Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Gość 9.05 a co Ty na to powiesz, że 6 lat nie wsadzałem, mimo wielu możliwo$ci, bo taka by£a moja wola? Człowiek, jeżeli chce się uważać za człowieka powinien mieć umiar we wszystkim. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Chciałbyś, złotko. Nie muszę być w związku, żeby widzieć, jak jest. Jestem dziewicą i problem polega na tym, że nigdy nie byłam i nie będę w związku, bo każdy chce wsadzić i tyle, a obrzydliwe zwierzęce prymitywne popędy nazywacie miłością, a to wyżywanie się na żywej, czującej osobie. Myślisz, że czekanie do ślubu coś daje? Nic nie daje, bo po ślubie tym bardziej jest presja i plucie na zasady dziewicy i wymaganie seksu, bo to przecież z miłości, ale to żadna miłość, tylko wyraz poniżenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cowtym takiego dziwnego ja jestem 10lat mauzeńswie imoja to robiła z innymi iniebuce wręc sie ciese ze otwarta była. TO NIC WTYM DZIWNEGO. Pierdzielicie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zużytym kapciu napewno nie będę jeździł :) widać po wpisach ze panny podszywają się za facetów. Tak wam żal dupę ściska i się wyzywacie. Prawda jest taka ze nikt normalny nie dotknie używanej kobiety. Jesteście strasznie zakapleksione dupodajki ich chcecie tak podnieść swoją wartość. Wyzywacie facetów, a oni są sto razy lepsi. Powodzenia życzę tym wszystko co były w związkach. Za dwa lata i tak was mąż kopnie w dupę albo pójdzie do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wniosek ze zadna kobieta by musiala seksu nie uprawiac w ogole, ani przedd slubem ani po slubie, bo przeciez sa dziewice ktore biora slub i traca dziewictwo po slubie i tez sie wszystko r/oz/p*****la.Kobiety nie uprawiajcie w ogole seksu, nie rozkoszujcie sie seksem, badzcie bez zadnych doswiadczen.Niech na swiecie chodza same zakonnice, dziewice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I dalej wmawiaj, że dziewica nie będzie dla Ciebie kapciem do używania i opluwania. To obrzydliwe, jak można chcieć upokarzać dziewicę, aż się wierzyć nie chce. Seks to najwyższa forma pogardy i upokarzania, bo sprowadza żywą istotę do roli przedmiotu, na którym można się wyżyć. Gdyby wam tak zależało na jakimś uczuciu, to w ogóle nie pomyślelibyście o tknięciu dziewicy czy przed, czy po ślubie, no ale w końcu to tylko pochwa, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewice są the best. Który normalny będzie chciał pchać w rozjechane wiadro. Chyba tylko przyglup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze traktujemy was bez wartości. Gdybyście się same kobiety szanowały to było by inaczej. A tak każda traci dziewictwo w wieku 16 lat. To za co was mamy szanować ? Co mi dajecie ? Ugotować i wyprasować umiem. W życiu tez sobie radzę. To po co mi kobieta po kimś ? Będę chciał się przytulić to się do psa przytule jest bardziej wartościowy niż wy. Każdy chce dziewice, a bierze byle kapcia bo nie ma innego wyboru. Cały czas będziecie tak traktowane jak zużyte wiadro, może kiedyś zrozumiecie ze to tylko wy na to zapracowalyscie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu pisal ze facet jak sie zakocha to kocha kobiete za jej cale zycie a nie za czesc zycia, co za bzdury. Moj facet zna moja przeszlosc seksualna ,mimo to jest ze mna widze po nim ze go boli moja przeszlosc a mimo to jest ze mna.Facet jak sie zakocha ,to akceptuje kobiete taka jaka jest i cala jej przeszlosc seksualna a faceta ktorego boli ta przeszlosc seksualna kobiety, to po jakiego buca jest z nia w zwiazku.Czyzby dlatego zeby jej wypominac przeszlosc seksualna, czy tylko do kilku bzykniec.Wyjasnijcie mi faceci czym dla was jest MILOSC, UCZUCIE, SEKS i jak okazujecie kobiecie UCZUCIE MILOSC.