Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Po co to czytacie i odpisujecie tym facetom? Przeciez wiadomo ze wartosciowy facet nie patrzy na takie cos. To tak jak kobiety patrza na kase. Owszem niektore patrza ale te wartosciowe patrza na cos innego niz portfel. Tak samo z facetami. Dla nich liczy sie seks i dziewictwo wiec sa dla kobiet jak dla facetow baba lecaca na kase. Dla kobiet wazna jest milosc a dla puszczalskich kasa sie liczy i seks wiec na takie trafiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 15.56 co za kretyn Kretyna sobie w domu poszukaj, wypierasz się nawet swoich zafajdanych komentarzy nawet nie potrafisz się przyznać do tego co piszesz a starczy się cofnąc i poczytać hipokrytko.Jesteś fałszywym człowiekiem ,skoro tak w żywe oczy kłamiesz damskie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonczcie dyskutowac z tymi frajerami. Widzicie ze oni odpowiadaja monotematycznie i tylko na wybrane pytania i komentarze. Nakręcacie ich tylko i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brak słów na wypowiadających się tu mężczyzn o ile można ich nazwać mężczyznami. I o ile znajdziecie dziewice to ja jej serdecznie niezazdroszcze mieć takiego prostaka za męża. Pewnie tacy faceci jak wy z czasem zaczynacie zdradzać swoje żony. Jakoś w waszą wierność to nie wierzę pechowiec.gif Zgłoś gość dziś Po co to czytacie i odpisujecie tym facetom? Przeciez wiadomo ze wartosciowy facet nie patrzy na takie cos. To tak jak kobiety patrza na kase. Owszem niektore patrza ale te wartosciowe patrza na cos innego niz portfel. Tak samo z facetami. Dla nich liczy sie seks i dziewictwo wiec sa dla kobiet jak dla facetow baba lecaca na kase. Dla kobiet wazna jest milosc a dla puszczalskich kasa sie liczy i seks wiec na takie trafiacie x Kolejne po przebiegu z cofniętym licznikiem się wypowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.54 no ja tez bym sie chciala cofnac i pocztac twoje komentarze :D nie mam takiej mozliwisci, w domu kretynow nie mam tu jest ich pelno m.in ty, ktory kopiuje moje wybiorcze komentarze i je laczy bez sensu i wmawia mi,ze ja tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie a ile z was wypowiadających się tutaj się szanuje ? Ja nie widzę żadnej. Dawaliście d**y na prawo i lewo i jeździcie po facetach. Żałosne. Szukajcie szukajcie faceta. 100 % ze znajdziecie psychopatę lub debila albo idiotę. Żaden normalny was nawet kijem nie dotknie. Trzymam kciuki chociaż to tak jak szukanie dziewicy w wieku 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście sam jako facet muszę przyznać ze jesteście idiotami. Po co słuchacie tych niedorozwiniętych bab w necie. One są niespełnione życiowo maja ze 3 koty i wyzywają się na mężczyznach bo nic niego nie umieją. Codziennie idąc np do pracy mijam 30 fajnych dziewczyn. Po co wam używane ? Jest tyle kobiet fantastycznych które nie siedzą tu tylko żyją i się szanują. Wystarczy zagadać, olejcie używane panny ciepłym sikiem niech sobie brzęczą. Pobrzęczą i dalej będą same albo ktoś je puknie i zostawi. Każda z nich miała conajmniej 3 facetów. I co ? Żaden ich nie chciał. To po co pchać się w takie coś. Skoro ktoś inny ich nie chciał to miał racje. Po co ci taka ? Chcesz mieć problem ? To puknij się głowa w ścianę. Codziennie jesteś w stanie poznać conajmniej 10 kobiet. Po co ci odpadki po kimś. Panowie szanujcie się. Miejcie standardy a nie pierwsza lepsza. Szkoda życia na kobiety po przejściach. To będzie wasza żona albo kobieta. Ma być ideałem, dupodajki sobie darujcie, darujcie sobie każda z jakimkolwiek przebiegiem. To wasze życie wy macie być szczęśliwy. Nie pozwalacie na byle jakość. Facet który godzi się na kobietę której nie chce jest frajerem. Wymagajcie czegoś więcej od życia !!!! Dupodajki niech idą do burdelu tam jest ich miejsce. Wy jesteście wartościowi, nie dajcie sobie wmówić za tak nie jest, a te kobiety niech sobie szukają frajerów. Może dokupią sobie jeszcze jednego kota. Panowie powtarzam szanujcie przedewszystki siebie, a reszta przyjdzie sama. Te wartościowe kobiety same się pojawia, a używane kopnijcie w dupę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Skonczcie dyskutowac z tymi frajerami. Widzicie ze oni odpowiadaja monotematycznie i tylko na wybrane pytania i komentarze. Nakręcacie ich tylko i tyle. x ot odezwała się ta co na temat się wypowiada wszystkie co tu piszecie jesteście po jednych