Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Większość tych wpisów dodaja kobiety co im nie wyszło w życiu teraz mają żal do wszystkich facetów i NIK niech nie dotyka dziewic ha ha ha Żałosne są te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość tych wpisów dodaja kobiety co im nie wyszło w życiu teraz mają żal do wszystkich facetów i NIK niech nie dotyka dziewic ha ha ha Żałosne są te wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karma wraca latawice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggggggg
19.14 to co cie z ta kobieta polaczylo? Dziecko mieliscie po slubie. Jak mozna zwiazac sie z osoba, z ktora sie nie rozmawia? W kilku postach natomiast piszesz ,ze sie wspieracie. Jak to mozliwe? Skoro nic ci sie w niej nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przystojny zadbany inteligent kulturalny i będę się poświęcał by dziewice uczyć jak to jest 69 itd potem na pieska :)))))))))))))))))))))))))))))))) Mocherowe babcie i ich moraly niech zostawia dla siebie My wiemy co robić Czas na zabawę mamy Weekend będzie się działo dziewice nadchodzimy cipki czas myć :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełno jest chętnych zonatych rozwodek czy samotnych na bolca tylko nikt nie zwaraca na nie uwagi :((((((( ogłaszają się na różnych portalach szukają aby tylko ktoś wjechał a tu nic czas ucieka Trzeba było być w porządku nie skakać została wam samotność i kwiatki na parapecie ha ha ha ha My mamy non stop sex itd żyjemy na Maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwa zostały same opuszczone bo się wydało co robiły wcześniej Teraz piszą tu moraly smieszne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze my faceci myślimy głowa nie tak jak kobiety ha ha ha ha ha :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Wszystkie te cichodajkiiiiiii na pohybeeeeeel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki Świat by był cudowny bez takich dooopodajeek :)))))))))))) Nie chcemy kobiet z odzysku do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 ktos cie skrzywdzil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej obrzydliwe jest to, że większość facecików, co się tu wypowiadają, nie potrafili utrzymać fujary w gaciach dla dziewicy, mają czelność wyzywać i domagać się niewinnego, czystego dziewczęcia, które nawet by na nich nie splunęło. Gdybyście były prawiczkami, to ok, ale jak sami wcześniej wsadzaliście gdzie popadnie, to nie macie czego szukać u dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcięło moralistki jaka szkoda same są zajechane udaja cnoty i prawia moraly zalisne istoty Zostawcie dka siebie te chore opinie nikt was i tak nie czyta Szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, naoglądałam się, jak to każdy p******i o szacunku, a potem poniża dziewicę seksem i traktuje jak masturbator, bo ma c***, to waszym zdaniem trzeba pchać w żywego, czującego człowieka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś gość dziś Seks nie jest formą miłości. Kto wam takich głupot naopowiadał? Chyba sam szatan! Miłość jest czysta i piękna, a seks jest brudny, pierwotny i egoistyczny, bo służy użyciu człowieka dla własnej przyjemności i potraktowaniu jak rzecz." X Ktos cie skrzywdzil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To wy jesteście żałosnymi istotami, co to nawet nie uszanowaliby zasad dziewicy, bo 5 minut po ślubie już byście pchali i opluwali jej godność nieczystym, poniżającym seksem. Każdy by taką zostawił, jakby stwierdziła, że nie chce robić takich rzeczy nigdy i miłość nagle by prysła, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nikt mnie nie skrzywdził. Po prostu widzę, jak to wygląda. Seks to upodlenie człowieka i zaprzeczenie miłości. Jak się kocha, to nie traktuje się drugiej osoby jako narzędzia do zaspokojenia jakichś zwierzęcych popędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat . Mozna sie posmiac .