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare w******ne kobiety. Hehe nikt was nie chce. Każdy woli szanujące się ;) macie pecha w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli nadal potwierdzasz, że dziewica też będzie tylko szmatą do seksu, więc jak dziewice mają brać was na poważnie, skoro chodzi o w*******ie i poniżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu pisal ze facet jak sie zakocha to kocha kobiete za jej cale zycie a nie za czesc zycia, co za bzdury. Moj facet zna moja przeszlosc seksualna ,mimo to jest ze mna widze po nim ze go boli moja przeszlosc a mimo to jest ze mna.Facet jak sie zakocha ,to akceptuje kobiete taka jaka jest i cala jej przeszlosc seksualna a faceta ktorego boli ta przeszlosc seksualna kobiety, to po jakiego buca jest z nia w zwiazku.Czyzby dlatego zeby jej wypominac przeszlosc seksualna, czy tylko do kilku bzykniec.Wyjasnijcie mi faceci czym dla was jest MILOSC, UCZUCIE, SEKS i jak okazujecie kobiecie UCZUCIE MILOSC.? X Jaka miłość do kogo do dupodajki - niemożliwe. Miłości nie ma i nie będzie. Miłość to tylko w stosunku do szanującej się kobiety. Cały czas o tym piszemy nauczcie się czytać. Sama piszesz ze twojego faceta boli to co robiłaś, no może chce p*****ać, może uważa ze mniej używanej nie poderwie. To co jest pewne to wzial używanego kapcia i żałuje. Inaczej by nigdy o tym nie wspominał. Skoro tak powiedział to znaczy ze żałuje ze cię ma i myśli tak samo jak każdy facet - mam kapcia. Pewnie jest z tobą na zasadzie ze innej szanującej się kobiety nie poderwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli facet kocha, to nigdy nie zbezcześci godności dziewicy poniżającym seksem, bo ją szanuje i nie tknie jej. Większość tutaj pisze tylko o seksie, ale nic o uczuciach, bo w jakiś dziwny sposób mylą wyżywanie się na żywym, czującym człowieku i zaspokajanie jego kosztem swojej chuci, z miłością i uczuciami. Ale prawda jest taka, że miłość, a wykorzystywanie kogoś do seksu, to zupełnie inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale miłości do szanującej się też nie będzie, bo jak w nią wsadzisz, to już pogrzebiesz jej szacunek i godność, a tym samym uznasz za dziwkę, bo dziura została przeorana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 lata i jestem dziewicą czy ktoś mnie bedzie chciał jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nadal potwierdzasz, że dziewica też będzie tylko szmatą do seksu, więc jak dziewice mają brać was na poważnie, skoro chodzi o w*******ie i poniżenie? X Co się tak tych dziewic czepiasz. One są do kochania, szanowania i do oltaza. To was używanych kobiet nie szanujemy i nie chcemy, a napewno nie do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu byście nie wymyśliły, nie napisały natury nie zmienicie.. Kobieta z bogatą przeszłością seksualną nie będzie szanowana przez męża jak dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale miłości do szanującej się też nie będzie, bo jak w nią wsadzisz, to już pogrzebiesz jej szacunek i godność, a tym samym uznasz za dziwkę, bo dziura została przeorana. X Co wy piszecie ? Mam wrażenie ze mózg wam gdzieś poszedł na spacer. Jeszcze raz na poziomie 5 latka. 1. Dziewice są super. Tutaj może być prawdziwa miłość, szacunek i ślub. Jeśli biorę dziewice po ślubie to jesteśmy już razem chyba to oczywiste. 2. Używane są beee. Są brane na zasadzie ze nie mam dziewicy to wezmę to co jest. Tutaj jest rozczarowanie i smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda to. Co kolwiek tu nie napiszecie. Facet o tak uszanuje dziewice. Reszta to gorsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czepiam się, bo jestem dziewicą i widzę, jak jest. Gdyby chodziło o miłość i szacunek, to nie byłoby mowy o upodleniu dziewicy seksem po ślubie. Mylicie obrzydliwą chuć i poniżanie, traktowanie jak masturbator z uczuciami i to jest smutne, bo uczucia są daleko od tego obrzydlistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do gościa z godz 10:46 chcesz rady Więc napiszę tak byłem z kobieta co nie miała wczesniej tylu partnerów co twoja ale mnie zdradzila mysle ze to jest podobnie W glowie caly czas masz te mysli ze ktos inny dotykal twoja zone robila to czy tamto Walczyłem z tym długo nie mogłem się przełamać by ponownie jej zaufać czy iść do łóżka przytulić itd kochałem ja ale jednak wybrałem rozstanie i rozwód Chciała bym jej wybaczyl i tak zrobilem tylko nigdy nie zapomne :(((( Z upywem czasu mam wielki żal ze straciłem tyle lat z nie właściwą kobieta nie doceniła