pieniądzach, nie potraficie prostych rzeczy zrozumieć , wykształcone, wyzwolone, inteligentne hehhe xd żal czytać ten szrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.22 Ile byś nie tłukł to i tak nie natłuczesz do tego łba takie to tępe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Brak słów na wypowiadających się tu mężczyzn o ile można ich nazwać mężczyznami. I o ile znajdziecie dziewice to ja jej serdecznie niezazdroszcze mieć takiego prostaka za męża. Pewnie tacy faceci jak wy z czasem zaczynacie zdradzać swoje żony. Jakoś w waszą wierność to nie wierzę pechowiec.gif x twój poziom już poznac po tym wpisie ,ciekawe czy w swoją wierność wierzysz, pewnie kolejna się wypowiada co była w tzw. związkach heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aggggggggg dziś 19.54 no ja tez bym sie chciala cofnac i pocztac twoje komentarze smiech.gif nie mam takiej mozliwisci, w domu kretynow nie mam tu jest ich pelno m.in ty, ktory kopiuje moje wybiorcze komentarze i je laczy bez sensu i wmawia mi,ze ja tak mysle. x ja nie kopiuje twoich komentarzy tylko czytam i widze co piszesz dwulicowca kobieto , nie musisz szukać kretynów tylko spójrz w lustro hipokrytko (twoje firmowe hasło dla wszystkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agg Skarbie nie było moim celem obrażanie Cię, bo nie o to tu chodzi ale nie dość, że niemiłosiernie gubisz się w swoich tekstach; sama sobie przeczysz, czytasz bez zrozumienia to jeszcze próbujesz wejść w męską psychikę; to Ci się raczej nie uda z prostej przyczyny jesteś kobietą. Swoją drogą wiele panien na tym forum popełnia ten sam błąd. Przykład:” I to ze ja szukalam faceta z malym doswiadczeniem, bo ja go nie mialam nie znaczy ze kazda kobieta taka jest” Powyższy tekst można zrozumieć tak, że gdybyś trafiła na faceta z większym doświadczeniem, to by Ci to, jednak, przeszkadzało. Postaw się zatem w sytuacji autora tematu i wielu innych facetów. To samo dotyczy pań, które nie związałyby się z np. facetami po 20 kobietach. Też popełniają dyskryminacje. „Żonie” tylko raz powiedziałem co o tym wszystkim sądzę po wyjściu „prawdy” na jaw potem ze względu na spokój dziecka milczałem na ten temat, woląc „użalać się” w necie. Uważam, że jeśli kobieta uprawiała nawet raz przygodny seks to jest dajką. Gdzie ja pisałem, że jestem porządny? Z drugiej strony nie uważam, żebym miał przesadne doświadczenie, jak na dzisiejsze czasy. W latach młodości obracałem się w towarzystwie, w którym jeśli gościu nie zaliczył jednej laski na łykend to był stracony łykend; ja miałem swoje ograniczenia. Jednak do całkowicie wstrzemięźliwych nie należałem ale to, że dajki mi się przydarzyły nie znaczy, że chciałem mieć taką żonę. Znaczy w ostateczności mógłbym zaakceptować taki układ ale tylko na zasadzie związku otwartego. Powtarzam nigdy swojej nie mówiłem, że szukam dziewicy. Może jako małolat marzyłem o takiej ale z wiekiem nabrałem realizmu. Najbardziej w*******o mnie nie samo łgarstwo, bo i tak je podejrzewałem, ale fakt, że zełgała myśląc, że jestem prawiczkiem, do czego mi się później przyznała. I co Wy na to? No cóż kilka lat bez seksu zrobiło swoje. Był to dobrowolny post po szaleństwach okresu studenckiego, z perspektywy czasu stwierdzam, że bezsensowny. Poza tym to o czym wiem już przełknąłem, chociaż dalej mnie to wnerwia (zwłaszcza z powodu jej nagłego „nawrócenia”); martwię się tylko to o czym się jeszcze mogę dowiedzieć. Mimo domysłów nie odrzuciłem swojej, bo miałem niestety skrupuły, czy sam jako gościu z przeszłością mam moralne prawo do tego? Teraz wiem, że niezależnie od tego w życiu bym się to nie wpakowywał. No może gdyby się przyznała od początku wszedłbym w to ale tylko na zasadzie otwartego związku. Przykro mi to powtarzać po raz kolejny ale panie po przejściach zawsze będą na gorszej pozycji niż panie bez nich. Każdy ma prawo wyboru partnera/partnerki w zgodzie z własnymi oczekiwaniami, niezależnie od tego czy był święty czy nie. Jeżeli od najmłodszych lat czułem, że związek z latawicą jest nie dla mnie to miałem prawo szukać kobiety bez przesadnej ilości doświadczeń. