Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noście pościel do magla?

Polecane posty

Gość gość

ja jestem sama wiec zastanawiam sie czy to ma sens bo mam 3 komplety pościeli, ewentualnie obrusy- też mam 3 a ściereczki sama prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prasuje poscieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w miesiącu oddaję do magla ok 10 kompletów,obrusy po świętach i zawsze znajdę jakąś serwetkę.Ręczniki i ściereczki prasuję.Do prasowania daję męża koszule,rodzina 3 osobowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy tego nie robilam, po co sie to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita ponad prawem
NIE, nienawidze sztywnej wykrochmalonej pościeli. Raz w m-cu zużywasz 10 pompletow? czego niby? chyba majtek co najmniej ;) Ręczników tez nei pracuje...chyba dziwn ajakas jestem ale bezsnesu dla mnei prasowac ręcznik frotte :) - ukłądam je równo do wyschnięcia, zdejmuje, strzepuje, skąldam w równą kostkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prasuję pościeli, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noszę bawełnianą pościel do magla, bo magiel ładnie i równo ją prasuje. Potem pościel pięknie wygląda i pięknie pachnie. Od lat zanoszę pościel do magla http://www.pralnia-perfekt.pl/. Tam maglują równo, profesjonalnie i bez zagnieceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka877
Ja czasem nosze, ale nie jest to jakos regularnie, bo nie mam na to czasu...ale tak ze dwa razy w roku lubie sobie wymaglowac posciel...zawsze chodze do http://fresh-clean.com.pl/ swietnie piora i magluja...taka nieduza pralnia, ale naprawde ida na jakosc a nie na ilosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×