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie skrzywdził los kobieto nadal jestes sama i tak zostanie Dziewice są dziewicami do czasu nikt ich nie zmusza ? Sama dałaś więc nie rób z siebie takiego biedactwa bo nas to nie rusza Same nie jesteście feer głupa każdy może kleić Jaskiniowiec zrobi sam co chce dalej w swoim życiu ma syna itd Czas pokaże tylko po co być w chorym związku bez miłości i się poświęcać Powtórki życia nie będzie Cichodajki się bawiły potem udają dobre żony bo co im zostało ha ha ha Żałosne są takie kobiety szkoda kija by je nim ruszyć :(((((((((((((((((( Mam zaraz ochotę na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie skrzywdził los kobieto nadal jestes sama i tak zostanie Dziewice są dziewicami do czasu nikt ich nie zmusza ? Sama dałaś więc nie rób z siebie takiego biedactwa bo nas to nie rusza Same nie jesteście feer głupa każdy może kleić Jaskiniowiec zrobi sam co chce dalej w swoim życiu ma syna itd Czas pokaże tylko po co być w chorym związku bez miłości i się poświęcać Powtórki życia nie będzie Cichodajki się bawiły potem udają dobre żony bo co im zostało ha ha ha Żałosne są takie kobiety szkoda kija by je nim ruszyć :(((((((((((((((((( Mam zaraz ochotę na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie skrzywdził los kobieto nadal jestes sama i tak zostanie Dziewice są dziewicami do czasu nikt ich nie zmusza ? Sama dałaś więc nie rób z siebie takiego biedactwa bo nas to nie rusza Same nie jesteście feer głupa każdy może kleić Jaskiniowiec zrobi sam co chce dalej w swoim życiu ma syna itd Czas pokaże tylko po co być w chorym związku bez miłości i się poświęcać Powtórki życia nie będzie Cichodajki się bawiły potem udają dobre żony bo co im zostało ha ha ha Żałosne są takie kobiety szkoda kija by je nim ruszyć :(((((((((((((((((( Mam zaraz ochotę na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesznice na kolana będzie chlosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami skrzywdzeni chloptasie tutaj siedza i kobiety ktore trafialy na drani, paskudztwa.Jak jestescie tacy skrzywdzeni to idzcie na terapie, do psychologa, bo bez tego nie uda wam sie juz stworzyc szczesliwego zwiazku. zdrady, r/uch/ania na bokach, oszustwa rozwody, teraz sa modne.Ludzie pogodzcie sie z tym ,ze nie ma dobrych ludzi ,wiec po co szczescia szukac?i rozpaczac nad rozlanym mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdził Ciebie los kobieto ze Cię starzy zrobili na sztukę i stacilas dziewictwo a facet zobaczył że jesteś na nic i odszedł zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdził Ciebie los kobieto ze Cię starzy zrobili na sztukę i stacilas dziewictwo a facet zobaczył że jesteś na nic i odszedł zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam wolnej dziewicy Ewcia Les ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek do czlowieka nie ma milosci.Ludzie ogarnijcie sie i najpierw to zacznijcie od samych siebie a potem mowcie o zdradach ,oszustwach.Kazdy chce tylko seksu seksu seksu to juz jest przereklamowane i seks sie kiedys tez znudzi ,gdy nie ma w zwiazku oparcia ,rozmow ,przytulenia spedzania ze soba czasu.Dzisiejsi mezczyzni pracuja na rodziny i calymi dniami nie ma ich w domu i kobiety jeszcze wymagaja zeby maz im wiecej czasu poswiecal a jak nie to szukaja przygod ,romansow a z kolei mezczyzni chca zeby kobieta i pracowala i kura domowa byla.No i jak mozna dojsc do porozumienia.No jak i pisze to jako kobieta ,zeby mi nikt nie zarzucil ze jestem mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam wolnej dziewicy Ewcia Les ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiamy ze sobą tylko po prostu nadajemy na innych falach. A wspieramy się z poczucia obowiązku, przynajmniej z mojej strony. Agg znowu się zacięłaś; przecież pisałem, że tylko ja się tak sfrajerzyłem, żeby dać się trzymać do ślubu. A 6 lat postu też zrobiło swoje i dlatego wpakowałem się w to bagno. Zapomniałem, że są jeszcze normalne kobiety nie tylko moherowe berety po przejściach. Jaskiniowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ubaw lepiej jak w kabaretach dopiero będzie się dzialoooooo terapia dla zagubionych kobiet lodu dla ochlody ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggggg zrób sobie ziolka i bądź grzeczna My wszyscy wiemy że to wina kobiet jest i po co tyle pisania bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×