Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama malej dziewczynki

3,5 mies dziecko nagle zaczelo bardzo duzo spac.

Polecane posty

Gość mama malej dziewczynki

Czy to normalne? Moja córka od urodzenia bardzo mało spala. Po wyjściu że szpitala jeszcze 2-3 dni spala tyle ile powinna a później to w nocy spala od 21 do5 z dwoma lub trzematrzema przerwami na karmienie a w dzień tylko drzemki po 10-20 minut. Później 2-4 godziny nie spala i znow szkło taka drzemka. Po ok 2,5 mies trochę jej sie to ustawiło i w nocy spala od ok 20 do 6 dwa razy wstajac jesc a w dzien tak Srednio 3 drzemki po ok 1,5godz. Zaś teraz od kilku dni jestem w szoku. Ona prawie cały czas śpi. W nocy od 21-22 do 7-8 i zazwyczaj raz wstaje jeść. Czasem dwa razy. No i prawie cały dzień. Śpi 3 godziny wstanie, pół godziny po leży, coś pogada i za chwilę je i znow spać. Czasem do dwóch godzin nie śpi ale wtedy i tak ciągle marudzi, ziewa, trze oczy. Czy te normalne że nagle zaczęła tak dużo spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiesz że jestem wariatka, ale ja bym się martwiła tym że moje dziecko tyle śpi, a wiesz dlaczego? jak syn miał 1,5 miesiąca nagle cały dzień przespał, budząc się ledwo na karmienia...pojechałam na izbę i okazało się, że miałam nosa. Dziecko miało zakażenie dróg moczowych i spędziliśmy 10 dni w szpitalu :O w domu nie gorączkował, dopiero w szpitalu... dlatego każdy senny dzień mojego dziecka sprawia, że jestem bardziej czujna - nie przeżyłabym drugi raz tego samego :( ja bym poszła do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, może na początku męczył ją brzuszek i dlatego nie spała..... śpi, to znaczy spokojnie i zdrowo się rozwija, sen jest bardzo potrzebny. Dziecko wymęczone, takie malutkie, nie ma łatwo.... więc ciesz się :) moja też tak spała. Dzisiaj ma 8 miesięcy i z tego spania została tylko 1, max 2 godzinna drzemka popołudniowa i nocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malej dziewczynki
Drogi moczowe ma zdrowe bo robiliśmy badania. Miala coś wcześniej dlatego mieliśmy odroczone szczepienie i teraz musieliśmy znow badania robić żeby zobaczyć czy można już szczepic. Teraz jutro mam kontrolne badania robić więc będę wiedzieć no ale ostatnio wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×