Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa

MARCOWE MAMY NA START!

Polecane posty

Gość annnnnnaa123
A była widoczna kosc nosowa? Wiele zalezy od umiejętnosci lekarza i sprzetu na jakim robi sie badanie. Moja znajoma miała przeziernosc 2,5 a na innym sprzęcie podobno duzo mniej. Ma zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Kolejny dzień mi zleciał. Dzisiaj juz nawet nie wymiotowalam ale samopoczucie nadal do bani, no moze pozatym ze na amory mi teraz czesciej bierze;) ja własnie tez nie pracuje, do szkoly sie zapisuje na kosmetyke ale to tylko weekendy beda, a chcialabym jeszcze jakis wlasnie kurs na paznokcie czy robienie makijazu ale nie moge nic znalezc. Moze dziewczyny z trojmiasta cos wiedza o kursach? Ja tez juz od tego siedzenia wariuje bo przed ciaza to a to na silownie sie skoczylo, jakis fitness, bieganie. A teraz to masakra, prawie 2 miesiace juz sie mecze. Dziewczyny jeszcze spytam: czy tez macie bole galek ocznych? to moze smiesznie brzmi ale od jakiegos czasu strasznie mnie oczy bola... nie wiem czy to moze byc zwiazane z ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka73
Kompletne wyniki beda za tydzien bo beda jednoczesnie robic badania z krwi. Powiedzieli tylko ze bejbi bardzo r***liwe i wg usg wiek ciazy dokladnie tak jak wyliczyl mi lekarz. Nie widziala nic niepokojacego. Ja sie chyba sama nakrecam, ze w moim wieku 31 to wieksze zagrozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka nie zalamuj mnie...Tez mam 31 lat :) nie jestesmy jeszcze wcale takie stare :) Ja mam USG w czwartek i tez strasznie sie stresuje, ale powtarzam sobie, ze bedzie dobrze. Jutro koncze 12 tydzien i mam pytanie do dziewczyn, ktore juz skonczyly. Bierzecie jeszcze kwas foliowy po 12 tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anetka a moze dziecie było tak r***liwe, ze ciężko było zmierzyć i w rezultacie wyszło 2,1, chociaż to jest norma, więc nie widze powodów do niepokoju zapewne 1,0 byłoby całkowicie ok, ale po to sa normy, zeby sie ich trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
nataszka nie nie jestem z trójmiasta mieszkam na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
vera ja na ostatniej wizycie 10 dni temu pytałam lekarza czy dalej mam brac kwas foliowy i powiedział ze tak. Obecnie jestem w 13 tc. ---- Dziewczyny mam mocne postanowienie ze musze sie zająć czyms konkretnym bo inaczej świruje na maksa. Tzn panicznie boje sie o dziecko i generalnie o wszystko. Rozmawiałam z mężem i zaproponował ze moze poszukałabym jakiegos internetowego kursu dotyczącego tworzenia baz danych. Moze spróbuje. Moze mi sie to bardzo przydac. Pozatym postanowiłam pouczyc sie robienia na drutach albo szydełkowania, Widziałam w necie sliczne buciki dla dziecka zrobione na szydełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
annna123 ty jeszcze nie wariujesz.. to co ja wczoraj zrobiłam to podchodzi pod patologię. tak się przywaliłam męża,że wynikła mega awantura sama nie wiem o co po czym go spakowałam i wywaliłam z domu... to teraz jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuńka
Czy w 13 tygodniu ma prawo już wychodzić brzuszek? Ja nie pamiętam jak to było ze mną ostatnim razem ale wydaje mi się że później dostałam brzuszek. Od roku pracowałam dorywczo jako kelnerka i myślałam że jeszcze we wrześniu jak ryzyko minie pójdę trochę do pracy na parę godzin dziennie. Ale z brzuchem nie będą mnie już chcieli rzecz jasna.... Od wczoraj chodzę rano pieszo do sklepu po chleb, i zastanawiam się co jeść żeby nie przytyć za bardzo. Po pierwszej ciąży mam spore problemy z nadwagą. Ostatnio nie była może ona wieka ale jednak nadwaga. Boję się że teraz będzie jeszcze gorzej.... Nie będę jeść słodyczy, ale nie mam chęci na owoce i warzywa co mnie martwi. Mięso mi tylko smakuje i biały chleb najlepiej z szynką i musztardą. Masakra.... A w pierwszej ciąży nie mogłam początkowo patrzeć na wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowujecie się jak idiotki. Jedna panikuje, bo przezierność karkowa wyszła jej w normie - w NORMIE! W dodatku jedynym jej problemem jest to, by znaleźć sobie zajęcia. Kobieto, twój facet musi ci znajdować zajęcia? Masz w ogóle świadomość, jak to o tobie świadczy :) ? Druga wywala męża z domu i choć sama twierdzi, że zachowała się jak z patologii, to ciężko stwierdza, że och, teraz jest sama. Ogarnij się, zadzwoń do męża, zrób z***bistą kolację i go przeproś, bo zachowujesz się jak wariatka. I uwierz, tego nie usprawiedliwia się ciążą. Ogarnijcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
