Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Joey33 dziś Wy po nas jedziecie, wyzywacie od doopodajek, koorewek, dziweek itp tylko dlatego, że my nie zgadzamy się z waszymi poglądami. Wmawiacie nam, że nasi mężowie nas okłamują,, że są z nami z braku laku. Wmawiacie nam, że jesteśmy oszustkami, feministkami lewaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
12.00 no nie poslucham twojej prosby i bede sie wypowiadac dotad do kiedy bede miec ochote. Mysle,ze bardzo bys chcial bym byla tepa i niedowartosciowana,ale to tylko twoje pobozne zyczenie by uznac swoje racje. Co ty wnosisz do watku ? Moze niech inni zarowno mezczyzni jak i kobiety ocenia :D po oprocz obrazania mnie chyba nic wiecej :D i ja i tak stosuje "delikatne" slowa by otworzyc wam oczy na wasza hipokryzje . Ale jak sie chlopczyki oburzyli,ze ktos ich obraza podczas gdy w tym temacie kobiety wtzywaja: dziwek, dupodajek,dajek, ku**,szmat, itd. Dziekuje za wyjasnienie o czym jest watek na 40 str :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
12.18 sam sobie napisal odpowiedz ,ale pyta co ma zrobic. Skoro nie umiesz zaakceptowac przeszlosci zony zostaje rozwod, albo "mniejsze zlo" ,czyli zycie razem z nia. Zazdrosc wstecz mozna tez przerobic u psychologa,ale watpie ze cb taka opcja interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok ujmę to w najprostszy sposób w jaki można na zasadzie porównania. Większość kobiet boi się pająków, myszy itd, zgadza się? Dlaczego? Przecież to nie problem kill him takie stworzonko. Ano dlatego, że to zostało Wam z jaskini. Tak samo jest z facetami. Na żony wolimy dziewice, bo kiedyś facet (obecnie zresztą większość również) musiał mieć pewność, że jego dziecko to naprawdę jego dziecko, a osobiste rozdarcie błony u kobiety i później ciąża była tego potwierdzeniem. Genetyka poszła naprzód ale niektóre sprawy zosta£y nam z dawien dawna, nawet w podświadomości. Do tego należy dodać zwykłą ludzką zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
12.23 nie ja, z twojego planu nici. Szukaj przy odpowiedziach , ze dziewicy tknac nie wolno,ale jakzes taki inteligenty to powinno ci to wpasc do glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kobiety w przeciwieństwie do was nie mamy problemów w małżeństwie, nie użalamy się na kafe ale to nas osadzacie i wyzywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
13.31 a jak kobieta sie nie boi pajaka albo myszy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
12.08 no ja ci radze bys nie wychowywal ani syna ani corki, dla tych dzieci dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 20.57 no lepiej z takimi pustakami miec doczynienia na forum niz w realu. Ciezkie bym miala zycie uzerajac sie z takimi ludzmi np w domu. Zgłoś aggggggggg dziś 21.03 no z tym sie zgadzasz ,bo jestes meskim szowinista, ja natomiast nie zgadzam sie z zadna z twoich wypowiedzi. Na twoim zgadzsniu ze mna zbytnio mi nie zalezy, bo " wyrocznia" nie jestes aggggggggg dziś 21.03 moj maz sie do tego nie ustosunkowal, poniewaz pisalam to z ironia i ze swojej pracy nie zrezygnuje , bo ja lubie usmiech.gif x Twoje wypowiedzi są iracjonalne i zazwyczaj nie na temat, ty myślisz że wiesz coś o psychice facetac, a naprawdę nic nie wiesz ,potrafisz wyzywać i tylko obrażać a sama jesteś zakompleksioną małolatą (mogę tak powiedzić bo mam sporo lat więcej od ciebie).Ziejesz jadem do mężczyzn z prostego powodu ponieważ wybrałaś sobie faceta po innych kobietach i masz z tym problem, dziwię mu się jak może wytrzymać z kimś takim.Problem twój leży w tobie i ogarnij się dziewczyno póki nie jest za póżno twoje poglądy są nic nie warte a twoje rady dla przedszkolaków, którzy nie potrafią zrozumieć o co chodzi.Pustaków i szowinistów poszukaj gdzieś w pobliżu siebie ,a nie tutaj ponieważ piszący tu faceci nieraz już wyrazili jakie mają zdanie o tobie i twoich płytkich nieraz obrażliwych wypowiedziach świadczących o twojej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej, znam mężczyzn co boją się pająków, myszy, węży itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.34 jak macie problemy w związku to nie chcecie zrozumieć z czego one wynikają a ten wątek wiele rzeczy wyjaśnia tylko trzeba chcieć zrozumieć. Potem tylko płacz "czemu zdradził?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dziewica ale jak was czytam to mam ochote kupić dildo, przebić sobie błonę i wmówić mojemu pierwszemu że już z kimś byłam, bo nie chce być traktowana jak przedmiot tylko dlatego że mam kawałek mięcha między nogami :o chociaż w ten sposób znajdę wartościowego mężczyznę który będzie patrzył na mnie całościowo, pod względem charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu pogódźcie się z tym, że dla normalnego faceta dziewica zawsze będzie lepszym materiałem na żonę niż kobieta po kimś i jak ma wybór zawsze wybierzę tę pierwszą. Większość z nas, niestety takiego wyboru pozbawiono i musimy to akceptować, o ile nie wybieramy samorności, stąd mamy żal do kobiet. Potrzeba było aż 40 stron żeby jasno postawić ten absolut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ż co z tego że kobiety sie boją myszy, pajaków, jak nie mają wyboru i i tak je zabijają. NIE JESTEŚMY JASKINIOWCAMI nie żyjemy też w średniowieczu, jak taki z ciebie neandertalczyk że ci brak błony przeszkadza u kobiety wiernej której po prostu z mezczyzna nie wyszlo, to idz do jaskini i w niej mieszkaj, laz ubrany w liście i poluj na zwierzyne. trzeba tez być głupim żeby sądzić że dziewica bedzie wierna, kazda kobieta była przeciez dziewica, tylko to czy jest wartościowa decyduje to czy sie puszcza czy nie, czy jest wierna czy zdradza, czy kocha prawdziwie swojego partnera czy tez tylko kocha jego pieniadze... