Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Niestety u mnie obiad jest dopiero po pracy, ale mam z wczoraj bakłażana z mięsem mielonym ;) szkoda że mi apetyt nie mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova mówie Ci jak piłam czerwoną herbate to byłam wraz głodna a jak kupiłam tą herbate to ona jak ją sie pije jest taka sycąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę zainwestować. Albo chociaż wrócić do picia czerwonej herbaty... Teraz jak z wami rozmawiam to dopiero wiedzę ile rzeczy nie robie. A tak sie dziwiłam że niby dietuje a przez 2 tyg nic nie spadło. I dopiero teraz zauważam czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
oj tam nie jest to aż tak duża inwestycja jakes 4,99 płaciłam zielona jest tańsza,tylko staraj sie kupować liściastą herbate jest lepsza ,widzisz to dobrze że jesteśmy tutaj by od siebie można było sie nauczyc czegoś,no i ważne jest wsparcie i motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już sobie wymarzyłam że bede laska to nie ma bata nie odpuszcze. ;p i nie chce być chude i sflaczała! więc będę ćwiczyć nawet jak juz nie będę na diecie. o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKA przyznam ci racje z ta zielona herbata... Jak w tym roku sie odchudzalam przez dwa miesiace-9kg to wlasnie pilam do 3l zielonej herbaty obojetnie o jakim smaku najbardziej grejfrutowa, pigwa. Chyba wroce ponownie do niej... u mnie tak goraco ...uhhhh:):) ale za to sie opalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
pewnie ze tak ,ja myśle że jak już każda z nas osiągnie swój cel idealnej wagi to nadal powinniśmy się wspierać i być tutaj no i oczywiście ze cw trzeba będzie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
PORCELANOVA wszystkie bedziemy szczuple i piekne!!!:*:* nie poddamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA ja też im więcej tej herbaty tym lepiej już 1 dzbanek 1,5l wychlałam i następny szykuję,ja już jestem ładnie opalona i nie chcę wyglądać jak spalony skwarek to unikam słońca bo mam bardzo jasną karnacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
Właśnie po obiedzie...tuńczyk i trochę kukurydzy...słodkiego mi się chce jak 150;/ wytrzymam,ale szlag mnie trafia, jestem zła na wszystkich wokół:P a na wagę wchodzę codziennie, bo mam wrażenie, że wtedy lepiej się kontroluję...niby nie waga wyznacznik tylko cm i ciuchy,ale jakoś psychicznie lepiej się czuję, jak wiem ile waże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja juz po kolacji: cztery kromki razowego z serem i szynka i pomidorem... za dwie godz na bieganie lece a o 20 skakanka:) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
ja popijam kefir 1 szkl i to moja dzisiejsza kolacja jak skończe to na rower wskakuje ,również trzymam za was kciuki powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang_t
A ja lece na basen!:) a potem jakieś brzuszki może. ale jesteśmy aktywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
to bardzo dobrze ze jestesmy aktywne przynajmniej kalorie splaamy i kg uciekaja:):) TAK TRZYMAC DZIEWCZYNY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
znowu zmienilam zdanie lece na skakanke:):):) dziewczyny jestescie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Ty też jesteś super PIEKNA,u mnie rower zaliczony ,niestety spacer dziś odpuszczam ,nie mam już dziś siły i jeszcze ten gorąc , posiedze z wami na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
zroobilam 600 skokow od poniedzialku moze zwieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
jestes dzielna dziewczynka dobrze Ci idzie tak dalej trzymaj i sie nie poddawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
a ty TRUSKAWECZKA jestes niesamowita:) masz mega silna wole i sie nie poddajesz. oby tak dalej!!!!:* trzymam kciuki:) ciekawe jak minal dzien naszej AGUSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dziewczyny dobrej nocy:* jutro nowy dzien na gubienie kg i wazymy sie:*:*:* dobrej nocy dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmfmaxxxx
Hej dziewczyny.Chcialam wam tylko powiedziec ze jestem z was dumna mimo ze jestescie mi nieznane ;) Oraz ze opuszczam was ;) nie macie czego zalowac hahah ;) po prostu nie jestem stworzona do forum a ja zawalałam dzien po dniu-mam zaburzenia odzywiania,początkującą bulimie... moze napisze za jakis czas pochwalic sie ze schudlam,ale wtedy nikogo to raczej juz nie bedzie obchodzilo ;) wiec zycze dziewczyny wytrwalosci motywacji i osiągnięcia celów :) trzymajcie sie chudo papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witam Was dziewczynki dziś moja waga pokazała 66,7kg ,ubyło mi1,6kg jestem mega szczęśliwa że widać postępy i mój wysiłek nie idzie na marne, to mnie mocno motywuje by walczyć dalej wiem że warto .Ato wszystko dzięki wam i waszemu wsparciu udaje mi sie bo bez was to dawno bym zrezygnowałam.TRZYMAM za was mocno kciuki i ciekawa jestem jake sąwasze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
RMF wracaj kochana nie poddawaj sie tak szybko razem damy rade ,nie opuszczaj nas przyzwyczailiśmy sie do ciebie i przykro będzie jeśli odejdziesz,pewnie że będzie obchodzić i nie myśl że jesteś sama na mnie zawsze możesz liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj TRAUSKAWECZKA gratulacje spadku wagi! ciesze sie razem z toba twoimi efektami:*:* Gratulacje u mnie waga pokazala 63,5kg chociaz na poczatku bylo 64,1kg ... w porownaniu z twoim wynikiem to moj jest calkiem malutki :(:( ale walcze dalej... juz dzis widze ze oponka mi spada z brzucha powoli i boczki tez spadaja:):) i przynajmniej nie wylewaja sie tak mocno na spodnie:) mimo wszystko ciesze sie ze chociaz tyle od 1 lipca. Dzis zrobilam 500 skokow bo kolka mnie dopadla:( ogladam wlasnie cardio od mel b i bede go cw razem ze skakanka:):) DZIEWCZYNY JESTESCIE SUPER!!!!:*:* RMF szkoda ze nasz opuszczasz bede za toba tesknic:(:( zawsze mozesz na nasze wsparcie liczyc pamietaj o tym!!! To nie prawda co mowisz zawsze bedziesz nas obchodzic!! Mozesz liczyc na nasze wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj PIEKNA,dziękuję ślicznie ,ja Tobie również chcę pogratulować i życzyć wytrwałości ,trzeba sie cieszyć nawet z malutkich suksesów i osiągnięć bo siedząc na d***e nic byśmy nie zwojowały ,mam nadzieje że dalej będzie prędzej spadać waga i wkońcu bedziemy szczuplutkimi laseczkami .Ja już jestem po sniadanku dziś tylko pół jogurtu natur.o % i 2 łyżki płatków ,100minut na rowerku ,ciekawa jestem jak tam nasza AGA no i szkoda bardzo że RMF chce nas opuścić ,jak dlz mnie to nie powinna bo to że ma bulimie to nie znaczy że jest inna po prostu jest jej ciężko ,ale sama nie powinna zostawać z tym problemem ,w grupie zawsze lżej ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszem i wobec ogłaszam że odkąd do was dołączyłam schudłam aż 1 kg! Waga pokazała 52 kg. iii zjadłam śniadanie :) jajecznice z pomidorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Swietnie Porcelanova moje gratulacje i oby tak dalej i nie zapominaj o śniadaniu ok?powodzonka w utrcie kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę pamiętać:) dziewczyny a macie może jakiś sposób na cellulit? moje uda wołają o pomstę do nieba. Nie dość że galareta to jeszcze ten okropny cellulit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
PORCELANOVA gratuluje efektow!!! widzisz nasza grupa wsparcia jest mega:*:*:):):) czytalam o peelingu kawowym ale jeszcze tego nie wyprobowalam ponoc super skora po nim:)::) martwie sie troche o nasza AGUSIE:> trzymam bardzo mocno za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
PIEKNA kup sobie mleczko firmy Soraya silnie ujędrniające ANTI-AGEING20+ LIFT SLIM COMPLEX CAFFEINE I KOLAGEN (są i dla starszych 30+ lub 40+ )stosuje go już tydzień i super jest naprawde skura jest mocno ujądrniona ,pomaga też wyszczuplić sylwetke,wygładzić nierówności,redukuje skórkę pomarańczową oraz oznaki celulitu,zapłaciłam za 400ml 13.99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×