszcze Ci ze mieszkasz nad morzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
mój też nie lubi, dlatego już zadzwoniłam do mamy i ją dzisiaj odwiedzę z zamiarem naciągniecia ją na placki:D jak ktoś zrobi to smakują najlepiej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
Dziewczyny super ze z waszymi dzidziusiami wszystko ok. Ja mam swojego nagranego na płycie i moge sobie oglądac jak fika koziołki:) Właśnie upiekłam ciasteczka maślane. A teraz musze jakis obiad wykombinowac. Musze cos robic bo inaczej schizuje.Lekarz mi powiedział ze szkoda ze nie pracuje bo bym nie miała czasu na myslenie. Hmmmm...sporo w tym racji. Chyba wróce do haftowania. Niewiem czy wy tez tak macie ale ja juz bym chciała urodzic i miec to maleństwo przy sobie. Niby te tygodnie szybko lecą, ale jak sobie pomysle ze termin za pół roku to mi sie straaasznie długo wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patija23 - to super, będzie już sporo widać :D anna123 - dlatego ja właśnie pracuję żeby nie schizować w domu. No ale ja mam fajną lekka pracę i świetnie się czuję więc nie ma wskazań żebym w domu siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje że tez zobaczę jak wariuje w brzuszku..;) No ja pracuje i chce pracować jak najdłużej..;) W zimie będę siedzieć w domku..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sę narazie świetnie czuję - no może poza sennościa po 20stej...teraz czekam już tylo na wrzesień i na nasz wyjazd na mazury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 14 tc, ale nie wiem jaki dzidzius duzy bo nawet nie pytalam, takie szybkie to usg ale przez chwile sluchalam bicia serduszka :-) ale lekarz mowil ze.rosnie prawidlowo :-) teraz 3 tyg czekania na.kolejna wizyte to wieki heheh A i gin kazal brac mi Urosept ze wzgledu na te wyniki moczu wiec mam nadzieje ze troche mmnien bede latac do wc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja prawie nie mam zachcianek i mdlosci. Ale kurcze zjem cos i za godzine jestem znowu glodna, staram sie jesc miedzy posilkami owoc albo jogurt ale to nie zawsze cos daje. Az sie boje myslec o wadze;) A jutro ide na usg, juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata_a_a - to dokładnie jak ja: zjem obiad i za godzinę mogę jeść od nowa...ale o dziwo waga narazie stoi w miejscu, choć też mnie przeraża ta perspektywa ciągłego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinka nie wiem czy mniej bedziesz latac bo urosept jest moczopedny;) Tez go bralam ale niebardzo mi pomogl (jakies zapalenie) i teraz mam globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
nataszka ja płyte dostałam od lekarza. Nie miałam swojej i w sumie nie wiedziałam czy napewno usg bedzie nagrane na płycie. Po badaniu lekarz wręczył mi płyte. Dziewczyny zazdroszcze wam troszke tej pracy. Ja pracowałam przez 6 lat ale musiałam zrezygnowac z przyczyn odemnie niezależnych. Szukałam pracy ale teraz jak zaszłam w ciąże to raczej nikt mnie nie zatrudni. Pozatym gin mi kazał siedziec w domu i odpoczywac bo często robi mi sie słabo i 2 razy zasłabłam. Brakuje mi kontaktu z ludzmi. W pracy miałam naprawde fajne babeczki i te starsze i te w moim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna to może zapisz się na jakiś kurs albo coś żebyś nie myślałam ciągle zagrożeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
patija tylko niestac mnie teraz na jakies kursy. A pozatym miałabym problem bo mam niewychodzic sama z domu dopóki mi te osłabienia nie miną. Lekarz kazał mi sie kłasc jak tylko robi mi sie słabo i brac nogi do góry i to pomaga ale na kursie to tak niebardzo. Zresztą musiałabym dojeżdzac do innej miejscowosci, a to tez raczej powinnam sobie darowac narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agan przytylam 14kg. Na chrzcinach (rowno 2msc po porodzie) mialam juz praktycznie swoja wage. Po wyjsciu ze szpitala bylo jakies -8/9kg. Ale na swoje cialo to musialam sie troche nacwiczyc. Pozniej bylo nawet lepiej jak przed porodem i -16 kg ;) a tu nagle ciaza :) Po tej mam nadzieje ze tez szybko waga spadnie. Przy 2 maluchow napewno sie nalatam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna- to inna sprawa że masz omdlenia i daleko. No to nie wiem musisz się czymś zająć bo zwariujesz dziewczyno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnna123
patia wiem ze musze się czyms zając. Tylko co ja mogę robic w domu? Zaczne może wyszukiwac jakies przepisy w necie i gotowac. Myślałam tez o haftowaniu. Kiedys bardzo to lubiłam. Myslałam tez żeby nauczyć się szydełkować. Jak bym sama zrobiła dla maluszka jakiś sweterek to dopiero bym była z siebie dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
O to tez moze byc dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobisz coś dobrego dla siebie, trochę czasu ci zejdzie i nie będziesz się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka73
Wlasnie wrocilismy od lekarza, widzielismy juz raczki i nozki naszego potomka. Od glowki do tyleczka 7 cm. Przeziernosc karkowa 2.1 i tym sie troche stresuje, mimo juz wszedzie pisza ze do 2.5-3 jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Anetka a co mówił lekarz na tą przezierność? Ja tez słyszałam ze do 2,5-3 jest w normie. Mój maluch miał 6cm a przezierność 1,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×