tego co miała samo życie nie ja pierwszy nie ostatni Taka co szczerze kocha nie zdradzi Osobiście wiele miałem okazji by zdradzić tego nie zrobiłem bylem wiernny i nie żałuję że tak postapilem Wroce do tematu mysle ze sam musisz sobie zadac pytanie co dalej zrobisz ? Albo poukładać sobie w głowie było minęło nie wracam do tego nie znales jej wcześniej robiła co chciała taka jak i Ty np Różni sa ludzie mi osobiście przeszkadzako by to ze partnerką wcześniej zaliczyła kilku facetów innym nie Twoje życie i sam zrobisz jak chcesz w temacie rób tak byś był szczęśliwy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak sprowadzisz dziewice do roli przedmiotu do seksu, to nie ma mowy o miłości i szacunku. Miłość jest czysta, a seks jest brudny i upokarzający i dehumanizujący i niszczy relacje, bo sprowadza do roli masturbatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam do gościa z godz 10:46 chcesz rady Więc napiszę tak byłem z kobieta co nie miała wczesniej tylu partnerów co twoja ale mnie zdradzila mysle ze to jest podobnie W glowie caly czas masz te mysli ze ktos inny dotykal twoja zone robila to czy tamto Walczyłem z tym długo nie mogłem się przełamać by ponownie jej zaufać czy iść do łóżka przytulić itd kochałem ja ale jednak wybrałem rozstanie i rozwód Chciała bym jej wybaczyl i tak zrobilem tylko nigdy nie zapomne :(((( Z upywem czasu mam wielki żal ze straciłem tyle lat z nie właściwą kobieta nie doceniła tego co miała samo życie nie ja pierwszy nie ostatni Taka co szczerze kocha nie zdradzi Osobiście wiele miałem okazji by zdradzić tego nie zrobiłem bylem wiernny i nie żałuję że tak postapilem Wroce do tematu mysle ze sam musisz sobie zadac pytanie co dalej zrobisz ? Albo poukładać sobie w głowie było minęło nie wracam do tego nie znales jej wcześniej robiła co chciała taka jak i Ty np Różni sa ludzie mi osobiście przeszkadzako by to ze partnerką wcześniej zaliczyła kilku facetów innym nie Twoje życie i sam zrobisz jak chcesz w temacie rób tak byś był szczęśliwy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serce mnie boli ,bo wlasnie te dzi/wki k/ur/wy one dobrze daja d**y i nie maja problemu z poznaniem fajnego faceta a te wlasnie porzadne i dziewice jak piszecie one najczesciej sa same i nie maja faceta.Dlaczego, wytlumaczy mi ktos albo wlasnie ta dziewica trafi na pasozyta i debila ,bo przeciwienstwa sie przyciagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;21Ja sie szanowalam i co facet i tak mnie nie uszanowal, za dziewictwo.Boze faceci wy naprawde marzycie tylko o wsadzeniu i wysadzeniu po wszystkim powiedzial do mojej mamy jedna owca z glowy a juz mi moja cnote odebral zamiast uszanowac to ze bylam dziewica.Przeczytajcie w slowniku slowo szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;32Jestem tego przykładem ze byłam dziewica i tak szacunku nie otrzymałam.Slub, to zażyczył sobie duzo gości, prezentów nie rozumiejąc tego, ze ja na ten ślub nie miałabym kogo zaprosić, bo nie mam rodziny, znajomych.Wiec liczyła się dla niego kasa i moja dupa i o to się pokłóciliśmy . W d***e mam facetów, wszystkich.Zawsze bedzie myslec tylko zeby swieza szpare w/y/r/uch/ac. jestescie egoistyczni, chcecie tylko zaspokoic swoje potrzeby seksualne.Dziękuję.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ile wy macie lat ze tak sie bijecie o dziewice, co. Jeśli macie po 19-20l to sie nie dziwie, faceci później dojrzewają od kobiet.Dojrzały facet nie ma takiego podejścia.Nawet aaggg przestala pisac z wami, ja tez odchodzę, to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co sie zeniliscie z nie- dziewicami , wiedzieliscie o tym przed slubem , a teraz lamentujecie ? Np.gosc 10:46 i wielu innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio , nie wiem jak mozna sie ozenic z kobieta wiedzac przed slubem ilu miala , a po slubie pisac na forum ze sie jej nie chce . Po co wchodzic w taki zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość myślała, ze sobie z tym poradzi a to okazuje się trudne... kiedy kochasz. Kobiety mają łatwiej bo dla nich seks i miłość to osobne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×