Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość gość
sluchaj, powiedz mi ile znasz kobiet, ktore mialy kochanka, ktory im powiedzial szczerze: 'mam zone, jest cudowna, piekna, swietnie nam sie uklada, mamy swietny seks trzy (powiedzmy ze minimum) razy w tygodniu' ???? :D :D :D :D :D jestes jedna z setek tysiecy powtarzajacych ten sam banal naiwnych ciip od wiekow :) a jezeli na prawde ja zostawi dla ciebie, to pamietaj 60% jego wyplaty bedzie szlo na nia i na dzieci, i weekendy + swieta bedziesz wymyslac jak je zabawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, 'wgl' to skrot idiotko w grach komputerowych gdzie naprawde jest limit na tekst :O dlatego w powszechnym uzyciu sa takie skroty jak WTF, ASAP, NP czy nasze poslkie NMZ, OCB. uzywanie idiotycznych 'skrotow' na forum swiadczy o niskim poziomie inteligencji i zwyklym gowniarstwie piszacego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Boże.. co Wy piszecie? PUKADEŁKO? kutury zero... Alimenty? trudno bedzie placil, stac go... Ja na dzieci nie będe zwracac uwagi wcale, nie interesuja mnie w zadnym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Boże.. co Wy piszecie? PUKADEŁKO? kutury zero... Alimenty? trudno bedzie placil, stac go... Ja na dzieci nie będe zwracac uwagi wcale, nie interesuja mnie w zadnym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Dobra, dobra fajnie, ze Ty jestes tak idealny w pisaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PUKADEŁKO ładniej brzmi niż R***adło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Dobrze by bylo gdybyś wiedzial co to r***adełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, ktos tam wyzej napisal, ze druga zona musi bawic dzieci meza. BZDURA. od poczatku naszego zwiazku jasne bylo, ze jego dzieci maja i mamusie i tatusia a ja nie jestem darmowa niania i nie chce miec z nimi do czynienia. alimenty oczywiscie placi, ale nie 60% hehe. no i wykopalabym za drzwi, gdybym swieta i wakacje musiala spedac sama. wszystko zalezy od tego, na ile sie takiemu panu pozwoli. czyli- jak bardzo kocham siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Widze, ze ktos pisze za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania- pół k***y, pół drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, na prawdę wierzysz że on zostawi dom, rodzine i będzie ci zawsze wierny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Hehe. Jest gdzieś topik niejakiej Anitki_21 (super zabawa!) Widzę, że tu szykuje się podobnie, tylko autorka jeszcze głupsza :) Ania23 dociągniesz topik do ponad 800 stron jak Anitka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Man... Wierze, na kazdym kroku pokazuje to co do mnie czuje, okazuje to w rozny sposob, nie jestem obojetna dla niego. Lecz tez zdaje sobie sprawe, ze trudno mu powiedziec rodzinie, ze to koniec Dlaczego Wy wszyscy mnie obwiniacie? To on zdradzil, nie ja... Myslalam, ze to forum pomoze mi troche, ale niee. dowiduje sie ze jestem PUKADLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nie tylko w to wierzy, Ania jest tego pewna... ale Ani zaraz się znudzi pisanie i wyjdzie ze swoimi kolezankami z gimnazjum szlajać się po osiedlowej galerii szukając nowego WUJKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mmmmmmmmmmmmmmm... nie jestem tu dla zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby dlaczego miałby zostawić dla ciebie żonę i dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Dlaczego tak traktujecie ludzi? Jestem tu, bo powaznie mysle o tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Bo mnie kocha? Przeciez to proste... skoro to malzenstwo nie ma sesnu to po co w tym tkwić? Dzieci kocha i wiem o tym, miedzy nimi relacja nie ulegnie zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Bo mnie kocha? Przeciez to proste... skoro to malzenstwo nie ma sesnu to po co w tym tkwić? Dzieci kocha i wiem o tym, miedzy nimi relacja nie ulegnie zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chcesz teraz od nas usłyszeć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego jeszcze się nie rozwiódł? przeczytaj swój pierwszy wpis, sama masz wątpliwości. Gdzie się z nim spotykasz? Co wtedy robicie? Zabiera cię gdzieś? Jak wyglądają wsze spotkania i jak często się widujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Nie wiem, na pewno nie chce slyszec wyzwisk itd... To forum dyskusyjne, kazdy wypowiada swoja opinie ale w kulturalny sposob. Najpierw lekcja manier potem pisanie ( moja rada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeane_1
Ja na miejscu zony, tego twojego frajera, oddalabym dzieci wam na wychowanie. Mysle, ze zonie powinno sie po rozwodzie cos nalezec i powinna od nowa ulozyc sobie zycie. A ty skoro wlazisz z butami do czyjegos zycia, powinnas byc na tyle odpowiedzialna zeby wychowywac dzieci swojego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Aniu naiwna. On ma pukadełko (ładne określenie, nie znałem), a do tego nie zrywa z tobą tylko dlatego, że boi się Twoich działań. Przecież jak polecisz do jego żony, to to będzie dla niego katastrofa!!! Ugłaskuje Cię tylko. Uciekaj - kto wie, czy kochaś nie planuje już jakichś radykalnych posunięć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Obiecal mi ze powie jej jeszcze na tych wakacjach, to juz cos. Faktycznie czasami mialam niepewnosc. Spotkania sa zazwyczaj u mnie, czasami wyjezdzamy gdzies za miasto. Kino, teatr itd, spotkania te nie sa czeste, gdyz oficjalnie ma rodzine ( 3 razy w tygodniu max) Jedziemy razem na wakacje, ale tylko na tydzien bo ile mozna miec wyjazd sluzbowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie dlaczego on w tym jeszcze tkwi?... moze liczy na pomnik? na jakies oklaski, dlaczego biedny facet meczy sie w swoim zyciu bedac z kobieta ktorej nie kocha, spedza z nia czas, ktory nie chce, pomaga w domowych obowiazkach i bawi dzieci, zamist caly swoj czas poswiecic milosci swojego zycia jaka jest kochanka? karze siebie czy kochanke? dlaczego facet opowiada jaki to jest nieszczesliwy ale wciaz w tej sytuacji tkwi unieszczesliwiajac do tego swoja zone, kobiete ,ktora rzekomo kiedys kochal i milosc swojego zycia - kochanke!? no, rzecz niebywala! a mowia, ze to kobiety sa skomplikowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Jeane nie ma takiej opcji, ja nie chce miec wlasnych dzieci, a co dopiero inne? Mmmm radykalnych posuniec? heh ciekawe jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Ania-wcinasz się między wódkę,a zakąskę.Facet ma rodzinę i Ciebie-młodą osobę bez zobowiązań-taką odskocznię od dnia codziennego. Nie wydaje mi się żeby zostawił rodzinę dla Ciebie,a jeśli nawet tak by się stało to z racji wieku nie dźwigniesz Jego przeszłości-żony,dzieci,a chcesz czy nie dzieci będą obecne w Jego życiu do końca Jego dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jakich posunięć, Aniu? Taki miły pan z lunetką na grzmiącym kiju kilometr od twego okna na przykład :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×