Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Aggg Sory miałem się powstrzymać ale już nie mogę czytać głupot które wypisujesz Większej tępej dzidy w życiu nie widziałem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 15.00 mnie p****li ogladaj a wiecej seksu uprawiaj z zywymi,normalnymi kobietami X Aggg i ty reprezentujesz kobiety ? Tylko śmiać się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam męża, ale on wiedział, co mi ślubuje i mnie szanuje, bo mnie kocha, a nie moją cipę. Oboje jesteśmy przed 50 i jesteśmy szczęśliwi, ale my w odróżnieniu od towarzystwa tutaj - traktowaliśmy się od początku jak ludzi, a nie, jak zabawki seksualne, bo jak o to chodzi, to się ślubu nie bierze, a tym bardziej nie wymaga się dziewicy. X "Bo mnie kocha a nie moja cipe". I pewnie jeszcze 5 innych kochało twoja cipe :p No ale w związku byłaś to można :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Ogrodnik
Nie mam żony myślę logicznie po co mi skarbonka bez dna By isc do lozka z kobieta / kobietami nie musze byc w zwiazku Mam staly uklad z 3 mezatkam 4 spotkania w tygodniu hotel albo u mnie Dyskrecja i higena 100 procent w obie strony Kazda zona po pewnym czasie robi sie nudna Nie warto być całe życie z jedną kobieta bo one jak mogą korzystają z życia Rozmawiam często z nimi to opowiadaly ze byli wcześniej inni mąż jest tylko by robił na dzieci i dom :)))) Ja dbam o ich wszystkie szparki jestem odnośnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne rozwody, usuwanie ciąży to wam wszystko w głowach,kiedyś każdy odpowie za swoje czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg Ok rozumiem. Nie jestem pewien Twojego zdania w tej kwestii ale mnie wychowano w takim poczuciu, że jeśli zdecydowałem się już zostać z tą kobietą i po poznaniu "prawdy" zrobiłem jej dziecko to moim psim obowiązkiem jest jak najlepiej się nim zająć. A dziecko może się normalnie rozwijać tylko w pełnej rodzinie. Jestem w stanie zrozumieć wszystko ale dla mnie osoba zostawiająca dziecko to najgorsze dno. Zresztą w tej kwestii nasz związek dostał po d***e chociaż może głównie dzięki temu jesteśmy jeszcze razem. I mimo wszystko staramy się wspierać nawzajem i jakoś kontynuować ten związek. Chociaż dla mnie to jest cholernie trudne. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggg Ok rozumiem. Nie jestem pewien Twojego zdania w tej kwestii ale mnie wychowano w takim poczuciu, że jeśli zdecydowałem się już zostać z tą kobietą i po poznaniu "prawdy" zrobiłem jej dziecko to moim psim obowiązkiem jest jak najlepiej się nim zająć. A dziecko może się normalnie rozwijać tylko w pełnej rodzinie. Jestem w stanie zrozumieć wszystko ale dla mnie osoba zostawiająca dziecko to najgorsze dno. Zresztą w tej kwestii nasz związek dostał po d***e chociaż może głównie dzięki temu jesteśmy jeszcze razem. I mimo wszystko staramy się wspierać nawzajem i jakoś kontynuować ten związek. Chociaż dla mnie to jest cholernie trudne. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ****ajcie się ile chcecie później płaczcie ze nikt Was nie szanuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego nie rozumiem panowie piszą czego oczekują a wy im wmawiacie ze jest inaczej. Oni chyba wiedza czego chcą. Wmawianie komuś na sile czegoś nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno będzie w tych czasach by kobieta była dziewicą malolatki 14lat bzykaja się mają dzieci w tym wieku Więc może na innej planecie by coś się znalazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.21 spoko :) popisuj swoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.23 no z Cb mozna, skoro nagrywasz zone jak uprawiasz z nia seks. Bo to ty wypisawyales o jakis trzech gosciach ,kobiecie i ukrytej kamerze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.30 no wiesz czasem lepszy komfort psychiczny dla dziecka w niepelnej niz pelnej rodziny. Ty wolisz w imie zasad byc nieszczesliwy, twoj wybor , piszesz o zonie dosc chlodno,ale moze w realu jestescie zgodni i jest duzo spraw ,ktore was laczy, dlatego nie chcecie sie rozstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.00 niektorzy pisza normalnie, inni wrecz "wymagaja" i wyzywaja inne kobiety. Chciec a miec to co innego. Ciekawe czemu ci co tak bardzo chcieli miec te dziewice ich nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
18.30 jesli chodzi o dziecko duzy plus,mam takie samo zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt wam nie wmawia ze wy chcecie inaczej. My wam sugerujemy ze jestescie specyficzną grupą facetów która tego wymaga. Ta specyficzna grupa facetów to po raz enty napiszę : prawiczki którzy znają kobiety z p****li, faceci zdradzeni i oszukani przez kobiety,******cze którzy przelecieli milion głupich pustych idiotek. Dodatkowo należycie do grupy facetów którzy nie potrafią kochać lub było raz zakochanych ale kobieta olała, oszukała i macie uraz. Tacy faceci wymagaja dziewic bo nie szanują kobiet tylko traktują je jak zabawki do seksu. Podobnie sprawa ma się z kobietami które zostały wykorzystane lub zakochały się w bad boyach. Mają uraz później do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak wartościowy facet tu napisze ze wymaga dziewic. Wartościowy to taki który nie zdradza a seks uprawia tylko z kimś kogo daży GŁĘBOKIM uczuciem a nie przelotnym zauroczeniem seksualnym. Jest inteligentny i szanuje kobiety. Jest tutaj chociaz jeden taki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  gggggg
