Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość na kafe, na ero

Polecane posty

Gość gość
Amstaf zejdź z dywanu na ziemię i przestań bujać w obłokach fantazjując o rżnięciu nauczycielki pod stołem przy tablicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ale niegrzeczna -- no no po tym tzo pokazałaś, muszę przyznać, że Cię zauważyłem w tłumie pełnym rozebranych nagich, lekko ubranych, gotowych zupełnie niezwykle na wszystko ;):P Tzytzków jeszcze nie pokazałaś, i dobrze bo za pierwszym razem nie wypada, choć może ja już jesteś tzalkiem niewidomy, z peryskopem w oczodole ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ uczestnikom :D chcialabym poinformowac szanowne grono, ze gattomany zamieszaly mi w glowie :P :D i nie wiem kim jestem .... znalazlam sie w nieznanej mi dotad sytuacji.... od wczoraj garnitur stal sie moim codziennym ubraniem ;) .... i sparowalam sie z grzeskiem ;) w zwiewnej sukience na ramiaczkach :P:D.... jestem jego gienia :classic_cool: .... prosze to zanotowac, jako oficjalne oswiadczenie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra na kafe
Terakotę tę ufundował pies Nowego w Mieście - Amstaf. Pieniądze na ten cel wygrał sam ze sobą w chińczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grał z chińczykiem w warcaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej planszy 😠.... nie wiedzialam, ze bylam posiadaczka takiego skarbu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra na kafe
To co? Pomału będziecie się zbierać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbierajcie się szybko, bo szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty bedziesz kładł te płytki? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra na kafe
Cześć kotka, cześć. Do zobaczenia za siedem tygodni:)🖐️ Wróć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od jutra na kafe
Ja? Płytki? Z moimi paluchami? Chyba żartujesz:O Przez te paluchy to mogę pracować wyłącznie umysłowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek29, wybierasz się dziś do pubu? :classic_cool: czy kupisz sikacza w jednym z co-operative'ow i jak przystało na emigranta, chcącego ukryć swą tożsamość będziesz patrzył z lekko tępym wyrazem twarzy na wimbledon? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida 🖐️ nie lubię:( kiedyś ktoś mi powiedział, że koteły w nocy podczas snu rzucają się człowiekowi do grdyki;) a tych pod meblami to już wręcz nie cierpię są mniej niebezpieczne ale brzydko wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia :) widzę ,że bardzo dobrze znasz realia ,postrzegane przez pryzmat swoich przygód i doświadczeń:) na wyspach ! będę oglądał Jerzyka bo musi wygrać "golden boy "! w Pubie z rogalem na gębie . już dziś od rana nie ma innego tematu z Angolami :)Nagle kochają Szkota ;)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranya, kotki lezace na cyckach i lizace po szyi..... marzenie :P :D .. nie wiesz co tracisz :classic_cool: tych spod szafy tez nie lubie... dlatego sa sukcesywnie wygarniane przez kotki lezace uprzednio na cyckach ;) pralinku, :O .... juz mialam napisac, ze stanales na poczatku dobrej drogi :P ... ale niestety nie stanales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że znakiem rozpoznawczym "waszych" pubów jest tęczowa flaga nad wejściem ;) dobra cukierek29, baw się dobrze i jak to u was mówią - cheers!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście reniu że nie obce 13 lat temu jak przyjechalem do lndynu z kumplem z barcelony,z reklamowa w której były 2 butelki JD ,to sam mieszkałem trochę na "squatcie ";) i bardzo fajnie wspominam tamte czasy i sikacze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia :) teczowa flagę to mozesz dać swojemu tacie lub synowi :)przyszlemu:) cheers m8;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinku, a konkretnie gdzie sikales trzynascie lat temu :P;) ... to taka fascynujaca historia ;) .... opowiedz ciag dalszy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ja pisałam o kumplu z barcelony :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×