nie musisz ukrywać się pod gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agan o matko, ale dałaś ja to nawet jak mam pms to takich rzeczy nie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Kiedyś ktoś wam napisał, że jesteście i będziecie panikarami, że potem przyjdą inne sprawy i też będziecie wariować. Wy, że nie, no skąd, to początek ciąży - oburzenie po całości.I co? Zaczyna się przezierność karkowa i mówisz - masz. Wychodzi wam dobry wynik, ale po co się nim cieszyć, skoro można posiać panikę, pomartwić się, postresować, nie? Głupie jesteście, nie dostrzegacie wpływu stresu na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agan123
pare słów ja, pare on i poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agan, polecam myślenie i wnioskowanie. Jesteś na ogólnopolskim forum, cieszącym się wielką popularnością. Zalogowanie się ani odpisywanie nie wymaga żadnego zalogowania, jest proste jak drut. Wchodzi tutaj mnóstwo, mnóstwo ludzi, o których nie macie w ogóle pojęcia (przy okazji, każdy ogląda też wasze brzuchy, staniki i mieszkania, których zdjęcia tak ochoczo wrzucacie). Naprawdę sądzisz, że jeśli ktoś do was pisze, to musi być to ktoś z waszej "zamkniętej" grupeczki? Ktoś, kto się "chowa" pod tymczasowym nickiem? O, naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*czytanie ani odpisywanie nie wymaga logowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżuńka - mnie w 10tc brzuszek już wystaje nieco ponad normę (miałam płaski wcześniej), a wieczorami to wyglądam jak w 5 miesiącu hehe. Myslę że w 13tc to całkiem normalne zjawisko że brzuszek zaczyna być widać, choć nie u wszystkich tak się dzieje bo każdy organizm jest inny. Co do jedzenia to mięso, wędliny z chrzanem i białe pieczywo lub bułeczki u mnie teraz królują ;) Na słodycze mam ochotę tylko czasami i to na coś specyficznego jak pączek czy ciasto, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
agan a nie da sie tej sytuacji naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżuńka- ja też mam lekką nadwagę ale wogóle nie mam apetytu, jem mało (70% moich posiłków to owoce..;)) i na razie waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaa123
Dziewczyny u mnie pomimo 13 tc jakos bardzo nie widac, Tzn ja widze ze brzuch zaczyna wystawac ale jakby ktos nie wiedział to by sie nie domyślił. Ale w zdecydowana wiekszosc moich spodni jest za ciasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taddpaczka-ja szukam od tygodnia jakiegos kursu wizazu chcialm isc do art beuty ale tam drogo znalazlam w ap edukacja 600zl za semestr cos takiegoi w jakies szkole nova za 350 zl 40 h zdraddzisz gdzie ty poszlas? wrocilam z badania- po drodze starsznie sie wystraszylam wybiegl nie iadomo skad ogromny pies haski przewrcil mnie lapamkikrzyczalam izaerwal mi lancuszek i podrapal lapami caly dekolt zbiegli sie ludzie ja jestem mala wiec ten pies byl wiekszy ode mnie;/ wlascielka mowi przeciez on chcial sie zpania przywtac i pobawiac kuzwa mac zabawy ...bieglam szybko so apteki bo caly dekolt mialam we krwi...kolejne nerwy na badaniu trwalo chyba zgodzine nie wytrzyamalam i pytam wszyytsko ok on nic ....w koncy mowi bo juz cala bylam zaryczana ze dziecko sie nie rusza mam porobic brzuski i kaszlec ale to nic nie dalo wiec zrobil dopochwho wszytko ok...ale nerwy mam nie mam sil sie ruszyc zkanapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Hej dziewczyny, wpadłam by się pożegnać. Nie jest to forum dla mnie, nie umiem odnaleźć się w porównywaniu brzuszków czy już wystaje czy nie, panikowaniu itd. Większość z Was jest sympatyczna i trzeźwo myśląca ale jednak pałeczkę na forum przejęły histeryczki. Ale żeby nie było, nigdy nikogo jako gość nie obrażałam, rozumiem że takie macie podejście do życia i życzę Wam jak najlepiej. Po prostu tu nie pasuję. Dziewczyny powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
Na pewno bedzie dobrze. Ale musze troche odpoczac od niego. To nie jest tez tak że to kompletnie moja wina. Czepiam sie po prostu ale rzeczy ktore sa ważne.... Dziewczyny ja tego nie napisałam zeby dostać jakieś rady. Wczoraj było o plackach a dzisiaj tak wesoło nie jest. Nie 1 i nie ostatnia kłotnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaMagda
Koczet, marcowa, creamyful, zapach i inne radosne mamy - gdybyście kiedyś chciały założyć forum na zasadzie : uśmiechnięte mamy to na pewno dołączę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agan123
Ruda życie niestety ale nie składa sie tylko z tego co dobre i radosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×