Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwonapuszka

Znowu w życiu mi nie wyszło

Polecane posty

Gość czerwonapuszka

Witajcie, potrzebuję sie po prostu wygadać ... bo w weekend nie mam do kogo gęby otworzyć. Najgorszy weekend od dawna. Jestem po 30.... mam fajne mieszkanie, dobra pracę, ponoć atrakcyjna babka ze mnie, znajomi mężczyźni bardzo mnie lubią i mamy dobry kontakt z nimi ale prywatnie z facetami jakoś mi się nie układa. W piatek byłam na randce.... facet fantastyczny, po spotkaniu umówiliśmy się, że będzie następna, potem sms- od niego, ze dziękuje za miły wieczór, ze w ogóle chciałby się ze mna spotykać i było wyjątkowo...... i do dzisiaj cisza. Więc o co chodzi???? Znowu w życiu mi nie wyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek - Niedziela .... Czarne myśli, są jak samosprawdzająca się przepowiednia. Poczekaj jeszcze chwilę, pewnie się odezwie po weekendzie :) Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzy wodka a zakaska
pojechal do zony zlamal noge zgubil twoj numer telefonu siedzi w jaskini spotkal ciekawszy egzemplarz pozostawil cie w milym nastroju i poszedl dalej mamusia zrobila mu taki raban ze zapomnial jak sie nazywa etc... wybierz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja odnoszę wrażenie, że to cecha naszych, polskich mężczyzn. Ilekroć gdziekolwiek spotkałam się z cudzoziemcem, jeżeli już miałam problem, to przeciwny: żeby pozbyć się kogoś, z kim postanowiłam się dalej nie umawiać. Wcześniej też myślałam jak Ty, że to albo ja jestem niezbyt atrakcyjna albo mi nie wychodzi z mężczyznami. Ale tylko przekroczę granice Polski, a już pojawia się kilku zaintresowanych i zazwyczaj kulturalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najfajniejsi są Araby, bardzo mili, lubią się bawić. Ostatnio byłam w Dubaju, to poszliśmy razem na piwko, było ich trzech przystojniaków, a potem do hotelu, zerżnęli mnie ostro w każdą dziurkę, było super, zawsze marzyłam o takiej przygodzie. Nie to co nudni Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak____Potrafi
z autobusem arabow zdradzila go... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mnie odwrotnie, mam faceta, ale nie mam pracy i zadnych perspektyw na przyszłośc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ten prawdziwy
Spadaj podszywie. To ja napisałam. I żadnych Arabów ani muzułmanów tam nie było. A z takim ordynarnym człowiekiem jak Ty bym się nigdy w życiu nie spotkała. Nie wylewaj swoich frustracji za brak powodzenia z powodu braku kultury osobistej na forach. "Wiesz co, ja odnoszę wrażenie, że to cecha naszych, polskich mężczyzn. Ilekroć gdziekolwiek spotkałam się z cudzoziemcem, jeżeli już miałam problem, to przeciwny: żeby pozbyć się kogoś, z kim postanowiłam się dalej nie umawiać. Wcześniej też myślałam jak Ty, że to albo ja jestem niezbyt atrakcyjna albo mi nie wychodzi z mężczyznami. Ale tylko przekroczę granice Polski, a już pojawia się kilku zaintresowanych i zazwyczaj kulturalnych ludzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podszywacz
Tak się składa, że jestem płci żeńskiej ty głupia tępa dzido. Stul pysk i idź rozkładać nogi przed arabami i murzynami, skoro Polacy są be, nie spinaj tak posladów, gówno mnie obchodzi twoje zdanie, miernoto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwonapuszka coś się zmieniło?Może za szybko zaczęłaś pokazywać ,że tobie on pasuje?Pamiętaj,że coś innego randki itd,a coś innego zrobić coś na stałe,wtedy trzeba poświęcić swoje ja,swój czas,a na to on może się okazać niedojrzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ten prawdziwy
A mnie gówno obchodzi twoje chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×