Wielu takich tu jest i nie zmienimy zdania tylko dziewice nas interesują inne kobiety doopodajki na pohybel ;)))))))) *-* @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość gggggg dziś No i widzisz ty już udowodniłeś że taki nie jesteś bo nie szanujesz kobiet. Nieważne czy d***** czy królowa powinienes szanować każdego człowieka. To czy chcesz z taka być czy nie to juz inna sprawa ale szacunek sie nalezy każdemu. Ogolnie dla mnie wartościowy facet szanuje nie tylko swoja kobiete ale również inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie np sytuacji w której idę ze swoim facetem w miejscu publicznym a on pogardliwie odnosi sie do kobiet albo pogardliwie o kobietach mówi. Dla mnie to w ogole nie mężczyzna tylko jakis niedowartościowany osobnik. Mi np bardzo imponuje jak idę ze swoim facetem a on np pomaga innej kobiecie w czymś, przepuszcza ją przodem w drzwiach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg istnieje jeszcze coś takiego jak przyzwyczajenie. To między innymi niektóre kobiety zostają z facetami, którzy je biją. Może nie do końca adekwatne porównanie ale takie przyszło mi do głowy. Co do reszty masz rację w innych sprawach staramy się być zgodni albo iść na kompromis. Mieliśmy trochę przejść, które można powiedzieć, mimo wszystko wzmocniły ten związek. Bo inaczej już pewnie byłby on historią. Poważniejszym problemem jest tu światopogląd; ona dewotka kk (jeszcze zrozumiałbym gdyby od najmłodszych lat) ja wręcz przeciwnie od tego związku. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te wpisy to nie ma recepty na udany związek. Kiedyś myślałem, że może jak para jest dla siebie pierwsza w seksie ale też nie; znałem taką ona po kilku latach zaczęła go zdradzać więc ją pogonił. Może otwarty związek. Też nie do końca, bo jeśli jedna osoba zechce przejść na stałe do kogoś innego. Z drugiej strony przynajmniej w takiej sytuacji człowiek może liczyć się z taką możliwością. Jak już pisałem znałem takie pary i wyglądały na szczęśliwe. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kinga dziś Ja mam męża jest mi dobrze czasem śpimy razem jak jest w domu ob zarabia na życie nie domyśla się ze od 2 lat mam kochanka tylko on jest dobry do łóżka bo Ci stałego związku nie bardzo Mąż jest odpowiedzialny zaradny jak jest w delegacji na Weekend dziecko daje do babci i szaleje z dzikusem bierze mnie jak chcę z mężem tego nie robię Jestem spełniona kobieta Czytam wpisy innych kobiet jestem sama tyle czasu ja nie mam z tym problemu x jak się nie opamiętasz to żle skoczysz nawróc się poki nie jest za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierd/ole ,faceci nie wiedza co to milosc ,uczucie dla nich milosc to akt seksualny,wykorzystac kobiete tylko do seksu tyle ile sie da a potem isc w diably, tlumaczac ze tylko seks z nia ja laczyl a wczesniej nawijanie kobiecie makaronu na uszy tak zeby sie szybko rozlozyla i d**y nadstawila i gdzie tu szczerosc, uczciwosc.Gdybym cofnela czas ,to bym mojego dziewictwa nikomu juz nie oddala ,czytajac te wpisy tu na kafeterii meczyzn to zaden nie zasluguje na kobiete czysta a w seksie sa beznadziejni,po moich sprawdzeniach seksualnych zaden mi nie pasowal w seksie ,wiec przydala by sie blona z powotem ,ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jednego nie rozumiem panowie piszą czego oczekują a wy im wmawiacie ze jest inaczej. Oni chyba wiedza czego chcą. Wmawianie komuś na sile czegoś nic nie zmieni. X Jest odwrotnie, c***anowie twierdzą, że wszyscy mężczyźni myślą i oczekują tego co oni a to jest bzdura. My ich wyprowadzamy z z błędu, nie wszyscy mężczyźni są tacy sami i nie oczekują tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. My wiemy ze jest grupa takich ktorzy lubia dziewice tak samo jak jest grupa fetyszystow czy wielbicieli duzych cyckow. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Czytać nie umiesz? Już tylko o cipach umiesz myśleć? Może Twoją cipę miało jeszcze kilku, ale mój mąż ślubu nie brał dla seksu, więc wiadomo było, że albo to zrobimy, albo nie, bo jesteśmy ludźmi, a nie zwierzętami, co tylko o rżnięciu wszystkiego myślą. Więc najpierw oceniaj sam siebie i swój przebieg, a nie fantazjujesz o obcych ludziach żeby było tak, jak do twojej zboczonej teorii pasuje, a ode mnie wara, bo 30 lat temu ludzie traktowali się jak ludzi, a nie jak jebane masturbatory. No ale mówię, my braliśmy ślub z miłości i się szanujemy, a nie po to, by mieć prywatny burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już widzę jak wartościowy facet tu napisze ze wymaga dziewic. Wartościowy to taki który nie zdradza a seks uprawia tylko z kimś kogo daży GŁĘBOKIM uczuciem a nie przelotnym zauroczeniem seksualnym. Jest inteligentny i szanuje kobiety. Jest tutaj chociaz jeden taki??? X Jak ty możesz kochać swojego mężczyznę po tym jak spałaś z 5 innymi ? To jest hipokryzja. Jak możesz mu w oczy spojrzeć ? Ja bym się po ziemie zakopał ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowy facet kocha i szanuje swoją kobiete przez całe życie pod warunkiem ze ona się szanowała. Osobiście uznaje kobiety po jednym związku max rok. To jest mój standard. Wszystko ponad to jest rozpustą i takiej kobiety nie chce. Takie wymagania mam i tylko z taka będę szczęśliwy. Są panowie którzy akceptują więcej ale oni są po przejściach to mogą zaakceptować więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×