Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania23lata

TEŻ TAK MIAŁYŚCIE???

Polecane posty

Gość gość
od 2 lat puka cię po kątach (twoje mieszkanie, hotele itd) a ty się oburzasz na PUKADEŁKO? Dlaczego powie zonie do końca wakacji? A wczesniej nie może? Co stoi na przeszkodzie? Później ci powie ze rok szkolny się zaczął i nie chce stresować dzieci, później będą święta i tego im w Wigilę nie zrobi itd. Aż się zestarzejesz i znudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeane_1
Ale to nie ma znaczenia czy chcesz miec dzieci czy nie. To sad decyduje kto bedzie opiekowal sie dziecmi. A istnieje taka mozliwosc, ze zona powie ze woli placic alimenty na dzieci i zeby one zamieszkaly z bylym mezem. I co wtedy zrobisz? wycofasz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Dlaczego nie mozecie zrozumiec, ze kocha mnie? ze nie jestem odskocznia od codziennosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Nasz zwiazek nie polega tylko na jednym,wiec mam powody o to PUKADEŁKO Nie moze wczesniej, poniewaz nie chce psuc jak narazie milej atomsfery, wie, ze jestem nerwowa... chce zebym miala udane wakacje z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Jeane nie wycofam sie, nie bede zwracac uwagi na nie wcale, nie bede ich matka, ciocia czy kolezanka, sprawy rodzinne malo mnie interesuja, gotwanie itd. Nie sa juz male ( z jedna dzieli nas tylko 7 lat) zrozumieja, ze nie mam ochoty na bliskie relacje, one chyba wzajemnie (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale własnie wszystko wzkazuje, ze jesteś odskocznią od codziennosci. Jakby na prawdę Cię kochał to by coś zrobił konkretnego przez te 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Napisałam, ze na poaczatku nie chcialam tego zmieniac, wiedzialam, ze ma rodzine i tyle... od kilku miesiecy sie toczy sprawa rozstania i rozwodu ( dokladnie 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Hahahaha! Jak sprawy rodzinne cię nie interesują, to do czego ty właściwie jesteś mu potrzebna? Puk, puk, puk! Aniu, błagam, pomyśl! To nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już ten twoj facet powie o was rodzinie, to ta 16 latka da ci lepiej popalic niż jego zona, będziesz miała wesoło;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mmmmm.. nie kazdy sie moze nadaje na ,,Pania domu''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
16-latka da popalic, taa mhm a ja sobie pozwole na to... haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 4 miesięcy toczy się sprawa rozwodu czy ty mu tylko o to smęcisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Ja zaczelam, ale on tez o tym mowi, gdyby nie chcial to by to zakonczyl i rozmowe i zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jasne Aniu! Sam sobie będzie prał, gotował, sprzątał, prasował, mył okna, wynosił śmieci, wyprowadzał psa i robił sto innych rzeczy, a księżniczka Ania będzie malować paznokcie. Kobieto, ciebie nikt nie weźmie do stałego związku. Puk... puk... puk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Zawsze mozna wynajac pokojowke?:) ja tez bede pracowac, a nie malowac paznokcie Nie nauczono mnie w domu jakos prac i gotowac;/ niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeane_1
Aniu, a napisz o czym wy w ogóle rozmawiacie. Macie jakies wspolne tematy do rozmow. A moze macie wspolne zainterosowania, hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
No i NIESTETY jesteś dla niego tylko kochanką i nikim więcej nigdy nie będziesz. Pokojówkę - Hahahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się z tej 16 latki tak nie śmiała na twoim miejscu, może ci ładną opinię zrobić w pracy albo na uczelni. Pamiętaj,że internet to silna broń a taka nastolatka nie będzei miała skrupułów tak jak i ty ich nie masz rozwalając jej rodzinę i cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie ma nic do dodania. Wszystko zostało powiedziane. Ja podsumuje to tak: -puk puk puk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Jeane, rozmawiamy ogolnie o wszystkim... nie myslcie, ze ja nie mam o czym z nim rozmawiac:) Oboje uwielbiamy podroze, zakupy- ja w szczegolnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Mmmm, tak ty wiesz najlepiej, a co jest dziwnego w pokojowce?? Oj daj spokoj, jej zdanie i opinia mnie nie obochodzi, z 16 latka to ja sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu ty nie mozesz miec 23 lat i byc taka głupia. Facet po rozwodzie bedzie musiał utrzymac:exżonę, córkę, syna, pokojówkę i PUKADEŁKO. Śmieszna jesteś. A wogóle to ta pokojówka to rodem z Harleqina. Jakaś nieżyciowa jesteś. Czym się zajmujesz na codzień? Pewnie pracujesz gdzieś w bibliotece i z nudów czytasz tanie romansidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeane_1
Aha i jeszcze jedno pytanie: czy zona wie o Tobie? czy jest zupelnie nieswiadoma tego co wyprawia jej mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
ma 2 corki, zona pracuje wiec jej chyba nie musi utrzymywac... mnie tez nie bedzie( studiuje germanistyke) bede tlumaczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem,że prowo! ale panna długo się trzyma. idzie w zaparte;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
Jeane... widziala mnie kilka razy wiec mnie zna( ale nie wie o wszystkim) no chyba nie wie.... mhm taaa prowo bo mam tyle czasu na zabawy:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz tłumaczem... a teraz jesteś na razie tłukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja też NIESTETY SPOTYKAŁAM SIE ZŻONATYM byłam bardzo zakochana w nim ale nie chciałam go odebrać żonie i dzieciom ... bo nie mogłabym żyć z czymś takim .. Po prostu zakochałam się w nim bo był mi najbliższą osoba jaką kiedykolwiek poznałam kochałam go i super czas spędzaliśmy a gdy opowiadał mi o swej rodzinie to prawie ją polubiłam .. Miałam wyrzuty sumienia ;/ ale jakoś nie mogliśmy bez siebie żyć .... Aż wszystko się skończyło i dobrze .... Od tej pory przyrzekłam sobie że nigdy nie spotkam się z żonatym a jak nawet do mnie tacy zagadują to irytuje mnie to ogromnie Nie rozmawiam z takimi wcale gdy widzę że oni coraz bardziej zmniejszają dystans .. MOJA RADA DLA CIEBIE TRZYMAJ SIE JAK NAJDALEJ OD ŻONATYCH I TO JEST NAPRAWDE MOJA RADA DANA OD SERCA A NIE ZE ZŁOŚŁIWOŚCI !!! jesteś młoda znajdziesz kogoś dla siebie a przy okazji nie popsujesz życia innym i sama nie zostaniesz zniszczona ..... życze dobrych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania23lata
tak? to pogadaj sobie jeszcze sam do sb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, a może jednak zona wie o wszystkim i mają taki układ, że żyją sobie razem tylko mąż ma pukadło za jej przyzwoleniem. Zdarza się. Nigdy wczesniej nie miał kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×