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze sie szanuje ale wedlug was jestem dupodajka bo bylam w zwiazku przez 4 lata i uprawialam seks. Nigdy nie zdradzilam i bylam wierna bo takie mam zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu z jaskiniowcem sie zgodzę. Kobieta ktora miala przygodny seks jest skreslona tak samo jak facet ktory mial przygodny seks. Seks tylko w zwiazkach jest do zaakceptowania. Wtedy wiadomo ze druga osoba potrafi budowac relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec jest coś co mi pomogło jest to modlitwa (różaniec pompejski) spróbuj naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jesteś używana ... gdybym miał być twoim mężem to stwierdziłby ze nie chciało ci się na męża poczekać. Dupidajka bym Cię nie nazwał. Ja nie z tych co obrażają. Natomiast według mojego standardu Sory odpadłabys. Ja mogę wybierać i mnostwo kobiet chce być ze mną. Wziąłbym dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się rozumowanie kobiet. Jestem pół roku w związku to pobzykam, następny związek roczny tez bzyka, później kolejny tez bzyka i tak kilka następnych cały czas bzykając. Dupodajki maja mniejszy przebieg bo one tylko raz w tygodniu na disco :) A reszta bzyka się non stop bo w związku to można. I jeszcze tłumacza się miłością. Żałość !!! Ja nie widze różnicy pomiędzy kobieta po 3 związkach a trzykrotna rozwódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje właśnie to nazywają tzw Zwiazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba sie nie zakochujecie skoro tak do seksu podchodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze napiszcie faceci wypowiadajacy sie tutaj w ilu kobietach byliscie w swoim zyciu zakochanych tak mocno ze zrobilibyscie dla niej wszystko? Cos czuje ze odpowiedza bedzie albo 1 ale okazala sie szmata albo ze sie jeszcze nigdy nie zakochaliscie az tak. To by wyjasnialo wasze poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskiniowiec napisal ze zyl w czasach kiedy zaliczanie lasek to byla norma. A ja zyje w XXI wieku gdzie bycie puszczalska to tez norma a jednak nie bzykam sie z byle kim i nie uznaje jednorazowych przygod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się chyba same dzieci wypowiadają...:o skoro tak chcecie tej dziewicy na żone to raczej góra do 25 lat. Jeśli jest tu jakiś po 30 i szuka dziewicy to jest to kuriozalne. Jestem przed 30 i żadna z moich koleżanek nie jest dziewicą a większość nie jest mężatkami. Wyobraźcie sobie, że teraz dużo ludzi żyje bez ślubu nawet całe życie. To jest tylko papierek. Ja ze starego pokolenia to jeszcze koleżanki tak szybko seksu nie zaczynały ale gdy pytałysmy się tych mlodszych przed 18 to już każda była po. Chyba na OAZIE w parafi musicie szukac tych dziewic :D czasy się zmienily. Co młodsze to szybciej zaczynają a jak dziewica to na 90% albo fanatyczka religijna albo brzydka i nikt jej nie chce. A przepraszam wy ją chcecie :D Ktoś tam napisał że tyle fajnych dziewczyn mija na ulicy, koleś a skąd ty wiesz czy one dziewice orleańskie czy cichodajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaskiniowiec napisal ze zyl w czasach kiedy zaliczanie lasek to byla norma. A ja zyje w XXI wieku gdzie bycie puszczalska to tez norma a jednak nie bzykam sie z byle kim i nie uznaje jednorazowych przygod X I co z tego kochana dla nich i tak jestes dupodajka :) a taki jaskiniowiec co przelecial 20 to przykladny facet i jemu jak psu buda nalezy sie dziewica. Bo przeciez inne to blee. :D :D Tu panowie taki mają system rozumowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.03 ,A JA znam dziewice nawet. w wieku ,30 lat i spotyka sie z facetami jest wyksztalcona inteligetna i mila i ladna i zadna aseksualna poprostua ma. zasady a byle losia. za meza nie. chce tak ze. sa takie kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinno być tak wg prawa, że każdy mężczyzna który rozdziewiczy kobiety musi iść z nią do oltarza i złożyć przysięgę malżeńską i już nie mielibyście takiego problemu. :D Nie było by zaliczaczy, zakiszaczy ogórów i dupodajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23.03 ,A JA znam dziewice nawet. w wieku ,30 lat i spotyka sie z facetami jest wyksztalcona inteligetna i mila i ladna i zadna aseksualna poprostua ma. zasady a byle losia. za meza nie. chce tak ze. sa takie kobiety . X Tylko jedną znasz i to zajetą a gdzie reszta dla Twoich kolegow z kafe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisałem, że wszyscy bzykali się na potęgę ale co najmniej z 65-70%. Dzisiaj to już chyba minimim z 90%. Wtedy powiedzmy na 6 dziewczyn może 2-3 były dziewicami (w przedziale 18-30 lat) teraz może jedna Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×