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu pogódźcie się z tym, że dla normalnego faceta dziewica zawsze będzie lepszym materiałem na żonę niż kobieta po kimś i jak ma wybór zawsze wybierzę tę pierwszą. Większość z nas, niestety takiego wyboru pozbawiono i musimy to akceptować, o ile nie wybieramy samorności, stąd mamy żal do kobiet. Potrzeba było aż 40 stron żeby jasno postawić ten absolut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś My kobiety w przeciwieństwie do was nie mamy problemów w małżeństwie, nie użalamy się na kafe ale to nas osadzacie i wyzywacie. x nie wy nie macie problemów to wy płaczecie i uskarżacie się jedna drugiej jaki on to nie jest a wy po prostu święte jesteście, wy nie obrżacie facetów to sobie poczytaj wypowiedzi koleżanek , które nie grzeszą inteligencją hehe, szczególnie aggg ona nawet już nie wie co pisze tak się w tych swoich wypowiedziach gubi www. żal. pl. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie mam przeciwko puszczalskim, dopóki są konsekwentne w swoich wolnych poglądach i nie chcą ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski są jednak tępe. Tylko dobrze trafiła$ z tym, że wolałbym żyć w jaskini, bo człowiek pierwotny nie przejmował się pierdołami, koncentrując się na przeżyciu. Oczywiście, że może zdradzić. Wolenie dziewic też nam narzucono. Skoro godzicie się z tym, że sprawy związane z seksem niewiele zmieniły się od czasów jaskiń, to dlaczego nie chcecie przyjąć do wiadomości, że z niektórymi innymi sprawami jest podobnie, mimo ewolucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abstrahując od tego co uważamy za wartościowe w innym człowieku. Jako iatoty czującej nie skreślam nawet dajki ale po prostu nigdy nie widziałem siebie w takim układzie. Zwłaszcza z dajką po zmianie światopoglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
13.39 widze,ze z chamami nie da sie dyskutowac inaczej niz po chamsku. A wiec irracjonalne wypowiedzi znajdz sobie w postach facetow, ktorzy obrazaja kobiety. To ze jestes starym capem, nie znaczy ze jestes madry, bo wiek nie idzie w parze z wiedza jesli ktos uczyc sie nie chce, tylko jest krowa o niezmiennych pogladach. Moze za twoich czasow faceci mogli sobie przebierac i wymagac , ale teraz na szczescie sie to zmienia. Podsumuje by twoj waski mozg ogarnol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam nie chodzi tu o błonę. A co sobą reprezentuje laska, którą przeleciało pół osiedla? Jest dobra w łóżku ale nie dla wszystkich jest to wartość najwyższa. A jeżeli trafisz na wartościowego faceta to nie będzie Cię szanował tylko za "ten kawałek mięsa między nogami" ale za to, że sama siebie szanowałaś; między innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nic nie mam przeciwko puszczalskim, dopóki są konsekwentne w swoich wolnych poglądach i nie chcą ślubu. X Ty nie jesteś od tego aby wolnym ludziom narzucać co mają chcieć a co nie. Nikt Ci nie każe żenić się z taką kobietą a zresztą taka kobieta nawet by nie chciała takiego szowinisty, jest wielu fajnych, normalnych mężczyzn co będą taką kobietę kochać i szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powtarzam nie chodzi tu o błonę. A co sobą reprezentuje laska, którą przeleciało pół osiedla? X Pół osiedla??? Wy doopodajkami i k*****ami nazywacie kobiety co miały choć 4 mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gubisz się skarbie, co zauważyłem nie tylko ja. Vice versa. Klasyka jak kobieta nie ma argumentów to od razu rzuca wyzwiskami. Obiad byś lepiej zrobiła temu swojemu ukochanemu mężusiowi zamiast tracić czas w temacie, w którym i tak się gubisz. A z zazdro$cią to już przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to było w związkach to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty się o mojego męża nie martw, dziś jest piątek i idziemy zjeść kolacje na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
1. Facet,ktory wymaga dziewictwa sam powinnien byc czysty badz uprawiac seks tylko w zwiazkach. 2. Facet,ktory wymaga czystosci a sam korzystal ile sie da jest HIPOKRYTA. 3. Skoro sobie wziol nie-dziewice ma dwa wyjscia:akceptacja albo rozwod. 4. Kobiety tak sama lubia seks jak faceci, wiec nie tlumaczcie sie bilogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie żartuj, to ty zazdrościsz mojemu mężowi, że ma wierną, kochającą go kobietę i cudowny seks choc nie był jej pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 napisałem wyraźnie "JA". To moja opinia, moj pogląd i nikomu nic nie narzucam. Te problemy kobiet z czytaniem to już jakąś plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×